Opinie o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Czerwionka-Leszczyny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Czerwionka-Leszczyny

Lol

Trzecia strefa u Pani brygadzistki to porażka ma swoich (usunięte przez administratora) którzy tępią nowych pracowników. Wszystko za jej zgodą. Zrobisz target źle nie zrobisz źle odzywasz się źle za kare na drugi dzień londujesz na podziale na najgorszej linii. To co tam się dzieje to tragedia. Nie dziwię się że ludzie przychodzą i odchodzą.To jest jawny (usunięte przez administratora) na który brygadzistka wręcz przyzwala swoim wybrańcom.

Mhm
@Lol

Nie tylko na trzeciej strefie tak jest bo na innych również tak jest ze brygadziści mają swoich pupilów ;/ Tylko najlepsze jest to że ci "pupile" nieźle obgadują swoich brygadzistów , przeważnie w każdym zakładzie pracy jest tak że są Ci lepsi i gorsi . Moim zdaniem powinna być zamiana brygadzistów np. Brygadzista z 2 strefy powinien iść na 3 a z 3 np. Na 1.

Pracownim

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora) Wyzysk pracownika do granic możliwości kosztem jego zdrowia. Normy cały czas są podnoszone, tak, że ciężko je wyrobić. Gdy na jakiejś maszynie w miarę jest ok, to dołożą Ci do obsługi druga. Do tego ciągły (usunięte przez administratora) Albo uda Ci się zakumplować z odpowiednimi osobami, albo masz przekichane. Musisz uważać co przy kim mówisz, bo z Tobą dana osoba się śmieje, a za plecami Cię obgada, albo na Ciebie nakabluje. Ewentualne awanse, to czysta porażka. Awansuje się po znajomości, a nie po kompetencjach. Niektórzy tkwią w tym samym miejscu od 10 lat i nie zapowiada się, by coś miało się zmienić. Nie ma czegoś takiego jak stażowe, a kadrowe już od kilku lat tworzą tzw. widełki płacowe. To tylko taka ściema, aby zamknąć ludziom usta. Pracownik z długim stażem zarabia nieraz mniej, lub tyle samo, co nowo zatrudniona osoba, która ma mniejsze doświadczenie i nie wyrabia normy, bo nowi za te pieniądze nie chcą pracować. Do tego lżejsze i mniej odpowiedzialne prace przejęli Ukraińcy. Im to wszystko wolno. A co do zdrowia, to w zależności od strefy, na którą trafisz, albo borykasz się z cieśnią nadgarstka, albo ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa, co w jednym i drugim przypadku kończy się na operacjach. Do tego większość pracowników męczy się z ostroga piętową, bo firma kupuje najtańsze, twarde, ciężkie i niewygodne buty, w których po przepracowaniu 8 godzin, nie czujesz nóg. Nasuwa się więc pytanie dlaczego jeszcze tu pracuję? Hmmm... Jak większość z nas trzyma mnie tu chyba tylko umowa na stałe i jakaś stabilizacja, bo cała reszta, to totalne (usunięte przez administratora)

@Ok

Do dziś tak jest, że osoby z UA są jakoś gorzej postrzegane przez pozostałych współpracowników czy to już może przeszłość? Temat urwał się na parę miesięcy i teraz nie wiadomo czy można na spokojnie aplikować. Opiszecie prace na UR? Są teraz oferty, nie chce trafić z deszczu pod rynnę.

Ciekawy

Cześć! Jakieś opinie ze strony pracowników utrzymania ruchu? Zarobki, warunki pracy itd?

Natalia
@pracownik XXX

Tylko w jednym miesiącu z czego to wynika, że akurat w wybranym? Chcą tylko przetestować ile osób by wzięło czy jak? jakieś jeszcze zmiany maja zamiar wprowadzić?

Jeśli chodzi o magazynierów to firma im częściej dziękuje za współpracę czy to raczej ludzie odchodzą? Czytam właśnie opis jednej z ofert i jest w nim fraza o pracy gwarantującej stabilizację i poczucie bezpieczeństw. Od razu dostanie się teraz umowę na stałe?

Przyjmują teraz na magazyn może? nie mogę odszukać żadnej oferty, przynajmniej takiej aktualnej a chce sobie warunki porównać, bo planuje się przenieść. Jakieś większe zmiany na ten rok macie przewidziane?

Monika Nowy wpis

w zeszłym roku starałam się o pracę ale mi przeszło, napiszcie jak jest teraz, są premie półroczne, roczne ? świąteczne, paczki dla dzieci, może zyski płacą ?

Pracownik Nowy wpis
@Monika

Premie są dwie wypłacane co miesiąc. Jedna regulaminowa 390 zł a druga frekwencyjna 300 zł. Dodatkowo wczasy pod grusza oraz paczki dla pracownika na Święta Bożego Narodzenia. Jest jeszcze karta Multisport oraz opieka medyczna Luxmed.

Hejka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

@Pracodawca Panie Dyrektorze, dwa nowe autka służbowe stoją a co z podwyżkami dla tych, co bez nich maszyny by nie szły?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCYJNY - OPERATOR MASZYN.

Na każdym dziale się tak zdarza, że ludzie na siebie gadają? W niektórych wątkach takie wzmianki się pojawiały a mnie interesowała praca jako specjalista ds. kontroli produkcji, widzę jednak ze oferta jest od paru dni wygasła, ciekawe na ile możliwe, że jeszcze ją wznowią? Był ktoś na rozmowie i by ją opisał?

Lol

Anna Gembala
@Lol

Pani/e anonimowa/y nie zgadzam się z taką opinią, ponieważ jest ona nieprawdziwa. Jeśli masz na tyle odwagi to zapraszam do biura 3 strefy bądź do działu HR w celu zweryfikowania i udowodnienia tych nieprawdziwych pomówień. W internecie będąc "anonimowym" można pisać różne nieprawdziwe informacje nie mając do tego podstaw. Dodam że ten post obraża kilka osób dlatego zapraszam do wyjaśnień twarzą w twarz.

obiektywny
@Anna Gembala

Nie musi tego robić twarzą w twarz, zawsze może podejść do HR, drzwi są otwarte. Porozmawiajmy a rozwiązanie problemu na pewno się znajdzie. W każdej firmie osoby szkodliwe muszą być namierzone a ich zachowanie skorygowane.

Gogol
@obiektywny

Tak ! W zamian za wyrażenie swojej opinii jest albo nie przedłużenie umowy albo ciągła praca na D-max'sie ... tak to niestety wygląda jak się szanownej Pani zwróciło uwagę " twarzą w twarz ". Akurat pracowałem z Panią i wiem jak praca wygląda.

Mhm

Ciekawy

@Ciekawy

Też właśnie widziałem ogłoszenie. Podłącze się i podpytam : te premie, o których wspominają w ogłoszeniu są co miesiąc? Czy to jakieś uznaniowki? Na okres próbny jaką umowę dają?

Ona

Tak premia jest co miesiąc - jedna frekwencyjna 300 zł a druga regulaminowa 390 zł (obie brutto).

@Ona

Słuchajcie to jakie są zasady tej regulaminowej? Piszesz, że są dwie premie, jedna frekwencyjna a wcześniej ktoś pisał, że za brak obecności traci się te regulaminowa, to prawda czy może doszło do jakiejś pomyłki? Jakie są zasady?

Mirabelka

Za UŻ lub L4 traci sie obie premie czyli 690zł.

pracownik XXX
@Mirabelka

Na ostatnim spotkaniu z dyrektorem była informacja, że w 2024 nie wiem od którego miesiąca będzie tak , że L4 nie będzie wpływało na premię produkcyjną. Trzeba zapytać.

Natalia
@pracownik XXX

Jakie zarobki na początku operator maszyn można zarobić te 4tys bez soboty czy nadgodzin?

Gogol

Ta firma to totalna porażka .... Trzecia strefa - za urlop uż zabierana jest cała premia !! Np. Wstajesz rano do pracy i nie odpalił ci samochód dzwonisz bierzesz uż i żegnasz się z premią regulaminową. Kiedy w roku można wykorzystać urlop uż NIGDY bo stracimy premie regulaminową. Pani brygadzistka jest CHRONIONA przez zakład choć stosuje różne środki zemsty gdy ktoś się przeciwstawi. Dyrekcja ma w czterech literach co się dzieje na produkcji.. mimo wielu skarg na Pani A. nadal pracuje i nadal stosuje (usunięte przez administratora) wobec wielu pracowników. Może w końcu ktoś z góry zejdzie i zrobi porządek na zmianie szanownej Pani. Dlaczego ludzie przychodzą i odchodzą ... bo nikt nie wytrzymuje psychicznie pracując w takiej atmosferze. Szanowny Panie Dyrektorze może w końcu Pan weźmie swoje cztery litery i zrobi porządek w tej firmie ?? Pomijając fakt, że strefa druga i pierwsza nie mają zabieranej premii za urlop UŻ !! Nie polecam się zatrudniać lepiej rzucać gnoooj w oborze niż pracować w takiej atmosferze. Nie pozdrawiam były pracownik ZKA. @Pracodawca

Ma
@Gogol

Pierwsza strefa ma zabierana premie za UZ,tak dla jasności i wydaje mi się że druga też

xX

Na trzeciej strefie została jedna kobieta brygadzistka i to ta z którą się najgorzej pracuje. Od lat są na nią skargi na jakiekolwiek by zmianie nie była. @pracodawca może czas zrobić porządek z osobami zarządzającymi i ich (usunięte przez administratora).. nie dziwne że odchodzą nowi po chwili… nikt nie chce spędzać dużej części swojego życia w stresie… strach tylko będzie jak zaczną odchodzić starsi stażem pracownicy… za niedługo dojdzie do tego że owa pani nie będzie miała kim rządzić…

2 strefa
@xX

Jak się dacie tak macie..kim owa pani jest żeby sobie rządzić..tak to jest jak w domu nie ma się nic do powiedzenia to później w pracy chce się wykazać ???? Z każdym można zrobić porządek,tylko trzeba chcieć.Napisac grupowa skargę i muszą coś zrobić

W firmie DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Automatyk. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 7000 ?

Behape

Czemu ludzie muszą czekać miesiąc, 4 miesiące na ubrania robocze? Panie behape może byś zaczal szybciej ogarniać temat a jak se nie radzisz to daj to komuś innemu. Parodia, brać swoje ciuchy do roboty i niszczą, brudzą się, zaraz do sklepu może ludzie będą chodzic se kupować bo nie umiesz załatwić ubrań roboczych które się należą jak psu buda

@Behape

A jak to jest z finansowaniem odzieży tutaj? Jakieś szczegóły regulaminowe? Chodzi mi o to czy zdarza się, że firma ma ograniczone środki na te odzież? Osoby z BHP maja na to wpływ? inspektorem nie chce zostać ale zaciekawiła mnie druga strona. Widzę tez ze elektryka szukają do was. Jest ta premia za polecenie pracownika, to gdy ktoś mnie poleci ja tez cos dostane?

@Pracownim

Ja nie widzę problemu poprostu ZWOLNIJ SIĘ i nie truj (usunięte przez administratora)zrobisz przysługę sobie a przede wszystkim Nam!

Jo

Dokładnie! Nie pasuje to się zwolnij a nie (usunięte przez administratora) ze coś cię tu trzyma - no chyba że twoje obrotowe krzesło

Kot w butach
@Pracownim

Jak Ci się nie podoba to się zwolnij. Jeśli jesteś tak super osobą to szybko znajdziesz nową pracę. Co do Ukraińców to są mili, pomocni i pracowici oraz przypominam że to też ludzie. Ciekawe jakbyś ty musiała wyjechać za granicę pracować, czy było by Ci tak miło jeśli by tak o Tobie pisali hm? Wydaje mi się że nie. Znajdź nową pracę ( bo chyba nie wiesz że w innych firmach też dawaja umowę na stałe hehe)i twoje problemy się same rozwiążą i nie będziesz musiala się żalić na forum. A co do butów to może warto się wybrać do Pana od BHP i porozmawiać z nim o tym a co najważniejsze zgłosić mu to że te buty są niewygodne i czy jest możliwość zmiany na inne.

@Kot w butach

Temat butów (podobnie jak temat widełek płacowych) był poruszany wielokrotnie. I jak zwykle bez rezultatów. Firmie chodzi o to, by było jak najtaniej, a nie wygodnie dla ludzi. Jak myślisz, dlaczego brygadziści i wszyscy powyżej nich mają inne buty? Bo całą resztę ludzi firma ma w głębokiej du***. Liczą się tylko cyferki

PRACOWNIK
@Pracownim

Jak piszesz że nowi nie wykonują normy to masz rację, bo żaden nowy od razu nie wykona normy. Jak się rozejrzysz dookoła to zobaczysz ze tych nowych, którzy nie chcieli pracować to już nie ma bo ich zwolnili. Co do stażowego to wypłacają tylko w urzędach w przemyśle czasem jest tak, że wszyscy którzy wykonują taką samą pracę mają taką samą stawkę bez względu na staż. Ze stażu powinny wynikać większe umiejętności i większa uniwersalność.

Urszula
@PRACOWNIK

Wnioskuję, że Tobie generalnie odpowiada praca w firmie? Napisałeś, że te osoby, które się w pracy obijały, zostały zwolnione, tak się zastanawiam, czy generalnie jest duży przemiał. Co do wyrabiania norm przez nowych pracowników, to jest jakiś określony czas, przez który mają się wdrożyć i mają taryfę ulgową?

B.Sz.
@Pracownim

Dlatego się zwolniłam po 4 latach...

@Pracownim

jak tkwi taka osoba na tym samym stanowisku 10 lat... to odpowiedz sobie na pytanie ,,dlaczego'' bo znam osoby ktore dostały awans po 3 miesiacach , bo nie miały intelektualnej konkureci nawet w ludziach pracujacych 15 lat

Mieczysław
@.

Awans po 3 miesiącach to nie przesada? Uważasz że ci co długo pracują nie nadaję się żeby skoczyć wyżej? A zdobyte doświadczenie? Może po prostu co niektórzy się zasiedzą na swoim stanowisku i wcale nie chcą niczego zmieniać.

@.

No to za jaką konkretnie pracę te awanse tu przyznają? W jaki konkretnie sposób ten trzymiesięczny sobie zasłużył i na co uwagę zwracają przy tym?

Ok
@Pracownim

Zastanawiam się, kiedy zaczęli dawać Ukraińcom łatwą pracę? ile więcej można winić nas za wszystko? mamy najgorszą pracę! to nie nasza wina, że ​​niektórzy z was są po prostu leniwymi draniami!!!

@Ok

Aktotoacoto

Może kierownictwo zajęłoby się sytuacją na piecach. Kilka osób odeszło a wulgarna Pani o włosach blond dalej rządzi. Kto to widział żeby kobieta do kobiety odnosiła się w tak nie kulturalny sposób. „jo ci wkońc(usunięte przez administratora) takie hasła do kobiety o 15lat starszej.. brak słów. Aż pracować się odechciewa. Ktoś tego nie widzi albo nie chce widzieć dla świętego spokoju.

????
@Aktotoacoto

Proponuję osobie która to napisala zeby wyjaśniła sprawę w cztery oczy a nie obrabiać za plecami . Bo nie które osoby robią tu dlugo a się zachowują jak by dopiero przyszl do pracy. A tak na marginesie wiadomo kto to napisał i przez kogo????

DZOSEF

dlaczego u Garnka nikt po 16:00 i nocnych zmianach nie chodzi w okularach ochronnych? co na to pan z BHP?

@DZOSEF

Zastanawia mnie, dlaczego takie pytania padają na forum, a nie bezpośrednio w firmie. Z kim generalnie rozmawiacie tutaj o jakichkolwiek problemach, które występują? Prócz tego spostrzeżenia na temat okularów występują jakieś inne problemy czy raczej niekoniecznie? Za BHP odpowiedzialny jest tutaj jakiś większy dział czy zatrudnia się jedna osoba?

@DZOSEF

Proponuję wyciągnąć (usunięte przez administratora). ((usunięte przez administratora) i zapytać, zwrócić uwagę, porozmawiać jak ludzie, a nie pisać gorzkie żale - Spamować na forum, gdzie powinny być opinie o danym zakładzie... Dziwni z was ludzie.

a kiedykolwiek próba rozmowy była podejmowana, że mogliby mieć tego typu przykład? góra nie zachęca do dzielenia się opiniami na miejscu? w innych firmach widywałam chociażby anonimowe skrzynki a tu jak sobie od tego strefy "miękkiej" radzą?

Malami

Cześć , jak wygląda rozmowa rekrutacyjna a tej firmie ?

Produkcja

Jak dla mnie bardzo sympatyczny.Nie jest taki że omija pracownika bez "dzień dobry"tak jak co niektórzy z biura udają że Cię nie widzą!porozmawia z pracownikiem normalnie!Więc ogólnie Ok :-)

@Produkcja

A w kwestii współpracy już to jakie relacje? Są stanowiska, na których wcale się nie ma styczności? I na których jest ona największa?

Witam czy ktoś zasięga informacjami w jaki sposób będzie dokonywana podwyżka inflacyjna. Czy każdy pracownik będzie rozliczany indywidualnie w zależności od swojej stawki czy też wszyscy dostaną najniższa krajową.

Czy to pierwsza taka podwyżka w firmie i dlatego jesteście niepewni? A takie ogólnie na jakich zasadach się odbywały?

Bimbam

Mój wpis poprzedni nie został dodany,także wypowiem się kolejny raz ;) firma ogólnie spoko jak ktoś ma dużo czasu poza pracą,zależne jest dużo od stanowiska jedni dobrze zgadani z brygadzistami/kierownikami to mają lajcik,a drudzy poniewierani idź tam idź tam i zrób tamto i Sr... Kobiety które tam pracują parę lat mają problem do młodych osób bo One już się narobiły swoje to teraz kolej młodych,problem ze jak się przyjęły to nie miały takiej kasy KASY NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ HAHAHA jakby nie ogarnęły tego że co roku się zmienia i wiadomo że 5lat temu np wynosiła 1800zl a teraz 2100 ???? gdy ktoś powiedział co myśli z kulturą to był przegrany OBGADULSKIEI DONOSZACE BABY KONKRETNIE ???? palić sobie mogą kiedy chcą tak tak mają target by co godzinę sobie wyjść ja też miałam i nie mogłam w niektórych przypadkach,najwięcej robi "zła atmosfera" i koleżeństwa z przełożonymi- mógłby w końcu ktoś na to popatrzeć jak zyskają jedni a tracą drudzy.

Krystyna
@Bimbam

Dlaczego firma spoko jak się ma duzo czasu poza nią ? Często są jakieś nadgodziny czy o co chodzi ?

Phi
@Krystyna

Jak dadzą Cię na 2 strefę na piec i będziesz stała tam dzień w dzień przy 50 stopniach to się dowiesz,nadgodzin nie ma

Mieczysław
@Phi

No dobra ale do najniższej krajowej dochodzą jakieś premie jak nie można dorobić w nadgodzinach? Czy tylko goła wypłata?

Joooom
@Mieczysław

Zwykły pracownik ma najniższą plus premię wydajnościową i dodatkowo frekwencyjną. Niewielu ma coś więcej. Weekendy są i to cały czas - ale zazwyczaj w okresie od marca do października. Jest też premia świąteczna i wczasy pod gruszą. Idzie coś zarobić, jak ktoś lubi pracować od poniedziałku do niedzieli w 40 stopniach :D ale da się do tego po jakimś czasie przyzwyczaić.

Olga
@Joooom

takie temperatury są w ogóle dopuszczalne przez normy BHP? Macie dodatkową przerwę wtedy?

Hr
@Olga

Nie na określonego limitu. Pracodawca ma tylko obowiązek zapewnić zimna wodę.Nasza firma dodatkowo zapewnia klimatyzowane pomieszczenie w czasie przerwy oraz jest dodatkowa przerwa

lilo
@Mieczysław

Nie ale masz premie.

@lilo

A te premie to jakoś niedawno wprowadzili? Bo rok temu pisali, że nic nie ma. I jest szansa na przybliżenie ich jakiś średnich wartości? Chociażby z czasu przeszłego, bo wiadomo ile wlatywało, prawda?

Izunia

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy warto przyjść pracować do tej firmy jako pracownik produkcji, mam doświadczenie, bo pracuje również na tym stanowisku ale w innej firmie. Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi.

Iza
@Izunia

tez z checia sie doczepie do pytania ! jaka stawke za h ma teraz pracownik produkcyjny ?

Zostaw merytoryczną opinię o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Czerwionka-Leszczyny

• Jak się pracuje w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.7/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Armii Krajowej 5
    44-230 Czerwionka-Leszczyny