Opinie o KWK Mysłowice-Wesoła w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KWK Mysłowice-Wesoła. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KWK Mysłowice-Wesoła na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWK Mysłowice-Wesoła w Mysłowice

Ostatnio rozmawiałam z panem który pracował miał 2 wypadki prawie śmiertelne i jego synowie już nie chcieli kontynuować tradycji rodzinnej.co sie dziwic problemy ze zdrowiem mial itp..kto to kupuje kto bedzie prezes teraz?

Dostaniesz na pierwsze 30 dni instruktora potem już masz umieć. Instruktor albo da ci wycisk albo będzie to olewał zależy na kogo trafisz. Praca zależy wielu naprawdę się narobi ale są tacy co tylko myślą jak przebimbać całą dniówke

Czy te ciężkie dla człowieka warunki pracy ratownicy mają wynagrodzone finansowo?Jakie jest ubezpieczenie czy dodatkowo jakąś grupówkę mogą wykupić?

dejv

człowieku to nie jest fabryka wafli .... zaplacone ratowinicy maja dniowki z 10 grupy ...jak wchodza w zagrozenia gdzie zwykly gornik nie moze tam przebywac

Czyli w Wesołej w KWK dobrze płacą a maja jakieś ubezpieczenie zeby pracownik sobie wykupil jak w innych zakladach jakies grupowe wiadomo od kalectwa itp.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w KWK Mysłowice-Wesoła się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Konko S.A.
logo firmy PRACOWNIK SORTOWNI PACZEK 35
Inwork Sp. z o.o.
wesołek

Jeżeli komukolwiek nie odpowiada praca na kopalni to niech się zwolni i poszuka szczęścia w Korporacji. Mam wrażenie że na forum w zdecydowanej większości wylewają smutki (usunięte przez administratora)

Jerrod

Ciekawe ja czekalem dwa tygodnie na przyjecie.

Są przyjęcia na ruch Mysłowice ?Proszę o info.

NIEZNAJOMY DDD

Tzw wslparcie na kopalnie w zwiazkach .Wiem jak to rozumiec to znaczy po znajomosci bo innej szansy raczej nie ma jedynie pod firme:(

lolo

Witam. Pare dni temu dzwonili z kopalni, powiedzieli ze mam czekac około miesiaca moze sie odezwa, a jak nie to trzeba bedzie dluzej poczekac. Mam pytanie jestem po szkole technikum energetyczne(5lat) w zawodzie technik elektronik o specjalnosci elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa, pracoiwałem od 2003 do 2007 na umowe zlecenie a potem na umowe o prace tj od 2007 teraz w czerwcu bedzie 5 lat, jak myslicie gdzie najprawdopodobniej ndostane sie na oddział i na ile moge liczyc na poczatek pozdrawiam.

Pracownik z 7-letnim stażem

Wracając ściśle do twojego pytania to może być ciężko zarobić 2500zł, ale nie wszystko naraz. Poza tym chcąc pracować na oddziale wydobywczym musisz wiedzieć, że święta w pracy to podstawa. Na początku trzeba zacisnąć zęby i się starać. Myślę że na początek te 1,6 do 2,2 tyś + kartki (ok.330zł) + talony na węgiel(8 ton/rok) da się zarobić, ale to sprawa indywidualna jak pisałem w poście powyżej (zalezna od szkoły, stażu itd.) Wydaje mi się że tak 1,5 do 2 lat jest ciężko z kasą, ale potem w końcu zostaniesz doceniony i np. zasłużenie dostaniesz się do ścisłej ekipy w przodku lub ścianie to kasa jest - starzy górnicy zarabiają ok.5 tyś lub nawet więcej!!! Pozdrawiam!! Jak coś to pytać!

Pracownik z 7-letnim stażem

Nie napisałeś jaką masz szkołę i staż (nie chodzi mi o pracę na kopalni tylko ogólnie) ponieważ na zarobek najbardziej wpływ ma zaszeregowanie czyli tzw. grupa , dodatek twz. karta górnika oraz premia! Już piszę jaśniej: Staż: bez stażu Karta górnika - 30% staż pow. 3 lat : KG - 40% staż pow. 5 lat : KG - 50% staż pow. 10 lat : KG - 70% Do stażu stażu wlicza się szkoła. Przykład. Technikum wg. starych zasad : 5 lat + np.inna praca (umowa o pracę) : 2 lata = staż 7 lat więc KG 50% Grupa: Uwarunkowana ściśle od skończonej szkoły i oddziału na jakim się będzie pracować: Przykład. Technik elektryk na oddziale elektrycznym na start dostaje 6 grupę jako młodszy elektromonter, natomiast na innym oddziale np. wydobywczym dostanie 4 grupę jako pracownik nie wykwalifikowany i analogicznie. Każda grupa to jest stawka za dniówkę, więc im większa grupa tym większy zarobek. Premia. Zależna od oddziału i kierownika bo to on co miesiąc decyduje ile jej dostaniesz. Na start przeważnie 20% bo to jest najmniesza jaka może być.

Źiorko
@Pracownik z 7-letnim stażem

przyjacielu czy ty jesteś pewny co do KG ?? ja mam skończone technikum górnicze , wykwalifikowany technik górnik ... czyli 4 lata szkoły i 4 lata przerobione na dole wiec suma wynosi 8 lat a KG wynosi mi dalej 40% wydaje mi sie ze karta górnika jest od czystej roboty SZKOŁA SIE WLICZA DO Jubilata

kandydat

w ciężkich warunkach na ścianie bądź przodku oczekiwał bym ok 2500 (2,5K)netto bez sobót czy to w ogóle realne dla początkującego górnika? pozdrawiam

Pracownik z 7-letnim stażem

Podajcie jakie macie wymagania wobec wynagrodzeń na tej kopalni to może wam pomogę,ponieważ na zarobki ma wpływ bardzo dużo czynników tj. szkoła, staż, kwalifikacje, potem oddział w którym się pracuje itd. I nie piszcie ,że marna kasa przepracowując 1 lub 2 miesiące na dniówkach szkoleniowych podczas których tak naprawdę zaznajamia się z warunkami kopalnianymi. Jest grono naprawdę dobrych fachowców, którzy ciężko pracują i mogą czuć się tu obrażeni!! Pozdrawiam!!

Pracownik z 7-letnim stażem

Chyba kolego mało się starasz, bo przyjęcia są. Może mówią,że nie ma ale cały czas przyjmują pracowników. W pierwszej kolejności są osoby po szkole górniczej, którzy mają gwarancję przyjęcia. Potem osoby którym naprawdę zależy.(trzeba chodzić pytać itd.) No i jakieś wsparcie bardzo się przydaje np. związków. Z tego co wiem od tego roku podania o przyjęcie składa się teraz w siedzibie KHW S.A. Powodzenia!!!

under

nie ma szans, sam staram się od trzech lat przyjąć i nici, po prostu mówią, że nie ma przyjęć

skarbnik

sa może jakies przyjęcia na kopalnie teraz?

realistka

Mam pytanie o zarobki i pracę w kwk.Napiszcie czy pracujecie pod firmą czy w kopalni,bo jest różnica w zarobkach i wogóle

masz racje za takie pieniądze to można ino se w łeb strzelić niewieżcie w to co piszą ze górnik dobrze zarabia przyjmijcie się kto kolwiek to zobaczycie ja mam zamiar za niedługo się zwolnic moich paru kolegów już to zrobiło

JO

nie ma to jak 173 dzień na L4. Niech płącą (usunięte przez administratora) jak nie umieli wcześniej mi normalnie zapłacić. Może nareszcie mnie zwolnią.Tylko (usunięte przez administratora) pracują za te ich marne grosze na dole !

hanys - 2011-01-07 19:36:46 syf i marna kasa. idę na L4 i niech mnie zwolnią (usunięte przez administratora)! potwierdzam w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o KWK Mysłowice-Wesoła - Mysłowice

• Jak się pracuje w KWK Mysłowice-Wesoła?

Zobacz opinie na temat firmy KWK Mysłowice-Wesoła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWK Mysłowice-Wesoła?

KWK Mysłowice-Wesoła