Mando Corporation Poland Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o Mando Corporation Poland Sp. z o.o.

Mimi 2016-11-18 07:22:07
A ja polecam Mando. Juz tam nie pracuję, ale z chęcią bym tam wróciła do pracy. Wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma. Wyplaty były na czas, wczasy pod gruszą, bony na swieta, wigilia, awanse, spotkania z prezesem, z kadrową. Praca nie jest zła w mando, poza tym w innych zakładach pracy ludzie też pracują na nadgodzin ach np. W święto. Kto chce ten przychodzi, a kto nie to ma wolne. Nikt z pejczem nie stal w Mando nigdy, kiedy pytalo pytanie o nadgodziny. Polecam Mando i może w przyszłości uda mi się tam wrócić.
Mimi 2016-11-18 07:29:16
Tyle narzekań, a ja polecam Mando. Nie pracuję już tam, ale gdyby była możliwość, to z chęcią bym tam wróciła. Spotkania z Prezesem, kadrową, bony na święta, wczasy pod gruszą, awanse, podwyżki, wigilia zakładowa, piknik...to wszystko tam jest. Kadrowa jest również człowiekiem i na prawdę można z Panią Iwoną porozmawiać a także uzyskać pomoc. Polecam Mando jako pracodawcę.
Paula 2016-11-18 18:03:25
Mimi to czemu juz nie robisz w mando skoro tam tak zaczepiscie i po co tyle razy sie powtarzasz ..pozdrawo ludzi z mando
Dziwny jest ten świat 2016-11-19 11:41:07
Gratulacje dla pracowników biurowych 3 miejsca i oni je zajęli w konkursie BRAWO ! Przy okazji gratulacje za zajęcie przyszłych pierwszych miejsc w rozwiązaniu przyszłych konkursów !!!
Nie wiesz nie pisz 2016-11-19 16:04:34
Jedna osoba była z produkcji. Więc jak nie wiesz to nie pisz bzdur.
Deorro 2016-11-19 22:54:27
wow, AZ jedna?.... serio? no naprawdę....a może te 'losowania' będą jakoś nadzorowane lub po prostu będą odbywać się publicznie?... bo coś mi się wydaje ze konkurs na hasła dla jakości tez zgarną 'biurowi'....
Nie wiesz nie pisz 2016-11-20 13:45:32
Zabawni jesteście. Wszędzie widzicie spisek...
Ee 2016-11-20 18:55:39
Inżynier ma mniejszą podwyżkę niż operator. Brawo HR qurwa brawo. Udostępnienie gdzieś info o podwyżka, ile operator prócz % podwyżki ma dostać dodatkowo.
mendo 2016-11-20 19:37:47
I co byś wygrał? zapach do auta? długopis?
Elka 2016-11-21 11:01:08
Ludzie prodykcji to oni pracuja najczezej i to oni tworza i utrzymują ten zakład wiec powini godnie zarabiac bez nich to zakład nie istnieje bo to oni pracuja na hr i to ciezko
buli 2016-11-21 23:17:07
Inżynierki zarabiają więcej wiec chyba się nic nie stanie jak podwyżki mniej będą mieć ?
Renifer 2016-11-22 02:36:50
Iwona czy jest możliwość przedłużenia wnioskowania propozycji na konkurs jakościowy do piatku
jeery 2016-11-23 00:17:38
Byłbym równie usatysfakcjonowany gdyby podjęła Pani temat nie do końca jasnej sytuacji w przypadku podjętych zobowiązań na linii Mando via Naprzód, a dotyczących pracowników ochrony. Korzystam z forum aby zasygnalizować ten problem, wokół którego jest dużo nie jasności i nie domówień.
Zniesmaczony 2016-11-23 07:14:14
Masz rację, już wiele razy był ten temat poruszany w związku z szanowaniem ludzi o ile na produkcji nie ma z tym problemu bo zastępcy, liderzy i shift liderzy są bardzo przystepnymi i fajnymi ludźmi to już tego samego nie można powiedzieć o maszyningu! Tragedia, samowolka. Tam ludzi mają za nic! Ktoś powie idź i powiedz! Aha akurat! Cierp i słuchaj poniżania, bo kto powie, że przełożony go głębi kto? Ale dalej z tematem cisza! Kolesie kolesi awansują a reszta patrzy się na to bo nikt nie dał szansy pracownikowi, który dłużej pracuje bo po co? Lepiej koledze załatwić.
zadowolony prac produkcji 2016-11-23 11:58:33
do zniesmaczony nie wiem o co ci chodzi z tym machiningiem ja tam pracuje na linii jako operator i dla mnie przełożeni sa tam super naprawde wiedza jak do kogo podejsc znaja sie na rzeczy naprawde sa ok a to co ty gadasz to już przesada idz gdze indziej na strefe to zobaczysz co sie dzieje tam
Plebs 2016-11-23 12:43:36
Kolesiostwo jest wszędzie nie tylko na maszyningu
objektywny 2016-11-23 18:27:06
przełożonymi w mando są ludzie młodzi którzy co prawda znają się na maszynach ale zero doświadczenia życiowego i dlatego różne cwaniary i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mogą nimi sterować wystarczy spojrzeć na obłorzenie na nadgodziny i taka jest prawda
ochroniarz 2016-11-23 19:15:00
Parę lat pracuję w ochronie na Mando i nie znam treści umowy pomiędzy Mando a Naprzodem ...ciekawe skąd Ty masz dostęp do takich informacji ???
123 2016-11-27 19:44:26
Kiedy bony będą rozdawane?
ecik 2016-11-28 10:14:20
Karty podarunkowe w zależności od zarobków od 100 do 550. A na Mikołaja karta podarunkowa 50 Plus paczka o wartości 30zl a kiedy to tylko chyba w hr wiedzą :-)
Mando 2016-11-29 12:17:33
Witam,
Kiedy beda wydawane swiateczne karty do tesco?
Nick Diaz 2016-11-29 19:16:22
don't be scared homie nick 209 diaz
siala 2016-11-29 22:21:48
jak będą hr będzie miał czas i kaprys na to
Mielony 2016-11-30 02:15:41
W grudniu popołudniu
Zdziwiony 2016-11-30 09:36:19
Wczoraj była informacja , że bony będą około 10 grudnia .Czy wasi przełożeni nie przekazują wam informacji ?
Staśkaaa 2016-11-30 21:27:41
Wczoraj była informacja na rańszej zmianie komentarz z zapytaniem był napisany po 12 czyli ktoś z popołudniówki pewnie pisał lub ktoś kto ma chorobowe/urlop. Pomyśl trochę zanim napiszesz że przełożony nas nie informuje.
Prawda i tylko prawda 2016-12-01 19:07:50
Polecam prace w Mando zwłaszcza w dziale jakosci, wszystkim tym co często chorują i mają nagany z wpisem do akt.Najlepsze oceny roczne w QC a co za tym idzie i pieniądze otrzymują osoby co najwięcej chorują i oczywiście ci z naganą.Brawa dla supervaisora QC i oczywiście również oklaski dla pani dyrektor HR-u która te oceny zatwierdza.
QC 2016-12-01 21:23:19
W Mando na produkcji lider ktory pilnuje jedną linie zarabia tyle samo albo i lepiej od lidera działu jakości który ma caly maszyning na glowie, msg, calipery, amory, zaworki, tuby, rody.To samo dotyczy operatorow, na produkcji mają dodatek za obsługe suwmiarki a operator Qc nic zero.Qc to najmniej zarabiający dział w Mando , niedoceniany .Przyjechały nowe linie, ciekawe kto będzie kontolował proces produkcji bo z tego co mi wiadomo to parę doświadczonych osób z QC już prowadzi rozmowy u innego pracodawcy.Po nowym roku będzie się działo w QC.
Superziolo 2016-12-01 22:55:21
Dzial jakości to dawno powinni zlikwidowac i tak NGki wyłapują ludzie z produkcji a inz jakości to dzial parzenia kawy. Tylko zlecaja a sami od siebie nie wymagaja.
Jarek 2016-12-02 07:33:16
Zwłaszcza operatorzy na maszyningu wszystko wyłapują,którzy jak mówiła sama Iwona kilkanaście minut produkowali calipery bez żadnej kontroli.Zlilwidować QC równa się wcześniej czy później koniec MANDO.Może czas najwyższy nad tym się zastanowić i dać dodatek jakości jak to jest w innych firmach.Logistyka, maszyning, utrzymanie mają dodatki a QC nic.
ulala 2016-12-02 14:51:25
Szkoda że wigilia przeniesiona na 8 grudnia.
Ktoś 2016-12-02 16:00:38
Pracuję w MANDO i wszystkim uczciwie pracującym ludziom odradzam pracę w tym zakładzie.Oceny i awanse to jedna wielka lipa tu nie liczy się wkład pracy i zangażowanie.Do QC przyjęli siedmioro senior operatorów my starzy pracownicy musieliśmy pracować kilka lat na to stanowisko a inni pracują i nadal go nie mają, gdzie w MANDO sprawiedliwość?Że co że mają doświadczenie w pracy w jakości, MANDO to nie piekarnia gdzie jedako się chleb wyrabia tu są inne maszyny,inne linie produkcyjne inny wyrób gotowy wszystkiego trzeba się uczyć od początku,tak że ich doświadczenie nie ma tu żadnego znaczenia.Ale stanowisko i kasa już na starcie lepsze i znowu mamy paradoks MANDO.Nie polecam tej firmy.
Szczera prawda 2016-12-02 18:08:07
Dzial QC jezli chodzi o montaz moglby w ogole nie istniec, bo tylko dostaja kase za nic bie robienie. Juz tlumacze dlaczego, zeby nie bylo, ze wymyslam. Kazda nowa znaleziona wade kieruja na market. Nie sa w stanie nic sami okreslic i zadecydowac, a jak podchodzi lider QC i pyta sie co Wy tu robicie? Jak nazywa sie ta czesc? Gdzie ja montujecie? To mowi samo za siebie jakie maja pojecie o produktach ktore tak zekomo kontroluja. Jak wyglada ta kontrola to juz sie lepiej wypowiadac nie bede. Chcecie dodatki? Ale ku**a za co? Zeby miec wiecej za nic? Wszyscy tez wiedza jak wygladaja u Was nadgodziny. Robicie je nagminnie w duzych ilosciach i z roznych zrodel i z tego co sam widze nic nie robicie. Tekst jednego z lracownikow QC "ZOSTAJE SIE POKRECIC DO 2 ZA SETKI I SPADAM NA CHATE" To jest uczciwy zarobek? I tak zaraz ktos z Was napisze, ze bez Was Mando by nie bylo, ale to jest nie tylko moje zdanie, ale wielu z Nas. Pozdrawiam nierobow z QC.
Wyplata a wigilia 2016-12-02 18:15:18
Zmieniliscie termin wigili gdzir ludzie sa przed sama wypłata. Jako rekompensatę dalibyscie wczesniej wypłatę, bo ludzie chcieli sobie kupic na ta okazję jakiegoś ciucha, a tak z tego co wiem troche osob nie przyjdzie. Zrobcie raz wyjatek a potem dawajcie kase tak jak jest w umowie.
Absencja 2016-12-02 18:17:38
Słyszałem ze w tym roku nie bedzie premi za absencje? Jezeli to prawda to ja i moi znajomi z ktorymi rozmawialem bedziemy brac l4 nawet na katar bo co to za motywacja? Nie po to nie bralem l4 przez dwa lata zeby mi to teraz zabrano. Nie raz sie tragicznie czułem a mimo to przychodzilem do pracy i dawalem z siebie wszystko.
zawiedziony 2016-12-02 18:48:24
awanse w dziale jakosci to smiech na sali, jeden supervaisor, dwóch liderów w in line, trzech deputy. i tak od lat.a na produkcji na każdej lini lider, deputy za chwilę schift lider, kilku superwaisorow co chwile awanse na nowe linie a w QC figa z makiem ile by lini nie przyjechało to ci sami liderzy i operatorzy.Idę na rozmowę w sprawie nowej pracy i ponowym roku jak dobrze pojdzie odchodze z Mando nie bez zadowolenia
dramat 2016-12-02 19:28:34
nie osmieszaj sie
Zarty? 2016-12-02 19:49:50
Czy prawdą jest, że przeniesienie terminu wigili ma związek z wyjazdem prezesa na turniej hokeja ? Skandal.
ulala 2016-12-02 21:46:33
Iwona Czy to będzie taka jak była planowana tańce, alkohol, konkursy i nagrody ? Skoro w piatek 3 zmiany to ludzie nie za bardzo sie wybawią?
Rozczarowanie 2016-12-03 02:43:50
WIELKAA PORAŻKA W TYM ROKU!!!
QC 2016-12-03 08:24:56
Synku z produkcji jeśli nie masz pojęcia o standardach pracy w jakości to lepiej nie zabieraj głosu na ten temat i nie wypowiadaj się za wszystkich pracowników produkcji bo robisz z nich takich samych durniów jakim jesteś ty.Procedury są właśnie takie że każdą nową znalezioną wadę odklada sie na morning market do konsultacji dla inżynierów z QC i produkcji.Po drugie tak jak na produkcji w jakości też są odpowiednie procedury jak postępować z wyrobem niezgodnym i lider nie zawsze może sam podjąć decyzje musi zgłosić problem supervaisorowi ten znowu dalej inżynierom i dopiero po kosultacji na mm podejmowane są odpowiednie kroki.Po trzecie nikt nie musi się pytać co robisz i jaka to część bo na każdym stanowisku jest opis procesu i nazwa części dlatego przestań pisać głupoty bo się tylko błaźnisz.Po czwarte znowu nie wypowiadaj się za wszystkich o nadgodzinach w QC i z jakich to źródeł wiesz że nic na nich nie robimy?Może z radia którego słuchasz na nockach na linii pomimo zakazu?Jakoś pracowników QC nie widzę ze słuchawkami na uszach, można sobie sprawdzić na kamerach kto mówi prawdę a później jeszcze bezczelny dziwi się że robimy tyle nadgodzin jak zamiast się skupić na pracy słucha muzyki i miesza jak nie zaworki to pistony to znów tuby lub rody a później robi oczy jak jaja sadzone ze strachu.A jakość po godzinach rozbiera i analizuje te wszystkie sztuki tylko ty tego nie widzisz bo jesteś na linii a nie na dampingu i tu pech jak na złość brakuje ci informacji z innych źródeł na ten temat.Pozdrawiam i skup się na pracy a nie na wymyślaniu głupot i kłamstw to nie będę musiał robić tych nadgodzin.

Absencja 2016-12-03 09:18:48
Dla Ciebie to osmieszanie, bo pewnie jest to dla Ciebie bardzo dziwne, ze ktos kto sie zle czuje przychodzj do pracy. Ty bys pewnie poszedl na L4.
Konkretny123 2016-12-03 09:21:57
Tez ro słyszałem. Widac jakie maja podejscie do naszych polskich swiat. Jak oni mieli swieta to caly zaklad stawal. Nawet na ich jakies dzwine swieta smoka, drzewa itp masakra!!
Konkretny123 2016-12-03 09:23:46
Zwlaszcza Ci co maja na rano.
Conor Mcgregor 2016-12-03 11:09:34
I have the greatest job in the world. I get paid loads of cash for beating the crap out of people. And I'm very good at it.
kkk 2016-12-03 11:18:27
Zabawa do 22.00 a rano do pracy ! nic tylko z rana alkomat .Porażka , wigilia w środku tygodnia ludzie chcieliby coś sobie kupić na taką okazję a wypłata 7
brawo ty 2016-12-03 14:59:34
Ty tez sie nie popisałeś tą wypowiedzią nie bede pisał o co mi chodzi każdy sie moze domyśli :) wszyscy jesteśmy "jakością" w tym zakładzie my wyłapujemy na liniach i konsultujemy to z wami itd. Nie ma lepszych gorszych. A to ze ktos myli tuby pistony bodziaki to wiesz jestesmy tylko ludźmi i popełniamy błędy a nie maszynami.
Konkretny123 2016-12-03 15:07:03
Jedynym durniem jaki się teraz wypowiada to jesteś wlasnie Ty. niech zgadne Liderek QC, ze Cie to tak zabolało? Wypowiadam się na pewno za większość bo dużo osob ma o Was wlasnie takie samo zdanie. A jeżeli dzień w dzień pokazuje się taka sama wade a on z kupa w majtach mowi od razu na MM nie wiem to gdzie tu sa procedury. Wydygani jesteście i tyle sracie po majtach o byle co. Nikt nie musi pytac co robie i jaka to czesc hahahahahahahahaha do dlaczego wlasnie tak jest i to ust starych pracowników, a nawet waszych Liderkow? Widac nie potraficie korzystać z opisu procesu, albo nawet nie wiecie, ze takie cos istnieje. tego wszystkiego nie wiem z radia jak piszesz i innyc zrodel, a wlasnie od Was pracowników QC, wiec nie wiem czy można mieć lepsze dojście informacji haha. Niestety tam gdzie walicie w ch**a do godziny 2 za setki nie docierają kamery wiec wybrales sobie bezpieczny sposób sprawdzenia. Wiem jak wygladaja wasze nadgodziny i możesz sobie pisać co tylko chcesz, ale ja wiem swoje i mam w tym momencie z Ciebie niezły ubaw. PRAWDA BOLI CO? CIEKAWE CO TERAZ WYMYSLISZ.
Donald Trump 2016-12-03 17:04:02
Ochroniarz to z ciebie żaden nie macie licencji tylko grupy inwalidzkie i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] potraficie bo nic ze soba nie robicie.
decay 2016-12-03 20:21:24
do zawiedziony i do qc co wy za głupoty piszecie to masakra tak tylko wy jesteście biedni i nikt inny o masakra biedactwa nic nie robicie tylko jak coś to z karteczkami chodzicie i blokujecie tyle waszej roboty to my produkcja musimy wyjezdzać linie wywozić kosze na selekcje ta selekcje robić usuwać usterki wymieniać szybko narzędzia żeby linia jechała żebyśmy mieli plan bo z tego mamy premie a wy siedzicie se cały czas na krzesełkach i tyle jak by ktoś tak u nas na produkcji siedział na krzeslach tyle co wy to by już po robocie miał .Macie czyściutką robote odpowiedzialna zgodze się ale skoro wam tak cieżko zapraszam do nas wyczyscicie se pare zbiorników usmolicie sie jak w kopalni porobicie na lini 890 sztuk zobaczymy wtedy.Pozdrowienia dla pracowników mando i życze wesołych świat
Zostaw swoją opinię o Mando Corporation Poland Sp. z o.o. - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mando Corporation Poland Sp. z o.o.