Opinie o Mavilex w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mavilex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mavilex o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mavilex w Toruń

nowy

Jako operator maszyn zarobki 1450 zl także marnie ... umowa o prace na 3 miesiace a pożniej na rok

Miły on
@nowy

John lepszej głupoty i ściemy nie słyszałem, cały czas jest rotacja bo nikt nie chce pracować za 1600 zł miesięcznie przy systemie 4 brygadowym ciągłym. Premia hahaha dobre sobie

John

Pracuję w tej firmie długi czas. W przeszłości była duża rotacja, jednak te czasy się skończyły. Obecnie wszyscy pracownicy mają umowę o pracę. Zarobki są dobre, ale uzależnione od zaangażowania do pracy i jeżeli ktoś ma choć trochę chęci to potrafi bardzo dobrze zarobić. Wydaje mi się, że pracodawca docenia dobrych pracowników, bo ciągle słyszę o premiach. Firma ciągle się rozwija i szuka nowych ludzi.

kandydat do pracy

Właśnie jakie zarobki tam są??

on1

ktoś coś wie jak jest teraz i ile zarabia operator?

Aplikowałeś do firmy Mavilex? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
ona

system ciągły 4 brygadowka

@ona

Jak aktualnie z kasa tam jest jako operator maszyn ?

Justyna

Kobitki pracujecie na 2 czy 3 zmiany?

Meg

Właśnie się zastanawiam czy aplikować na stanowisko pakowaczki, które teraz się pojawiło.Jak wygląda praca kobiet? No i finansowo jak to się ma? Chyba wyśle, bo moja sytuacja juz jest podbramkowa.

lolek

taak, na pewno nie ma to wpływu, boże jakie żałosne te firmy. Powinna powstać oficjalna czarna lista takich firm z naszego województwa. Co za chamem trzeba być żeby pytać kobietę czy jest z kimś związana i czy zamierza mieć dzieci

Nina
@lolek

Dlatego wolą zatrudniać starsze panie najlepiej 50lat

migrant

jak można podczas rozmowy o pracę pytać kobietę o stan cywilny??? albo żądać przyniesienia ze sobą na rozmowę w sprawie pracy, świadectwa pracy ? cel pokazania owych świadectw pracy - niby sprawdzenie czy potencjalny przyszły pracownik (zwłaszcza kobieta) nie ma żadnych zobowiązań? jeszcze w żadnej porządnej firmie z czymś takim się nie spotkałam. Nota bene dla osób przeprowadzających rekrutację - to że nie jest się mężatką to nic nie znaczy, bo ja np. żyję z partnerem i nie zamierzam żadnej firmie się z tego tłumaczyć. P.s. zajść w ciążę mogę będąc nie związana z nikim, więc nie rozumiem po co wścibskie pytania o stan cywilny, wielkie faux pas z waszej strony. Nie macie prawa pytać o życie prywatne pracowników, nic wam do tego

pick
@migrant

hej Migrant, to jest nic, we Fresenius Care pytali czy zamierzam mieć dzieci, tłumacząc: "wiem, że nie powinno się pytać o takie rzeczy ale chcemy wiedzieć... no i oczywiście nie ma to wpływu na ewentualne zatrudnienie". OCZYWIŚCIE.

Nina
@migrant

Ta kadrowa jest jakaś dziwna w oczy ładnie gada a poza oczy donosi i to ona sama chyba wymyśla te pytania trzeba na nią uważać i nie wierzyć w jej obietnice

mania

ciekawe dlaczego od ponad 30 dni pracownika do biura nie mogą znaleźć...Nikt tam nie chce pracować, tak mało płacą czy o co chodzi?

pick

no właśnie, ogłoszenie pojawia się regularnie, widocznie nikt nie chce tam pracować. Ktoś napisał, że chamy - wiem co to znaczy pracować z chamami, więc się nie dziwię, że ciągle kogoś szukają. Zupełnie jak ci w maschio gaspardo na wapiennej - zdecydowanie odradzam!!!

no ok ,rozumiem, że chca by pracownicy znali jezyk obcy, ale poiedzcie czy faktycznie się go uzywa na codzien?

Iza

Jeżeli chodzi o pracę kobiet na produkcji to dziwie się,że jest taka rotacja.Zastanawiam się,czy ludzie sami rezygnują czy są zwalniani?Jeżeli tak to dlaczego tak jest?

Rozczarowana

Niestety, wszystko, co tutaj jest napisane powyżej jest prawdą! Nie polecam tej firmy, tym bardziej, że ta firma dalej szuka osoby na stanowisko managera ds. Exportu, a dużo osób tam już było na rozmowie - ludzi kompetentnych, znających język angielski w stopniu bardzo zaawansowanym i nie tylko angielski. Rozmowa z szefostwem jest niepoważną rozmową, odradzam składania podań i myślę, że także zachęcam do trzymania się z daleka od tej firmy. Tyle co mogę dodać od siebie. Pozdrawiam wszystkie osoby wyrażające negatywne opinie na tej stronie, gdyż miały rację!

Iza

Witam!Chciałabym się dowiedzieć jak długo trzeba pracować na umowę zlecenie zanim się dostanie umowę o pracę?I czy praca jest ciężka fizycznie,pytam o pracę dla kobiet na produkcji?

@Iza

Praca prosta nikt nawet nie sprawdzi w jakim stanie spakujesz worki możesz pakować jak ci się chce ,na zlecenie pół roku później umowa o pracę na okres próbny a potem dowodzenia nie ma co się starać bo i tak tego nie docenią pracodawca nawet nie potrafi powiedzieć dzień dobry do pań jest okropny wita się tylko z operatoram,i szkoda czasu i zmarnowanych weekendów w tej pracy

Kam

Witam , dostałam dzisiaj odpowiedz na swoje CV do danej firmy , do pakowania woreczków. Może mi ktoś opisać jak to jest na prawdę , bo czytam opinie i trochę mnie zmartwiły :/

CEL
@Kam

Witam,napisz czy dostałaś tą pracę i czy masz umowę o pracę.Pozdrawiam

robaczek

no chyba zaszły zmiany na lepsze..... praca - jest , umowa o pracę zgodnie z ustaleniami a co chyba najważniejsze - wypłata na czas. Jak dla mnie warto było poczekać te 3m-ce.

Waldi_bajkopisarz

90% pozytywnych komentarzy zapewne podstawiona- przez kogoś z firmy. Nie dajcie się oszukać, ta firma idzie na dno ludzie uciekają bo widzą co się dzieje. Lubera wracaj na wieś, chyba już tylko ty wierzysz w te swoje obietnice i przekręty!

rob
@Waldi_bajkopisarz

Waldi bajki piszesz- jak komus sie nie chce pracowac albo nie potrafi sie nic nauczyc to pisze takie komentarze. Prawda jest taka ze firma jest nowa i rowija sie szybko i potrzebuje duzo nowych ludzi do pracy, ktorej nie kazdy chce lub potrafi sie nauczyc. Co chwile przybywaja nowe maszyny- kto chce miec stala prace i chce pracowac bedzie zadowolony.

gogo

Nic dodać nic ująć, trzymać się z dala za wszelką cenę!

misiek

Firma idzie na dno. Duża rotacja świadczy o tym że dużo się obiecuje lecz nic z tych obietnic nie wynika.Praca dobra dla osób mało wymagających, desperatów i alkoholików bo na picie w pracy przymyka się oko. Ludziom mającym choć odrobinę poczucia własnej godności stanowczo odradzam jakiekolwiek kontakty z Ta nieuczciwą firma...

lola
@misiek

zgadzam się przedłużają umowy najczęściej pijakom ćpunom czyli operatorom maszyn a panie pakowaczki mają w (usunięte przez administratora) ale jak trafi się pani pijaczka lub ćpunka to spoko nawet na chorobowe może chodzić i jej umowę przedłużą oni preferują pijaków i ćpunów piszę o firmie w toruniu

Zostaw merytoryczną opinię o Mavilex - Toruń

• Jak się pracuje w Mavilex?

Zobacz opinie na temat firmy Mavilex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mavilex?

Mavilex
1.6/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-curie 87B-C
    87-100 Toruń