Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o KWK Mysłowice-Wesoła

Pracowałeś w firmie KWK Mysłowice-Wesoła i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-08-27 21:35:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
cześć jak zarobki w KWK Mysł‚owice w Wesoł‚ej w porównaniu do innych firm w okolicy opłąca się iść do pracy jaka płaca
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-09-22 15:34:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Ostatnio rozmawiałam z panem który pracował miał 2 wypadki prawie śmiertelne i jego synowie już nie chcieli kontynuować tradycji rodzinnej.co sie dziwic problemy ze zdrowiem mial itp..kto to kupuje kto bedzie prezes teraz?
zdjecie uzytkownika
Źiorko - 2013-11-30 09:37:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Pracownik z 7-letnim stażem - 2012-01-09 19:54:39]:
przyjacielu czy ty jesteś pewny co do KG ??
ja mam skończone technikum górnicze , wykwalifikowany technik górnik ...
czyli 4 lata szkoły i 4 lata przerobione na dole wiec suma wynosi 8 lat a KG wynosi mi dalej 40%
wydaje mi sie ze karta górnika jest od czystej roboty
SZKOŁA SIE WLICZA DO Jubilata
zdjecie uzytkownika
dejv - 2013-11-30 09:40:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [anonim - 2013-08-16 21:53:23]:
człowieku to nie jest fabryka wafli ....
zaplacone ratowinicy maja dniowki z 10 grupy ...jak wchodza w zagrozenia gdzie zwykly gornik nie moze tam przebywac
zdjecie uzytkownika
Mark - 2013-12-01 22:36:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Panowie to są wszystko grosze byłem w Australii tam górnik pracując w systemie 7/7 siedem dni w pracy siedem dni wolnego ma na rękę przeliczając na pln ok 25tys zł na rękę.A najniższa stawka miesięczna jaka jest w tym kraju przy byle jakiej robocie to 2500dolarów.I te ceny tam nie są wcale dużo większe jak u nas wręcz dużo rzeczy jest tańszych.Szkoda że Polska jest takim krajem jakim jest.Jak opowiadałem kolegom australijczykom że górnik u nas zarabia 1000dolarów to się pytali czy to na tydzień to mówiłem że na miesiąc i mówiłem jakie ceny są w Polsce to się dziwili jak tu można żyć.W 2014roku Australia będzie potrzebować górników bo zmienił się rząd w listopadzie.Wymagany perfekcyjny angielski.
zdjecie uzytkownika
1 - 2013-12-04 14:42:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam są jakieś przyjęcia na wesołom jak coś wiecie to proszę o odp.
zdjecie uzytkownika
ANKONDA2. - 2013-12-05 17:58:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
WITAM.PANOWIE CZY SĄ PRZYJĘCIA NA WESOŁOM.PROSZĘ O odp.
zdjecie uzytkownika
alan - 2013-12-06 14:04:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ANKONDA2. - 2013-12-05 17:58:51]:
ni ma !!! tylko pod firmy mozna sie dostac.
zdjecie uzytkownika
zero - 2013-12-17 14:54:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cześć, pierwsza wypłata za pracę na KWK Wesoła 1438,11. W tym ekwiwalent za wengiel, premia barbórkowa ( za jeden dzień ), 31 % premii....goła wypłata bez dodatków 749,20. Przepracowane 14 dni.
Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
ANKONDA2. - 2013-12-20 10:02:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
WITAM PANOWIE CZY BĘDĄ PRZYJĘCIA POD KOPALNIE NA KWK WESOŁA W 2014 PROSZĘ O odp.
zdjecie uzytkownika
abneco - 2014-01-05 20:51:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam serdecznie czy może mi ktos powiedziec jakie lub jaka podfirma przyjmuje na kopalnie wesoła. Dziękuje
zdjecie uzytkownika
ktos - 2014-01-07 16:52:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ludzie!!! po co pytać o przyjęcia na forum? Złożyłem papiery do KHW 4 lata temu. Bez odpowiedzi. Popracowałem po serwisach w Kopex i innych firmach. Miałem jakieś doświadczenie. Zadzwonili sami. Zrezygnowałem z pracy. Przez pierwsze 2 lata zarabiałem, licząc kartki, prawie tysiaka mniej niż poza kopalnią. Nie żałuję. Pozdrawiam..(usunięte przez administratora) )
zdjecie uzytkownika
kwk - 2014-02-01 03:57:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Są na wydobywczy w listopadzie około 100osób przyjeli
zdjecie uzytkownika
eryk - 2014-02-06 19:46:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wow, aż 100 osób przyjęte, to się KWK Mysłowice rozwija nie ma co, a mówią, że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z takim wykształceniem.
zdjecie uzytkownika
ms - 2014-02-18 17:26:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam wie ktoś czy będą przyjęćia na wesołom?
zdjecie uzytkownika
darek37 - 2014-02-24 13:19:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ją złożył em w grudniu i już do mnie dzwonili z holdingu czekam .mechaników i komb ajnistów przyjmują
zdjecie uzytkownika
Blues - 2014-06-18 18:21:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czyli odezwali sie dopiero po trzech miesiącach? Czy jednak wczesniej dali znac, że bedzie praca, bo ja nie moge tyle czekać...
zdjecie uzytkownika
adin87 - 2014-07-09 16:02:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Po tej wypłacie zaczynam się zastanawiać czy pracuje na kopalni czy w TESCO !!!
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-08-26 21:11:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, a moze ma ktoś możliwość załatwienia pracy pod KHW? Możemy sie jakoś dogadac:-)
zdjecie uzytkownika
sebastian - 2014-08-27 23:18:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
KWK „Mysłowice-Wesoła” powstała 1 stycznia 2007 r. z połączenia kopalń „Mysłowice” i „Wesoła”, tworząc jedną z największych kopalń węgla kamiennego w Polsce i Europie. @nowy, może poszukaj pracy przez firme Budkop, chętnie podobno zatrudniają, a roboty na KWK "Mysłowice-Wesoła" często moga sie trafić, w innych kopalniach tez.
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-09-01 20:06:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mnie bardziej zależy żeby dostac sie pod KHW bo wiadomo jak to jest z firmami w jednym miesiącu pracujesz a w następnym juz nie bo nie ma roboty:-(roboty
zdjecie uzytkownika
gor - 2014-09-10 14:21:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie ma kokosow na tej kopalni,wyplaty jak w biedronce,pracownicy miesiac w miesiac sa okradani z pieniedzy....to nie te lata ze gornik naprawde zarabial.szkoda ze nikt nie zrobi z tym porzadku.8 lat stazu...
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-09-13 16:48:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kokosów nie ma ale stabilizacja jest;-)jakby ktoś coś wiedzial jak dostac sie pod KHW to proszę o kontakt :-)
zdjecie uzytkownika
marek - 2014-09-27 15:46:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Teraz sporo sie dzieje. Wczoraj w internecie były artykuły, że Prezes Katowickiego Holdingu Węglowego, Roman Łój, został decyzją rady nadzorczej odwołany ze stanowiska. Oraz jak dowiedziało się nieoficjalnie Radio Katowice, to nie jedyna osoba, która dziś została pozbawiona stanowiska w zarządzie KHW. Posadę stracił także Mariusz Korzeniowski, wiceprezes zarządu ds. Handlowo-Rynkowych. Według niektórych źródeł zbliżonych do sprawy, następcą Łoja ma zostać były wojewoda śląski, Zygmunt Łukaszczyk. Dymisja związana jest z sytuacją przeznaczonej do likwidacji kopalni Karzimierz-Juliusz, gdzie już trzecią dobę trwa podziemny protest górników.
zdjecie uzytkownika
gazzz - 2014-10-01 15:14:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam panowie prosze mi opisac co to za oddzial MEE3. Dziekuje bardzo
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KWK Mysłowice-Wesoła

Twoj email:
Wiadomość: