Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o KWK Mysłowice-Wesoła

Pracowałeś w firmie KWK Mysłowice-Wesoła i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
eryk - 2014-02-06 19:46:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wow, aż 100 osób przyjęte, to się KWK Mysłowice rozwija nie ma co, a mówią, że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z takim wykształceniem.
zdjecie uzytkownika
ms - 2014-02-18 17:26:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam wie ktoś czy będą przyjęćia na wesołom?
zdjecie uzytkownika
darek37 - 2014-02-24 13:19:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ją złożył em w grudniu i już do mnie dzwonili z holdingu czekam .mechaników i komb ajnistów przyjmują
zdjecie uzytkownika
Blues - 2014-06-18 18:21:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czyli odezwali sie dopiero po trzech miesiącach? Czy jednak wczesniej dali znac, że bedzie praca, bo ja nie moge tyle czekać...
zdjecie uzytkownika
adin87 - 2014-07-09 16:02:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Po tej wypłacie zaczynam się zastanawiać czy pracuje na kopalni czy w TESCO !!!
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-08-26 21:11:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, a moze ma ktoś możliwość załatwienia pracy pod KHW? Możemy sie jakoś dogadac:-)
zdjecie uzytkownika
sebastian - 2014-08-27 23:18:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
KWK „Mysłowice-Wesoła” powstała 1 stycznia 2007 r. z połączenia kopalń „Mysłowice” i „Wesoła”, tworząc jedną z największych kopalń węgla kamiennego w Polsce i Europie. @nowy, może poszukaj pracy przez firme Budkop, chętnie podobno zatrudniają, a roboty na KWK "Mysłowice-Wesoła" często moga sie trafić, w innych kopalniach tez.
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-09-01 20:06:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mnie bardziej zależy żeby dostac sie pod KHW bo wiadomo jak to jest z firmami w jednym miesiącu pracujesz a w następnym juz nie bo nie ma roboty:-(roboty
zdjecie uzytkownika
gor - 2014-09-10 14:21:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie ma kokosow na tej kopalni,wyplaty jak w biedronce,pracownicy miesiac w miesiac sa okradani z pieniedzy....to nie te lata ze gornik naprawde zarabial.szkoda ze nikt nie zrobi z tym porzadku.8 lat stazu...
zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-09-13 16:48:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kokosów nie ma ale stabilizacja jest;-)jakby ktoś coś wiedzial jak dostac sie pod KHW to proszę o kontakt :-)
zdjecie uzytkownika
marek - 2014-09-27 15:46:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Teraz sporo sie dzieje. Wczoraj w internecie były artykuły, że Prezes Katowickiego Holdingu Węglowego, Roman Łój, został decyzją rady nadzorczej odwołany ze stanowiska. Oraz jak dowiedziało się nieoficjalnie Radio Katowice, to nie jedyna osoba, która dziś została pozbawiona stanowiska w zarządzie KHW. Posadę stracił także Mariusz Korzeniowski, wiceprezes zarządu ds. Handlowo-Rynkowych. Według niektórych źródeł zbliżonych do sprawy, następcą Łoja ma zostać były wojewoda śląski, Zygmunt Łukaszczyk. Dymisja związana jest z sytuacją przeznaczonej do likwidacji kopalni Karzimierz-Juliusz, gdzie już trzecią dobę trwa podziemny protest górników.
zdjecie uzytkownika
gazzz - 2014-10-01 15:14:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam panowie prosze mi opisac co to za oddzial MEE3. Dziekuje bardzo
zdjecie uzytkownika
seether - 2014-10-07 19:03:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
marek ; prawdopodobnie jakiś oddział elektryczny pod ziemią , ty lepiej zastanów się ,czy warto ryzykować życie dla marnych groszy . Na twoim miejscu po wypadku z zapaleniem się metanu zastanowiłbym się z 1000 razy. Czasy poważania człowieka w górnctwie minęły bezpowrotnie, nawet Związek Zawodowy położy na Ciebie lagę, Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
xer - 2014-10-13 00:12:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Co tam się dzisiaj u Was dzieje. Na każdym z portali informacyjnych czytam, że trwa budowa tamy przeciwwybuchowej w KWK Mysłowice-Wesoła. Ratownicy 4 dobę walczą o życie 42-letniego kombajnisty. Budowa tunelu przeciwwybuchowego została zakończona. Przestrzeń między ścianami wylano szybkoschnącym spoiwem. Teraz całość musi porządnie związać.
zdjecie uzytkownika
hirki - 2014-10-13 19:54:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jabym sie zastanawial nad praca w kopalni, pracuje 17 lat moje wyplaty wachaja sie miedzy 2200-2500zl bez wegla,bez swiat.pracuje w oddziale gorniczym na 9grupie .kasa lepsza jest tylko jak sa zbrojenia scian lub likwidacje. Oczywiscie kasa lepsza jest w scianach lub przodkach a to tylko ekipy ktore pracuja bezposrednio przy wydobyciu lub przodku takze w scianach to jest okolo 13 osob przodki oklo 5 osob ale to sa ludzie ktorzy sie znaja i ciezko sie wbic chyba ze kto odchodzi z kopalni. Praca tez za pewna niejest sam sie boje ze niedorobie tych 8lat bo co chwile slychac o upadlosci,o weglu ze wschodu,i braku zim
zdjecie uzytkownika
Kamil - 2014-10-28 23:19:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej :) Jak sytuacja u was w kopalni po tym głośnym wypadku w ostatnim czasie ? czy cokolwiek się zmieniło ? jakieś większe kontrole stężeń gazów pod ziemią, czy raczej z powrotem powrót do rzeczywistości jaka panowała przed wybuchem ? Czy to co możemy usłyszeć po przez media w jakim procencie odpowiada temu co się dzieje naprawdę ?
zdjecie uzytkownika
góral - 2015-02-05 03:32:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej, teraz głośno o protestach górników, główny urząd statystyczny opublikował zarobki i ogółem w KWK robotnik na dole zarabia 6,800 tysięcy brutto, na wyrobiskach ponad 7, inżynier techniczny ponad 8, na dole 9, a pracownik administracyjny 5396 złotych brutto! Do tego trzynastka, czternastka i barbórka oraz podobno 8 ton węgla. Prawda to, bo jeśli tak to nie rozumiem tych protestów.
zdjecie uzytkownika
lutosław - 2015-02-19 15:27:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
17.02.2015- Wykonano dwie tamy izolacyjne, które zostały odebrane przez komisję z udziałem jednostki ratowniczej. napiszcie jak się ma obecnie sytuacja, troche się martwie o pracowników, ja chciałem dostac sie do pracy w KWK Mysłowice-Wesoła jeszcze niedawno wiec jestem bardzo zainteresowany sytuacja
zdjecie uzytkownika
mody - 2015-03-05 17:59:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czy sa przyjęcia na wesołej wiecie może?;)
zdjecie uzytkownika
młody - 2015-03-06 15:44:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jak sie dostac pod kopalnie ?
zdjecie uzytkownika
jorg - 2015-03-06 20:02:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
młody musisz poczekac cierpliwości trzeba przeczekac ciężkie czasy. pozdro
zdjecie uzytkownika
mlody - 2015-03-07 19:00:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Żeby było dobrze robię pod firma czekam na grube
zdjecie uzytkownika
marcin - 2015-03-12 11:31:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ma ktoś wtyki zeby dostać się na wesołom pod kopalnie nie do firmy bo już robiłem dobrze zapłacę mój nr tel 781-265-844
zdjecie uzytkownika
paweł - 2015-03-22 12:03:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam mam pytanie wie ktoś jakie firmy robią na wesołej?
zdjecie uzytkownika
firma obca - 2015-03-22 15:27:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
uran, bumech, budkop, prg bytom, pbsz kopex, zok, nie wiem czy jeszce ale kiedys robiły wampol, prg mysłowice, transjan, remagum,
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KWK Mysłowice-Wesoła

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy KWK Mysłowice-Wesoła?
Zadaj pytanie