Opinie o Atena Security w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Atena Security. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Atena Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atena Security w Warszawa

kasza jaglana

ja mam te same rozterki i pytania co pan staś z poprzedniego komentarza, bo jestem w takiej życiowej sytuacji i potrzebie że najważniejsza jest dla mnie jak najszybsza stabilizacja zawodowa i finansowa. czy osiągnę taką w firmie atena security? stabilizację rozumiem jako umowę o pracę na czas nieokreślony

Eryk

Nie wiecie, czy jest inny sposób aplikacji do Atena Security niż ten ich formularz na stronie, bo nie chcę wklejać treści CV, wolałbym wysłac je w pdfie.

Eryk

Z drugiej strony parząc, to atena security chyba nie płaci najgorzej, bo w stosunku do konkurencji 10 brutto wypada nawet dobrze.

Eryk

Cos w tym jest, w ogóle nie oszukujmy sie, ale branża ochroniarska do najlepiej płatnych nie należy, jak chciało sie zarabiac kokosy to trzeba było iśc na studia.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Atena Security? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Bodo

Według mnie nie ma co toczyć piany. Sami się decydowaliśmy na takie warunki, a teraz gdy nagle komuś zaczyna brakować to się klapka otwiera ile ja w ogóle zarabiam,

Jawor

Żadna pseudofirma nie daje tyle , więc trzeba ich zmusić żeby się skończył ten wyzysk ! Jeśli będziecie na wszystko się zgadzać - na pewno się nie skończy !

Jawor

Generalnie każda firma z tej branży wyzyskuje , jedna bardziej , druga mniej. Niestety czasami bezczelność wobec pracowników sięga szczytu. Nie dajmy się po prostu oszukiwać , żądajmy wyższych stawek , ponieważ sami sobie kręcimy sznur na szyję zgadzając się na wszystko.To są prywatne firmy i jeśli nikt nie będzie chciał pracować za grosze będą musieli podnieść stawki !!! I pamiętajcie o tym , że minimalna w Polsce wynosi 10 brutto za godzinę !!!

EnJoy89

Witam. Myślę że się przyda kolejna opinia. Nie prawda że tylko w Warszawie i okolicach. Pierw były jaja z umową . Oczywiście zlecenie. Musiałem wyciągnąć niekaralność (50 zł kosztów oczywiście nie zwracają). Zabrali moje dane itd. Lecz umowę dostałem po 3 tygodniach gdzie bombardowałem ich telefonami :). Gdzie kierownik przyjeżdżał co tydzień. Więc co za problem przywieść? Stawka nie powala na kolana bo 5.70. ODRADZAM pracę w tej firmie. Jeżeli chcesz dorywczo pracować napewno nie tu. Pozdrawiam.

craker

Byłem w ZUS i dowiedziałem się ile mi ta śmieszna Atenka odprowadza kasy na emeryture.

ciec

prowizorka, zabawa w ochrone. Jeśli prezes przyjechał na obiekt to najlepiej byłoby jakby kawa już czekala na niego, a podała by ją jakaś młoda, zdrowa (usunięte przez administratora) swoją drogą ciekawe ile zaliczyli?

sierżant 83

To ta firma jeszcze istnieje? Pracowałem tam 5 lat temu i widze że jest taki sam bałagan jak za moich czasów

trojan

witam witam. Miałem możliwość pracowania w Atenie na stanowisku kierownika. I po wiem wam, że mnie wylali :) za to że stawałem za pracownikami swoimi. Wiem na jakiej zasadzie odbywały się wypłaty dla pracowników to powiem że wolałem inne agencje. Sam nie jednokrotnie musiałem się prosić o kasę a o premię śmieszną to na noże. ODRADZAM !!! IDŹCIE DO SOLID'U TAM PRZY NAJMNIEJ COŚ ZAROBICIE I WIECIE ŻE MACIE 25 KASE NA KONCIE

znachor

wiem ktory, w okularkach taki. Kiedys byl u mnie na kontroli nocnej i sie czepial a to o mundur a to ze oko sie na chwilke zamknelo, niby i racja ale jednak troche przeginka kto za 5 zł bedzie stal na bacznosc 24h wiec dla mnie nie byl oki ,juz (usunięte przez administratora) tak mnie nie czepial sie nigdy jak zlapal na czyms to po ci (usunięte przez administratora) sie umawialismy ze poprostu odpracuje sie mu to ale niestety magazyn w ozarowie to tragedia teraz juz nie podpadam ale ten i tak straszy grozi zmiana obiektu i pogaduszka z prezesami jakbnym sie bal tego laski nie robia jest tyle tych firm kszakow ze szkoda nerwow. co do kasy zgadzam sie bylo kiedys lipnie i ciezko z doproszeniem sie o swoje ale juz jest ok zawsze po 20 jest kaska max 25.

gd

anonim - 2011-11-25 09:24:14 Ta agencja nie wysyła na licencję , nie mają służbowych aut-jeżdżą prywatnymi , stawki zaczynają się od 5pln. na godz. Działają na terenie Warszawy i okolic jak np. Piaseczno. Żeby zarobić trzeba wyrabiać ponad 300 godz.hmm, ponad 300godzin??? zeby tam zarobic na utrzymanie rodziny trzeba dymac conajmniej 600godz a i tak cie ukarza zaraz za cos i nie wezniesz pelnej wyplaty o ktora sie laskawie prosic trzeba. kasa smieszna 5zl!!!!!!!!!!!!!!!! kto placi dzis 5zl. Oni tlumacza sie ze kryzys jest i wiecej nie dadza bo niby wszyscy tak placa jak oni. firma kase napewno dostaje duuuuuzo wieksza ale oczywiscie prezesi musza swoje kichy napchac-chociaz w sumie po to firme maja. teraz kasy nie da sie wziasc za grudzien bo nie ma ciagle dzwonisza oni ciagle kaza puzniej zadzwonic lub jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a to gdzie te pieniadze niby sa.dyrektorek kawal (usunięte przez administratora) wogole zero szacunku dla ludzi widac jak wladza do lba uderza mialem mlodego kierowniczka, moze i byl z niego kawal wymagajacego (usunięte przez administratora). ale czulo sie respekt i szacunek do goscia, jak sie z nim porozmawialo to nie wywyzszal sie ani nie opowiadal bzdur zawsze najpierw porozmawial i cos prubowal wyjasnic pomoc itp i zalatwil cos ale olal ta robote, ja tez sam przytomnie spierniczylem i innym odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@gd

Firma jako firma jest ok,ale całokształt tam psuje dyrektor jest na początku do rany go przyłóż,no ale później jest chamski i ordynarny do pracowników,warunki wiadomo podpisuje się jak wszędzie bo trzeba pracować, I najgorsze że zwalnia z dnia na dzień pomimo że ma braki w ludziach. A z tego co wiem nie ma prawa pracownik pracować po tyle godzin. No ale to indywidualna sprawa każdego.

Zostaw merytoryczną opinię o Atena Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Atena Security?

Zobacz opinie na temat firmy Atena Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atena Security?

Atena Security

Atena Security