Opinie o KWK Mysłowice-Wesoła w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KWK Mysłowice-Wesoła. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KWK Mysłowice-Wesoła na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWK Mysłowice-Wesoła w Mysłowice

mlody

Żeby było dobrze robię pod firma czekam na grube

jorg

młody musisz poczekac cierpliwości trzeba przeczekac ciężkie czasy. pozdro

mody

czy sa przyjęcia na wesołej wiecie może?;)

lutosław

17.02.2015- Wykonano dwie tamy izolacyjne, które zostały odebrane przez komisję z udziałem jednostki ratowniczej. napiszcie jak się ma obecnie sytuacja, troche się martwie o pracowników, ja chciałem dostac sie do pracy w KWK Mysłowice-Wesoła jeszcze niedawno wiec jestem bardzo zainteresowany sytuacja

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w KWK Mysłowice-Wesoła się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
gazzz

Witam panowie prosze mi opisac co to za oddzial MEE3. Dziekuje bardzo

nowy

Kokosów nie ma ale stabilizacja jest;-)jakby ktoś coś wiedzial jak dostac sie pod KHW to proszę o kontakt :-)

gor

nie ma kokosow na tej kopalni,wyplaty jak w biedronce,pracownicy miesiac w miesiac sa okradani z pieniedzy....to nie te lata ze gornik naprawde zarabial.szkoda ze nikt nie zrobi z tym porzadku.8 lat stazu...

nowy

Mnie bardziej zależy żeby dostac sie pod KHW bo wiadomo jak to jest z firmami w jednym miesiącu pracujesz a w następnym juz nie bo nie ma roboty:-(roboty

nowy

Witam, a moze ma ktoś możliwość załatwienia pracy pod KHW? Możemy sie jakoś dogadac:-)

adin87

Po tej wypłacie zaczynam się zastanawiać czy pracuje na kopalni czy w TESCO !!!

darek37

Ją złożył em w grudniu i już do mnie dzwonili z holdingu czekam .mechaników i komb ajnistów przyjmują

ms

witam wie ktoś czy będą przyjęćia na wesołom?

kwk

Są na wydobywczy w listopadzie około 100osób przyjeli

ktos

Ludzie!!! po co pytać o przyjęcia na forum? Złożyłem papiery do KHW 4 lata temu. Bez odpowiedzi. Popracowałem po serwisach w Kopex i innych firmach. Miałem jakieś doświadczenie. Zadzwonili sami. Zrezygnowałem z pracy. Przez pierwsze 2 lata zarabiałem, licząc kartki, prawie tysiaka mniej niż poza kopalnią. Nie żałuję. Pozdrawiam..(usunięte przez administratora) )

abneco

Witam serdecznie czy może mi ktos powiedziec jakie lub jaka podfirma przyjmuje na kopalnie wesoła. Dziękuje

ANKONDA2.

WITAM PANOWIE CZY BĘDĄ PRZYJĘCIA POD KOPALNIE NA KWK WESOŁA W 2014 PROSZĘ O odp.

zero

Cześć, pierwsza wypłata za pracę na KWK Wesoła 1438,11. W tym ekwiwalent za wengiel, premia barbórkowa ( za jeden dzień ), 31 % premii....goła wypłata bez dodatków 749,20. Przepracowane 14 dni. Pozdrawiam

ANKONDA2.

WITAM.PANOWIE CZY SĄ PRZYJĘCIA NA WESOŁOM.PROSZĘ O odp.

alan
@ANKONDA2.

ni ma !!! tylko pod firmy mozna sie dostac.

witam są jakieś przyjęcia na wesołom jak coś wiecie to proszę o odp.

Mark

Panowie to są wszystko grosze byłem w Australii tam górnik pracując w systemie 7/7 siedem dni w pracy siedem dni wolnego ma na rękę przeliczając na pln ok 25tys zł na rękę.A najniższa stawka miesięczna jaka jest w tym kraju przy byle jakiej robocie to 2500dolarów.I te ceny tam nie są wcale dużo większe jak u nas wręcz dużo rzeczy jest tańszych.Szkoda że Polska jest takim krajem jakim jest.Jak opowiadałem kolegom australijczykom że górnik u nas zarabia 1000dolarów to się pytali czy to na tydzień to mówiłem że na miesiąc i mówiłem jakie ceny są w Polsce to się dziwili jak tu można żyć.W 2014roku Australia będzie potrzebować górników bo zmienił się rząd w listopadzie.Wymagany perfekcyjny angielski.

Zostaw merytoryczną opinię o KWK Mysłowice-Wesoła - Mysłowice

• Jak się pracuje w KWK Mysłowice-Wesoła?

Zobacz opinie na temat firmy KWK Mysłowice-Wesoła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWK Mysłowice-Wesoła?

KWK Mysłowice-Wesoła