Mando Corporation Poland Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o Mando Corporation Poland Sp. z o.o.

Ja 2017-04-07 22:47
Szalu nie robi na pewno
Joanna 2017-04-12 12:28
Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień.
Zły 2017-04-12 16:09
Ciekawe że VW ma pierwszą wpadkę z częściami i od razu pseudo mistrz zabiera nam premię, a Fiat miał kilka i premia zawsze mieli całą. To jest właśnie sprawiedliwość naszego niby miszcza.
Jbg 2017-04-12 18:48
Czy w tych szatniach musi byc taka kostnica???
Joanna 2017-04-13 08:51
@Jbg co masz na myśli? Jak wyglądają obecnie szatnie?
szeryf 2017-04-13 12:29
Joanno idź w końcu do diabła a najlepiej w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Spoko 2017-04-13 17:20
Normalne jak szatnie!
Dżoana 2017-04-13 19:07
Ciekawe co firma szykuje na 10.06..... ???
Dziwne pytanie 2017-04-13 19:08
Tak jak szatnie jest czysto są szafki , umywalki , prysznice .Dodatkowo teraz szatnie są powiększane .
A co myślałaś , że mamy dziury w ziemi wykopane ?
chrum chrum 2017-04-13 23:17
Kiedy będzie nowa kuchnia w Mando?Bo to co gotuje Eurest to nadaje się dla kręconych ogonków.
Joanna 2017-04-14 09:20
@Dziwne pytanie odnosiłam się do odpowiedzi @Jbg. To dobrze, że pracodawca zapewnia większe szatnie, również z dostępem do pryszniców.
Mała 2017-04-14 10:12
Ludzie mają albo biegunkę albo wymioty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
poniedziałek brokuły - zostają na wtorek
wtorek kalafior i mięso twarde bo jest więcej bułki tartej niż mięsa i coś dziwnego zawsze w mielonym czerwone w środku .
Środa to samo mięso z wtorku tyle , że w innym kształcie i w środku z kalafiorem i brokułami do tego sos pieczarkowy , który wcześniej był zupą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jedzenie jest obrzydliwe obleśne twarde i ohydne ! Komu to smakuje ? To mają być obiady domowe .
Ziemniaki po ugotowaniu są miękkie a nie zbita bryła .
To jest problem aby były pierogi , dobry kotlet schabowy ? świeżo ugotowane ziemniaki ?
Wstyd aby kucharki nie potrafiły zrobić dobrych kotletów mielonych tylko bułka tarta z wodą !
Pewne jest jedno ktoś kiedyś wyląduje w szpitalu i wtedy problem się rozwiąże .
Poprzednia kuchnia potrafiła ugotować smacznie
Po co te napisy BĄDZ FIT !!! Aha już wiem , jak zjesz to wyrzygasz i będziesz szczupły !
tadek niejadek 2017-04-14 10:53
Zmienic kuchnie w mando.Tego sie nie da jesc.
Hehe 2017-04-14 14:34
Strach pomyśleć bo na pikniku będzie jedzenie robione przez nich. ( usunięte przez administratora )
Szkolenia 2017-04-14 16:02
Jeśli chodzi o szkolenia :

Proszę wziąść pod uwagę , że ludzie i tak są zmęczeni pracą w porze nocnej , i każdy marzy żeby się położyć .Kto tego będzie słuchał ?
Czy jest to sprawa aż tak niecierpiąca zwłoki , że nie można tego zrobić po rańszej zmianie ewentualnie przed popołudniową zmianą ?
Po drugie kto zapewni transport tym którzy jeżdzą autobusem ?

Czemu zawsze wszystko odkładacie na ostatnią chwilę ? Dobrze wiedzieliście , że będą musiały być szkolenia , więc mogliście to rozłożyć w czasie !
Dość tego 2017-04-14 21:51
To co serwuje Eurest w Mando to nadaje się do koryta do chlewni!!! Śmierdzące nóżki z kurczaka, pizza codziennie w dużych ilościach bo ładują do niej wszystko co zostaje z poprzedniego dnia parówki, brokuły, mielone mięso,kawałki kurczaka, przykryć wszystlo serem i nic się nie zmarnuje.Kierowniczka "restauracji"Eurest nie powinna przekroczyć progu stołówki w Mando.A pierogów to faktycznie nie uwidzisz przecież taniej oczywiscie dla Eurest i szybciej podać raz w tygodniu gotowe pampuchy na zimno z gotowym sosem truskawkowym brrrrrr...Kotlety to powinni robić dla szewca na zelówy a nie dla ludzi bo zębiska można pogubić!!!A jeszcze te surówki - niedługo porcja to będzie łyżka od herbaty na razie jest stołowa, wstyd i żenada!!!Trzeba jak najszybciej zrezygnować z usług Eurestu niech idą w diabły jak najszybciej!!!Będziemy naprawdę zdrowsi.I te ceny z kosmosu i ta bryja rozgotowana którą nazywają ziemniakami które tak skrobią trzy razy o garnek żeby przypadkiem nie dać więcej jak pół kulki bo to przecież rarytas, delicja towar luksusowy, deficytowy.Świniom w chlewie tak ziemniaków nie dzielą!!!Pozbyć się Eurestu jak najszybciej.
Nitka 2017-04-15 00:17
Układy ,układziki ,kumpelstwo, kolesiostwo. Tylko kilka slow, a wyrażają tak wiele.
Kto nas pyta o zdanie co wolimy 2017-04-15 02:43
Dokładnie! Na 13? Nie mam autobusu i nikogo to nie obchodzi że będę musiał o 11 wyjść z domu i później doginać z Toyoty i jeszcze później 8 godzin w pracy!!! I już tak po 23 w domu!!! A więc jakbym 12 walnął!!! To jest dbanie o satysfakcję pracownika? Jeszcze te materiały na święta! Co ja nie mam co robić tylko studiować historię Mando? Szczerze to mam to głęboko gdzieś w czasie Świąt. Tak samo ten piątek bierz urlop, a 03.05.2017 do roboty. W jedno z ważniejszych Świąt w Polsce! Przesada! Moja ocena Mando bardzo spadła.
zatruty stolowka 2017-04-15 09:58
Iwona zmień stolowke swinie lepiej jedza stare nie dobre jedzenie jak bydło obsluguja aby bylo szybko i do domu na popołudniu a kierowniczka bardzo nie mila
Prs 2017-04-15 10:42
Majowki w Mando dawno nie było
Patriota 2017-04-15 10:56
Jak mi będą kazali przyjsc 03.05 do pracy to powiadomie państwową inspekcję pracy.
Dziwne 2017-04-15 18:23
To już przegięcie by było.
Jarek 2017-04-15 21:17
Nie tyle niemiła co cwaniara kuta na cztery nogi.Nabija kabzę Eurest bo nie ma żadnych odpadów bo wszystko co zostanie potrafi wpakować do posiłków następnego dnia.Nic się nie zmarnuje świeże czy stare.A Mando skoro już za coś płaci taką kasę mogłoby przestać udawać że nic się nie dzieje i podjąć odpowiednie kroki skoro otrzymuje sygnały od swoich pracowników.Odpowiedź typu nie smakuje nie jedz nie rązwiąże problemu bo nie o to chodzi tylko żeby bezczelne cwaniaki z Eurest nie robili z nas wszystkich durniów.
Były 2017-04-15 22:01
Polecam w pracę w Mando jako starter do kariery. W działach PE można się dużo nauczyć i złapać solidną widzę procesową jak i dokumentacja. Po półtorej roku jako junior inz dostałem ofertę (head hunter z goldena) o 2x lepszej stawce i stanowisko już nie młodszego. Nie zawachałem się. Kto nie ryzykuję ten nie... Teraz mam trochę bardziej uporządkowaną i spokojniejszą pracę w miejscowości obok. Mando ma swoją wyrobioną markę u konkurencji szczególnie o ich specjalistach i inżynierach, których łatwo ściągnąć bo wiedzą że kadry nie walczą o nich. Taka polityka
Nie miodowy 2017-04-16 09:31
Tak przyjemnosci koreanczykow, pikniki, pozegnania. Na inne rzeczy sa pieniadze i to nie male a zeby komus podnieść stawkę albo awansowac za prace to juz nie ma. Zreszta jak ta struktura wyglada. 4 managerow, 1 senior inz i 5 juniorow.
Pracownik 2017-04-16 10:57
Droga Joanno, jesteś tutaj moderatorem, prawda? Bardzo proszę, sprawdź IP tego durnia co nadaje na naszą kuchnie z różnych nicków i daj mu bana. Człowiekowi pod deklem się poprzewracało i nie wie co mówi. Z góry dziękuję.
Magda 2017-04-17 04:32
Bana to powinna dostać ta wasza pseudorestauracja, pracownicy Mando już mają dosyć waszego gotowania.A pod deklem to wam się poprzewracało z jakością,ilością i cenami.Jakoś lajków nie widzę pod twoim wpisem marna kucharzyno.Mando powinno zrezygnować z waszych marnych usług jak najszybciej.
Hehe 2017-04-17 12:44
Tak tu by się przydał Colombo albo dedektywi na tropie - w filmie "poszukiwacze starego brokuła"
nauka 2017-04-17 19:28
Interesuje mnie czy ta osoba co robila liste rzeczy do nauki na audit to chociaz przeczytala to. Przeciez to są informacje nikomu nie potrzebne....skoro biura po to studiowały by nie schodzic na parking dolny, tak teraz niech pokaza co im studia daly i wykarzą sie ta swoja inteligencja a nam dajcie pracowac i skupic się na tej pracy by bubli nie bylo
Jpg 2017-04-18 09:40
Z tego co wiem to na stolowce mozna napisac skargi i pochwaly a kuchnia później wyciaga z tego wnioski, wiec troche odwagi i przestan plakac na forum bo to nietaktowne i niedojrzale
Romek 2017-04-18 19:00
Zmienić stołówkę w mando.
buli 2017-04-18 23:26
Właśnie, a nie my się mamy stresować przed głupimi szkoleniami czy też na durny audit? Żal normalnie. Biuro powinno znać całe te wasze pożal sie panie boże zagadnienia. Żenada normalnie
Fdb 2017-04-19 10:18
Zacznij sobie przynosić jedzonko od manusi jak ci nie pasuje mikrofale są wiec problemu nie widac
biedny 2017-04-20 09:47
CALIPERY - jedyny dział, który nie posiada nadgodzin i sobót. Inne działy się z nas śmieją, że mamy gołe wypłaty no i z tego, że przełożonego mamy jakiego mamy. NIE POLECAM.
maskara 2017-04-20 10:05
na caliperach odkad jest nowy inżynier linie dzialaja coraz gorzej i jak nigdy przestaly zjezdzac plany przez co trzeba rypac na 3 linie. co ja mowie te linie w ogole nie dzialaja bo jak cos się dzieje nie potrafi tego naprawić ani ulepszyć i tak oto wlasnie maszyny smigaja coraz gorzej. dziekuje i fajnie by było pomyslec nad kims nowym. dawny inżynier to był odpowiedni koles na odpowiedni stanowisku ale nam go zabralii na linie obok.
Smakosz 2017-04-20 15:31
Witam już raz było narzekanie na stołówke że zła i paskudne jedzenie, ja osobiście nic do niej nie miałem i porcje były duże, więc została zmieniona. I widze że znowu zaczyna się to samo moim zdaniem jest to stołówka pracownicza która ma służyć tylko do zjedzenia czegoś w trakcie pracy żeby z głodu nie zejść w pracy jeżeli ktoś spodziewa się wykwintnej kuchni to powinien iść do dobrej restauracji a nie narzeka a i tak je tam bo ma refundację. A stawiam że jak firma będzie zmieniała kuchnię jak rękawiczki to w końcu skończą się firmy które będą chciały tam gotować i skończą się darmowe obiadki w pracy.
brak kasy powod znany 2017-04-20 17:44
Co do planów to prawda M.0 przyznaj nie dajesz rady takie są Fakty i wszyscy to widzą.
bezrobotny 2017-04-21 15:29
Dzień dobry mam zapytanie czy są przyjęcia do Mando lub Czy jest pod firma która rekrutuje do państwa pracowników dziękuję
Niemożliwe 2017-04-21 17:58
Nikt nie spodziewa się rarytasów od Gessler! Jednakże zrobić domowy obiad to nie jest wyczyn! Jedzenie ma być świeże i smaczne a nie resztki z końca tygodnia są dodawane do obiadu na początku tygodnia! Czy jest dla ciebie wyczynem gotowanie codziennie świeżych ziemniaków? Czy zrobienie kotleta na świeżo jest niemożliwe? Ja już Kilkanaście razy wymiotowałam po tych zlewkach! Tu są karmieni ludzie.
warto rozmawiac 2017-04-21 18:42
a może cwaniaku ze słomą w butach sam weźmiesz się za naprawianie maszyn? brak ci odwagi podpisać się z imienia i nazwiska? nie prościej podejść i porozmawiać? żenujące. Tak samo żenujące jest wybieranie na soboty/nadgodziny 'ulubieńców' .
Ee 2017-04-21 19:23
Iwona! A może by tak piknik zrobić 3 czerwca razem z dniem dziecka.
mick jagger 2017-04-21 19:55
Nie polecam ci pracy w mando,straszny zapiernicz,niskie zarobki i zwyczaje że po nockach ludzie jeszcze szkolenia muszą przechodzić a później są przepytywani,w innej firmie to by było nie do pomyślenia,oprócz tego ludziska wredni,obrabiają sobie tyłki dookoła,zimno hałas i okropna stołówka
Benek 2017-04-21 23:55
Od naprawiania to chyba jest utrzymanie ruchu.
Rozbawiony 2017-04-22 12:52
Teraz to mnie rozbawileś. Chyba nigdy nigdzie nie pracowałeś, a się wypowiadasz.
bieda 2017-04-22 14:47
1000% racji !! wymuszanie od ludzi nie wiadomo czego ! jak słupki wam sie zgadzają to dajcie nam spokój skoro macie" zadowolenie aż 87 % ludzi
"..
szkolony do bólu 2017-04-22 15:06
Mando to porażka!!!Robią szkolenia przed lub po pracy dla wszystkich pracowników i każdego przepytują jak w podstawówce z durnych pytań które nie mają związku z wykonywaną pracą np."dlaczego firma Mando jest wyjątkowym miejscem pracy?"Moja odpowiedź brzmi bo w takim wariatkowie jeszcze nie pracowałem i nikomu nie polecam a wręcz odradzam.9 kartek formatu A4 z pytaniami trzeba zapamiętać i powtórzyć na szkoleniu po 8 godzinach pracy na lince po nocce!!! Omijać ten zakład!!!
Irena 2017-04-22 21:17
Miałam do mando złożyć cv ale sobie jednak odpuszcze i poszukam pracy w innych zakładach gdzie nie ma takich cyrków.
pelen obaw... 2017-04-23 10:06
M.O mamy na rano przygotuj się razem raźniej...
roki 2017-04-23 10:48
Nigdy, robicie zdrowie tracicie i milczycie bo strach wam nie pozwala się odezwać. Dla tego też góra uważa też że skoro jest cicho to jest dobrze. Jedyne rozwiązanie to otworzyć buzię bo go work to nie wszystko.
Aniol bez skrzydel 2017-04-23 11:19
Ale Wy macie naj**ne w garach :p
Zostaw swoją opinię o Mando Corporation Poland Sp. z o.o. - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mando Corporation Poland Sp. z o.o.