HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Opinie o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Dada

Zawsze beda miec ukraincow im wchodza w (usunięte przez administratora) darmaowe obiadki mieszkanko a dla.polakow nic na.okresie probnym

Benek

Poczekajcie jak niebawem za wasze piniazki wjadą nowe autka dla managerkow i hru. Uhuhu ????

Gośka

Mando zakład z przyszłością,polecam wszystkim którzy chcą pracować,praca lekka zarobki jak wszędzie w Wałbrzychu.Mozliwość nadgodzin dla chętnych.Dofinansowanie do obiadów.

normalny robol
@Gośka

jak widzę darmowe żarcie to dla niektórych rzecz najważniejsza w mando smacznego gamonie

No spoczko
@Gośka

Hahaha. Możliwość nadgodziny?chyba bardziej przymus do nadgodzin. Iwona potrafiła przyjść na nocną zmianę na maszyning i szarpać ludzi ze maja przyjść na nockę. Cyrk

tytus
@Gośka

dodaj jeszcze że zamiast podwyżek jest zabieranie premii zamiast socjalu dostajemy bona na batona ale skoro dla ciebie najważniejsze jest by dostać darmowe żarcie to brawo ty . ps .chętnie kupię ci obiad bidulo

Aaa

A może Mando zacznie sprzedawać części klienta indywidualnym. Np przez internet. Może to pomoże firmie zrobić zysk.

Pracownik Produkcji

Poniżająca rekrutacja, brak szacunku ze strony(usunięte przez administratora) Rozumiem, że czas Panią goni, że ma Pani dość uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym, to może lepiej ominąć ten element rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie aplikuje na stanowisko asystenta zarządu, co nie znaczy, ze pracownik produkcji jest gorszym kandydatem i człowiekiem. Każda rozmowa wymaga z obu stron szacunku, kultury i choć minimum zainteresowania ze strony potencjonalnego pracodawcy. Czego tu ewidentnie zabrakło ze strony (usunięte przez administratora) Moja opinia absolutnie nie wynika z faktu, ze nie dostałam pracy jest czysto merytoryczna. Jeśli tego nie ma już na wstępie, to czy taki pracodawca nie będzie szanował swojego podwładnego?

Pytania protekcjonalne.

Lolek

Uwielbiam swoją robotę na maszyningu 3 zmiany 6 dni w tygodniu. Dzięki czemu nie mam czasu wydawać zarobionych pieniędzy także starcza od 7 do 7 a gdzie do tego wydać kasę z invenio? Można zwariować

Siwy

Wczosow pod grusza nie bedzie szkoda myslalem ze jak sie przyjme to bede.miec trudno narazie przezimuje a pozniej amazon.....

Darek

Ja pracuje trzy tygodnie i uciekam zalezy gdzie sie trafi.....wiadomo najgorsze roboty tam.zawsze potrzebuja....

Magda

Jakie godziny pracy są w waszej firmie? Na 3 zmiany czy 4 brygadówka? Ile zarabia na start operator ?

OlafLubaszenko

Dostaliście przelew z Invenio za soboty?

trele morele
@OlafLubaszenko

Przypopominam że zgodnie z nowymi umowami przelew za soboty mogą ci wypłacic nawet na koniec miesiaca sie czyta co sie podpisuje

Nie
@OlafLubaszenko

Nie ! biedni nie zdążyli

Zalamany bo czekaNaLepszeJutro

Zakład spada na psy.. Tak sie zapowiadało nowa firma nowe możliwości a tu proszę 6 lat i kryzys... Ciekawe dlaczego Mando zabiera pracownikom skoro i tak pracownicy Mando Corporation Poland zarabiają najmniej... Pan główny Prezes narzuca normy... Z całym szacunkiem ale On chyba nie zdaje sobie sprawy, ze My i tak pracujemy za takie pieniądze ze w innych Mando 500e to tygodniowka... MANDO co się dzieje? Gdzie jest rozwój? Gdzie Mando najlepszy zakład na strefie? Owszem zgodzę się ze jako jedyny zakład ma takie benefity, ale tez jako jedyny zakład nie ma socjalu.. Pracownik który zarobi ok 2000zl z czego ma zrobić te święta? A gdzie pieniądze na rachunki kredyty na życie?? Moze pod koniec roku jakby się sytuacja poprawiła to dacie chociaż te 200zl? Podejrzewam że pewnie wigilia w Marii na najwyższym poziomie się odbędzie.. Bo pieniądze sa na wszystko tylko nie ma na to co potrzeba

Blue
@Zalamany bo czekaNaLepszeJutro

Bardzo przykre ale nie stety prawda. Na chwilę obecną jak znajomi pytają czy warto tu pracować to odradzam. Szkoda bo zakład był mega w śród tego syfu na strefie. A pogrąża się bardzo szybko. pozdrawiam

Justyna
@Blue

Pan Tomasz z kontroli

MSG obiektywny
@Blue

Tak narzekacie, że Wam źle a jakoś nie widać, żeby ktoś złożył wypowiedzenie. Pracowników nie ubywa a w piątek widziałem grupę nowych pracowników chyba z 30 osób.

Solidarni

Ryba psuje się od głowy. Lepiej już nie będzie. Gdzie był prezes? Słucham... Ma nas w du... taka prawda. A z tymi przedstawicielami zakładowymi to jest mi ich szkoda. Pewnie też byli zastraszani jak z nakazem pracy czyli zwolnieniem. W tym zakładzie są potrzebne związki zawodowe. Iwona w grudniu pokazywałas nam jaki mamy wysoki socjal jak jest super a dzisiaj... już go nie mamy. Skupcie się na planowaniu pracy, na atmosferze, menadżer zabiera premie za wszystko,a ciekawe czy sobie zabrał premie jak wywalił nowe narzędzia do kontenera ze złomem bo nie było jeszcze miejsca odkladczego. A jego inzynierki nie potrafią rozwiązać problemu na Lini. Najlepszy jest ten co chodzi w kalesonach. Wygląda na dodatek jak by narobił w gacie. Jest problem a on mówi że za dwa dni się naprawi samo. Haha brawo nie lepiej zwolnić ich i zatrudnić jednego z doświadczeniem? Kompetentnego na tym stanowisku. Czepiacie się stołówki...czy to taki bardzo problem dla mando? No tak wy z góry macie delikatne brzuszki... Nie jecie to co brudasy z produkcji. Biedne dziewczyny z eurestu. Nawet one nie mają łatwo z Iwona. Powiem krótko podsumujac. Z tej mąki chleba już nie zrobimy. I nie chodzi o jedzenie ze stołówki

Specialist
@Solidarni

Co tam placzesz, bol d.. sciska nie ? Trza bylo sie uczyc i zostac inzynierkiem, zreszta nikt ci nie zabrania - rusz na Uczelnie i sam usiadziesz na tym stolku (jak bedziesz dobry i pracodawca cie przyjmie). Tobie nikt nie patrzy w zakres obowiazkow wiec nie oceniaj innych, bo skad ty mozesz wiedziec co oni maja do roboty. Zapamietaj: dzisiaj inzynierek, jutro menadżerek :) Acha i jeszcze jedno - "Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe" bo karma wraca

:-]
@Specialist

"Dzisiaj specjalista, a jutro wypowiedzeń lista"

PAW Lucky

Kurde robie w tym Mando juz pół roku ale nie wiem co mam sprawdzać i same NG puszczam

strutowiec

nie wiem po co była ta wigilia pokazowa rowery za 12 tys zł . przelewało sie w grudniu???

Oszczędności ponad wszystko

Przedstawiciele pewnie dostali papier pod ryja i bylo "podpiszcie bo jak nie...." i nie mieli wyjścia... A ten cały boss co narzucił takie oszczędności teraz niech przyjedzie i rodzinom z Mando wyprawie święta.... Mąż z żona pracują na produkcji i nagle minus 1000zl na święta... Brak słów...

hehe
@Oszczędności ponad wszystko

To co zabiorą to już nie oddadzą , papieru jeszcze nikt nie widział. Niedługo będą premie , dojazdy ,stażowe , dofinansowanie do multi sportu luxmed , dodatki dla dl ll sl - rok przecierpią .Teraz żałujmy , że nie ma związków zawodowych, bo wtedy musieliby negocjować i związki miałyby wgląd na finanse firmy . Aha Pozdrowienia dla Andrzeja hehe

ONI
@Oszczędności ponad wszystko

Powiem w skrócie tak: Rok oszczędności miał być w zeszłym roku. Słowa nie dotrzymano. W tym roku socjal więc nadchodzi mi takie pytanie czego spodziewać się w 2019? Kolejne oszczędności? brak premi dla pracowników z Blue? Jest to żałosne i tyle. Zamówień masa A tniecie co tylko się da ludziom...

@hehe

Andrzej Bravo Ty!!!!!!

Zimny lech
@ONI

Dlaczego aut służbowych i dodatków do dojazdu nie zabrali. A co z mieszkaniami sluzbiwymi, na to jest kasa.

Tragedia

Wstyd wstyd! Tyle porównań do innych firm to teraz może porównamy w której firmie tyle zabrali w jednym roku! Ronal się buduje , toyota się budowała, takate jak zamykali nikt nikomu nic nie zabierał , mydlenie oczu i nic więcej chociaż juznawet nie mają czym mydlic . Żadnej motywacji nie ma żeby tu pracować

Ponury

They may take our overtime, bonus, Social but they’ll never take our freedom!” pozdrawiam.

????
@Ponury

Jaka ty masz wolność pracujac tam jesteś niewolnikiem

Wesoły
@Ponury

The slave said that. Then He lowered his head and applied his ID card to the entry terminal xD

Anonimos

FREEDOM

Alfa i Omega

Niestety w mando równia pochyła. Skończy się ucieczką ludzi, którzy jeszcze mają jakiekolwiek ambicje do pracy. Pozwalniają się inżynierowie, którzy mają spore pojęcie o procesach i pozatrudniają młokosów po szkole, którzy nawet jak ogarną to za chwilę nabiorą doświadczenia i uciekną do innych firm, a na produkcji i w działach pokrewnych zostaną desperaci, ludzie, którym zostało kilka lat do emerytury lub wiążący ledwo koniec z końcem. Nie ma co się oszukiwać, bezrobocia nie mamy, inne zakłady się znajdą. Wystarczy przejść się po hali i porozmawiać z pracownikami i po chwili dowiemy się, że nikt już nie wiąże przyszłości z tą firmą i tylko czekają na lepsze oferty pracy. Trochę szkoda, bo mógł to być zakład, w którym ludzie cieszyliby się ze swojej pracy, ale wyszło jak wyszło. Trochę to ewenement, zaledwie parę lat w świecie i już takie "jaja". No cóż, ten rok będzie przełomowy, będzie to przełom w zakresie upadku tej firmy, a ja jako osoba niezawistna życzę wszystkim pracownikom tej firmy jak najlepiej w odnalezieniu się na rynku pracy. Powodzenia!

Jarek

W poniedziałek składam wypowiedzenie, mam dość zaciskania pasa i pracy w MANDO.

@Jarek

Ludzie ile lat jeszcze będziecie się zwalniać 5 ?10? Zwalniacie się i nie możecie zwolnić .Straszycie a siedzicie dalej. Nie podoba się to wypad i tu bzdur nie wypisywać.

Bogdan

Mando jeden z najlepszych zakładów na strefie.

Jesteście śmieszni
@Bogdan

Widzę że takich fanatyków Manson jest tylko 4 na ilu? 500set pracowników?

Na szczęście już tu nie pracuj

Iwona podpisała cylograf z diabłem .Was ma w duszy ważne żeby jej (usunięte przez administratora) była pełna.

Zostaw merytoryczną opinię o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 350, z czego 67 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.