Profim Sp. z o.o.

Turek

Opinie o Profim Sp. z o.o.

Nieznajomy 2017-04-12 16:33
Technik powieszchni plaskich, AMEBO
T.K 2017-04-12 18:39
I to ma się nazywać brak szacunku? Przyjdź na metalowy to poznasz prawdziwy brak szacunku jak "MACIEK" cię zjedzie.
Wacek 2017-04-13 03:46
Polecam przyjechać na godzinę 12 do pracy, żeby zająć sobie miejsce, od razu zrobisz sobie nadgodziny jak w ogóle będzie co robić
Wacek 2017-04-13 03:52
Nikogo nie obchodzą Twoje żale i smutki, ani koerownictwa ani pracowników. Jak się jest nie poradnym w życiu to się mało zarabia. Do interesów i zarabiania to rzeka mieć głowę;)
Maja 2017-04-13 09:36
@T.K a co dzieje się na dziale metalowym w firmie? Jak tam wygląda praca?
wacek 2017-04-13 11:12
ajak wygląda praca w dziale LA czy są tam jakies przyjęcia ?
Głodny 2017-04-15 09:57
Podobno można kupić kiełbasę,kaszankę itp.wlasnej roboty od magazynierki z profim:-)Dajcie jakieś namiary...
Z profila.,.., 2017-04-19 19:02
Można poznac po nick
trener 2017-04-19 19:40
Nic już mnie nie zdziwi w tej firmie i jeszcze Pokemonów nie brakuje..........
ten 2017-04-22 08:34
Zwłaszcza na metalowym
NowyPan 2017-04-27 15:19
witam , własnie szukam praktyk ( wbieram zawód : Mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych ) czy z takim zawodem mnie przyjmą ? ( jak juz ukończe okres nauki zawodu )
Robin Hood 2017-05-08 01:46
Jestem ciekawa dlaczego ta ,,Maja" zadaje tyle pytań i próbuje wyciągnąć tematy na temat profim, przypuszczam że to ktoś z kadr się podszywa a później donosi tam gdzie trzeba.UWAZAJCIE CO PISZECIE.
Maja 2017-05-08 12:45
@Robin Hood nie jestem związana z firmą Profim. Jak możesz zobaczyć najeżdżając na mikrofon obok mojego imienia, jestem redaktorem serwisu gowork.pl. Zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie, tak aby również osoby, które szukają informacji na temat pracy mogły tutaj znaleźć cenne dla nich informacje. Informacje, które tutaj są zamieszczane są dostępne dla wszystkich osób szukających opinii na temat firmy. Bardzo cenne będą merytoryczne komentarze, które pokazują między innymi co w firmie warto zmienić, a co jest dla pracowników plusem pracy w Profim. Jak Ty oceniłbyś firmę jako pracodawcę?
Asia 2017-05-08 14:29
Czy Praca wreszcie ruszy czemu taki przestój
Mlody 2017-05-11 23:14
Witaj. Praca nie ruszy juz tak pozostanie ponieważ aby zarobić dniowke trzeba robić więcej niż kiedyś to było .. a co za tym idzie mniej zostaje dla innych zmian. Mogłaby by się zwiększyć ilość zleceń jeśli zamówień byłoby chociaż 2 razy tyle co jest obecnie. A Ja też mam pytanie,słyszeliście o zmianie kierowników na G 8 ?? O co tam chodzi
ewelina 2017-05-12 11:10
zmiana kierownika na g8 bedzie na wydziale pianek i na pwmt2 na wydziale pianek nowym kierownikiem bedzie pan konewał dawid a na pwmt2 bedzie pan lewandowski
Jaaa 2017-05-14 15:04
Ludzie nie maja co robic , narzekaja na brak zleceń, a podobno jakis brygadzista wyrabial co lepsze zlecenia i wbijal je na swoich kolegów. Jaja na całego....
Olx 2017-05-17 08:52
Śmieszne to jest to w firmie ze Ci co przychodzą nowi do pracy mają większe stawki godzinowe niż ten co jest na pierwszej umowie a umowę ma np na 7 lat to powiedzą musisz czekać do końca umowy to może podwyżka będzie.
karolqqq 2017-05-17 18:07
ILE ZARABIA TAM TAPICER ? I CZY W OGÓLE POTRZEBUJĄ TERAZ TAPICERÓW !
blableble 2017-05-17 20:23
jak to w poranku kojota było " oj ty krzysiu krzysiu"
Maja 2017-05-18 09:57
@karolqqq obecnie na stronie firmy nie można znaleźć oferty pracy dla tapicera. Jednak zawsze warto przesłać swoje CV bezpośrednio do firmy, nawet jeśli nie znajdziesz aktualnej oferty pracy, którą jesteś zainteresowany.
Asia 2017-05-20 11:10
Czy sa przyjecia do pracy ?
karolqqq 2017-05-22 19:28
@Maja dziękuje za informację :) bo własnie chcę się kształcić w kierunku TAPICER i nie wiem czy warto
Onn 2017-05-23 20:15
Nie ma pracy bo obecni zatrudnieni nie mają co robić i są wysyłani na urlopy których nie chcą !! Albo zostaja i zarabiaja po 50zl. POWINNI zostać w pracy i mieć płacone dniowki tak jak ci co mają wynagrodzenie godzinowe. Takie osoby przychodzą tylko żeby być ,nie robiąc dosłownie nic a mają zapłacone.
Pracownik pwmet 2017-05-24 19:33
To jest prawda. Gdy nie ma pracy to wyrobisz z 40 50 zł i tyle. A godzinowka się z ciebie śmieje bo oni maja zapłacone. I nikogo to nie obchodzi i nikt z tym nic nie robi. Ważne zeby plan zszedł ze zmiany, tylko to się liczy.
gvg 2017-05-31 17:22
zgadza się tylko plan się liczy i terminowość bo od tego góra ma wysokie premie ,
paweł 2017-05-31 21:00
dziękuje panu krzysztofowi za opanowanie sytuacij na magazynie magazyn był zalany wodą przez pęknięcie rury dzięki szybkiej interwencij uratowaliśmy mienie zakładu to człowiek mimo ze pracuje na jedną zmiane to zawsze jest dostępny pod telefonem i zawsze pomoże firmie i uratuje w nagłych przypadkach mało jest takich ludzi którzy po godzinach pracy są jeszcze dyspozycyjni dla firmy ciekawe czy ktoś doceni jego prace na dowód mam filmik jak pan krzysztof walczył z wodą na magazynie i ratował mienie zakładu i firmy wielki szacun.
Marco polo 2017-06-02 23:05
Nie macie o czym pisać na tej stronie!ta strona jest poświęcona o tym aby pisać o firmie profim ,jak działa co robi a nie wypisywać swoje żale,donosić na kolegów i przełożonych oraz wchodzić w tyłek kierownikom itp. Znaleźliście sobie stronę aby komuś dowalić bo nie umiecie rozwiązać swoich problemów jesteście beznadziejny , a ten serwis ,brak mi słów ,szuka sensacji i patrzy jak komuś się noga powinie.Nie wyciąga się jakichkolwiek brudu na wierzchu bo to nie służy firmie profim.Pamiętajcie że czytają to nie tylko pracownicy i kierownictwo ale również wrogie firmy a im tylko na tym zależy a wykończyć inne firmy a co za tym idzie brak zamówień to brak pracy a finał taki że zamyka się taką firmę albo sprzedaję za bezcen tego chcecie !!!!!!!!!!!.
paweł 2017-06-04 15:33
jak tam po pikniku profim który był 3 czerwca?
Maja 2017-06-05 11:01
@Onn @Pracownik pwmet wspominacie, że pracownicy nie mają w tym momencie pracy. Z czym związany jest taki przestój? Czy jest to okresowy problem w firmie, czy też wcześniej takie sytuacje nie miały miejsca?

Użytkownik @paweł wspominał o organizowanym przez firmę pikniku. Czy często Profim organizuje takie spotkania/ imprezy integracyjne dla pracowników?
gfgh 2017-06-06 16:37
brak pracy czy mało pracy jest związane z systemem który żle planuje , i wszyscy od początku wiedzą że system się nie sprawdza tylko za duzo pieniędzy zostało w to zainwestowane i bano się przyznać do błedu .A co do imprez integracyjnych to piknik jest jedyną taką imprezą dla zwykłych pracowników , choć podobno odbywają się jakieś wyjazdy tylko już dla wyższego szczebla.
Yoll 2017-06-06 21:57
No i dobrze że wszyscy czytaja niech ludzie widzą jakie "mądre głowy " są na poszczególnych stolkach! A nic to nie ma wspólnego z tym ze pracy nie ma bo wszystko zaczęło się od tego śmiesznego systemu na który wydano miliony złotych.Póki tego gówna nie było praca cały czas się kręciła .... a czasami nawet nie do przerobienia. Wiec pierwsze co to powinni autowac osoby odpowiedzialne za ten syf a po drugie trzeba jednak mieć nadzieję że wrócą takie czasy ze roboty było od groma.
Gość 2017-06-11 10:31
Pracuje na godzinowce i jeszcze nie słyszałem by ktoś się śmiał z osób pracujących na akordzie. Uważamy że cały zakład powinien być na godzinowce a placa uzależniona od akordu zabrioniona.
Ania 2017-06-13 15:54
Co będzie teraz z profim czy nowy właściciel zwolni pracowników czy może wręcz przeciwnie zatrudni więcej osób wiecie coś może
HUGO 2017-06-14 18:39
To prawda, że dyrektor DYBUS idzie na dyrektora do SUN GARDEN ??? podobno złożył wypowiedzenie prezesowi.
vdfvd 2017-06-17 15:13
Mała strata z tym odejściem , na stanowiskach są osoby dwulicowe , mało inteligentne i mało rzeczowe , o wychowaniu i poszanowaniu drugiego człowieka nie wspomnę , wydaje im sie że jak skończyli szkołe wyższą to są the best , tylko zapomnieli że zarówno dobrego wychowania i inteligencji nie zdobywa się wraz ze skończoną szkołą.Jedyną osobą która wydaje się być na właściwym miejscu jest dyr.P.Ch
jaaaaa 2017-06-18 23:18
Nie wiem co się dzieje w tej firmie ,najpierw akcja na piankowni gdzie nie chcą za kierownika pana Konefala tylko obecnego mistrza ,ale dyrektor nie wyraża na to zgody. I nagle po kilku tygodniach sklada wypowiedzenie ??Może mi ktoś wytłumaczyć o co tu chodzi ? I czy sprzedaż udziałów firmy to krok do przodu czy może będzie tak jak w Kopalni gdzie ekipa Solorza wszystko zniszczyła?
Chłop z Mazur 2017-06-20 21:58
Są już informacje co dalej dalej ale nie można ich jeszcze przekazywać
Asia 2017-06-21 08:45
Ale chociaż trochę informacji proszę
Gość 2017-06-21 21:26
Czy to prawda że cały zakład będzie zamknięty na 2 tygodnie?
Tygos 2017-06-22 14:37
Jak to zamknięty?? :o
Asia 2017-06-22 15:00
Dlaczego zamknięty kiedy ??co tam się wyprawia
Fland 2017-06-23 16:33
Ale ploty ludzie sieją
Asia 2017-06-23 19:06
Dobrze wiedzieć że ploty dzięki
JAGODA 2017-06-26 18:00
PYTAM SIE PO RAZ OSTATN I CZY TO PRAWDA ZE ZAKŁAD STAJE NA 2 TYGODNIE BO SĄ INWENTURY CZY TO PRAWDA ZE NOWY WŁAŚĆICIEL BEDZIE RZĄDZIŁ OD LIPCA 2017R CZY TO PRAWDA ZE DYREKTOR DYBUS ODCHODZI Z FIRMY?
RAFAŁ 2017-06-26 19:12
NAJWAŻNIEJSZE ŻE MACIEK ZOSTAJE - NIE CHCIELI GO NA KASIE :-)))))
tajemniczyyy 2017-06-26 21:48
JA TEZ CHCE WIEDZIEĆ CZY FIRMA ZOSTAJE ZAMYKANA NA 2 TYGODNIE.... PROSZE ODPOWIEDZCIE NA TO ;---;
unknown 2017-06-27 12:35
Ponoć ze staje, konkretów nikt nie podaje z jakiegoś powodu. A co do braku szacunku dla pracowników to znalazło by się wiele przykładów i nie trzeba szukać daleko, wysługiwanie się pracownikami a sami nic nie robią ino boczkiem, boczkiem. Gdzieś się schować i zajmować się swoimi prywatnymi sprawami. Może nowa władza skończy z kolezenstwem. Przyjrzy się od wewnątrz i wyciągnie odpowiednie wnioski a dalej idąc podejmie odpowiednie kroki. Dalej jak tak będzie, ludzie będą szukać miejsca gdzie praca będzie a szacunek będzie na wyższym poziomie a niżeli tu.
ja 2017-06-28 00:47
panie Jagodzinski jakie plany zbierzecie po niedzielnym obiedzie bo to co wymyslasz to sie kupy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie trzyma robie na produkcji i widze co Ty wyrabiasz ludzie sie z Ciebie smieja nie nadajesz sie absolutnie na brygadziste kto ci dal to stanowisko PORAZKA
hmm 2017-06-28 00:56
masz racje co do Jagodzinskiego popieram ciekawe co znowu nawymysla za plany po niedzielnym obiedzie haha
Zostaw swoją opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profim Sp. z o.o.