Opinie o RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ) w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ) w Lublin

lider

jak jesteście tacy madrzy to powiedzcie gdzie jest lepsza praca i lepiej platna (usunięte przez administratora) obiboki nikt wam nie broni zostać brygadzista lub kierownikiem zmiany nikt was nie zmusza nie chcecie to nie pracujcie i (usunięte przez administratora) glupot

Dr. Dree
@lider

Zostać brygadzistą - liderem to żadna sztuka, (usunięte przez administratora) po odejściu nowej pracy szukałem 3 dni. Kasa większa, robota na 1 zmianę a jak chce kilka dni urlopu żadna fr@nca mnie nie szantażuje że dostanę jak przyjdę do roboty w weekend.

Dominika

Zachęcam forumowiczów do pozostawienia rzetelnych i prawdziwych opinii na temat pracy w Rurgaz. Czy obecnie firma poszukuje nowych pracowników? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Czy istnieje też system premiowy, a zatrudnione osoby mają dostęp do benefitów? @lider, czy Tobie odpowiadają warunki zatrudnienia oraz płacowe? Może masz jakieś rady dla potencjalnych kandydatów? Czy firma daje szanse na rozwój w jej strukturach?

administrator

przyj,mujciesie jak lubicie być traktowani jak smieć sporo osób pracuja z okolicznych wiosek np z placu bo wyworza drzewo jak sie nda na przychapach rury elementy maszyn i inne kto sprawdza były siłowniki od maszyb i wszystkona przyczepach wywieźli A TUTAJ CHCĄ KIESZONKI SPRAWDZAC czy nic niewyniosłeś paranoja pracuje na wodkan gazx i co dzies rury z podwymiarem poszczaja brygadziści i kierownik w du...pie maja to firme niedają zarobicv to i robote mają w d,... upie

radpol
@administrator

na tym placu to same swiete krowy i (usunięte przez administratora) kradna psuja i podpierdalaja. nic nie robia a mowia ze im zle . ale paliwo dzewo i rury (usunięte przez administratora) to dobrze (usunięte przez administratora) i zlodzieje

Tymon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ) odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Pracuś z Rurgazu

No i stało się, w związku z marna płacą nie przekraczającą 1800zł i brakiem chętnych do pracy w RURGAZIE, zatrudniono roboli zza wschodniej granicy. Teraz trzeba czekać jak któremuś z nich nie spodoba się zachowanie któregoś kierowniczka lub dyrektorka to wyciągnie kałacha lub brzytwę i będzie krew. Zwykli szarzy pracownicy też się boją. Czekamy na rozwój wydarzeń, myślę że zapłacą im więcej niż naszym pracownikom bo żaden Ukrainiec czy inny, nie pracował by za takie śmieszne pieniądze tylko skoro przyjechał 1000 kilometrów to jeszcze kilkaset nie sprawiło by trudności żeby pojechać do Niemca.

administrator

zatrudnili h ze swidnika fatima ma ksywa kazdy wie o kogo vchodzi i sie panoszy jak stoisz to premie zabiera kołhoz a tu rury z podwymiarem ida w swiat i jest dobrze

Dominika

@administrator, czy pracodawca podał pracownikom przyczynę przeprowadzania Wam kontroli? Może dba w ten sposób o Wasze bezpieczeństwo? Co poza tym możesz powiedzieć o swoje pracy w RURGAZ? Wszystkie rzetelne uwagi będą cenne z perspektywy tematyki tego forum.

leser

kuźwa żal wam (usunięte przez administratora) sciska że brygadzista tyle zarabia trzeba było w hu.ja walić tak ja ja i wy byscie tyle zarabiali kuźwa

nerwus

dziadpo a nie radpol niepolecam praca na 3 zmiany 2200 na ręke po roku kazdemu daja inaczej

Praca na 3 zmiany świątek piatek niedziela i świeta dostanieta po 3 miesiącach 2700 bruttoz tego 2100 ra ręke i popierdzielac brybadzisci sraczki dostaja od kasków łeb boli goraco smrud tworzywa brak wyciągów o rękawiczki trzeba sie prosić remontówka nienaprawia nic na czas wszystko sie sypie sównicami bez papierów każą jaździc buty z rocznym opużnieniem jak wszystko zrobione i cie derektor złapie że stoisz to zabrana premia jest 6 lini jak 1 stanie do przezbrajania to brygadziści 2os zostawią a reszta do przezbrajania sraczki dostaja zaraz zeby szybko ruszyć a brygadzista ma 3500zł i ma na ciebie wy... kluczy brak czasy na przezbrajanie porobione przez idi... co chwile wypadki bo elektryka niema tylko zwykły robol grzebie w kablach niepolecam pracy nikomu kto niechce być traktowany jak wycieruch

Dominika

@Kapuś Yagoda, a są duże różnice w pracy na magazynie i produkcji? Czym mogą się różnić? Tylko wynagrodzeniem ? Na produkcji ,ilu zmianowa jest praca? Są nocki?

Kapuś Yagoda

Ojoj, widze że znowu panowie w garniturach z kol. prawiedniki szukaja jeleni do tyrki za najnizsza krajową. Jako "były" sugeruje obchodzić wielkim lukiem rurgaz tudzież inny randstad wabiący na hasło; "praca w renomowanej ..." ŚMIECH MNIE PUSTY OGARNIA!!!

pawelo
@Kapuś Yagoda

pomijajac zarobki za najniższa krajową jak oceniacie atmosfere pracy i gdzie najlepiej magazyn czy produkcja?

Kapuś Yagoda
@pawelo

Sądzisz że będziesz miał wybór? Tak gdzie postawią będziesz robił, to po pierwsze.... Po drugie, pracujemy raczej nie dla "atmosfery" a dla wynagrodzenia. Co z tego że będą po pleckach poklepywać, uśmiechać się jak nie będziesz miał co do garka wlożyć.

TURBO LID..

Po cóż się starać, wystarczy palucha u OGORUCHA w dupie trzymać. I nie dopuścić by palec z dupy wypuścić!!! Trzymać go mocno i wytrwale choć jest cały w kale,ja go trzymam i kasę mam.

Ogórek

Żeby do czegoś dość trza sie angqzowac a nietok ze pzyjdze i pienionchy by chcioł niewiodomo jokie. My wszystkich doceniamy kture sie starają bo trza sie staroc by do cegosc dojsś w karierze rurgazie a bardziej radpolowej drabiny kariery. Zapraszamy wszystkich karierowiczów pozdrawiam wasz Ogórek

Avast

No generalnie z tego co wiem to firma radzi sobie całkiem nieźle, mój ojciec tam jakiś czas pracował i sobie raczej chwalił, a on był takim wiecie, raczej narzekającym kolesiem, teraz sam szukam pracy, co myślicie?

prezes

Kij w ten ustrój co tam teraz rządzi i w ich kase!! mam jedno pytanie ,, PO ILE TERAZ PROSINTA KTOŚ WIE'' ?????

głos rozsądku

praca jest za 2tys brutto takze przychodzic robic i jak połowa nowych uciekać po 3 miesiącach...

Stary

W Rurgazie dobrze to już było, jak mawiali starzy pracownicy, ale ich już przeważnie nie ma, bo albo nie pasowali do wizji zarządzających, albo sami odeszli. Zostali tylko ci, którzy mają blisko lub mięczaki bez kręgosłupa i jaj. Może jak ktoś nie ma żadnej pracy, to warto się zachaczyc, ale kariery to tam nie zrobi, chyba, że lizus bez mózgu.

głos rozsądku
@Stary

pisze sie ZAHACZYC przez samo ,,h" nie ,,ch" ktoś kto ma jaja kręgosłup i mózg powinien o tym wiedzieć,,,stary co jurka ukochał

CyngVice

Nikomu nie polecam pracy w firmach należących do spółki RADPOL (usunięte przez administratora) i oszuści. Wiem co piszę bo pracowałem w RURGAZIE 3 lata i takich cyrków to nie widziałem. Musiałem zwolnić się na własne życzenie bo zostałem potraktowany przez kierownictwo i dyrektora jak Śmieć. Magazynier w Biedrące zarabia więcej niż pracownicy tej spółki i nie musi rypać na 3 zmiany w piątek świątak i niedziele, a o świętach już nie wspomnę. Pozdrawiam brygadę Kierownika G.B. Ps. oby was nie potraktowani jak mnie. elo g.u.c.i.o

lutek

Byłem w Agencji powiedzieli ile płacą i się zgodziłem z tą stawką jaką mi agencja zaproponowała tak odpowiedziałem , chyba jak bym nie wiedział ile dają.Gościu odparł ok minimalna i tyle mogą dać ja nie stawiałem żadnych wymogów finansowych to logiczne ile się płaci przez agencję czyż nie tak, zresztą jak by chcieli by zatrudnili kogoś to by powiedzieli ok idź gości na badania i tyle a tu takie gadanie i głupka z ludzi robienie . To jest Polska i podejście do ludzi i tu się nic nie zmieni .Byłem zobaczyłem ta firmę a poza tym było gości w trzech jeden na stole siedział drugi tylko siedział i take głupie pytania ze szkoda gadać i pisać zresztą a i tak z zewnątrz zatrudniają jak to byłem świadkiem , znajomych znajomego wkręca i z góry popieram tę wypowiedź wyżej pierwszą .A jeśli o umowę to Agencyjna na 1 miesiąc .Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ) - Lublin

• Jak się pracuje w RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ)?

Zobacz opinie na temat firmy RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ)?

RADPOL S.A. (dawniej RURGAZ)