Opinie o Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Chrzanów

Lukasz88

Panowie widziałem na stronie Hydrokopu przyjęcia jako elektromonter.Pracuje jako elektromonter ale na powierzchni na budowach 4 lata już, posiadam uprawnienia Sep do 1 kV.Interesują mnie zarobki na takim stanowisku. Przyjmują bez doświadczenia? Pozdrawiam

dzony

Był ktoś dzis na rozmowie ? to prawda ze kopalnie rozwiązały umowy i nie bedzie przyjęć ?

szkoda czasu i zdrowia z ta firma szukaj gdzie jndziej zadnygh przywilejow gorniczych zarobki jak za feudalizmu

kaleka

kapa wtym hydrokopie a mis pali faje na dole i nic z tym nie robia

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
www

Witam!!! Mam pytanko, prawda to że w nowym roku w najbliższym czasie Hydrokop o jakieś przetargi walczy i będą przyjęcia ???

gaz

Czy ktoś na tym forum wie czy lepsze jest kprgibsz czy hydrokop gdzie lepiej aplikować?. Mam staż i kwalifikację.

ślepr

Mam bardzo dobrą opinie o hydrokopie. Trafiłem na fajnych ludzi i dobry dozór. Staram się codziennie i nie narzekam na wypłaty. Młodych coraz wiecej, każdy który sie stara to dobrze zarabia.

tak

black666

Witam!!! Jak wygląda sytuacja w Hydrokopie?? planują jakieś przyjećia bez doświadczenia dołowego ??

Dziki

Firma w porządku. Osobiście pracuję tam od 7 miesięcy. Wypłatę jaką wziąłem najmniejszą 2200 (kop.Wesoła). Jak ktoś dostał 1700 na Wesołej to leń i podpadł do kierownictwa. Ja tam nie narzekam zrobić swoje i dziękować Bogu za to że się wyjechało szczęśliwie.Emerytów dużo ale widać poprawę z młodymi. Ja przyszedłem bez doświadczenia emeryci się wieszali po mnie ale sobie nie dałem w kaszę dmuchać. wszystko zależy od ludzi z którymi akurat pracujesz jak są spoko wytłumaczą i robotę ogarniesz bez nerwów ale są i tacy którzy by chcieli żebyś potrafił wszystko od początku i często robił za nich. Widać są młodzi którym nawet trzeba nie raz tłumaczyć obsługę łopaty i za bardzo się nawet o tego nie garną ale i są dziady który nadają się tylko do łopaty bo całe życie przejeździli w kolejkach pod ziemią. Ja polecam firmę Hydrokop. Jedyny minus to te umowy przedłużane co jakiś czas ale co zrobisz

elmutek

Panowie a jak wyglada robota na sobieskim macie przetargi na dlugo ustawione tam ?

asdf

a degustatorow soli w wieliczce albo w wietnamie tez przyjmuja?

asdf

ja pracuje w wieliczce, fedrujemy sol

Pracowni Hydrokopu

pracujemy na wesołej , sobieskim , janinie , makoszowy, wieliczka, i juz niedługo bielszowice.

Gorole robia bo firma z małopolski matole. poza tym za poprzedni miesiac wziołem 2700 a nie mam górnika.skoro wziołes 1700 to musisz byc mega obibokiem !!!!!!bez dwóch zdan. W kazdej firmie znajdziesz emerytów. jak ty bedziesz emerytem tez bedziesz robił jak oni. wiec zamkinj morde!!!Co do sztygara Z to jest tylko jeden chyba Ziemba sie nazywa, kabel gnuj i na niczym sie nie zna kaleka (usunięte przez administratora) przychodza mlodzirobic z papierami ale lewusy takie ze szok. na 10 moze max 2 sie nadaje.dindin488 kto ci powiedział ze za emeryta nie płaca pełnych składek? widze ze znasz sie na składkach tak jak na górnictwie!!!!jak jest na umowie to płaci normalne składki jak o dzieło to podatek tylko baranie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora)

śleper

witam w porownaniu do innych firm na wesolej nie jest zle. diondi488 piszesz ze 1700 zarobiles a masz gornika?cos mi sie niechce wierzyc.Co do kablowania to nr 1 jest lizus kierownica sztygar Z... A co do wiekszosci mlodych ludzi z papierkiem gornika w tej firmie to smiech na sali.

lolo

byc emerytem fajna rzecz

diondi488

witam wcale to jest nie prawda że tam sie tak dobrze zarabia robiłem tam na przebudowie i dostałem grosze a mam górnika 1700 złotych za cały miesiąc za trzeba tam zaiwaniać jak głupi a po tym wszystkim jak zrobisz największy syf to ci dziękują za współprace i na twoje miejsce przyjmują emeryta bo za takiego nie płacą pełnych składek zus

diondi488

w tej firmie robią same gorole wypłaty płacą tylko emerytom bo tylko ci są dobrze opłacani albo tacy co robią lada kierownictwu żeby zarobić łażą do biura i kablują gnoje sosnowieckie robiłem tam i wiem jak tam jest na wesołej biorą największy syf i karzą robić a jak sie odezwiesz to zaraz cie straszą że cie zwolnią a największe nieroby to są emeryci bo zajmują młodym miejsce pracy dziadkopy wnuki bawić a nie na grubie robić najlepiej omijać ta firma szeroko

lolo

dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Chrzanów

• Jak się pracuje w Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

2.1/5 Na podstawie 48 ocen.