Opinie o Cyclad Sp. z o. o w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cyclad Sp. z o. o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cyclad Sp. z o. o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyclad Sp. z o. o w Katowice

Jaka atmosfera jest między działami w Cyclad Sp. z o. o?

xyx

Raczej słaba, ten mało kulturalny sposób zachowania wobec innych współpracowników narzuca kadrowa firmy.

Artur
@xyx

Jak to kadrowa Cyclad narzuca niekulturalny sposób zachowywania się? Co masz na myśli?

Marcin L.

I'm working with Cyclad for 4 months and the last 2 months I haven't received my salary. Terrible!

Aaa
@Marcin L.

Hi, tell me is it B2B or job contract?

firma, która stawia na papierkowe umiejętności zamiast na to co realnie potrafi się zaprezentować podczas rekrutacji. proponowane wynagrodzenia nierynkowe. strata czasu generalnie.

Mateusz
@ja

Jest to zupełna nieprawda. Cyclad stawia wymagania jak każda inna, ale jak żadna inna pomaga w rozwoju osobistym i zawodowym. Jeśli jesteś uczciwy wobec siebie i pracodawcy to można naprawdę wiele.

Witek

Zdobyli opinię dobrego pracodawcy poparta wieloma głosami. Ale chyba tak jest , że hajterów to każda firma ma!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Remix

Pracowałam w Cyclad kilka lat i byłam bardzo zadowolona. Firma jest elastyczna w podejściu do każdego pracownika. Od pewnego etapu można pracować również zdalnie. Prawdziwa międzynarodowa atmosfera to duży plus.

Paulina

Osoby zainteresowane pracą w firmie Cyclad zapraszamy na oficjalną stronę firmy: https://www.cyclad.pl/kariera/oferty-pracy/ Obecnie firma prowadzi wiele rekrutacji, nie tylko w Katowicach, ale też w wielu innych miastach w Polsce. Zachęcam do udzielania opinii na forum osób, które aktualnie pracują w firmie Cyclad, bądź pracowały u tego pracodawcy. Na tematy związane z nie tylko z warunkami pracy, ale też benefitami czy szkoleniami.

Jacek

Firma wydaje się naprawdę w porządku- rekruterka która kontaktowała się ze mną była bardzo profesjonalna na tle innych headhunterów z tego typu firm.

centrum komp
@Jacek

wszystkie korpo to praca na kilka lat,do 40tki nie znam nikogo kto np w \cyclad jest mając powyżej 45lat

Czarek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Oxo

Cyclad daje duże możliwości rozwoju. Pracowałem w firmie prawie 2 lata. Praca dla międzynarodowych Klientów, ciekawe projekty. Jeśli ktoś jest zmotywowany i ma chęć się rozwijać może wiele się nauczyć.

Natalia

W Cyclad pracowałam dość krótko, ale wystarczająco, żeby ocenić pracodawcę. No to tak: bardzo zgrana ekipa (mimo, że duża), szefowa wymagała sporego zaangażowania, miejsce pracy usytuowane bardzo fajnie (ścisłe centrum Katowic), darmowe lekcje angielskiego i francuskiego, niewielka rotacja pracowników. Klasyfikuję Cyclad jako fajną firmę.

Paulina

@M a Ty jak jesteś związany z Cyclad? Jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, to możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy u tego pracodawcy? Dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Kubas

W tego typu firmie jak Cyclad stres jest nieodłącznym towarzyszem w pracy! Ale sama praca jest stresująca więc nic nowego.

Jerzy

Czy może mi ktoś wyjaśnić jaki jest powód tak długiej listy ofert pracy w Cyclad ? Jakieś nowe projekty powodują , że firma potrzebuje więcej pracowników? Może ktoś znajdzie chwile żeby podzielić sie informacjami?

M
@Jerzy

Firma zatrudnia dla swoich klientów, nie wszystkie ogłoszenia są do wewnętrznych struktur firmy, a wręcz większość jest właśnie do klientów... czyli np. Sopra Steria - a tam rotacja jest bardzo duża. Cyclad zajmuje się głównie poszukiwaniem kandydatów do projektów swoich klientów.

Paulina

@Jacekaplikowałeś na któreś ze stanowisk, czy też rekruterka sama się do Ciebie odezwała? Wysoki profesjonalizm dobrze świadczy o firmie. Jeśli będziesz brał udział w dalszych etapach procesu rekrutacyjnego oraz rozmowie kwalifikacyjnej, to również chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat.

Paulina

@Korpo, dlaczego uważasz, że praca w Cyclad Sp. z o. o to praca pod presją?

Może wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na kierownika laboratorium? Głównym wymogiem jest znajomość. najnowszych technologii produkcji wyrobów chemii gospodarczej i kosmetyków, ale szkoda, że nie określili zarobków.

Pracownica

Uma zapewne tak, ale to już też jest zależne od klientów. Cyclad albo świadczy usługi outsourcingowe, albo consultingowe, więc de facto jeśli pracujesz w Cyclad jako np Full Stack, to tak naprawdę większość zależy od ich klienta, niż od samego Cyclad.

Pracownica

Pracowałam w Cyclad jakiś czas i wiem, że ta firma ma swoje plusy i minusy. Jest dobrą firmą na start, bo nie żyją z taniej siły roboczej stażystów. Kto się sprawdza - dostaje normalną umowę. Co do wysokości pensji.... to co proponują kandydatom przy rekrutacjach zewnętrznych nie jest zależne od nich tylko od klienta, który te poszukiwania zlecił, więc to inna bajka, jednak jeśli chodzi o pracę w wewnętrznych strukturach Cyclad to... no każdy bezrobotny będzie zachwycony, ale osoba z doświadczeniem jako Researcher, czy Rekruter raczej zorientuje się, że Cyclad nie jest konkurencyjny. Firma daje szansę by zacząć, nie daje szansy się rozwijać. Atmosfera jest super, ale każdy konflikt, czy problem organizacyjny bywa rozwiązywany niemiłosiernie długo, co momentami miało bardzo demotywujący wpływ. Nie ma tu jednak wyścigu szczurów, targety były realne, więc każdy komu nie zależy na karierze, a na spokoju i pewności zatrudnienia - będzie zadowolony.

kandydat

Firma, która szuka tylko znajomych. Mam doświadczenie, znam języki, a i tak zawsze odrzucali kandydaturę. Ciągle szukają osób , nic im nie pasuje

Aken

Wedlug mnie to zadna konkretna firma... Brak ogloszen o prace na ich stronie internetowej, a na portalach internetowych z praca umieszczaja MNOSTWO ogloszen, tylko jak sie dobrze przyjzalem i przeanalizowalem to dotycza one 2 lub 3 stanowisk pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o Cyclad Sp. z o. o - Katowice

• Jak się pracuje w Cyclad Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy Cyclad Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cyclad Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w Cyclad Sp. z o. o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cyclad Sp. z o. o
  • Chłodna 48 lok. 1