garbacz grupa

Szczecin

Opinie o garbacz grupa

anonim 2011-07-02 18:31:30
[usunięte przez moderatora] , Garabacze nie sa wlasciecielami tego sklepu, a na pewno tam nie dzialaja. Niech siedza w Tomaszowie zdala od Szczecina. To Zarzad z ojcem i [usunięte przez moderatora] synkiem na czela. Ludzie co nie szanują innych ludzi. [usunięte przez moderatora] Znam tych ludzi zawodowo i troche prywatnie i musze stwierdzić, że nikomu nie zycze u nich pracować. Praca w sklepie tzn tyranie po 9 godzin za 1000 brutto w Szczecinie!!!!! Kpina A wymagania jakie sprzatasz, sprzedajesz i oszukujesz klientow. Na polce chinskie termosy kupowane za 12zl w Warszawie od chinczykow a w sklepie na polce po 80zl tak jest z polowa towarów marza min 100 procent a czesto nawet do 300 Synka dewiza sprzedać jak najdrozej. Starczy tych przykladow niech siedzą w Tomaszowie i tam ludzi oszukują tutaj dosc osób skrzywdzili!!!
Zostaw swoją opinię o garbacz grupa - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie garbacz grupa