Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Okey

Dobrze że ludzie są tego samego zdania i chcą pozostać przy naszym ubezpieczeniu Pzu, nasze zdanie też się liczy niech to w końcu zrozumieją

niet
@Okey

A ja nie chcę. Byłem w szpitalu i z ubezpieczenia generali miałbym zdecydowanie wiecej kasy niż z tego całego PZU.

sylwia
@niet

Z PZU dostałeś szybko a z Genrali do tej pory byś się ubiegał.

@sylwia

Skąd Wy te informacje bierzcie? Wystarczy podejść do pierwszego lepszego ubezpieczyciela i spytać o opinie na temat Generali. Ktoś powiedział że Generali jest złe a reszta to powtarza. Jakby ciężko było samemu się czegoś dowiedzieć.

niet
@sylwia

A ty skad niby wiesz kiedy byłem w szpitalu i po ilu dniach przelali kasę? Ktoś coś powie, znajomy znajomego ale żeby na swoim wlasnym przykładzie udowodnić, że Generali jest złe to już nikt nie może. Dla mnie licza się fakty i tyle. A faktem jest że miałbym więcej kasy.

Fer

Dobrze że Pzu przedstawi nam swoją ofertę , jeżeli zakład boi spotkać się z pracownikami i wyjaśnić formalności to w takim razie oferta Pzu będzie najkorzystniejsza

Marcinek może zamiast drzeć się i pajacowac nauczysz się naklejki drukować.

????

Dlaczego przesyłacie ulotki z porównaniem , a nie zrobicie zebrania z pracownikami, chyba pytania były by dość trudne , żeby na nie odpowiadać

Nie było

Czy są przyjęcia?

Furtek

Film na you tube dot szwalni hahahaha prezes "yyyyy...ty.yyyyyyyyy.y, dyrektor "posiadamy pianki, painki wylewane, nieoceniony wydział szwalni i....... Dwa wydziały montażu" Boże co za ludzie gdyby nie te dwa wydziały to

Szwaczka
@Furtek

Film super haha.ze niby tak wspaniale A to c9 się dzieje na szwalni teraz to jakaś masakra jest .Z każdej minuty nas wyliczają ciągle mało mało poniżej normy A skąd mamy wiedzieć jakie mamy wyrobienie jak tego sprawdzić nie mozemy

@Szwaczka

Dokładnie. Wszystko nam skasowali ,zero normy ,cen,czasów. Skąd mamy wiedzieć jaką mamy wydajność,czego się mamy trzymac?nie da sie szyc rownym tempem caly czas A oni by chcieli tylko że my nie roboty nie mamy powtarzalnych ruchów że każdy pokrowiec tak samo uszyjemy co do minuty

Dokładnie!oni myśleli że jak nam usuną wszystko to będziemy jak głupie nawalać A tu niestety to tak nie działa. Trzeba mieć się czego trzymać żeby do czegoś dążyć. To tak jakby w aucie licznik się zepsuł-da się jechać równo cały czas z odpowiednią prędkością?No chyba nie .Niech się trochę zastanowią co robią bo narazie to pokazują swoje debilne myslenie

Bibi
@Furtek

Jak znajdę film

#

Jak nie macie normy?nic?czasów?to skąd wy macie wiedzieć ile uszyć?co oni myślą że wy wróżki jesteście

Szwaczka
@Bibi

Na profimowych wiesciach

@#

No nie mamy!fajnie co ?Jak można rozliczać z czegoś czego nie ma!Nie wiesz ile masz zrobic ale musisz trafić na 100% ,Jasnowidzem musisz być bo inaczej idziesz na tłumaczenie do kierownika.Jak tam można wogole?ciągle stres niedługo to wszystkie u Olasa wylądują !

Cyrk

Słyszałem właśnie że tam cyrk jest teraz.Ze z każdej sekundy was wyliczają bo widzą wszystko na tym etonie. No i ok niech widzą tylko niech włączą też myślenie!Ludzie to nie roboty nie da ich się zaprogramować!!!

Women
@Cyrk

Niech się cieszą ze maja robote..

On
@Cyrk

Ludzie przychodząc do pracy nie czują się bezpiecznie na firmie było kilka przypadków zachorowań na covida. Ryzykujemy własnym zdrowiem i zdrowiem rodzin bo każdy pracownik do domu wraca dlatego przy takiej ilości zachorowań w naszym powiecie w firmie powinny być przeprowadzone testy jak w innych firmach jak np w sun garden.Dzieki temu będzie wiadomo kto jest chory a kto nie.

Gyu

Powinno sie pozamykac wszystko

@On

Jak wierzysz w tą pseudo pandemie i się boisz to idź na chorobowe!Normalni ludzie żyją i pracują normalnie ,Nie dajmy się ZWARIOWAĆ!

Ale przynajmniej nie umrzesz na covid...

Tak

Droga Dyrekcjo umieliście zrobić zebranie w związku z przyjęciem szwaczek, wtedy umieliście ładnie gadać i obiecywać, to dlaczego nie zrobiliście zebrania odnośnie ubezpieczenia przecież zawsze twierdziliście że podobno zdanie pracownika też się liczy

Roman
@Tak

Nadal wierzysz że słuchają pracowników, są świetni w manipulowaniu i tak to będzie cały czas. Zobaczcie co zrobili z tej firmy przez ostatnie 4 lata. Pamiętacie te początkowe zapewnienia i następne laurki po każdych 100 następnych dniach

!!!!!

Wszystko jest robione tak jak firma chce , akurat jest tak że prawie wszyscy by chcieli pozostać przy tych warunkach ubezpieczenia jak było dotychczas, dlaczego akurat musi się to zmienić na nieprzyjazne warunki dla pracownika

Bv
@!!!!!

Chociaż raz zjednoczmy się i nie podpisujmy umów z Generali, może to w końcu da komuś do myślenia że pracują tu ludzie myślący a nie przygłupy co na niczym się nie znają i można im wszystko wcisnąć

Kfolek

Dziewczynkom z kadr trzeba dać doradców bo same nie dość że pracują w określonych godzinach to nic nie potrafią myśleć samodzielnie nie mówiąc o wyciaganiu wniosków (wniosków z odpowiednich kuwetek) nie mylić o wnioskach wytwarzanych w główkach.

Kierownik montażu bardzo dobrze zabezpieczył braciszka pracującego w kontroli tak zajebiscie ze nawet kierownik kontroli nie ma swojego zdania zwolnił osobe z doświadczeniem który przyjmował towar łatwił wszystko tym super specjalistom i koordynatorowi bo oczywiście musieli się wykazać przed kierownikiem. Nie macie jaj naprawde jakim trzeba być czlowiekien żeby wybierać cos co jest gorsze i nie mieć własnego zdania. Szkoda ze w życiu prywatnym nie podejmujecie tak wspaniałych decyzji.

!!!!!

Kłamią w żywe oczy że to Pzu zrezygnowało a prawda jest całkiem inna, jak wam mają ludzie dalej ufać Pzu wcale nie chciało zrezygnować już pół ludzi tam było i się wzystkiego dopytali żeby wiedzieć na czym się stoi

gosc
@!!!!!

Widać PZU musiało dużo za odszkodowań płacić xd

Robert

Dlaczego profim wybrało nowego ubezpieczyciela GENERALI jakim prawem wybierają za nas ,powinno być referendum w jakiej firmie chcemy być ubezpieczeni. Opinie tej firmy są same negatywne i warianty jakie nam oferują są nie so przyjęcia a przecież składki pójdą z naszego wynagrodzenia. NIE ZGADZAJCIE SIĘ NA GENERALI BO BĘDZIECIE PROSIĆ SIĘ O SWOJE ODSZKODOWANIE. Poczytajcie o GENERALI A sami dojedziecie do wniosku że to złodziejska firma. Są na rynku firmy z lepszymi warunkami. Słyszałem o kumpla że jego bliska czeka już któryś miesiąc za wypłatę odszkodowania a GENERALI sie uchybia od wypłacania.

@Robert

Tez jestem tego zdania. Nie podpisywac! To co nam proponują to jakiś żart. Jeszcze nie było słychać, żeby ktos z nas byl zadowolony z tej zmiany (podobno na lepsze).

@Robert

Wczesniej było PZU chyba?

Kyle
@.

Właśnie przeczytałem opinie o Generali i w życiu nie podpiszę z nimi umowy są nie wiarygodni co chwilę odraczaja wypłaty świadczeń, kasę to wiedzą jak zgarnąć ale do wypłaty odszkodowania to już nie. Albo zakład poszuka innego ubezpieczyciela albo szukam na własną rękę i też jestem zdania że powinienem być wybór w jakiej firmie chcemy być ubezpieczeni A nie to że ktoś nam narzuca w końcu to ja będę płacił za składkę

Xxx
@Robert

Ogólnie mówiąc warunki jakie przedstawiło Generali to kpina. Dlaczego nie można dalej kontynuować ubezpieczenia w PZU warunki były o niebo lepsze.

Operator cnc
@Kyle

Ja pracuje od 5 lat i nie mam wykupionrgo dodatkowego ubezpieczenia i jakos zyje, szkoda kasy.

@Robert

Zgadzam się ze to nie fair.Powinnismy wszyscy odebrać swoje polisy i poszukać sami lepszego ubezpieczenia A to co oni oferują to niech sobie gdzieś wsadzą

To Generali to beznadziejne jest ,pewnie firma jakąś kasę dostała żeby to wybrać.Jest tyle ofert na rynku A oni akurat to wybrali co nikt nie słyszał albo słyszał ale same negaty A oni nam wciskają że korzystne warunki,masakra .

F funt

Dlaczego Generali a nie PZU jak do tej pory. Najwięcej skarg na towarzystwa ubezpieczeniowe miało właśnie Generali. Ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę

Daniel
@F funt

Po prostu jak zawsze nie liczy się pracownik tylko duże pieniądze Kolegi czy Koleżanki z prowizji od podpisanej umowy. Dlaczego nie było ankiety dla pracowników by podjęli zdanie większością głosów? Firma się ogłasza że są super warunki socjalne jak już nic z tego nie zostało co było za dawnych czasów.... Może ktoś kiedyś z Flloka przejrzy na oczy jaka jest prawda, byle nie było za późno...

Zwolniony
@Daniel

Jak czytam wasze komentarze to , aż żal jak można duży dobry zakład, który dawał zatrudnienie tysiącom ludzi tak zminimalizować.

To będzie fer

Odbieżemy swoje polisy, i dosyc już przymuszania do wszystkiego,

?????

Kto nam teraz zwróci składki które mieliśmy co miesiąc odciągane, firma zachowuje się nie fer wobec nas to nic inne tylko jakiś przekręt ale tą sorawe da się wyjaśnić bo już Pzu jest w szoku że zakład tak postępuje

!!!!!

A dlaczego Pan Dyrektor nie zaoferuje wszystkim pracownikom po sześć złotych podwyżki, a co inni to gorsi

@!!!!!

W imieniu wszystkim pracowników profim rządamy podwyżki o 6 zł i spotkania z prezesem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Nie w poniedziałek a natychmiast. Nie będzie maliniak robił z nas baranów. Niech zarząd się w końcu za to weźmie.

Rządamy od rządu? Ja to bym raczej zażądał. W każdym razie dobrze, że będzie mógł swoje "rządania" przedstawić słownie, a nie na piśmie bo zawsze to wyjdzie bardziej "enteligentnie". W każdym razie powodzenia życzę.

On
@!!!!!

A kto dostał te 6 zł podwyżki. Ostatnio prezes mówił że firma przynosi straty i podwyżki nie są przewidziane tylko ze oni mówią to od momentu kiedy inova kupiła profim. Chcą zakład rozbudować tylko kto im będzie pracował za taka kasę gdzie pracownik z konkretnym stażem ma stawkę 11 czy 12 zl i rzucają nim jak (usunięte przez administratora) od podłogi. A tak w podsumowaniu było nas tu kiedyś 2500 ludzi a teraz może z 700 i zamiast starać się utrzymać tych ludzi bo oni znają się na pracy mają doświadczenie to robicie swoje składacie ludziom oferty nie do odrzucenia o zmianę stanowiska pracy także robcie tak dalej jeszcze pewnie kilka osób wyleci a kilka zwolni się samo a na tej rozbudowanej firmie nie będzie miał kto pracować.

JA
@On

Czy to prawda , że w tym tygodniu ponad 100 osób dostało wypowiedzenia, w takim razie się pytam o jakim rozbudowaniu firmy się mówi?

fff
@JA

Jaka rozbudowa? Nie widzicie że ta firma się pogrąża odkąd została sprzedana. Niech ktoś zrobi statystyki ilu przypada pracowników na jednego kierownika i dyrektora następnie porówna to z wynikami sprzed 3-4 lat temu.

Flak

Ja juz dawno dostałem odprawę po spaleniu się g16, teraz siedzę na bezrobociu.

Produkcja
@!!!!!

Ogólnie uważam, że źle zrobił dyrektor dając jednej osobie podwyżkę :/ Ale jak widzę ten wasz jad i ból (usunięte przez administratora) to sam już nie wiem kto jest gorszy. Cisniecie dyrektora okey rozumiem, ale żeby cisnąć tego pracownika, że on nie potrafi tego tamtego a dostał podywzke ehhh Szczerze to bym wam wszystkim dał najniższą, bo na to tylko zasługujecie !!!

Haa
@Produkcja

Nikt nie ciśnie na tego pracownika tylko stwierdza fakty. Dla Dyrektora nie liczą się umiejętności, kompetencje tylko to żebyś mu się nie sprzeciwiał i przytakiwal, popierał wszystkie jego pomysły mimo że wiesz doskonale że to czy tamto się nie sprawdzi. Ludzie którzy myślą inaczej niż on albo już tu nie robią albo są na celowniku. Nie krytykuje nikogo tylko stwierdzam fakty...

Szwagier
@On

Ciekawe kiedy g16 będzie odbudowane?

Panie Prezesie podobno w tym roku nie ma żadnych podwyżek? To dlaczego nasz wspaniały dyrektor robi jakieś wyróżnienia i daje pracownikowi Lini Astor 6zl podwyżki?! Za co??? Niech pan to wytłumaczy wszystkim pracownikom którzy podnoszą swoje kompetencje pracując na wielu gniazdach i nie dostali do tej pory za to nawet złotówki a pan dyrektor daje 6zl podwyżki człowiekowi który nawet w połowie nie ma takich kompetencji jak ci ludzie którzy potrafią pracowac na wielu gniazdach???? Pytanie za co ta podwyżka??? I to aż taka. Chcemy wyjaśnień! Chcemy spotkania z Panem Prezesem niech się wkoncu dowie jak dyrektor traktuje ludzi.

My

To jest jakaś masakra on sobie wybiera ludzi ten który mu wejdzie w tylek ma z nim dobrze a ten który potrafi się odezwać i powiedzieć nie! Źle Pan mówi! To już ma u niego przesrane! Taka jest prawda on nie patrzy czy ty potrafisz robić to czy tamto! Jego obchodzi to żeby mu tylko przytakiwac i wlazic w (usunięte przez administratora) tak jak jego wielu pupilkow typu seba czy pan żabka!!! (usunięte przez administratora)

Ser
@My

Szkoła marcina

ups! Pewnie miał nie chwalic sie nikomu tą podwyżka dlatego wczoraj mial rozmowe u kierownika ale pochwalił sie, ze dostal za to ze juz tyle umie a nawet pistoleta tapicerskiego w ręku nie trzymał jeszcze. Ciekawe jaką wymowke wymysli dyrektor zeby wytlumaczyc ludzia którzy rzeczywiscie podnosza swoje kompetencje przechodzac na inne gniazda nie majac doslownie nic z tego... nie wspomne juz o tym ze cisną ludzi zeby robic wiecej bo sa zaleglosci ale nie widza tego ze nie ma jak podgonic zlecen bo nie ma doslownie dnia zeby nie brakowało komponentów...

Jaruś
@pracownik

Co to za wymówka że odpowiedź da w poniedziałek to co nie wie za co dał człowiekowi 6 zł podwyżki. Wymyśli coś znowu i (usunięte przez administratora) swoją obroni. Tak naprawdę to wszyscy powinniśmy zanieś mu walizki z narzędziami pod biuro i wyjść ..... Ciekawe co by zrobił. Nawet dając podwyżkę ośmieszył Prezesa bo Prezes na zebraniu mówił że nie ma żadnych podwyżek. A tu dosyć że wybraniec dostał podwyżkę to jeszcze 6 zł. Ludzie on z Nas robi bande kretynów.

Lik
@Jaruś

To co Ci mówią to podziel przez 4 następnie wynik przez 2 a na końcu wyrzuć do kosza. Jak masz dobrą pamięć pamiętaj co ci mówią zobaczysz że po pewnym czasie jedno wyklucza drugie.

Nie kupię od niego bramy

Pewnie Furteczka dal pochlebne rekomendacje, w dzj to świętowali jak opuszczał ich szeregi ten flahowiec

Malutki

Hej koledzy z profim pozdrawiam wszystkich z g8 a w szczególności tego największego a zarazem najmniejszego.pozdro 15tys????

Goscg16
@Malutki

Raczej 12

!!!!

Najpierw Pan Dyrektor dziękuję ludziom na spotkaniu aż Pan Prezes musiał mu mikrofon zabrać jakie to dziękowanie jak swoje robi nie weźmnie się za tych ludzi co powinien tylko cały czas czepia się produkcji , to prawda że jak tak dalej pójdzie to będzie po firmie bo teraz to jest tylko jeden wielki bałagan który robi dyrektor i jego spółka

Wkurzony

Zleceń walą tyle że jeszcze jedną zmianę by zrobili to tak tego nie da się przerobić cisną cały tydzień z człowieka i jeszcze chcą żeby w soboty pracować gdzie nie ma już sił i motywacji do pracy , jeżeli nie ma na czas komponentów to jak można później nadgonić ciągłe tyły i tyły ale to nie jest wina pracownika jeżeli tak dalej będzie to ludzie dłużej tego nie wytrzymają i podziękują za tak złe traktowanie

Obiektywny
@Wkurzony

A co uważasz, że po innych zakładach pracy jest inaczej, otóż nie wszędzie jest tak samo , jeżeli tylko są nadgodziny to obowiązkowe, także jak podziękujesz to będzie tak jak w pewnym przysłowiu; zamienił się stryjek z siekierą na kijek.

Ela
@Obiektywny

Przeczytaj co ty piszesz. Nie ma takiego czegoś co nadgodziny obowiązkowe. Można to nazwać inaczej...... Za odpowiednie obciążenie pracowników odpowiedzialni są przełożeni.

Obiektywny
@Ela

Oczywiście nie ma czegoś takiego oficjalnie jak nadgodziny obowiązkowe ale jest nieoficjalnie i jeżeli zależy Ci na pracy to przychodzisz a jeżeli Ci nie zależy na pracy to nie przychodzisz i wtedy zobaczysz co Ci powie pracodawca jak będzie Ci się kończyć umowa.

Sg
@Obiektywny

Nadgodziny nigdy nie są obowiązkowe

Osoba
@Sg

Nie są ale większość ludzi biega na nie bo liczy się kasa a czym więcej jej się ma tym bardziej jej się pragnie tak to jest , że do szczęścia zawsze człowiekowi czegoś brakuje a tym chytrym szczególnie.

Zirytowany

Przestańcie w końcu użalać się nad sobą na tym serwisie tylko ruszcie te leniwe tyłki i zróbmy coś wspólnie ze wszystkimi działami.... Sun garden potrafiło, "my" potrafimy tylko żalić się między sobą.... A zarząd będzie bez końca wciskał nam że firma jest stratna i nie ma pieniędzy...

@Zirytowany

A co staneło w sg

Olo
@Ania

2tys osób potrafiło stanąć i walczyć o podwyżki a u nas jest mniej niż 1tys i nie potrafimy się zorganizować. A podwyżek nie było od 3lat....

alfons
@Olo

Kiedy? bo w sg nadal pracuje sie za 2100zł w akordzie zespołowym z ukraińcami xd

Sg
@Olo

Co za brednie, kiedy i gdzie stanęlo to 2 tyś osób, bo nikt nic O tym w sg nie słyszał. Podwyżek nie ma w tym roku A w zeszłym były średnio po 30 groszy

Ja albo on
@Sg

To i tak więcej niż w FLOKKu ups w profim

Wirus

Do Pani Ludwiki pisze pani o przestrzeganiu zasad trzymania odległości i maseczek. Owszem ludzie z produkcji dostosowali się do zasad panujących w zakładzie. Ale widocznie Ci pracownicy z biura są lepsi od nas i oni nie stosują maseczek . Widać ich bardzo dobrze że nie noszą

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 114 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.