Mando Corporation Poland Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o Mando Corporation Poland Sp. z o.o.

Obiektywny 2017-02-28 12:03
Niedługo będzie wolne stanowisko (usunięte przez administratora) bo może będzie wymiana wiec składajcie już podania.
Joanna 2017-03-01 11:20
@jakość dobrze widzieć, że w firmie pracują osoby z poczuciem humoru. Długo jesteś już związany z firmą Mando Corporation Poland? Pamiętasz jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna?
Kudłaty szczaffff 2017-03-02 22:18
I tak UR było, jest i będzie najlepsze w MANDO!!!!!
Zniesmaczony 2017-03-03 15:31
Mam pytanie czy w Mando po rozmowie kwalifikacyjnej do pracy zawsze dzwonią czy się ktoś dostał ? Czy kompletna ignoracja ? I człowiek żyje w zawieszeniu ?
? 2017-03-04 01:49
I jakie to ma znaczenie?A zresztą,cieszy mnie twoja motywacja.
Joanna 2017-03-06 09:33
@Kudłaty szczaffff długo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych przez Mando Corporation Poland Sp. z o.o. warunków pracy.
Holmes 2017-03-06 15:48
Podejrzane te twoje wpisy."Joanno" i te pełne nazwy firmy.Napewno nie szukasz pracy w Mando bo skupiasz się na odpowiedziach dla innych nie dla siebie.Bezpośrednio nie odpowiem na twoje posty bo są jak pisałem podejrzane.Goń się.
Bystra mamuśka 2017-03-07 01:26
Pod postacią Joanny ciekawy chwyt marketigowy.Ale jajca.Poroniony pomysł.A co do warunków to jak dobrze wiesz szatnie : ciasne, przepełnione a smród aż szczypie w oczy, parking za mały trzeba pedałować 500 metrów na dól tam też brakuje miejsc
gdzie można stanąć suchą nogą nie wpadając w błoto bo szkoda kasy na wywrotkę żwiru .Do kontroli jakości nie polecam jako chyba jedyny dział nie ma dodatku za to najwięcej trzeba robić nadgodzin.Dlatego już niebawem zmieniam firmę.I co założony plan się nie udał jakoś nikt nie dał się podebrać, słabe te chwyty wysil się trochę bardziej bo są lepsi od ciebie("złapał Kozak Tatarzyna a Tatarzyn za łeb trzyma").Chętnie udzielę ci korepetycji.
Joanna 2017-03-07 09:45
@Holmes, @ Bystra mamuśka
Tak jak możecie zobaczyć po najechaniu na mikrofon zaraz obok mojego imienia, jestem redaktorem firmy gowork.pl. Moim zadaniem jest jak najlepsze poznanie firmy oraz dopytanie użytkowników tego forum na temat poruszanych przez nich kwestii.
Bystra mamuśka rozumiem, że w chwili obecnej nie jesteś zadowolona z warunków pracy w firmie? A co możesz powiedzieć na temat formy zatrudnienia, czy też benefitów dla pracowników?
Nika 2017-03-08 16:42
Właśnie, sama chetnie dowiem sie czegos wiecej na temat firmy. Co jest dobrze? Jakie dodatki? Nie chodzi mi o konkretne kwoty bo tego dowiem sie idac na rozmowe. Jesli mozna to napiszcie, szukam pracy na strefie i kazda informacja jest dla mnie wazna. Dzieki za ewentualne odpowiedzi
Joanna 2017-03-09 09:08
@Nika mam nadzieję, że uda Ci się uzyskać tutaj pomocne informacje. Ktoś z Was może pomóc odpowiadając na pytania tego użytkownika?
Abcdwf 2017-03-09 21:11
Nie
Pracownica 2017-03-10 08:09
Czy Mando dofinansowuje kolonie dla dzieci??
Joanna 2017-03-10 10:16
Śledzicie fb firmy? Znajdziecie tam najświeższe informacje na temat aktualnych ofert pracy i wydarzeń związanych z firmą. https://pl-pl.facebook.com/Mando-Corporation-Poland-Sp-z-oo-298176010366531/
hej ho 2017-03-11 07:39
Bez przesady , nie za duże masz wymagania ??? :D
Masz dzieci to im finansuj wyjazdy
Służę pomocą :) 2017-03-11 11:00
No to tak. Dobra jest atmosfera to na pewno. Tempo pracy nie jest wygórowane. Przełożeni są spoko, oczywiście trzeba robić swoje i niestety gdzie niegdzie pojawia się od pewnego czasu wazeliniarstwo bardzo widoczne na jednej zmianie na machiningu. Dodatki są na obiady, dojazdy, starzowy. Bony na wielkanoc, Boże Narodzenie oraz wczasy pod gruszą. Nagrody też się zdarzają. Ogólnie więcej plusów niż minusów, a o minusach nie pisałem bo każdy może mieć odmienne zdanie.
smutna 2017-03-11 14:17
Mando wstyd zanego prezentu na dzień Kobiet
nie smutna 2017-03-11 18:08
Mando daje ale paczki dla dzieci - a na dzień kobiet kwiatka albo cukierka dają koledzy z linki. Przykro że nie dostalaś.
Zdesperowana Zosia 2017-03-11 20:11
Kiedy będą w MANDO w końcu jakieś podwyżki płacy bo jak nie to składam papiery do biedronki.
Nika 2017-03-11 21:45
Dziękuję bardzo za info, o to mi chodzilo. Pozdrawiam
oki 2017-03-12 21:29
i to jest konkretna odpowiedz pozdrowienia dla ciebie kolego
Joanna 2017-03-13 09:45
@Służę pomocą :) dziękuję za Twoją opinię. Rozumiem, że dobrze Ci się pracuje w Mando. A mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego czy firma oferuje możliwości rozwoju?
Heniek 2017-03-13 19:07
system ocen rocznych to zenada z gory okreslona liczba awansow a ocen s to ile bylo na cale mando?a a to na kazdy dzial ile ?smiechu warte.A zarobki to szalu nie ma 1900 na reke to chyba nie robi szalu w dzisiejszych czasach!
Joanna 2017-03-14 09:48
@Heniek a czy w firmie działa system premiowy? Macie zapewnione dodatkowe benefity?
Heniek 2017-03-14 15:46
ze wszystkimi benefitami, premiami, dodatkami efekt koncowy ktory jest dla pracownika najważniejszy to ok. dwa tysiace po dwoch latach pracy.Tak wiec nie jest to firma wyróżniająca sie szczególnie na strefie zarbkami.
Nika 2017-03-14 18:03
...jeszcze kilka pytan, okres probny czyli te pierwsze trzy miesiace, nie zatrudnia Mando tylko podfirma?? I czy po tym czasie Mando zatrudnia bez problemu? Czyli ta umowa od Mando na jaki okres jest?
pracownik 2017-03-14 23:37
jak ja czytam te ostatnie wpisy to za łeb sie łapie praca u nas jest naprawdę dobra kasa jak na reszcie strefy a wydaje mi się ze lepsza ile osób już od nas się zwolniło i teraz płaczą ze wróciły by do mando widząc co dzieje się gdzie indziej na stefie za podobna kasę taka jest prawda ja polecam prace w mando i to w 100 procentach
Barbara z maszyningu 2017-03-15 07:12
Płaczę ale ze śmiechu jak czytam te twoje glupoty.
Joanna 2017-03-15 09:17
@pracownik rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Co najbardziej cenisz sobie w pracy w Mando?
buli 2017-03-15 15:08
Atmosfera, spoko przełożeni i wiele wiele innych szczegółów pracy w mando. Ja tez tam jestem zadowolony. Nie ktorym nie dogodzi sie bo im sie nie chce pracować najlepiej to by siedzieli na garnuszku u rodziców. Polecam prace w mando. PS. Joanno nie zadawaj juz tyle pytań wystarczą Ci te informacje. Popytaj na forum innych zakładów o ich prace. Czemu akurat Mando wybrałaś ?
Petronela 2017-03-15 15:48
Najbardziej cenię sobie moją mamę która 26 każdego miesiąca ratuje mnie pieniążkami ze swojej renty bo na tyle mi wystarczają dwa klocki cięzko zarobione na trzy zmiany w mando.
Służę pomocą :) 2017-03-16 20:22
Po 3 misiacach wszyscy (co się nadają i chcą pracować przechodzą na Mando na 33 miesiące po czym dostają umowę na stałe. Wcześniej umowę na stałe można dostać przy awansie, a awansować można cały czas.
Joanna 2017-03-17 08:53
@Służę pomocą :) Rozumiem, że już po 3 miesiącach dobrzy pracownicy dostają umowę o pracę? To rzeczywiście może wpływać na poczucie stabilności i bezpieczeństwa w pracy.
A jakie możliwości rozwoju mają zapewnione pracownicy?
Nika 2017-03-17 09:13
Dziekuje.
Ania 2017-03-18 12:38
Witam
Iwona czy już wiadomo kiedy będą rozdawane bony na święta ?
Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.
E 2017-03-18 18:04
Bony na święta będą na święta buchaaas
Hela 2017-03-18 19:03
Jutro po kościele zwalniam się z Mando.
zdziwiona 2017-03-19 07:08
ja sie dziwię czemu prusik ma takie wielkie poroże i o mu nie przeszkadza
Polski niemiec 2000 euro na ręke 2017-03-19 07:44
Zapraszam Ukrainców do Mando 1700 złotych na rękę (450 euro na ręke jak się zesrasz) potrzebne dobre ręce.Tanio, szybko,zapiepszać, nie wolno chorować,trzeba tanio, szybko zapiepszać w corporacji.Polecam. Będziesz żył jak bóg,będzie stać cię na nyskę na wyjazd za miasto.Polecam.
Infinity 2017-03-19 12:00
Bum sie zrobi jak rekrutacja do Mercedesa ruszy. Inzynierowie procesu zarabiaja tyle co liderzy linii z dwoma sobotami czyli lekko ponad dwa worki. System oceniania jest tak nie sprawiedliwy ze nie wazne ile bys sie staral i robil jak za dwoch to i tak musisz czekac w kolejce na swoj awans. Nowi inzynierowie to widac ze coraz "lepsi sa". Wymogi maja jak na nie wiadomo kogo a płace są kompletnie nie konkurencyjne w porownaniu do innych zakladow
K10 2017-03-19 14:54
Ale Ci się poprzewracało po tym alkoholu.
Matylda 2017-03-19 15:57
Koledzy i koleżanki a możecie powiedzieć jak wyglada płaca w mando z nadgodzinami? Można zarobić około 2500 zł na produkcji czy raczej jest to niemożliwe ?
roki 2017-03-21 18:18
Zrobisz 32 nadgodziny i ledwo dostaniesz 2400zł hi hi hi
Matylda 2017-03-22 00:55
Czyli 192 h i 2400? To podziękuje :)
Ono 2017-03-22 10:22
192h? dobre dobre chyba w lutym, w samym marcu masz 184h podstawowego czasu pracy :) więc z 32h nadgodzinami to 216h :)
Inz 2017-03-22 21:32
Mando dla inżyniera to tylko przystanek. Do dwóch lat i uciekają. Doświadczenie tylko zdobyć lub zimę przeczekać. (usunięte przez administratora) naprawę myślisz że ktoś będzie brał duzą odpowiedzialność i będę zawsze do dyspozycji za takie pieniądze. A jawor już czeka, z resztą cała strefa ma problem z inż
Gryzelda 2017-03-23 11:22
Co taka cisza w Mando odnośnie informacji o dodatkowej kasie na Wielkanoc.Chyba pracownikom Mando należy się jakaś informacja na ten temat.
buli 2017-03-23 15:36
Każdy wie ze cos będzie na święta wiec ludzie cierpliwie czekają. Ja tylko czekałem aż ktos napisze o tym na forum bo przeciez juz dawno nic o kasie nie bylo pisane hahahahahahahahaha i zaraz zacznie sie kino na forum ze mało ze późno ze gotowaliscie kamienie na święta
Nini 2017-03-23 17:08
No tak super zarabiacie a lichych bonów nie możecie się doczekać?
pewne info 2017-03-24 08:46
świąt w tym roku nie będzie można tylko świętować miesiecznice smoleńskie więc problem z bonami z bani
Zostaw swoją opinię o Mando Corporation Poland Sp. z o.o. - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mando Corporation Poland Sp. z o.o.