HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Opinie o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Ona71

Witam, A jaka jest praca w kontroli jakości w Mando ile tam się zarabia

Tarzan
@Ona71

Praca lekka,przyjemna,atmosfera jak w domu,zarobki świetne.Tylko pracowników ciągle brakuje nie wiem czemu.

Kłamstwo
@Tarzan

Hahaha co za kłamstwa

Ona77w
@Ona71

Wykorzystywanie, nadgodziny, ciężka praca małe zarobki . Nie pchaj się na kontrolę jakości.

Mando zakład który szczerze polecam.Zarobki normalne,fajna atmosfera.

Ludzie skąd w Was tyle jadu , skąd ta nienawiść. Wszyscy jestescie tacy swięci i doskonali. Żyjcie i dajcie żyć

Zobacz

Zobacz co sie dzieje w tym mando ja spadam jak najszybciej sie da

Taki mądry

Ale jak tu żyć w takich warunkach

Prawda

Pracowałam w Mando,niczego się nie dorobiłam oprócz żylaków!!! i garba a debile którzy piszą że dziękują że są szczęśliwi że dostali na czas niecałe 500 euro to jacyś idioci albo podstawieni bo nierób co bierze zasiłek w niemczech i nic nie robi dostaje 800 euro.

Pracownik Produkcji

Poniżająca rekrutacja, brak szacunku ze strony(usunięte przez administratora) Rozumiem, że czas Panią goni, że ma Pani dość uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym, to może lepiej ominąć ten element rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie aplikuje na stanowisko asystenta zarządu, co nie znaczy, ze pracownik produkcji jest gorszym kandydatem i człowiekiem. Każda rozmowa wymaga z obu stron szacunku, kultury i choć minimum zainteresowania ze strony potencjonalnego pracodawcy. Czego tu ewidentnie zabrakło ze strony (usunięte przez administratora) Moja opinia absolutnie nie wynika z faktu, ze nie dostałam pracy jest czysto merytoryczna. Jeśli tego nie ma już na wstępie, to czy taki pracodawca nie będzie szanował swojego podwładnego?

Pytania protekcjonalne.

HO HA

Dlaczego MANDO pomimo skarg pracowników na mistrza amortyzatorów Polichtas dalej udaje że wszystko jest cacy?A podobno wystarczy mieć odwagę i zgłosić IL Z hr-u ja zgłosiłem i już nie pracuję.Podać inicjały?Hr wie.Może dla potwierdzenia aut.

Jajko i kalafior

Pracowałem w tym zakładzie 4 lata, robota nie była zła, kasa niby coraz więcej a zarazem coraz mniej. Teraz dobra praca, i lepsza płaca, trzeba szukać. Czasy takie że szukają ludzi do roboty, a jest tego masa. Pan z amortyzatorów numero uno od du*y strony.

Bystry
@Jajko i kalafior

Mistrz amorów nie do ruszenia jak choroba nowotworowa z it ulubieńcy IL.Choćby skały srały nie wygrasz.

tra,la,la

Mando!!! Zakład którego nie polecam!!!Przełożeni jak mistrz Polichtttts pitol bez kompetencji,burak i cwaniak którego celebrujesz Iwon....A na liniach przez jełopa ciągle brak ludzi i 12 h harówa.A zaprawdę powiadam Iwonka niebawem pomimo Twoich chu,chu straszeń następne wypowiedzenia!Nie zrozumiesz nie wygrasz.Nie idziesz drogą byłego Prezesa.Szkoda.

Tak trzymać

Nareszcie!!!! Nareszcie HR wziął się za nierobów i obiboków za których ciągle trzeba było pracować. Brawo Wy ☺️ trochę tylko szkoda że tak późno... ale lepiej późno niż wcale.

Motywacja
@Tak trzymać

W poprzedniej firmie ktorej pracowałem dla wszystkich pracowników którzy nie chodzili na L4 na koniec roku przewidziane były premie 500zl. Jeżeli była duża ilość osób to wówczas bylo losowanie. Moim zdaniem to motywowalo i nagradzalo rzetelnych pracowników którzy nie brali nieuzasadnionych L4.

Wspomnisz,kiedyś po fakcie.
@Tak trzymać

O jaka radość!Zakład porcelany''Książ'' też tak kiedyś się cieszył.Przemyśl.

BOLEK

Tego ''majstra'',durnia bez honoru z amortyzatorów to MANDO już dawno powinno kopnąć w d--ę .MANDO zakład który nie potrafi słuchać głosu swoich pracowników.Nieraz lepiej zwolnić jedną osobę nawet na stanowisku kierowniczym niż pozbyć się 10 operatorów na linii.MANDO zakład który pada.MANDO zakład który myśli że zyska na nie wiedzy pracowników- te czasy już minęły.MANDO -NIE POLECAM!!!Szkoda czasu.Prawda zwycięży!!!

Oburzony

To co zrobiło mando to się w głowie nie mieści pierw zabieranie pracowników na indywidualne rozmowy i zastraszanie rozwiązaniem umowy za to ze byli na l4 to jest mobbing zgłosimy to do inspekcji pracy potem spotkanie z całą załogą kolejne zastraszania że za wszystko będzie zabierana premia co z tego ze będziecie wprowadzać czasówki jak człowiek w tej firmie nie jest pewny pracy czy ma umowę taka czy na stałe z dnia na dzień zwalniacie .Najlepsze jest odwiedzanie w domu podczas l 4 i rozwiązywanie umów to jest jakaś masakra wygląda to teraz tak że masz grypę dostajesz tydzień zwolnienia od poniedziałku do piątku w czwartek już czujesz się dosyć dobrze będzie kontrola hahaha i stwierdzi że według jej opinii jesteśmy zdrowi i rozwiąże z nami umowę o prace kabaret jakiś na jakiej podstawie mamy lekarza. Teraz mamy chodzić do pracy chorzy bo nas zwolnią dobre a jestem pewny że dalej będziemy chodzić na l4 podczas choroby pamiętajcie zdrowie najważniejsze a pracy jest pełno. Albo będziemy zwalniani całymi grupami bo ktoś jest na l4 jaja że szok . Zobaczymy czy będziecie tacy odważni żeby zwalniać po kilka osób nie wydaje mi się jak już nie macie kim robić. Kolejna sprawa zabieranie premii za wszystko to jest chore. Nie polecam tego zakładu nikomu szczerze każdy inny zakład tylko nie mando wole pracować gdzie indziej bardziej fizycznie niż tu i się ciągle stresować. Składam cv i dostaje telefon od razu spadam z mandolinki. I z tego co wiem full osób już szuka pracy i bardzo dobrze . Pozdrawiam całą produkcje .

Kary dla pracowników.....

Iwona nie tylko ostatnio okazała jak mało szacunku ma dla swych pracowników. Odwiedzanie w domu , kontrola na L4 owszem według prawa, lecz wręczanie pracownikom wypowiedzeń na chorobowym już jest nie zgodne z prawem. A to spotkanie żenada, straszenie liderów że stracą pracę jeśli stanie linia, zastraszanie ludzi by nie chodzili na L4 na dzieci. No cóż nikt nie zatajał faktu że posiada dzieci, a sytuacje ludzi są różne. Wstyd dla firmy. Lepiej karać niż wynagradzać.

Kapusta kiszona

"Gratulacje" szefowie mando !!!! Zamiast dac wieksza premie za to ze ktos jest w pracy i nie bierze l4 to wolicie zabrac ta premie tym ktorzy i tak maja to w glebokim powazaniu czy ta premie dostana za l4 czy nie. Zenujace pieniadze a praca ciezka. I bardzo dobrze !!! Bedziemy chodzic na L4 bo jak mam isc do pracy to dostane niby mniej od pracownika ktory chodzi do pracy ale wcale nie az tak bardzo mniej a orzynajmniej sobie w domu posiedze . Powodzenia

Boska Jadzia

W poniedziałek zwalniam się z MANDO jak ktoś chce pracować za 2 koła na miesiąc na trzy zmiany i robić coraz częściej robotę za dwie osoby za te same pieniądze bo ciągle ktoś się zwalnia i brak rąk do pracy to serdecznie polecam.Wypłata jest na czas.Tylko nie polecam działu amortyzatorów mistrz bez kultury w stosunku do podwładnych,arogant,słoma z butów.A góra na sygnały oczka przymyka i udaje że wszystko jest wporzo.Jak się poskarżysz to już nie pracujesz taka polityka.

Mniej Boska
@Boska Jadzia

Ludzie przecież nikt nikogo nie trzyma tutaj siłą, jeśli ktoś jest bardzo niezadowolony z pracy może odejść. Nie rozumiem tylko po co takie rzeczy pisać na forum... To samo dotyczy opini na temat mistrza, dlaczego nie potrafisz powiedzieć mu prosto w oczy co o nim myślisz? Dlatego że najprościej jest schować się za szklanym ekranem i anonimowo kogoś oczerniać.

Tak właśnie
@Mniej Boska

Mistrz jest bardzo fajny zawsze załatwi na korzyść pracownika, jeżeli ktoś jest dla niego be to on tez będzie be nikt nikomu nie będzie w tyłcio wchodzil.. Jesteśmy w pracy a nie w zerowce.. Pracujemy a jeżeli oceniasz kogos popatrz tez na siebie czy i Ty jesteś fer

Warunki pracy

Iwona dlaczego wczoraj nikt nie zabezpieczyl chodnika? Nocka szla do pracy popołudniowka wychodzila i Nie dosyć ze wiał potężny wiatr to jeszcze lod na chodniku. Ktos by sie wywrocil zlamal reke nogę to dopiero by było

Kraina muszelek.....

To co się dzieje na (najlepszych liniach) to jakaś żenada brak wszelkich zasad choćby zasad lidera brak szacunku wobec podwładnych ustawianie zmian pod ulubieńców w szczególności tych o których dba się szczegulnie, przynoszenie obiadu do stołu przez szifta dla zastępcy lidera masakra a tym czasem pracownicy stoją w kolejce nawet po dziesięć minut później jedzą obiad na szybkiego lecz nie zastępca ona ma specialne względy. Zastępca sam sobie wybiera zmiany czyli same rańsze.Wspólnie nadgodziny , dziewczyny to co robicie po pracy to wasza prywatna sprawa ale tu nauczcie się profesionalizmu bądźcie ponadto co was łączy nikt nie chce oglądać waszych zalotów. A gdzie jest w tym wszystkim mistrz K.W. no ba udaję że nic się nie dzieje że sprawiedliwość istnieje na jego dwóch linkach.A tym czasem muszelki się docierają w pracy.

nic dodać..
@Kraina muszelek.....

Tu masz rację jakaś żenada już nie raz widziałem jak cała wasza załoga stoi w kolejce na stołówce a tu przy stoliku czeka pani z obiadkiem na swą podwładną.

Niecierpliwy/wa
@Kraina muszelek.....

Zgadzam się zobaczcie co się dzieje na linkach jakaś masakra,jedni trzy tygodnie na rano a inni popołudniu to chyba nie halo

Zoro
@Kraina muszelek.....

W końcu to ktoś poruszył nawet soboty są dla ulubieńcw załatwiane ciągle 5S albo względy że się nic nie robi .Niestety kobiety o których mowa miały rozmowe na ten temat i najwidoczniej mylą że tego nie widać .Mylicie się całe MANDO o tym huczy .Nie stety uczuć się nie da ukryć .

@nic dodać..

@Kraina muszelka.....To nie podwładna to miłość !!!!!

@Niecierpliwy/wa

Co się nie robi żeby być razem z ukochaną

@Niecierpliwy/wa

Już miały rozmowę i nic z tego sobie nie robią.

E=MC2
@Kraina muszelek.....

Ciekawe czy dziewczyna sziftki to czyta. Chyba że trojkącik.

Widzę to wiem
@Kraina muszelek.....

Przecież oni tam nawet podstawowych zasad nie znają. Co ja piszę o zasadach jak nawet cześć nie potrafią mówić (większość), a przecież to najlepsza linia w Mando hehe Pani SL jak idzie przez halę to trzeba się jej kłaniać, a niedawno była takim samym pracownikiem jak każdy... według mnie dalej jest tylko głowę wyżej nosi niż powinna bi nawet liderów nie umie wyszkolić

Kolega
@Kraina muszelek.....

Ich to mogliby do osobnego namiotu wstawić i tak do nikogo się nie przyznają

Basia z caliperów
@Kraina muszelek.....

Cała załoga MSG powinna mieć przeprowadzone szkolenie na temat kultury zachowań międzyludzkich,zero komunikatywności,przywitania, zaczynając od operatorów kończąc na liderach.Wstyd.

Smutne ale prawdziwe....
@Zdziwiony

Ciekawe co na to jej mąż. Ale może wychodzi z założenia "Aby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek".

Optymistyczny
@Basia z caliperów

Cała to może nie .....sory ale na caliperach też gwiazdy ....jedna większa od drugiej

Pierdoły
@Optymistyczny

A które to te gwiazdy?

Manto
@Pierdoły

Łatwiej by było powiedzieć które nie ;)

Zimno mi

Serio? Brama otwarta na oścież przez godzinę, dwie. Śnieg zawiewa, wiatr hula, a ty człowieku pracuj na lince. Może HR zejdzie na dół i sam popracuje w takich warunkach???

Eleonora

Dodatek frekfencyjny 150 zl po przepracowaniu 3 miesiecy bez l4 i uż. Okres sie zeruje po l4 i uż. i trzeba odczekać 3 miesiące , aby ponownie go nabyć. Taka moja propozycja.

Bardzo fajny

Zgadzam się z Fajnym w 100%, w Mando jest ok. Pracowałem wcześniej w innych zakładach na strefie w Kobierzycach i na strefie wałbrzyskiej i naprawdę w Mando jest najlepiej, przede wszystkim cenię sobie stabilność zatrudnienia. Polecam wszystkim.

Umowa o pracę
@Bardzo fajny

Wszystko zależy od tego co kto oczekuje od pracy. Ja też doceniam stabilizację po wielu latach pracy na umowę zlecenie podpisywaną co miesiąc, idąc do pracy nie wiedziałem czy będę pracował czy wrócę do domu. Mando jest w porządku a jeśli komuś nie odpowiada to zawsze może szukać szczęścia gdzie indziej.

lider machining

witam za chorobowe i za urlop na żądanie ludziom kase z premi zabieracie może najwyższa pora zacząć wynagradzać jakiś dodatek w kwocie 100 zł lub premia kwartalna by ich zmotywowac zobaczcie co sie dzieje na machiningu ile ludzi jest na chorobowym ile noowych sie zwolniło nie ma rąk do pracy a wy nic !!!!

Admin
@lider machining

Po obu stronach hal, nie jest ciekawie ludzie uciekają w zastraszającym tempie. Bo w sumie nic ich nie trzyma. Są zajechani pracą, często pracują za siebie i operatora który jest na chorobowym. Lecz wypłata ta sama.

Padalec

Masakra ocena C za to ze caly rok bylem na zawolanie firmy jal chcieli zeby zostac albo przyjsc na nad godziny z braku ludzi . I za to ze przez caly rok nie bralem chorobowego ani zadnych urlopow na zadanie oraz pojedynczych dni .A to tylko dla tego ze nie jestem uniwersalnym pracownikiem coMANDO.Zadnego podziekowania za to ze doginalem przez kilka miesiecy za brakujaca osobe na nad godzinach .Oni ci powiedza ze ciesz sie ze mozesz sobie dorobic.Och laskawcy.Teraz jak beda potrzebowali zastepstwo to niech sobie hr zejdzie dorobic.Mam w zyci wasze nad godziny ,wole ten czas spedzic w domu z dzieckiem .Przez ostatni rok poswiecilem wiecej czasu mando niz rodzinie .Za co mi slicznie podziekowali podwyzka i ocena .Od dzisiaj zadnego zostawania po godzinach bo za rok i tak znowu bedzie C .W ten sposob Mando czegos mnie nauczylo.

QPadalec
@Padalec

Dobrze piszesz Marek, Ocenay masakra chlopak sie stara wszystko co trzeba umie sam uczyl swojego pozalsieboze liderka ktory jedyne co umi to lizac tylek, i podpierdzielac swoich ludzi, czaicie to on go sam wyszkolil a ten po paru miesiacach zostal jego liderem i niedosc ze na niego donosi to jeszcze go slabo ocenil, ze mu nie jest wstyd to masakra. a po calym roku pracy, siedzenia w niej do 2 przyjezdzania w swieta bo trzeba skonczyc test, szkolenia tego niewdziecznego chamskiego pasozyta, chlopak dostaje ocena C. brawo mando, awansujcie jeszcze pare osob na zastepcow lidera w in comingu bo ich tam za malo jest... zalosne

Smutne ale prawdziwe....
@QPadalec

Widocznie dobrze w tyłek wchodził pasożyty zawsze dobrze mają wspinają się po innych podpierdzielając po drodze cała polityka Mando

Zostaw merytoryczną opinię o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 350, z czego 67 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.