Opinie o Milka w Landshut

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Milka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Milka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Milka w Landshut

Ela

Dlaczego tak bardzo narzekacie na tą Milkę? Wybieram się tam do pracy i po tych waszych opiniach zastanawiam się czy to dobry wybór. Znam 2 osoby, które jeździły tam do pracy dorobić sobie na wakacjach i sobie chwalą. O co chodzi?

Alicja

@Arek - a dlaczego nie polecasz pracy w Milce? Możesz napisać więcej o warunkach zatrudnienia w tej firmie?

Arek
@Alicja

Alicja, poczytaj wszystkie komentarze od początku, to zobaczysz dlaczego. Jakbyś była inteligentną osobą to byś już wiedziała, że są już wcześniej komentarze napisane, a nie dopiero ktoś ci musi uświadomić o innych komentarzach. Brandt to skończona firma, ba obóz pracy!

Polak

Cześć wszystkim, mam sprawę ma ktoś z was jaki kolwiek kontakt do pracy w Milce poprosił bym o jakiś nr tel. i lub e-mail. Dziękuję z góry. Mój e-mail karol135@outlook.com

Polak

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Milka? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Alicja

@Ola, jesteś zainteresowana pracą na jakim stanowisku?

Ola
@Alicja

Nie wiem jakie są stanowiska, ale jestem chętna do pracy. Mówię po angielsku, po niemiecku jedynie podstawy. ola.maczka1992@wp.pl

Arek
@Ola

Ola jeśli umiesz język angielski i trochę niemiecki to nie do Milki. Są lepsze prace, tylko trzeba dobrze poszukać. I nie słuchaj ludzi, którzy cię namawiają do Milki!

milka27
@Arek

Te opinie powyżej pokrywają się z rzeczywistością ? Mam jechac w sierpniu na pare tygodni ale nie wiem czy to dobry pomysl czytajac powyższe komentarze :) Jak serio wyglądają zarobki na studenta ? Mieszkania w miarę ok czy lepiej mieszkanie na własną rękę sobie załatwić jak posiadam taką możliwość ? Z góry dzięki za obiektywne odpowiedzi :D

Alicja

@Kolegazpl, o jakim stanowisku mówisz?

Ola
@Alicja

Hej. Jestem zainteresowana pracą. Czy mogłabym prosić o jakieś i formacje jak aplikować może ktoś miałby ochotę mi pomóc :) ?

Kolegazpl

Czy to prawda że na nocach płacone jest 18e/h? :)

Jola

Obóz pracy. Co to nie wolno chorować, mieć wypadku w pracy? Żeby zaraz zwalniać, bo wypadek w pracy. Widocznie jest niebezpiecznie na tym zakładzie.

Sabina z popielowa

Hej widze ze sie nic niezmienilo w milce robilam kiedys ale to bardzo bardzo dawno z 10 lat moze i widze ze pani irenka nic niezmienila widac po waszych komentarzach ze jest jak bylo czyli akord (usunięte przez administratora) ile sie da a te stare baby jeszcze przyjezdzaja na miesiac albo wiecej bo to one zawsze najwiecej podkrecaja szybkosc przyjada na 6 tygodni i pokazuja co potrafia masakra myslalam ze przez te kilka lat cos sie zmieni ale widze nic a nic a jak tam rozwita jeszcze jest pozdrawiam was odpiszcie bo jestem ciekawa sabina

MOBING

Nikos

Milka spoko firma. O widzę że Sylwia Homa zaręczyła się z Mateuszem. No to fajnie najpierw poleciała na jego audi a teraz na taki beznadziejny pierścionek. No nie ma co gratki... :P ja bym się koleś lepiej postarał :) pozdro pupilki od szefostwa Bożeny i reszty załogi

Stefan
@Nikos

A co cie to obchodzi, że ktoś się zaręczył. Patrz na swoje życie, interesuj się swoim życiem a nie czyimś. Co ci żal dupę ściska, że Sylwia i Mateusz się zaręczyli. To normalna rzecz w życiu. Nic nadzwyczajnego. Jesteście żałośni w tej całej Milce. Te wszystkie Bożeny, Mirki i itp.

PRAWDA
@Nikos

te nikos jaki piszesz kogoś imię i nazwisko to wypadało by sie podpisać pod poste swoim. kolejny kozaczek za ekranem a w rzeczywistości pewnie taka (usunięte przez administratora) ze szok :)

Iwona

Witam, So osób które pracowały. Orientuje się ktoś czy po zakończeniu umowy przysyłają jakieś rozliczenie, żeby można się było rozliczyć z podatku?

Paul

Kolega miał wypadek w czasie pracy. Zaraz po pracy poszedł do szpitala. Lekarz mu mówi 6 tygodni zwolnienia lekarskiego. Kolega, że to za długo, że go pracodawca zwoolni. OK. Lekarz na to 3 tygodnie. Minęły 3 tygodnie ale znowu kolega dostaje zwolnienie na następne 3 tygodnie. W pierwszym tygodniu tego drugiego zwolnienia przychodzi pracodawca do kolegi i mówi mu, że jest zwolniony. Ten pracodawca nie toleruje ludzi, którzy zachorują albo będą mieć jakiś wypadek w czasie pracy. A w Brancie jest bardzo łatwo o wypadek.

Instant

Ogólnie ja uwazam, że jaka jest Milka to chyba każdy widzi, normalna firma, świetnie zorganizowana i na pewno nie można zbyt wiele złego powiedzieć, lider w swojej branży, ale to jest wiadomo od zawsze

Szmilka

w sobote mam jechać do milki do landshut, po tyh komentarzach zaczynam się obawiać że to błąd , czy ktoś i powie ile zarobie na miesiąc? I jakie warunki mieszkalne ? i czy jest gdzies siłownia w pobliżu. Jak traktują polaków w pracy

Shades
@Szmilka

Ta firma to (usunięte przez administratora)

tomek

Tak Romek, dużo kasy. Najlepsza praca pod słońcem jest w Landshucie - Brandt Zwieback Schokoladen. Dostaniesz pracę siedzącą przy komputerze z biurkiem, na salach jest bardzo gorąco, więc dostaniesz młode dziewczynki co będą ci wachlowały abyś lepiej pracował. Na miesiąc idzie wyciągnąć 2200 € netto. Mieszkania są bardzo dobrze wyposażone. Jest basen, jacuzzi, służba. Dostaniesz samochód z szoferem oraz telefon komórkowy.

Lizzy

Czy ma ktoś namiary (najlepiej telefon) do osoby z którą mogłabym się skontaktować w sprawie pracy w "Milce" w Landshut? Kontakt do kogokolwiek związany z tym najlepiej podesłać na mojego emaila: lady.tetisheri@gmail.com Z góry dziękuję za pomoc. :)

praca

Co to za pierdoły piszecie to forum to jedna wielka pomyłka mam wrażenie jakby komuś zależało na oczernianiu drugich osób , niema nic konkretnego co tam się produkuje i w ogóle jak wygląda praca, co mnie do licha obchodzi kto z kim i gdzie ludzie ja chciała bym dowiedzieć się coś o pracy a nie wyczytywać żale kogoś kogo zwolnili albo komu się tam nie powiodło żenada .

Bird

Ja w tej pracy na saal 1, kiedy nie było majstra Krausa i szefa sali Hornika zostałem odurzony narkotykami. Manipulowano mną gdy byłem pod wpływem narkotyku. Potem potraktowany jak śmieć i zwolniony. Po 5 latach pracy. Nie jestem narkomanem! Nigdy nie brałem tego świństwa. Tylko są podli ludzie, którzy z zazdrości chcą skrzywdzić drugiego człowieka. Za wszelką cenę.

Ona
@Bird

Remik?

ojo100%

Nikt nie krytykuj tej pracy tylko szefostwo problemy stwarza.Praca jest ok tylko czy można prosić o zmianie szefostwa.Bo zjadło rozum i myślą ze są naj mądrzejsi .A i tak prędzej czy później wszyscy idą do piachu.Całe szczęście jedna jest sprawiedliwość na tym świecie i nikt się nie wykupi.

Zostaw merytoryczną opinię o Milka - Landshut

• Jak się pracuje w Milka?

Zobacz opinie na temat firmy Milka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milka?

Milka