Opinie o DOPPELT SUSHI-TOKYO w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DOPPELT SUSHI-TOKYO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DOPPELT SUSHI-TOKYO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOPPELT SUSHI-TOKYO w Poznań

IRYNKA

Condeau i Łysy osobiście dla mnie jest w porządku. Respect ;-)

miętki

(y)lobię to :)

człowiek widmo
@miętki

Ja też to lubię ;-)

wiking

Praca w firmie była by Ok, tylko zachowanie niektórych ludzi aż bierze obrzydzenie, zachowują się gorzej od zwierząt, zajadłość, nienawiść, plotkarstwo, a łysa parówa beka, niby dorosły a zachowuje się gówniarz z 1a. Najlepiej paróweczka idź poskarżyć się tatusiowi i napisz to na karetce, a tatuś Ci ją podrze. A w pokoju zwierzeń obraduje codziennie, kółko plotkarskie i obrabiają każdemu (usunięte przez administratora) Praca z takimi ludźmi tylko dla wytrwałych. Niech wreszcie ktoś zakończy tą niezdrową atmosferę, to wtedy będzie wszystko ok, i pani M nikt nie będzie trącał. Pani M niech pani w końcu będzie szefową dla wszystkich, a nie tylko dla wybrańców i skończy z tymi codziennymi pouczeniami bo nie jesteśmy w przedszkolu.

xxx

Witam! Jezu ludzie uciekajcie z tamtat pracy jest mnóstwo wystarczy poszukać!!!! z opin wnioskuje ze jak tak dalej pujdzie to p.M i jej przydupasy wykoncza was psychicznie!!!!

Leszno

Ok.fajnie że poruszyliście ten temat, najwyższy czas pokazać to szefostwu. Być może,o tym nie wiedzą jak wygląda praca na kuchni. Czas najwyższy to zmienić! Osobiście wychodzę z założenia ,że zadowolony pracodawca to zadowolony pracownik... A jak tu być zadowolonym, skoro przychodząc do pracy boisz się przełożonego,który wywiera na nas presję. Sama praca jest OK, tylko czas zmienić osoby nie potrafiące zarządzać grupą! Przez grupę zarządzających tam osób firma ma złą reputację...

przez to forum zrobił się totalny kwas w pracy!!!! Nie wiadomo do kogo można się odezwać..każdy tylko głupio patrzy i gada coś po cichu. Nie po to jest to forum żeby rzucać Ksywkami i obrażać innych. Praca nie była by zła, gdyby tylko każdy zajął się robotą i swoim życiem a nie pierdołami i plotkami!!! Jesteśmy dorośli, a większość zachowuje się jak gówniarze z gimnazjum! "ten zrobił to.." albo "ten powiedział tamto.." przecież to śmieszne! Proszę o odrobinę rozsądku!! Atmosfera nie do zniesienia.

junior

Gdyby szef był dumny ze swojej firmy to cały monitoring mógłby umieścić w internecie tak aby każdy miał podgląd jak pracujemy - w ramach reklamy naszej firmy. Wtedy możemy mówić o obiektywnej ocenie naszej pracy. Ja stawiam że nasza praca wygląda jak reklama świstaka co zawija czekoladę w sreberko tylko tak z pięć razy szybciej no i zamiast czekolady mamy śmierdzącą rybę. Zastanawiam się jak to można jeść. Gdyby to było smaczne na pewno każdy pracownik z pracy by wychodził najedzony.

Zadziwiajace jest to ,że kiedy Pani M.nie ma praca idzie sprawnie bez zakłóceń,i z pracy wychodzi się o przyzwoitych godzinach.Natomiast jezeli chodzi o umowy co niektórzy od początku swojej pracy nie widzieli jej na oczy.Może czas na to aby odpowiednie instytucje się tym zajęły.Ciekawe kto odpowiada za umowę praciwnik-firma.Dlaczego w firmie której są kamery pozwala się na ukladziki Pani M.która jednymi pomiata a z drugimi żyje dobrze i pozwala im na wiele więcej.

..........

Oj! nie narzekaj, przecież w tej firmie pracuje sie po 6h ,a płacone masz za 8h hihi.Narzekaja tylko te osoby ,ktorym sie nie chce pracowac! Tak napisala pani wsciekla i inni!!!

Julia

Stara Ekipa to jak pracowało 15 osob razem z kierowcami. w Firmie wiele sie poprawiło na lepsze i oby tak dalej.

ktoś
@Julia

Stara ekipa? Jak pracowało 15 osób, to Ciebie tam nie było,więc zbędny Twój komentarz,a kadra ta sama i ten sam problem.. Popieram Myszkę :)Tak 3mać :)

Wilk

Witajcie Witam wasz wszystkich którzy tyle się trudniliście waszymi spostrzeżeniami o naszej firmie Pragę zauważyć że to już nie są opinie lecz porachunki pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami (która stanowi większość ),problem powstał wskutek złego zarządzania ludźmi. Szefowa wobec mojej opinii powinna być stanowcza, wymagająca, bezstronna i obiektywna wobec wszystkich pracowników podkreślę wobec wszystkich(usunięte przez administratora)Proponuje i proszę zaprzestańcie tych wstydliwych wpisów dla nas wszystkich dla naszej firmy, która dała nam zatrudnienie i niezłe pieniądze. A właścicieli proszę o jak najszybsze wyjaśnienie ludziom na jakich warunkach pracują, wtedy nie będzie domysłów czy na umowę czy bez umowy. Panowie właściciele firmy proszę o rozwiązanie tego konfliktu, bo to są wasze pieniądze a nasza ciężka praca, zróbmy coś dobrego dla nasz wszystkich. Panowie wejście pod uwagę wszystkie te opinię pozytywne i te negatywne i to jaki szef. Kuchni będzie dalej zarządzał ludźmi by nie tworzył konfliktów . Pozdrawiam: Wilk pracownik który szanuje wszystkich.

@Wilk

Witam! Jesteś na tyle odważny,żeby iść z tym do szefostwa? Pokazać opinie ludzi,żeby zmienić to na lepsze?

Większość pracowników narzeka na P.M.. ale nikt nie chciałby zająć jej miejsca. Ma temperament i nie raz nie liczy się ze słowami, ale tyle rzeczy ile Ona musi ogarnąć to Wam tu wszystkim w głowie się nie mieści! Niech ktoś wskaże firmę gdzie jest idealnie!? nie ma takiej! każdy ma swoje zdanie i tyle. Jak się coś nie podoba to trzeba w oczy powiedzieć a nie na jakimś śmiesznym forum się wypowiadać. Pozdrawiam wszystkich którzy pracy się nie boją :-)

@ja

Nawiązując do wypowiedzi, pragnę napisać co oznacza słowo dobry szef. Zgodnie z powszechną opinią, dobry szef powinien przede wszystkim okazywać szacunek swoim pracownikom, wyróżniać się wysokimi kompetencjami, osobowością przywódcy, umiejętnością pracy z ludźmi, łatwością komunikacji oraz znakomitą organizacją pracy własnej i zespołu, tych cech niestety brakuje pani M. by być dobrym i sprawiedliwym szefem. Co dotyczy nadmiaru obowiązków Pani M, to jest za to sowicie wynagradzana tak jak i my za swoją pracę. Pozdrawiam:

@ja

Ale ty (usunięte przez administratora) jestes widać ze madzenie dupowlazie (usunięte przez administratora) liżesz to jest jak getto za czasów II wojny to jest (usunięte przez administratora) kto jest troche mądrzejszy od madziary zaraz ma wyjazd z firmy

czarny

A negatywne opinie są od ludzi ktorzy boją sie pracy ;-) he he i nie wiedzą co znaczą slowa ( pracowistosc ,sumiennosc ,chęć i najważniejsze PRAWDOMOWNOSC!!!!!

kreweta ;-)

Pracuje w tej firmie od kilku miesiecy i jestem bardzo zadowolona;-) a takich ludzi jak pani M to ze swiecą szukac !!!!i te oszczerstwa w jej kierunku proszę sobie darować ponieważ nie zasluguje na to !

wściekła

NIKOGO NIE BRONIE STWIERDZAM FAKTY JAKIE SA. JA NIE JESTEM CÓRECZKĄ P M BURAKU JESTEM TAK LAJTOWA JAK TY ALE NIE TAKA FAŁSZYWA ...

wściekła

NIE MAM POWODÓW ŻEBY KŁAMAĆ PRACUJE W TEJ FIRMIE NIE OD DZIŚ I Z MOJEGO PUNKTU WIDZENIA NIE PROBLEM LEŻY W PANI M TYLKO LUDZIACH KTÓRZY NIE POTRAFIĄ PRACOWAĆ W GRUPIE

!!!

Stary TEAM.Wszystko jasne dlaczego Was tam nie ma.Napisałem że jest tam ok 50 osób,ale na 2 zmianach było nas dokładnie 35os,dawaliśmy rade bez fruwania,wyrobić się w 8h,przy niewyobrażalnie większej ilości.Brawo dla nowego team za energię,którą wkładacie w pracę,a nie knucia jak zaszkodzić firmie.Zyczę Wam i przyszłym nowym pracownikom powodzenia.

wściekła

a co ze ty taki bystry mądry tutaj to stan prosto w twarz i to powiedz a nie tu gdzie ukrywasz się...taki kozak z CIEBIE

???

Po pierwsze,to skąd i niekompetentne :) po drugie: kto pracuje tyle lat? sama pani M.pracuje 4 lata :)no,teraz rocznikowo 5 :) więc nie pisz bzdur! w latach 2010-2012 zaczęła się masowa produkcja! Od 2009 Piotr i Paweł, Ikea i Fabryka Formy,od 2011 Auchan i reszta 2012,2013... Więc jak nie wiesz,to nie pisz...A jakie wykształcenie ma pani M.? Mówiła,że była asystentką stomatologa :) proszę... A rotacja pracowników mówi sama za siebie.

wściekła

Ludzie z kat wy się urwaliście nie mogę pojąć tych zarzutów do p.M nie jednej osobie pomogła i tak się własnie ludzie odpłacają!o tym co niby tam się dzieje ,przecież ludzie tam pracują po 4,3,2 lata i skoro by było tak źle to by tam nie siedzieli .Jaka praca na czarno totalna bzdura.Takie głupie opinie mogą pisać tylko osoby nie kompetentne i nygusy którym się nie chce pracować a tylko ślizgali by się na innych plecach a zarobić dużo .A co do tych super wykształconych czasami maja tak pusto w głowie ze aż zal :)

@wściekła

Reprezentujesz ten sam poziom co pani M. Dlatego dobrze się dogadujecie!! Czyżby znajoma z podstawówki?

@@@@@
@były pracownik

dokładnie tak :)

@@@@@@

Popieram was że nie dajecie się więcej upokarzać ,atakują jak wściekłe psy i bronią swojej pani M i nawet córka zabiera głos to dopiero popis wielkiego magistratu po szkole podstawowej. O ile chcesz cie bronić dobro firmy, to rozwalcie te układy i wróćmy do pracy bo tam są nasze pieniądze.popisz sę jeszcze wsciekła

????
@pracownik

Jestem za :) dla dobra firmy :)

@pracownik

Dokładnie tak jak napisałeś. Chwasty trzeba wyrwać!!

wspaniała :)

Kto pamięta? Cytuję: na obkoło, powinłam, płynąć kuterami i może poszłeś po ...garashi? Śmiech :) tak wykształcona i inteligentna p.M opowiada swoje bajki :) Pozdrawiam "stary" team :)

Zostaw merytoryczną opinię o DOPPELT SUSHI-TOKYO - Poznań

• Jak się pracuje w DOPPELT SUSHI-TOKYO?

Zobacz opinie na temat firmy DOPPELT SUSHI-TOKYO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOPPELT SUSHI-TOKYO?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOPPELT SUSHI-TOKYO?

Kandydaci do pracy w DOPPELT SUSHI-TOKYO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOPPELT SUSHI-TOKYO
2.1/5 Na podstawie 63 ocen.
  • ul. Minikowo 13
    61-355 Poznań