Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

??????

Nowe angaże jak widać prawie nikt nie jest zadowolony, a tu wejdą nowe modele znów będą naciski , tylko kto będzie chciał się angażować za takie pieniądze, już dzisiaj brakowało rak do pracy, ludzie może w końcu przemyślą to ile w końcu mogą być jeszcze wykorzystywani i zastraszani

Xxx
@??????

Najpierw stawki godzinowe z jakiś kompetencji, ludzie na łeb na szyję punkty sobie dopisywali stawka godzinowa galanta a de facto stoją i jedną rzecz tylko robią bo nie mają zielonego pojęcia co do czego ....

!!!!!!

Ci co odeszli i odejdą z firmy to na tym wygrali nie mają czego żałować

Alan

Witam, są przyjęcia do firmy na produkcję?

@Alan

Na chwilę obecną są zwolnienia .

Mistrzu

Witam. To co się dzieje w tej firmie w sensie z ludźmi to masakra. Każdy, każdemu zagląda do kieszeni. Teraz wszyscy mówią o jakimś pracowniku co dostał ponoć konkret odprawę. (usunięte przez administratora) dostał to dostał po co drążyć temat. Tak samo ja zarabiam sobie tak około 4 i wiem, że nie którzy mają 2500-3000 i niech se mają, no przecież każdy tu przychodzi zarobić. Nie chodzę po hali i mówię o ten to ma 2500 a tfuuu. Nie nie ma we mnie zazdrości i wam też polecam patrzeć na siebie, a będzie wam się lepiej żyło. Pozdrawiam

@Mistrzu

Ale sobie porównanie zrobiłeś, ty zarabiasz 4 a niektórzy 2500-3000 i piszesz niech se mają, ciekawe gdyby było odwrotnie i ty byś miał 2500 a drugi 4 000 czy nadal byś był taki zadowolony.

Nie było

Czy są przyjęcia?

!!!!!

Kiedyś Ikea utrzymywała przez jakiś czas utrzymywaała całe Profim i wtedy nie narzekaliście że jest nieopłacalna a tak było niestety

!!!!!

Wielki flokkowiec się znalazł żeby te nowe modele czubkiem głowy ci nie wyszły, a pozatym Profim to była marka ,(usunięte przez administratora)

Tak

Tak się zastanawiam czy lepiej się zwolnić póki można , jak później żałować że tego nie zrobiłem, bo teraz jak prawie połowa ludzi nie będzie to dopiero zacznie się prawdziwy cyrk

....
@Tak

Już się zaczyna cyrk! Większa połowa ludzi z Ikei na wypowiedzeniach, ludzi coraz mniej a roboty coraz więcej i więcej i co oni myślą że Ci co są już na wypowiedzeniach będą się starac, przykładać do pracy czy robić więcej??? Dać wypowiedzenie i wymagać od ludzi zaangażowania do pracy, brawo wy!!!

Montaż 1

A według was to który Mistrz jest największym lizusem w zakładzie?

Paprykarz
@Montaż 1

Pewnie że szczecine przecież on na niczym sie nie zna oprócz donoszenia

Haha
@Montaż 1

Koza z Ikeii. Na niczym sie nie zna. Na ikei wkurza ludzi a i pojawiajac sie na linii astor wkurwil pracownikow swoim zachowaniem. Tlumok jakich malo

@Haha

Tutaj się muszę z Tobą zgodzić. Wiadomo, że jeden mistrz poleci w najbliższym czasie, albo zdegraduja jednego. Koza tak się (usunięte przez administratora), że czepia się wszystkiego, ale nie zdaje sobie sprawy, że kopie sam sobie dołek. Takie info trafiają do góry i wiedza, że nie chcą ludzie pracować z kimś kto ich (usunięte przez administratora)ale przyjdzie taki Kot i powie robota ma być zrobiona i jest zrobiona i ludzie go szanują. Nie wyobrażam sobie by np ktoś taki miał polecieć, a tamten zostać.

Były z 16

Jak tu ktoś napisał, albo jesteś dobry dla ludzi albo dla biura. Nie ważne, że założona robota wykonana w czasie. Ma być więcej, za mniej!

!!!!!

To jest prawda firma jeszcze funkcjonuje aby Ci z góry mogli jeszcze zwiększyć swoje konta, teraz tylko to się liczy , pracownik w tej chwili jest tylko zwykłym robolem , który nic dla nich nie znaczy , jeszcze troche a sami się przekonacie że nie interesuje ich rozwijanie firmy , tylko żeby konto co miesiąc się zgadzało

!!!!!!

Gdzie tu logika aby zwalniać pracowników z którymi się dobrze robiło, zobaczymy po nowych angażach jaka będzie sytuacja, ale nie zanosi się żeby było dobrze niektórzy już to wiedzą

@!!!!!!

Jeśli dadzą takie angaże że ludzie z produkcji będą zarabiać mniej to zobaczą co się będzie działo. Drzwi do kierownika nie będą się zamykały a sterta wypowiedzeń na biurku będzie rosła. Nikt nie będzie tu robił za 2500. Wydajność spadnie bo będzie brak motywacji więc albo szybko podniosą stawki albo ludzie z biur ruszą swoje 4 litery i wyjdą na produkcję. Wtedy będą mogli się wykazać i udowodnić jak to można wyrobić normy jakie nam narzucają. Już im życzę miłej pracy. A my sobie poradzimy na profim tzn na flokku swiat się nie kończy. Pozdrawiam :-)

Jeżeli zarząd firmy Flokk myśli , że po rozdaniu angaży zatrzyma pracowników produkcji w pełnej obsadzie to naprawdę życzę powodzenia . Pan dyrektor produkcji za chwilę zostanie ze swoimi pracownikami z 16ki . Oni panu obiecali , że pokażą jak się pracuje , tylko zapomnieli dodać ile tak wytrzymają. Szczerze my już mamy dość tego tempa pracy .

Ggy

W Turku nawet te 2,5 ciężko jest zarobić

Ha
@Ggy

A dlaczego w Turku?. Obecnie dojeżdżam to i mogę gdzie indziej. Swoją drogą to netto na pełnym etacie prawie 2100 musisz dostać, więc robić za 2,5 w nerwach, stresie i w biegu, gdzie o wypadek wtedy nietrudno to sorry... Kiedyś tu sie przychodziło z jakąś chęcią, a teraz w sumie z życiowego przymusu. Zobaczcie, były kryzysy nie takie jak teraz, a firma się rozwijała. Chciałeś dorobić to nieutrudniali zostać po pracy, a wręcz zachęcali mówiąc"zostań, przyjdź wcześniej", a teraz?. Im się widocznie nazwa miasta z krajem pomyliła i chcą zrobić z nas tania siłę roboczą za miskę ryżu, sorry za kebaba...

On

A umowy macie pozawierane z zakładem pracy chociaż czy jakieś śmieciowe przez agencję pracy tymczasowej , jak to obecnie niektóre zakłady pracy w naszych okolicach sobie stosują ?

Grubson

Mam pytanie czy tych pracowników z 16 ki to policzyłby na palcach jednej ręki, czy na palcach dwóch rąk?

Jessi
@Grubson

To nie pozwalali wszystkich po spaleniu g16 ?

@Grubson

Na produkcji G8 jest ok 10 osób z 16ki .

Wartosciowanie

No słychać zbliżające się wartościowanie na magazynie. Ciekawe czy nasi magazynierzy dalej będą tak płakać jak do tej pory na pieniądze. Zresztą jak dowartościuja ich pieniędzmi tak jak kierownikiem to nie wróżę dobrej przyszłości.

Rybanadrabiniestrzelazucha
@Wartosciowanie

Wartościowanie..... xD w skrócie to jest tak, że ci co zarabiali więcej to będą mieli więcej, a roboty mniej, a ci co mieli mniej kasy to będą robić więcej za mniej. Tak to u nas wygląda. Jesteś "swój" to pijesz kawkę w biurze, dostajesz dobre roboty, a robisz mniej za to hajsu na wypłacie więcej. Cyt. Bajki o rybce xD

Łuki
@Wartosciowanie

Wartościowanie = zwolnienia. Polega to na dokładnym sprawdzeniu stanowiska jak i człowieka czy jestes potrzebny czy nie. Nikt Ci kasy nie dołoży bo i po co. Wręcz przeciwnie a zwolnienia = oszczędności.

@Łuki

Czyli ile teraz można zarobić w zakładzie na produkcji ,najniższą krajową? Czyli pracując 5 lat temu można było zarobić na produkcji w akordzie 3 tys lub więcej a teraz po mimo, że przez tyle lat wszystko podrożało zarobki mniejsze.Mam rozumieć, że taki spadek wypłat dotyczy również osób w biurze ,mistrzów, kierowników?

@Łuki

Firma zwalnia pracowników co zależało im na pracy i przykładali się do niej a nie robi redukcji tam gdzie naprawdę jest ona potrzebna..

Ślusarz
@Zainteresowany

Na g16 ponad 4tys zarabialem 5 lat temu w akordzie. Teraz pracuje za minimalną w innym zakładzie

Produkcja

To jest chore co oni z nami robią. Każą nam na produkcji nosić maseczki i sporządzają notatki bo ktoś miał odsłonięty nos. A planiści jakoś nie noszą bo po co i to za przyzwoleniem dyrektora. My wszyscy widzieliśmy jak dyrektor był u nich i jakoś nie założyli maseczek. Co Wy myślicie, że My tego nie widzimy.

!!!!!

Ale jak magazynierzy mieli non stop nadgodziny to nie płakali a teraz wielka krzywda im się widzi i każdemu robią łaskę żeby coś dostarczyć

Pracownica g10

Chciałam zapytać jak to jest z tą regulacją wynagrodzeń dlaczego dawają nam twz wypowiedzenia pracy i płacy czy mybto mamy podpisywać czy nie bo różnie mówią doradzcie mi

@Pracownica g10

Dwa miesiące temu na forum była dyskusja na ten temat. Zapoznaj się z postami.

Ola

Jednak nie wpłynęła

On
@Ola

Przecież 10 jest dopiero w sobotę a wy chcieliście mieć już wypłatę 2. Od czwartku mogą się pojawić na kontach bo oni zazwyczaj trochę wcześniej przelewaja

Wysoki
@On

Nie ma strachu zdąży się wydać miesiąc długi a wypłata krótka

on

mam pytanie , jak było 300 przypadków zachorowań temperaturę pracownikom mierzono trzy razy na zmianie , teraz mamy ponad 30000 tys. zachorowań dziennie a temperatury nikt nie mierzy co to oznacza a za brak maski to mają być kary

Maly
@on

Masz rację że jest to chore lecz sądzę że robią to celowo narażają też ludzie na utratę zdrowia i być może życia bo taka firma jak fllok którą ma tyle fabryk powinna przeprowadzić obowiązkowe testy na covid raczej ich stac tylko jak by się okazało ilu ludzi ma pozytywny nie miał by kto robić i to jest już druga strona medalu .

Ip
@on

Bo "pracownik jest najważniejszy" i ma robolić, a jest ich coraz mniej.

O
@on

Wsadź sobie w domu termometr w (usunięte przez administratora) i sobie zmierz jak ci tego do szczęścia brakuje

On1

Chyba chodziło Ci o 30 tys xd

No tak

Dobrze by było żeby wpłyneła, święta wielkanocne by jakoś się zrobiło żeby zapomnieć na chwilę o kłopotach codziennych

Pracownik pwwyl

Teraz to trzeba uważać bo każdy na każdego gada wszyscy walczą o stolki bo się boją ze ich zwolnią napędzają sami siebie a i tak ich firma nie doceni. Śmiech na sali jak każdy z (usunięte przez administratora)wali i myśli że go docenią a w portkach pelne gacie czy go nie zwolnia. (usunięte przez administratora) zostaną nie muszą się obawiac

Pracownik Fizyczny

Witam i pytam czy ich .......??? Jak mamy pracować fizycznie przez 8h z zaciągniętymi maseczkami na nos. Jeszcze nam grożą naganą i premia. To jest nie poważne. Czy my się w końcu obudzimy, czy będziemy grać tak jak nam każą???

@Pracownik Fizyczny

Jak się siedzi w klimatyzowanym biurze to można być 8 h w masce. Na produkcji to nierealne. Człowiek musi byc ciągle na wysokich obrotach żeby wyrobić normy które nam narzucają. Ogólnie jest gorąco i człowiek się spoci a w masce można się udusic. Ciekawe co zrobią jak ktoś zasłabnie? Gdzie będą szukać winnych? Wystarczy pracować wolniej bo w masce spadnie wydajność. Pracujemy wolniej robimy mniej. Wtedy ich czegoś nauczymy.

Pracownik Fizyczny

Popieram. Skoro każą nam pracować w tych maskach, a my o tym wiemy, że nie jest łatwo pracować w tych maskach jak masz ją na nos zaciągnięta, to róbmy mniej. Zdrowie=Mniejsza wydajność, skoro już tak chcą dbać o nasze zdrowie

Łuki

Mi tam wszystko odpowiada Siedzę sobie w biurze maska mi nie przeszkadza. Oby tylko szybko iść do domu i nie kopać się tą Ikeą.

Astamaniana
@Łuki

Gość skończ już(usunięte przez administratora) te swoje farmazony bo i tak w biurze nie pracujesz tylko jesteś fizyczny. Dowartościowania szukasz czy jak?

@Łuki

Dziękuję za Twoją opinię. Niestety nie wnosi oni nic do dyskusji więc daruj sobie próby dowartościowania kosztem innych. Pozdrawiam

182uwj
@Pracownik Fizyczny

A kto wam każe pracować

?????

Ponad rok już ta pandemia trwa i jakoś nikomu nie przeszkadzało żeby zakryć nos maseczką , ile jeszcze można wytrzymać tych zakazów i ciągłego straszenia, ludzie już tego tak naprawdę mają dosyć

Ksiegowosc

Słuchajcie to ze się(usunięte przez administratora)i w pitach to nic. Okazuje się że wczesniejsze lata odkad pracuje smietanka w kadrach (usunięte przez administratora)! Korekty powinny same na kolanach robic i odkrecac co spierniczyly w skarbówce i pożegnać się zanim jeszcze bardziej skompromitują się w tym zakładzie i spiernicza cos jeszcze. Czy tego nie widza w tym calym floku Skandynawowie? Zobaczycie jakie wyplaty będą na święta...obstawiam tendencje spadkową. Dziewczynki juz obliczają po nowemu wszystkie premie....wspomnicie moje slowa, no chyba że się pomylą, tylko nie zadawajcie im pytań bo wcześniej musza się przygotować do odpowiedzi....a i oczekuje na nowe odgloszenie do działu kadr bo obecny zespol jest tak dociazony że potrzebuje wsparcia z POZNANIA, LODZI, WARSZAWY. A może by tak wynajac firme z zewnątrz ktora poprowadzi ksiegowosc w tej firmie. Co jeszcze można zepsuc?

Jurek
@Ksiegowosc

Jeżeli w ubiegłych latach było coś nie tak. To osoba, która wystawiła PIT ma problemy. Bo firma albo dana osoba pod sąd i zwrot kosztów postępowań.

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 114 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.