Opinie o Cyclad Sp. z o. o w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cyclad Sp. z o. o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cyclad Sp. z o. o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyclad Sp. z o. o w Katowice

Artur Bobrowski

Po 2 miesięcznym procesie, w końcu firma zdecydowała się mnie zatrudnić do swojego klienta. Dołączyłem do zespołu klienta, natomiast osoba która miała mnie wdrażać pojechała na urlop i zostałem bez żadnej wiedzy projektowej i wsparcia, gdy osoba ta wróciła z urlopu klient zdecydował się mnie wyrzucić z projektu po miesiącu, gdzie nikt mi nie udzielił żadnych informacji. Firma przyznała że to już nie pierwszy taki przypadek u nich i stwierdziła że mi nie zapłaci za ten miesiąc i tak o to z dnia na dzień straciłem źródło utrzymania, nie będę miał pieniędzy za przepracowany okres oraz zanim znajdę nową pracę to również nie. Polecam trzymać się z daleka.

Księgowa

Firma często szuka księgowej. Jaka jest tego przyczyna? Ktoś coś wie? Zastanawiam się nad aplikowaniem.

Do Księgowej
@Księgowa

Czy znasz już odpowiedź jak z tą księgowością? Szukają teraz do podatków, w tym międzynarodowych. Zastanawiam się czy negatywne opinie tutaj dotyczą całej działalności czy tylko w wybranych działach jest coś nie tak.

Lucy Nowy wpis

Mnie taka sytuacja się jeszcze nie przytrafiła jak poprzedniej Pani, która opisywała swój proces refutacyjny. Jeśli faktycznie po paru miesiącach dalej wszystko się przeciąga i kandydat nie poszuka sobie alternatywnej opcji i zostanie na lodzie to czy rekruter poniesie za to jakiekolwiek konsekwencje? Chociażby od strony swojego pracodawcy?

Bulla Nowy wpis

Rozmowa rekrutacyjna na programistę w innej firmie (outsourcing) była we wrześniu, miał być start w październiku ale coś się opozniało. W końcu jak bylo wiadomo że zaczynam w styczniu to podpisaliśmy z Cyclad list intencyjny. Parokrotnie do tego czasu się odzywałam z pytaniem czy praca jest dalej aktualna i zapewniano mnie że tak. Ostatnia wiadomość w listopadzie. W grudniu rekruter już nie odbierał telefonu i nie odpisywał na maila. Zero informacji zwrotnej że praca nie ruszy a ja zostałam na lodzie i bez pieniędzy, bo nie szukałam już w listopadzie innej roboty skoro przecież wszystko jest aktualne.

Doris Nowy wpis

Pojawiła się sugestia dotycząca tego, że w niektórych działach może być cos nie tak? opiszecie sytuacje konsultanta SAP MM? widełki płacowe są już podane, interesuje mnie atmosfera w tym czteroosobowy zespole. zastanawiam się także nad praca zdalna, czy byłaby ona możliwa? podają jedynie hybrydę

Księgowa

Do Księgowej Nowy wpis
@Księgowa

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Widziałem ofertę na stanowisko IT Security Analyst i myślałem ze cos ciekawego tu poczytam a ostatnia opinia sprzed paru miesięcy odradza współpracy.. czy do dziś tak macie? Nie aplikował nikt przypadkiem w ten mój rejon? I tak bym chyba reflektował ale wole mieć pewniaka co by czasu nie stracić. Macie jakieś konkretne porady? i czy warto?

Artur Bobrowski

Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej po wysłaniu CV mimo zapewnienia że zawsze taka się pojawia.

Czy w Cyclad Sp. z o. o jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

outsourcing

Czy ta firma jest tylko firmą-słupem do podpisywania umów pracownikom pracującym dla firm trzecich, czy faktycznie ma własne działy it outsourcujące jakieś tam własne usługi IT?

@outsourcing

Skąd taka sugestia zamieszczona w tym zapytaniu? Ktoś z Twojego otoczenia miał z nimi jakieś problemy czy gdzie o tym słyszałeś? w opiniach kiedyś pisali coś na temat współpracy to czemu nagle firma miałaby się "słupem" stać?

niezdecydowany
@Zofia

W Polsce wszystkiego można się spodziewać - dlatego pytam. Czy ktoś kto pracuje w Cyclad mógłby odpowiedzieć?

januszy biznesu

Nie polecam!!!!! Żenująco niskie stawki!!!!

Odpowiedxz

Czy firma daje odpowiedź zwrotną odnosnie rekrutacji? W jakim czasie?

@Odpowiedxz

Kilkukrotnie wysyłałam cv i zawsze bez odpowiedzi

@Gość

Czy ktoś wie jakie są zarobki w firmie na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży, bo jest oferta i planuję złożyć CV. Dawno nie było komentarzy i nie wiem jak aktualnie pracuje się w firmie tzn. jak atmosfera i podejście do pracownika. Ktoś wspomniał na forum, że mają bardzo dobre benefity, ciekawe czy przy tej inflacji dalej takie są?

reta

Typowre korporacyjne bagienko. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Z początku było dobrze; dużo projektów, realne targety, przyjemna atmosfera i szansa na rozwój. Po zmianie kierownictwa poszło już z górki , pojawił się stres , nieprzyjemne traktowanie, plotkarstwo i gadanie za plecami, nieakceptowalne odzywki do pracowników. Stawki są śmiesznie niskie, o podwyżkach można tylko pomarzyć.Naprawdę są lepsze miejsca do pracy.

Korpo
@reta

Jak szedłeś do pracy z pewnością wiedziałeś jak może wyglądać praca w niej. Jeśli jesteś słaby psychicznie to nie jest miejsce dla Ciebie. Ja bardzo lubię pracę pod presją.

ninja
@Korpo

To się możesz raka nabawić jak tak lubisz pracę pod presją...

marek
@Korpo

proponuje zaintresować się Kaizen. Praca pod stresem nie jest efektywna. W takiej firmie nikt nie będzie chciał za chwile pracować i padnie. Ludzi sfrustrowanych przez dzieciństwo nie powinno zatrudniać się na stanowiskach kierowniczych to błąd. Do wszystkich którzy są źle traktowani zmieniajcie pracodawce aż traficie na normalną firmę inaczej takie firmy nadal będą istniały i niszczył;y życie ludzkie a wy nabawicie się choroby. Człowiek który pisze że jak nie potrafisz poradzić sobie ze stresem powinien pochodzić do psychologa i rozwiązać swoje problemy a dopiero iść do pracy. Pozdrawiam Marek

Beti
@Korpo

Presja w pacy a mobbing to dwie różne sprawy.

@Beti

Z tym akurat prawdę piszesz ale co przez to miałaś tak naprawdę na myśli? Jak aktualnie sytuacja z atmosferą tutaj wygląda w takim razie?

Na jakie benefity można liczyć w Cyclad Sp. z o. o?

benefity są mega atrakcyjne i karta sportowa rozszerzona i pakiet medyczny rozszerzony

@Odpowiedz

A aktualne zarobki również "rozszerzone" i atrakcyjne? ;) Bo opinii to widzę, że prawie od dwóch lat żadnych konkretnych tutaj nie było, dużo się pozmieniało?

dawno temu

Wszystko ok, dopoki nie chcesz zrobic czegos co oni od ciebie chca, w moim przypadku bylo to, ze nie chcialam podpisac umowy o przeniesienie mnie do pracy na 3 miesiace w ich oddziale. Jak wiadomo wg prawa skoro podjelam obowiazki w ich wydziale to znaczy, ze zaakceptowalam przeniesienie. Ale oczywiscie tu zaczelo sie zastraszanie dyscyplinarka, maile gdzie podawano nieprawidlowe podstawy prawne, jako ze niby mam obowiazek podpisac ta dodatkowa umowe. Generalnie nie polecam wspolpracy.

Czy pracodawca Cyclad Sp. z o. o organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Aga

Nie.

MKK

Pracowałem w firmie Cyclad prawie dwa lata współpracę z firmą wspominam bardzo dobrze. Jest to jedna z tych nielicznych, która stara się podążać za najnowszymi trendami w sourcingu. Management bardzo mocno kładzie nacisk na poprawna atmosfere (wręcz rodzinna), stara się wyciągać najlepsze wnioski tak, aby procesy były na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dużo procedur, ale świadczą one o dużym profesjonalizmie firmy. Niestety, nie wszystkie firmy do tego stopnia przestrzegają zasad RODO. Marketing, newslettery różne inne akcje promocyjne wyrozniaja ta firma. Chociaż firma malutka dorasta do największych graczy na rynku. Taki malutki Software house w rekrutacji. Polecam każdemu!

Przedsiębiorstwo z ogromnym potencjałem zarządzane niewykwalifikowanymi rękami.

W firmie Cyclad posługuje się językiem nienawiści. Atmosferę kreuje kadrowa firmy. Nie wszyscy na szczęście podzielają te opinie, ale wolą się nie odzywać.

Sympatyk

Nepotyzm, kiepsko działający dział sprzedaży, nierzetelni managerowie. Traktowanie pracowników przedmiotowo.

Aga

Jaki jest przedział zarobków na stanowiskach Data Analyst z językami obcymi oraz jaka atmosfera panuje w tym dziale?

Zostaw merytoryczną opinię o Cyclad Sp. z o. o - Katowice

• Jak się pracuje w Cyclad Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy Cyclad Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cyclad Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w Cyclad Sp. z o. o napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cyclad Sp. z o. o
  • Chłodna 48 lok. 1