Opinie o Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Chrzanów

BOLO.

Jak sie konczy umowa to radze nowym pracownikom by wykorzystali urlop, bo o niewykorzystanym urlopie by firma zapłaciła to zapomnijcie.

Ryl

Robiłem tam dość długo szczerze odradzam... Wypłata tam to jakaś porażka!

Krych

W przodku zarobisz 2300 taka wyplata w tym miesiacu a chlopaki z guzikow itp 1600 to jest kpina a pracodawca okrada...pracowalem tam 1.5 roku i to firma dla emerytow bez przyszlosci...

Slusorz

Panowie na jakich kopalniach jest aktualnie robota dla slusarzy?

@Slusorz

Aktualnie praca do ślusarzy z doświadczeniem pod ziemią jest w Zakładzie Górniczym Janina W Libiążu oraz Zakładzie Górniczym Sobieski w Jaworznie

Ślusorz
@Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Dziekuje za informacje.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nowy.

Panowie ile zarobi elektryk albo Elektromonter w tej firmie?

Camel

Najgorszy pracodawca w branży górniczej.Gorniku pracuj a prezes i tak Cię okradnie.Tam jesteś nikim.

Dominika

@Górnik co znaczy pracować po tyłach? Czyli pracujesz na tym, co już wykonali górnicy? Czyli zarabiają jeszcze mniej od górników, niż firma Hydrokop zapewnia?

Dominika

@Górnik czyli polecałbyś się zgłaszać osobom do pracy z wykształceniem górniczym? Czy w ogóle mają szanse zatrudnienia w firmie Hydrokop osoby, którego wykształcenia nie mają? Czy raczej rzadko się zdarza takie osoby zatrudniać?

Górnik
@Dominika

Firma przyjmuje każdego, bez górnika będziesz robić po tyłach, według polityki firmy praciwnicy po tyłach mają zarabiać 10% mniej ale realia są inne , do brygady przodkowej ciężko się wbić ,pozdrawiam

Górnik

Zarobki w przodku jakieś 3000-4800 zl (Piłsudski Jaworzno)oczywiście wszystko zależy od metrów w danym miesiącu . Wiadomo że obsługa czy ludzie bez wykształcenia górniczego kokosów nie zarobią.Pieniądze w tej firmie zarobisz tylko w przodku .

Dominika

@Niewolnik. no dlatego jestem ciekawa jak wygląda sprawa jak się jest na zwolnieniu lekarskim i o to Cie zapytała. Nie uważam, że masz się wstydzić swojej opinii i nigdy tego nie zasugerowałam. Chciałam, żebyś tylko dopowiedział pewne szczegóły odnośnie pracy w firmie Sp z.o.o. Hydrokop.

Dominika

@Niewolnik. a w przypadku przebywania na zwolnieniu lekarskim jak wygląda wynagrodzenie górnika w firmie Sp z.o.o. Hydrokop? Czy górnicy nie mają jakiś zapewnionych dodatków do pensji? Czy jest to stanowisko dla osób bez doświadczania? Rozumiem, że osoby z doświadczeniem dostają inne wynagrodzenie i pracują na innych stanowiskach?

Niewolnik.
@Dominika

Powiem tak ja pisze jak jest i tego sie nie wstydze pisać. Na pisałem jak jest bez L-4 czyli pełny mieś każdy ma wolny wybór bo to jest praca cienszka jak na zarobki na dole no ale nie bende pisał kto jak ma to jest sprawa firmy ja patrzyłem na śiebie. A co do firmy nic złego niemam nie pasuje do maź prawo nie pracwać i tak zrobiłem.I jestem zadowolony.

Niewolnik.

Nie polecam zrobek 1990zł za pełny mieś przepracowane 22 dni bez L-4 na kop Sosnica.

kopi

Mam pytanko są może przyjęcia do Hydrokopu , , bez doświadczenia pracy na kopalni???

Dominika

@JKL kwestia zarobków to trudny temat, bo zależy od wielu kwestii, czyli na przykład stanowisko, doświadczenie czy kwalifikacji. Nawet nie podałeś na jakie stanowisko będziesz aplikował. Możesz sprecyzuj się to wtedy ktoś poda Ci widełki. A najlepiej informacji o zarobkach szukać bezpośrednio u pracodawcy, bo on dopasuje je do tych wszystkich kwestii.

JKL

Witam!!! Na jakie zarobki można liczyć w firmie Hydrokop obecnie????

Dominika

@Zgroza ale to nie miejsce do obrażania innych użytkowników. Mówi o tym regulamin forum (http://www.gowork.pl/regulamin). Co sądzisz o firmie Sp z.o.o. Hydrokop? Mógłbyś dać jakąś merytoryczną opinię z Twojej perspektywy?

Dominika

@Ernest ale wiedziałeś o warunkach zatrudnienia podpisując umowę? Wszystko było uregulowane? O jakich problemach piszesz? Mógłbyś dokładniej opisać swoje doświadczenia w firmie Sp z.o.o. Hydrokop dla innych zainteresowanych pracą? Aktualnie firma rekrutuje na wiele różnych stanowisk (http://www.hydrokop.com.pl/pl/Oferty_pracy,strona,71.html) mógłbyś o któryś z nich się więcej wypowiedzieć?

jack

witam kto ma to ma ale firmie ciężko wiaderka budowlane kupić które som po 5 zł i nie pękają a na dole leje maras a transport na pokój to 2 kolejki i wpierw pracownicy kopalni a taśmy złom

Ernest
@jack

Placa 1900 za prace pod ziemia noszenie zelaza itp ciagle jakies problemy robia pracownikowi ze malo itp a o urlopie mozecie zapomniec

BOX

Jakie realne zarobki na początek ??

Ambrozy
@BOX

olek

Panowie , zarobki coraz mniejsze. Obcinają wszystko co się da (zero na barbórke, zero na świeta) a wymagania rosną, podejrzewam ,że za jakiś czas będą tam pracować w większości emeryci. Soboty i niedziele płacą około 50 zł !! (owszem dają 200zł ale na premii minus 150 zł). Firma schodzi na ...

Zostaw merytoryczną opinię o Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Chrzanów

• Jak się pracuje w Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

2.1/5 Na podstawie 48 ocen.