Opinie o Atena Security w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Atena Security. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Atena Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atena Security w Warszawa

Pilnie poszukiwali osób do (usunięte przez administratora) w ochronie. Na obiekty mieszkalne w Warszawie. Z system zmianowym (24h/48h). Tyle, że to była propozycja (usunięte przez administratora) sprzed pół roku. Ale jeśli i dziś coś by się u nich znalazło, to z jakim system zmianowym, i z jaką stawką godzinową?

weteran

było źle na Grochowie, na Dominikańskiej tylko coraz gorzej, nie wierzę, że trend może się odwrócić. P.S. W ochronie pr. zdalna ??!!!!

Matti Nowy wpis
@weteran

W sensie Dominikańska 33?

Leon Nowy wpis

Firma jedno dosadne słowo syf szkoda pisać jedna porażka

Gabriela Nowy wpis
@Leon

Hmmmm może jednak warto napisać o co chodzi? Ja też tu jestem, bo szukam info o pracy w tej firmie. Bo to ogólne stwierdzenie. Mnie interesuje konkretnie, jak wygląda system awansów w firmie? Można awansować z czasem z podstawowego stanowiska na jakąś lepszą posadę? Wraz ze stażem w pracy jako ochrona można iść wyżej np. do pracy biurowej?

Czy firma zapewnia cały ubiór ? Czy trzeba za niego płacić ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Atena Security? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w firmie Atena potrzebuje kilku opinii na temat firmy czy jest wypłacalna jaka jest umowa i czy jak ktoś ma komornika można się dogadać i jaka jest stawka netto . Prosił bym o szczere wypowiedzenie się odnośnie firmy na kwestie które mnie interesują powyżej.

@Ruo a patrzą tam na wiek?

Wojtek

Czy tam przyjmują kobiety ?

Ruo
@Wojtek

Tak

mat

No tak idzcie do Solidu . Tylko która agencja przyjmie pracownika bez licencji , tak jest w moim przypadku bo jak narazie to chodzę do szkoły o kierunku tech. ochrony fiz. osób i mienia

mariusz
@mat

nie wiem po co kolego chodzisz do szkoły o kierunku tech. ochrony fizycznej skończysz szkołe będziesz chciał się zatrudnić w agencji a oni i tak cię rzucą na obiekt z szlabanem to że skończysz szkołe bez doświadczenie cię nie wezmą mimo iż bedziesz miał kurs ja pracuje 17 lat w ochronie też mam technika ochrony fizycznej i powiem że jest ciężko jeśli chodzi o pracę w grupie interwencyjne a jak dostaniesz to ewentualnie dadzą mała stawkę np. 11.00 zł netto i bedziesz 300 godz zapierdzielał zima lato cały czas w aucie gdy pójdziesz do szefa poprosić o podwyżkę to ci powie że nie da. W dzisiejszych czasach nawet nie opłaca się robić wpisu kwalifikowanego pracownika ochrony bo i tak dadzą cię na obiekt z szlabanem. Ja na szczęście założyłem swoja firmę ta sama branża tzn ochroniarska , przychodzą do mojej firmy osoby które też maja kursy i szkoły ukończone ale co z tego jak nie maja zielonego pojęcia by pracować w tej branży i nie mówię o osobach które mają wpis czy nie po prostu nieraz ręce opadają jak ludzie mówią na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeśli chodzi o solid to totalna masakra z nimi dużo osób rezygnuje z pracy u nich i przychodzi do mojej firmy w styczniu tego roku przyjąłem pond 11 ludzi z solidu ....

Patrycja

Czy grafik jest elastyczny dla studentów ?

ja pracowałem w tej Firmie przez półtora roku i nie mogę narzekać bardzo wszystko dobrze ! firma wypłacalna stały grafik pracy! i nie trzeba pracować 300h żeby dobrze zarobić wystarczy 240 i pensja jest bardzo ładna!

Loczek

mam zacząć pracę własnie w biurowcu tam i ochrona własnie jest ta firma, czy oba wgl wypłaca pracownikom zasłużoną wypłatę ? mam byc na recepcij ...

edfg

@alek teraz juz tej oferyy nie ma jest inna na stanowisko pracownika ochrony w Warszawie niestety nic konkretnego w ogloszeniu nie ma poza tym ze moga to byc kobiety/mężczyźni do ochrony na obiekt mieszkalny i ze ofeurja dobre warunki

boloyeger

Byłem kiedyś kierownikiem.... zwolnili mnie bo stałem za agentami, pozwalałem - przymykałem oko na drzemki. Bo chcąc mieć a.o. trzeba coś z siebie dać. Mój samochód nigdy go tak nie z katowałem jak tam. jeszcze na Dominikańskiej. Sami dostawaliśmy kary za brak a.o. na obiektach.

jannnosik

Sam podziękowałem za współpracę . 1.Czyżby się odezwało biuro ??? 2.Czy nawiedzony agent za 5 zł o to jest pytanie . 3.Obecnie jestem od listopada Koordynatorem w firmie sprzątającej i mam więcej spokoju jak u Mietka nie ma takich rotacji a ludzie pracują i nie ścigam nikogo o tablety laptopy i inne rzeczy nie przeznaczone do użytku służbowego a Dzieckiem możesz nazwać swojego chomika lub inne zwierzę o ilę mi dasz przynajmniej nie marnuję swojego samochodu bo mam służbowy a w Atenie jedynie to tylko tani kicz i nic więcej a w firmie Atena ŻADEN PROFESJONALISTA ANI OSOBA DOŚWIADCZONA NIE BD SZUKAĆ ZATRUDNIENIA . Pozdrawiam team z atenki i agentów ochrony którzy godzą się na wyzysk a tak ogółem szkoda mi czasu na głupoty typu Atena .

jannnosik

Witam was wszystkich bylem kierownikiem w atenie przez 7 dni i ucieklem z tego syfu bo sie tam robic nieda prezes miecio kombinuje dobrze kaze karac za tablety laptopy itd bo agent ma prowadzic obserwacje a nie w tablet i to za 5 zl jak podjezdzalem na kontrole to kazali mi grzebac po szawkach pracownikow i innych meblach na obiekcie w firmie sztywna atmosfera nie wiadomo kto cie sprzeda co do dyrektora K o ktorym wspomniano to jest tez trudny przypadek odradzam firme atena bo to tylko szkoda waszego zdrowia nie liczcie na kierownika bo on nie ma zadnego ruchu gdzie sie nie ruszysz masz oddech mieczyslawa na plecach nawet tutaj szkoda pradu marnowac na ta smieszna firme pozdrawiam wszystkich serdecznie .

Ktoś
@jannnosik

Dziecko drogie zapomniałeś tylko dodać, iż jesteś jeszcze tak młody, niedoświadczony, mało roztargniony i oderwany od rzeczywistość. To cud, że Cię wcześniej nie zwolnili.

Pracownik Ochrony Atena

Wiadomo jak płacą w agencjach ochrony. Robisz miesiąc a później pracujesz drugi aby dostać wypłatę za poprzedni. Najlepiej t przywiązali by CIę do kloryfera w pracy abyś tam tylko siedział a najlepiej zamieszkał. Ludzie się przewijają niesamowicie, rotacja na pełen gaz. Ludzie odchodzą bo to wszystko jest śmieszne, są przypadki że ludzie ciągną dyżury po 36 albo 48 godzin i to jest NORMA! Nie masz prawa być zmęczony, ale za to potrafią w środku nocy przyjechać zakraść się aby przyłapać na drzemce. I 50 zł kary...To jest szok, ludzie pracują za taką stawkę 5 zł/h orają się itd a jeszcze Ci zabiorą. Ale teraz to przegięli po całości! Właśnie zostalem bez pensji na święta! Coś K...wa niesamowitego. Jeśli masz ochotę albo przeszło Ci przez myśl zatrudnienia się w tej prowizorycznej firmie to daj sobie spokój.

były kier.

Za moich czasów, jak Ja byłem kierownikiem - jeszcze na Dominikańskiej było fajnie. 3 kierowników, Prezesi, wtedy był dyrektorem Kania. I było oki. nie mogę narzekać pracownicy oki Prezesi też. A jak jest teraz?

Margolcia
@były kier.

Zwolnilam się, bo nie ma Michałka i co chwilę były jakieś głupie kontrole. Teraz zero atmosfery i każą stać na baczność.

andrew

Pracowałem w tej firmie do czasu zwolnienia prawdziwego kierownika ochrony Pana Michała.Na jego miejsce przyszedł pracujący od 8 lat,mianujący się dyrektorem Pan Radosłw Karpiński lat 31 Typowy dupek ignorant nie znający się w ogóle na ochronie , obrażający pracowników w sposób wulgarny i obelżywy.Wytaczam mu proces cywilny o znieważanie oraz naruszenie dóbr osobistych.W sumie firma dobra wypłaty na czas tylko ludzie z kierownictwa tak jak Karpiński psują jej wizerunek..

Miałem okazje tam pracować odradzam i to bardzo odradzam szczególnie nie wierzyć zatrudniajacemu ludzi Michałowi były policjant zwykły oszust podając specyfikacje objektów bazuje na niedopowiedzeniach żągluje słowami. Uważajcie szczególnie na objekt (Osiedle na ul sobieskiego patrol na rowerach pilnowanie warsztatu) Kompletna pomyłka za taką stawkę śmiech na sali serdecznie odradzam jedna z gorszych firm jakie widziałem a pracóję w tej branży 6 lat

@Marcin

a jaką miałeś stawke i ile mogłeś zarobic na miesiąc ?

rzeczywistosc

praca w ochronie to nie przelweki , panowie ( bo pewnie pantutaj nie ma) nie ma co sie chyban astawiac na wieksze stawki w tej branzy. praca przeciez czesto nie jest wymagajaca bo ochrona budynkow nie nalezy do najtrudniejszego zajecia. przeicez to chyba po prostu patrzenie i pilnowanie, zeby nikt nic nie wyniosl

Zostaw merytoryczną opinię o Atena Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Atena Security?

Zobacz opinie na temat firmy Atena Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atena Security?

Atena Security

Atena Security