Opinie o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Czerwionka-Leszczyny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Czerwionka-Leszczyny

A może tak po Polsku?

Jan

A czy już jest lipiec??? Omg, zatrzymałem się w maju :)

Sergej

Uff, dzis tyko 12 godyn

Berry774

Cześć! Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie? Czy jest przymus chodzenia do pracy w weekendy?

Don Roberto
@Berry774

Parę grosików więcej niż najniższa krajowa, przymusu nie ma, ale bez nadgodzin to ciężko wyżyć. "Kiedy jakaś podwyżka?" "Jak Ci nie pasuje to się zwolnij" i wszystko w temacie...

Pomocna
@Berry774

Nowi to mają 2280 brutto czy coś takiego. Potem umowa i zero podwyżki, jedynie inflacja co roku. No i po trzech miesiącach premia 390 zł brutto. Soboty są ale dla chetnych.

Sergej

Jestem w robotu, lecz nie robotaju, szef na mnie ksycy, ja nipanimaju

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCYJNY - OPERATOR MASZYN.
Ciekawa

Jest to prawda ze mając przyjąć ukraincow???

Ja jestem
@Ciekawa

Tak, było nawet oficjalne zebranie na ten temat.

Justyna

No i co z tego ??

@Justyna

Masakra jak firma nizko upadla!!!

Justyna

Dlaczego ??

Jola

Każda nowa osoba przychodząca na 3 strefę idzie na zmianę C, po czym zwalnia się po 2 tygodniach lub wcześniej. Żaden chłopak z zmiany A nie chce iść na zmianę C, już się woli zwolnić. Czyli tak myśląc logicznie gdzie leży problem ?? No właśnie.... Może podmiana brygadzistek będzie dobrym rozwiązaniem, Tymbardzej ze jest „rezerwowa” ?? DRUGA SPRAWA sami dobrze wiecie ze na naszej strefie z chłopakami ciężko to jeszcze ich tak traktujecie?? Co to za teksty?? Przykład rozmowy pracownika z góru trzeciej strefy( imienia są wymyślone) - Marian od poniedziałku idziesz na zmianę C - Nie chce tam iść, jak mnie tam rzucisz to dam wypowiedzenie - Powodzenia, droga wolna I tak się u nas pozbywa ludzi, znowu jednego kalibratora mniej ponieważ chlopak dal wypowiedzenie, a myślenie jest takie „h*** tam przecież „baby” tez mogą klepać”

Lolo
@Jola

Tomasz co beczysz jak baba ;)

Gląb
@Jola

Tomasz po tym zenujacym wpisie lepiej odejdź i "wstydu oszczędź" bo placzesz jak pi .... "jak mnie tam rzucisz dam wypowiedzenie" obudz sie, to praca a nie przedszkole.

Zizi
@Jola

Tomasz placze bo ze dwa lata zajęło mu ogarnięcie bend all a teraz by pass i zaś se nie poradzi boroczek :) :) haaa

Mieto
@Zizi

Jaki tomek?? Przecież pisze Wam wyraźnie jola

Lili
@Zizi

Jeden i drugi Tomek na tej zmianie są siebie warci,dajcie ich do Ani to roboty ich nauczy:) haha...

Hlij
@Mieto

Przecież Tomek się nie podpisze Tomek

Renata
@Lili

Ty tez jesteś nic nie warta Haha. Skoro jesteś taka „fajna” to dlaczego piszesz z anonima ? Oczerniać kogoś w internecie to każdy potrafi szkoda ze brakuje odwagi zeby się prawdziwie podpisać... Dlaczego myślisz ze to Tomasz napisał ? Masz jakies dowody ?? Kolejny bóle (usunięte przez administratora) brak słów. Nie pozdrawiam!!

Zuuu
@Renata

No a teraz kolejny Tomek się nie podpisał ;) pozdrawiam

Zuuu
@Jola

Każdy kto przychodzi na 3 strefa idzie na zmianę C bo tylko tam można sprawdzić czy ta osoba nadaje się do pracy. Cieniasy i piz.y szybko odpadają ;) hahaha

Ku
@Zuuu

Mało się to sprawdza co dobrych piz*dd bo jednak zostają haha

LILI
@Renata

czyżby prawda bolala??? 3/4 strefy 3 wie że to dupoliz ..zrobi wszystko byle by nic nie robic..

Edyta

Jak czytam te opinię to widzę upośledzenie w pracownikach po prostu jaki pracownik taki DYNAMIC .

As

Może warto się przyjrzeć na jakiej zasadzie są wybierane osoby na nadgodziny i weekendy na 3 strefie ciągle chodzą jedne a te same osoby. Skrupulatnie po kryjomu dzielą się między sobą podziałem żeby reszta nawet się o tym nie dowiedziała.

JOLA
@As

Widocznie nie zasłużyłaś sobie :) Na naszej strefie nadgodziny to nagroda, Wiec może czas nad sobą pomyśleć a nie wypisywać głupoty ma goworku.

ASY
@As

Jak jesteś osobą która nic nie potrafi to na pewno nie pójdziesz w weekend. Nie pozdrawiam

Hapol
@As

Tak jest, zgaszona jak peta

Sas
@JOLA

Może Cię zaskoczę ale świetnie sobie radzę na każdym stanowisku a osoby które są niby "nagradzane" niewiele mają wspólnego na co dzień z pracą na lini. Może u Ciebie na strefie weekend jest nagrodą bo twój przełożony jest sprawiedliwy i nie faworyzuje poszczególnych pracowników

Mati
@JOLA

Sporo pracowników na 3 strefie jest dobrych,ale nie każdy to Wazelina!! nie dość że mają wyższe stawki, dodatki za liniowych, brygadzistów, to wciąż im mało.Na dodatek to te osoby co wypisywały tu niedawno że na innych zakładach trzeba robić wszystkie weekendy i nadgodziny by zarobić a robią dokładnie to samo ;)śmiech!

ASY
@Sas

"Gorzkie Żale – nabożeństwo pasyjne w Kościele katolickim, mające najczęściej formę nabożeństwa eucharystycznego, odprawianego w okresie wielkiego postu, szczególnie w niedzielę. :)"

Pozostalotobie4817znakow
@JOLA

Widzę zlot wazeliniarzy, prawda jest taka że jedni mogą zrobić 5 "sobót" a inni ledwo 2. I nie ma to nic wspólnego z kompetencjami, liczą się układy i wchodzenie w tyły przełożonych.

Aga
@Pozostalotobie4817znakow

Ciekawa jestem czy się zapisałaś w tym tygodniu na nadgodziny ?? Tylko robić afery i płakać i mieć jakiś bol (usunięte przez administratora) Dzis była okazja to jakoś nie było chętnych. Tylko ci co zawsze chodzą, Wiec nie miej potem pretensji ze cie nikt nie wybrał jak są nadgodziny po 14.

Vod

Kiedy znowu będą weekendy? Bez nich to ochlapy a nie wypłata

Ola

Głównym kryterium, dla ktorego chce przyjść, jest karta multisport. Czy firma takowa oferuje?

Operator
@Ola

Jest

Tadzio z fonsem

Praca nie jest zła tylko same przekręty w firmie począwszy od dyra po kierowników

Będzie inflacyjna?

wrona

nie ! od 1 stycznia jest too 3%

Jola

Może kadry bardziej zainteresowały by się osobami na L4, które będąc na zwolnieniu chodzą na imprezy typu opłatkowe

Alkool

I do tego pija alkohol

3strefa

Kto?

Loka
@3strefa

Stary M

@Jola

Nie rozumiem was.....robicie opłatkowe żeby się spotkać, pośmiać, coś wypić (dziećmi nie jesteście, chociaż po takich komentarzach śmiem wątpić) i nawet na takich imprezach jeden drugiemu by nóż w plecy wbił ażeby tylko podpier....ć!!! Ludzie ogarnijcie swoje 4 litery i patrzcie na siebie!!!!!!

Czemu

Operatorka

Ludzie, co się z wami dzieje? Wasza wzajemna życzliwość mnie przeraża, ośmieszacie firmę i samych siebie. Przecież wszystkie 3 strefy są od siebie zależne, po co wytykac sobie co kto robi lub nie robi. Każdy powinien przyjrzeć się sobie. Obrazacie się wzajemnie na forum, komu i w czym to pomoże? Pokazujecie, że w firmie jest kiepska atmosfera a ludzie krzywo na siebie patrzą. Nadchodzą święta, spójrzmy na siebie życzliwiej, wszyscy gramy do tej samej bramki.

Święty
@Operatorka

Matka Teresa się znalazła :)

@Operatorka

Zgadzam się z Tobą, bramka jest tylko jedna. Może jak już tak chcecie pisać jeden na drugiego to załóżcie sobie jakiś panel dyskusyjny bo to jest strona o pracodawcy a nie pracownikach i ich żalach. Wesołych Świąt.

Renifer

Byloby łatwiej, jakby 1 i 2 strefa nie strzelały co chwile samobóji

Śmiać mi się chce jak słyszę że ta firemka jeszcze stoi. A jeszcze bardziej z ludzi którzy tam pracują X lat za takie śmieszne pieniadze, widać że ludzie boją się zmian. Żadnej nowej osobie bym tej firmy nie polecił. Bo gdzie w każdym innym zakładzie produkcyjnym zarobi więcej i robota będzie lżejsza, nie wspominając o atmosferze.

Obecny pracownik

A teraz napewno robisz w teneko za polowe z tego co tu i placesz ze juz opuściłes nasze progi haha

@Obecny pracownik

Pewnie roboty dwa razy więcej ,robi wszystkie nadgodziny i weekendy .Z kierownikiem nie pogadasz bo z robolami gadać nie będzie.U nas to przynajmniej można spokojnie pogadać z kierownikiem ,podyskutować.Atmosfera świetna nikt nad tobą nie wisi i nie gada że wiecznie mało zrobione,nikogo na siłe nie zmuszają do nadgodzin czy weekendów.Byli już tacy co z Tenneco wrócili na kolanach po miesiącu chudsi o 10-15 kg.Jak się podoba pracować w (usunięte przez administratora) to wio do Tenneco. Nie powiem zarobki mogły by być lepsze ,ale takiej atmosfery nigdzie nie będziesz miał .

Wrrrr

Akurat nowe osoby to mają wypas i każdemu polecam. Stawka trochę mniejsza niż stary pracownik, pracę zaczynają od szukania krzesełka żeby posadzić cztery literki, targetu zrobi gwiazdeczka jakieś 50%, do kibelka chodzi co pół godzinki... Żyć nie umierać. No oczywiście jak nie ma ochoty przyjść do pracy po ciężkim weekendzie to zawita w środę i dostanie opiekę na dziecko! A ty stary pracowniku rób targety i nie pytaj o urlop bo nie ma ludzi!

str3
@pracownik

ty chyba nie wiesz człowieku co to atmosfera:DD w teneco jak słyszałam majster i brygadzisci podchodza ,podaja rekę na przywitanie,nie ma tylu zawistnych ludzi co na kazdym kroku (usunięte przez administratora) ci obrobią ,i nie zabierają premi za byle gów..o!

str3
@pracownik

To ze pan G.... wrócił nie znaczy ze inni zrobią to samo.bo człowiek który pracował w dynamicku i sie narobił to w innym zakładzie tez pracować bd,a ci co nic nie robią to wiadomo...wszedzie im bd zle..na kolanach to ty wybierz sie do psychiatry,bo smiać mi się chce jak to czytam.

Ameryka
@str3

No właśnie SŁYSZAŁAŚ! w tenneco wcale nie jest tak kolorowo jak piszesz.

Ameryka
@Wrrrr

Queen of CZERWIONKA - ta to jest gwiazda, hahhaaa żenada

Xyz
@Ameryka

No ty na pewno wiesz jak tam jest bo na kolanach wróciłas do dynamica na 2 str????twierdząc że w teneco jest mobing????????????

Asia
@Xyz

Dorota jak ci się podoba w Teneco?slyszalam ze bardzo zadowolona ??Ale Po co tu takie głupoty wypisujesz? Typowa plotkara...

Dorka
@Asia

O proszę jednak gwiazda się odezwała ,ale szkoda ze podpisała się Asia.:))napisz prawdziwe imię.boisz się?? ,co chodzi o moją osobę jestem na dzien dzisiejszy zadowolona ale to moje zdanie i odwal sie odemnie ,nie umieszczam tu rzadnych wpisów bo mnie to nie interesuje-dzis mi to pokazano na stołówce bym poczytała. Nie interesuje mnie w przeciwienstwie do was kto co robi ,gdzie pracuje tak jak was klachule interesuje moja osoba. wypisujecie do ludzi pracujących w teneco i interesujecie sie mną,to jest dopiero zalosne... kazdy ma wybór gdzie chce pracowac,ja nikogo do teneco nie ciagne tymbardziej ze kobiet nie przyjmują.pozdrawiam:)

@Obecny pracownik

Nie pracuje w Teneco ,ale w Extralu ,od ponad roku xD i nie martw się nie przyjdę na kolanach do dynamica , wiadomo płaca , to co tu piszecie o tej waszej atmosferze to czyste głupoty,bo wszedzie są ludzie spoko i przyjeb..i , do pracy chodzisz by zarobic .Co ci z tego że pogadasz z kierownikiem ,liderem ?w jeden dzień pięknie ładnie a w drugi ci premię uwalą nie wiadomo za co ;/ ,dziękuję za taką atmosferę .pracowałam w dynamicu i mam porównanie ,jak w każdej pracy jest różnie ale bym tam nie wróciła i nie rozumiem czemu tak ciśniecie na Teneco?jedni bd chwalic ten zakład inni ten,wszystko zależy jaką tam pracę wykonujesz .

Pan G ...

Bardzo dziękuje za tak liczne zainteresowanie się moją osobą . Dla sprostowania nie 10, 15 kg tylko prawie 30 ;) nie po miesiącu a po dwóch i nie na kolanach tylko na równych nogach z podniesioną głową . Bo tylko głupcy narzekają nic nie robiąc ja przynajmniej spróbowałem ... Nie wyszło trudno to żaden wstyd ... Ale myśle że wstydem jest witanie sie z uśmiechem na twarzy a w wirtualnym świecie op*****lać komuś źić NiePozdrawiam !

Pani G
@pracownik

Widziałeś/aś jak wracał na kolanach ? . Wszyscy jesteście mądrzy tylko szkoda , że żaden z was nie potrafi podpisać się nazwiskiem :) żal (usunięte przez administratora) ściska to weźcie się do roboty i też schudnijcie" 10, 15 kg" może faldy tłuszczu zejdą z mózgu odblokują się jakieś mikro komórki i przestanie (usunięte przez administratora) głupoty bo , 3/4 tego zakładu to panie które nie mają chyba swojego życia za bardzo satysfakcjonującego i zajmują się nie swoim życiem ... Jak się nudzi jednej i drugiej to może zmieńcie męża , pracę może wtedy będziecie miały bardziej życie kolorowe i odechce się wymyślania , dodawania i tworzenia chorych plotek . Żenada i zachowanie jak w przedszkolu ....

Oli
@pracownik

Jak Ci żal że ktoś schudł 10 15 kilo to też schudnij ,A jeżeli Ci kasa przeszkadza to się zwolnij i idź gdzie indziej nikt nikogo na siłę nie trzyma

@Obecny pracownik

Wyobraź sobie że są jeszcze inne firmy i zakłady produkcyjne. Mało tego, są też firmy która prowadzą inna działaność niż produkcja. A skoro już wspomniałeś o teneco to tam też więcej zarabiają niż w DT. Nie rozumiem jak można jeszcze próbować bronić tej patologicznej firmy. W której przełożeni mają Cię za nic a godnych zarobkach mozna zapomnieć.

Mieczysław
@Obecny pracownik

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że obecnie pracujesz w firmie. Interesują mnie takie aspekty pracy, jak: wynagrodzenie i dodatki, rodzaj zawieranej umowy i atmosfera panująca w firmie. Mógłbyś napisać kilka słów na ten temat? Czy firma jest otwarta na nowego pracownika? Jak to wygląda w praktyce?

@Mieczysław

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

Daniel
@Marek

Warto :)

Santa

Co to za bałwany są na trzeciej strefie?..... A nie to Mikołaje są :) OMG

@Santa

Największe balwany, (usunięte przez administratora) i lebry robia przecuez na 1 strefie lol

Santa
@Prometea

Może i tak ale nie chodzą w czapkach mikołaja, i do tego jeszcze brygadzistka.

@Santa

A co w tym złego? Masz jakis problem?

Operator
@Santa

Ale przynajmniej mają jakieś poczucie humoru brawo 3 strefa????

@Operator

Poczucie humoru to TK zawsze ma.ale jak nie musi nic robić. On i jego linia. Wtedy słychać ich nawet na 2 strefie

Wwo
@Operator

Poczucie humoru??? Żenada jakaś

Ooo
@Jola

Największa wazelina to potem ma poczucie humoru

@Ooo

Dziewczyny troche mi jest was żal. Nie macie swojego życia osobistego ?? Nie musiscie się zająć dziećmi, mężem, partnerem, przyjaciółmi ??Siedzicie tylko w tym internecie i piszecie jakies bzdury i obrabiacie im (usunięte przez administratora) . Po co ?? Co to kogo interesuje ze ten schudł 15 kg, ze ten jest alkoholikiem , ze ten ryczy na pół hali, ze ta jest gruba ma wielka (usunięte przez administratora) Nikogo normalnego to nie interesuje a te osoby co o nich piszecie maja Was gdzieś!! Idą święta pewnie macie duzo sprzątania w domu Wiec może tym się zajmijcie.

JamOperator

Brawo :)

@Jola

90% wpisów które sie tu znajdują piszą ludzie z 3 strefy,tam się im bardzo nudzi..takie nieszcześliwe były jak musiały chodzic na 1 strefę xDD

PAN D.
@Kasia

Zawsze możesz przyjść na 3 strefę trochę się "ponudzić". Chciałbym zobaczyć jaka byłabyś nieszczęśliwa będąc karana za każdą reklamację i biorąc odpowiedzialność za szajs, który produkujecie na 1 strefie, bo o ile wciskanie dwóch guzików już Was nie przerasta, to kontrola tego, co robicie jest chyba dla Was czarną magią ???? Więc może zamiast wylewać swoje żale, naśmiewać się i panoszyć zajmiesz się swoim nosem i swoją pracą idealna i bardzo spostrzegawcza koleżanko! ????

Operator_1str
@PAN D.

Tacy jesteście mądrzy na 3 strefie? O ile mi wiadomo, pani BM przyszła po zwolnieniu na 1 strefę i podobno takie miała pojęcie... a sama 4 trzpienie na zwykłej deformacji zajechała! Dla Waszej wiadomości: dostajemy surowy materiał sami wiecie skąd, wcale nie jest tak łatwo co chwile go naprawiać i robić z niego dobre sztuki! Nie pozdrawiam!

Iza
@Operator_1str

Dlaczego Nikt nie zrobi porządku z ta muzyka na 1 strefie która dochodzi z narzędziowni ?? Wystarczy ze maszyny sa głośne a oni jesscze muzykę puszczają na cała strefę, i to jaka. Wogole co to jest za robota z 8 godzin pracują tylko z 3 godziny, a tak to fajeczki muzyczka itd. Mysle ze Oni spokojnie mogli by robić na lini i pisać sobie postoje na przezbrojenia. I tak Maja tylko z 3h tych przezbrojeń

Natali
@Iza

z tą muzą to słuszna racja.od 18 wali muza na cały głos,nie dość ze z maszyn głośno to do tego jeszcze oni,nic nie robią tylko się wydurniają .patologia!

Bjtdv
@Natali

A jak coś chcesz to nie mają czasu

Abc
@Iza

Izka najpierw się dowiedz gdzie jest narzędziownia a potem pisz skąd leci muzyka.

Bjtdv

Trzecia strefa THE BEST :)

Beside

Smutki i bóle dynamicznych miernot. Nawet Mi was nie zal.

1 i 2 strefa

Oho, 3 strefa znowu robi przedszkole na goworku. Idę po popcorn, fajnie będzie się was znowu oglądać bez premii za zajmowanie się pierdolami zamiast pracą!

@1 i 2 strefa

Przypomnij mi która z stref ma największa wydajność ?? I kto tu ma mało roboty...

Zostaw merytoryczną opinię o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Czerwionka-Leszczyny

• Jak się pracuje w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.7/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Armii Krajowej 5
    44-230 Czerwionka-Leszczyny