HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Opinie o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Obiektywny

Iwona może najwyższy czas zastanowić się nad zmianą mistrza w dziale QC?Przełożony któremu brakuje opanowania i podstawowych zasad kultury w relacji ze swoimi podwładnymi jak również w relacjach z pracownikami innych działów chyba nie powinien zajmować takiego stanowiska?Jego wybuchowy charakter znają wszyscy w Mando może dla ich świętego spokoju i spokoju wszystkich pracowników mających z nim kontakt lepszym rozwiązaniem byłoby awansować go do biura?Ciekawe ile czasu Marcin manager QC osoba spokojna i zrównoważona jak również inżynierowie QC wytrzymali by z tym purpurowym toksycznym diabłem?Mała podpowiedź z mojej strony z którą chyba wszyscy się zgodzą jest taka że najlepszym mistrzem QC byłby Krzysztof Łukawski osoba opanowana,kulturalna,posiadająca wiedzę której obecny mistrz nie posiada nawet w połowie,znająca się na wszystkich urządzeniach pomiarowych w QC.Potrafiący pracowników łączyć a nie dzielić jak również w sposób kulturalny i rzeczowy rozmawiać ze wszystkimi,pomagać i rozwiązywać problemy we własnym dziale jak również świetnie współpracować z innymi działami bez niepotrzebnych krzyków i wrzasków które czyni obecny mistrz QC.Myślę że każdy pracownik QC jak i wszyscy pracownicy innych działów mający z nim kontakt przyznają rację.Pozdrawiam.

Nieobiektywny
@Obiektywny

Weź daj już spokój mistrzowi QC, on jest w porządku, a toksyczna atmosferę to wprowadzają takie posty, miej trochę cywilnej odwagi i zgłoś swoje uwagi do hr osobiście albo porozmawiaj sobie z nim twarzą w twarz, a następnym razem przed napisaniem takiej wiadomości pomysl czy Ty jesteś w 100% wporzadku. Mistrzu QC nie przejmuj się takimi wypocinami

Pozdrawiam
@Obiektywny

Mistrz QC to jedna z najbardziej doswiadczonych osob w firmie i malo kto bylby w stanie go zastapic. Pisanie tego typu epitetow nie pomaga w atmosferze w firmie, a tylko prowadzi do niepotrzebnych spiec. Piszac takie rzeczy o mistrzu QC widac, ze ktos poprostu ma zal, a nie zna tej osoby w pelni. Zycze wszystkim udanej Wigilii i wiecej rozmow w cztery oczy oraz pozytywnego nastawienia

@Nieobiektywny

Z całego serca chciałbym żeby był w porządku i zmienił się na lepsze.W ten przedświąteczny czas trzymam za niego kciuki.

Helmut
@Obiektywny

Iwona może warto wyciągnąć wnioski?Nie zamiataj brudów pod dywan.Opinia jest jednoznaczna.

Ciekawski
@Obiektywny

A czemu to ludzie z QC zaczynają się zwalniać z Mando?Proszę o szybką odpowiedź.

Cichy

Dziękuję za wypłatę w tak szybkim czasie. Tak trzymać.

A Ja dziekuje za pieniadze w takim terminie. Pracuje tu juz troche I nigdy nie dostalem wyplaty Na 10tego. Zawsze byla wczesniej I wszystko sie zgadzalo. Jak sie komus pieniadze nie podobaja to przeciez nie pracuje tu za kare - moze sie zwolnic,????

Tak jest wypłata z ktorej i tak będziesz niezadowolony.

Pracownik Produkcji

Poniżająca rekrutacja, brak szacunku ze strony(usunięte przez administratora) Rozumiem, że czas Panią goni, że ma Pani dość uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym, to może lepiej ominąć ten element rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie aplikuje na stanowisko asystenta zarządu, co nie znaczy, ze pracownik produkcji jest gorszym kandydatem i człowiekiem. Każda rozmowa wymaga z obu stron szacunku, kultury i choć minimum zainteresowania ze strony potencjonalnego pracodawcy. Czego tu ewidentnie zabrakło ze strony (usunięte przez administratora) Moja opinia absolutnie nie wynika z faktu, ze nie dostałam pracy jest czysto merytoryczna. Jeśli tego nie ma już na wstępie, to czy taki pracodawca nie będzie szanował swojego podwładnego?

Pytania protekcjonalne.

Gosc

Czy jutro bedzie wyplata ? Ktos ? Cos ? Na ten temat?

rzucam pomysły

a może zbojkotujmy 'wigilię' ?? wtedy zobaczą jak bardzo nam 'zależy'... mam jeszcze kilka innych pomysłów, łącznie z wydaniem tych 12 złotych na kawę dla HR z dopiskiem "na więcej nie wystarczyło'..

Toja
@rzucam pomysły

Iwona co to za człowiek kogo wy przyjmujecie do naszego zakładu? Świr jakiś,niebezpieczny człowiek. Strach pracować i nie wiedząc że taka osoba stoi obok.

Jarosław Polskę zbaw!!!Amen
@Toja

Ty się lepiej zacznij leczyć kapuściana głowo co to już na wigilie nie można nieprzyjść.I nie zmieniaj tematu.Mando zakład który płaci najmniej na strefie no bo który zakład daje 2200 zł brutto podstawy?czekam na odpowiedź.Biedronka daje 2450zł.Mando powinni zamknąć i do Rumunii tam zobaczą gwiazdki jak świnia niebo.Tfu brzydzę się takim zakładem który płaci pracownikom takie grosze za ciężką pracę.Rząd powinien powypieprzać takie zakłady z obcym kapitałem które otworzyły w Polsce fabryki tylko ze względu na najtańszą siłę roboczą.Zasrana unia ceny takie same a zarobki w polsce 4 razy mniejsze.Pierwszy będę głosował żeby opuścić to biurokratyczne (usunięte przez administratora) jak tylko mąż stanu Jarosław ogłosi referendum tak jak zrobili to Anglicy

Inny
@Jarosław Polskę zbaw!!!Amen

Biedronki nie ma na strefie

?

Trzeba umieć sobie powiedzieć stop,posłuchać intuicji,olać prezenty i dać sobie spokój z udawaniem że w Mando jest wszystko ok. i że atmosfera na wigilii będzie super.Nie byłem nie będę.Nie żałuję.

!!!!
@?

ofochany nie musiałeś przychodzić ci co byli nie żałują fajna była zabawa szkoda że nic nie wygrałem ale dobrze się bawiłem i to najbardziej cieszy

Konewka
@?

Olać to można Ciebie i tyle w temacie.

Yeti

Atmosfera była bardzo spoko

Yeti
@Konewka

Dokładnie

Obiektywny

Na wigilii większość osób zostawiła sprawy służbowe za sobą. Wigilia megaaa. Parę ludzkich rzeczy, takich jak za duża ilość alkoholu u niektórych. Byli też niektórzy co przyszli tylko po to, aby zdać opinie, zresztą nietrafną na gowork-u. Ja bawiłem się świetnie(tyle).

Ojciec wirgiliusz

Super było

?

Planista produkcji w Mando (usunięte przez administratora) bez doświadczenia przez którego wszystkie działy jak logistyka,Qc,produkcja nie mogą nadążyć za jego planami bo on nie potrafi przewidzieć planu na 24 h i ze strachu wszystko ładuje na rano.Iwona chcesz dobrego planistę,powiedz słowo a powiem Ci kto rozwiąże ten problem.

Niki

Planista produkcji w Mando bez pojęcia,do wymiany!!!!Przez niego ludzie się zwalniają i idą do Ronala.

vero

Jak planista w MANDO dalej tak będzie planować to ja po nowym roku idę do RONALA

Prawda zwycięży!!!!

A czemu to opinie na temat planowania pracy dla produkcji w Mando przez planistkę są usuwane z forum gowork.Przecież opinie nie łamią regulaminu.Pracownicy pytają i mają do tego prawo dlaczego od dłuższego czasu na 1 zmianie po kilkanaście przejść a na dwóch pozostałych zmianach po kilka.Takie planowanie to jak jazda samochodem raz 30 za chwilę 100 a chodzi o płynność bez biegania jednych a spacerku drugich i tak jest od czasu zmiany planisty.Precz z cenzurą i komuną!!!!

Wójek także care
@Prawda zwycięży!!!!

Chciałbym aby każdy operator produkcji mógł poznać i zobaczyć jak wygląda i jak skomplikowany jest proces planowania produkcji. Tak aby można było się z czystym sumieniem wypowiadać i oceniać pracę w tym temacie. Każdy potrafi z perspektywy widza oceniać, krytykować itd. A to nie jest tak, że zmiany, przezbrojenia są do końca uzależnione od samej planistki. Na to składa się wiele czynników o których nie każdy operator produkcji ma świadomość. A są to miedzyinymi 1 zapotrzebowanie klienta które zmienia się z dnia na dzień 2 dostępność komponentów 3 ilość i wielkość zablokowanych komponentów 4 uwlędnienie tych czynników plus inne zmienne Jestem pewien, że planowanie produkcji nie ma na celu utrudnianie pracy komukolwiek śle musi pogodzić wiele czynników, które nie są od nich zależne. Dlaczego tak łatwo przychodzi ci negatywna ocena bez chęci zrozumienia z czego to wynika. Czy również byłbyś zadowolony jeżeli ktoś na forum krytycznie wypowiadał by się na temat nie właściwie wykonywanych operacji na lini produkcyjnej przez ciebie. Zapewne znalałbyś wiele racjonalnych powodów dlaczego robisz tak a nie inaczej. Życzę więcej zrozumienia

bajarz
@Wójek także care

Baju,baju zmienić planiste bo ludzie mają dość takiego planowania.Może najpierw wartałoby się zapoznać z całym procesem produkcyjnym żeby mieć później odrobine bladego pojęcia jak planować produkcję żeby praca szła płynnie i bez zgrzytów

Eh

lulek

Niby pracownicy produkcyjni albo UR tacy źli i pijani na wigilii a niech pani Dyrektor. zobaczy jak jej ludzie z HR i IT finiszowali :) najpierw swoje gniazdo się pilnuje

areczek

Błagam Cię napisz że sobie przemyślałeś to co napisałeś i jednak nie wypowiesz się, bo nie jesteś specjalistą, jak wspomniałeś, ale za to brak wiedzy widać u Ciebie. A zamiast do dyrekcji wal prosto do prezesa, żeby się pozbyć klientów i produkować jeden projekt tylko.. Bez przezbrojeń, plany będą logiczne, sensowne , pracownicy wszystkich działów nie będą musieli pracować jak mrówki, luzu będzie na drugiej zmianie tyle co na pierwszej itp. Albo druga opcja przeczytaj jakąś książkę + wiedza i doświadczenie, które jak czytam masz , CV do HR, a nóż widelec w planowaniu kogoś wciąż szukają to zabłyśniesz i nie będziesz mrówką..... Pis z Tobą.

Hha

Widzisz jak dwa piwa spiniewieraja

Pełna kulturka

No akurat utrzymanie jako jedyny dział zachowało sie z kulturą do końca... !! Trzeba było zobaczyć jak owa impreza sie zakończyła... kto poniżył sie najbardziej i kogo trzeba było wynosić z wigilii.

Dynia
@Pełna kulturka

buahahahahahahahahahaha

@Pełna kulturka

Co prawda to prawda dobrze gadasz

Paulina

po jakim czasie przez pod firme invenio mozna przejsc bezposrednio do mando ?

Awsd
@Paulina

3 miesiące :-)

Enedue

Wigilia w super klimacie :)

Miki
@Enedue

Pewnie !!! I śpiewamy: A dałem jemu w nos, co myśli sobie... Co myśli wredny typ, przeszkadzać będzie nam :)

Krzysztof

Pracowałem w mando słabe zarobki,duże wymagania.Atmosfera zastraszania bo jak nie to do zwolnienia,mobing na liniach,układy i kolesiostwo.Odradzam nieprzyjazna atmosfera i przełożeni o marnych kompetencjach i kulturze np.mistrz na dziale amotryzatorów,zwykły burak.

Miriam
@Krzysztof

Burak cukrowy czy czerwony (purpurowy)?

Miriam
@Krzysztof

Burak cukrowy czy czerwony (purpurowy)?

Sendzia Anna Maria Jesiołowska
@Krzysztof

Za stwierdzenie "Mobing na liniach" - Mando może podać Cię do sądu i mam nadzieję że Cię poda.

Kapitan Zadek
@Miriam

Pasterny bo najwiekszy. Szambem nawozony

Polak

Wszystkie związki na Powązki! Nie widzi mi się utrzymywanie dodatkowych gęb związkowych, z mojej ciężkiej krwawicy, wypracowywanej w oparach chłodziwa. W 89 mieliśmy już jeden okrągły stół. A z niego urodził się bolek, narodu wyzwoliciel. Pytanie brzmi, czy chcemy mieć zakładowego bolka, który co tydzień będzie wygrywał znaczne sumy w lotto... Chxxx wielkiego wywalczy. Powie że jest za, a nawet przeciw i że ta sytuacja przyniosła plusy dodatnie i plusy ujemne. A na końcu, co najwyżej przeskoczy przez elektryczną bramę na dolnym parkingu, krzycząc że dokonał zwrotu o 360 stopni. Precz z forumowym uciskiem, lewicowo myślących, mentalnych komunistów.

Kto?
@Polak

A kto by Ci kazał się zapisywać?

Ktoś
@Polak

Związki PRECZ! w Polsce przez lata komunizmu a później okupacji unii europejskiej panuje przekonanie, że pieniądze się DOSTAJE a nie ZARABIA. Zarabiamy tyle ile na rynku warta jest nasza praca. Związki zawodowe to zło, etatyzm i kolesiostwo. Podpisywaliśmy umowę o pracę i zgodziliśmy się na warunki finansowe - dlaczego wszyscy się zachowują jak by ktoś im obiecał podwyżkę 1000 pln? Nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma - nie podoba się to do widzenia.

@Ktoś

Aż żal że twoje ręce to napisały

Zostaw merytoryczną opinię o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 350, z czego 67 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.