Opinie o DOPPELT SUSHI-TOKYO w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DOPPELT SUSHI-TOKYO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DOPPELT SUSHI-TOKYO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOPPELT SUSHI-TOKYO w Poznań

Jolanta

Powiem tak: na produkcji sama ukraina, a stawki za pracę w niskiej temperaturze średnie raczej. Co do pracy w biurach.... szefostwo straszliwie zadziera nosa, wywyższają się nieznośnie, gardzą ludźmi. Niektórzy ewidentnie zachowują się jakby aspirowali do wyższych sfer, z doktoratem i bóg wie czym, tylko, że brakuje wiele klasy, opanowania, ale i szacunku do drugiego człowieka. To są dorobkiewicze, a siano z papci wystaje. Wymagania bardzo wysokie, w każdej chwili można dostać taką wiązankę na twarz, nieuzasadnione niezadowolenie i agresję, że nie warto. Zwykły (usunięte przez administratora) i farmazony.

Kuba

No rzeczywiście, mamy urodzaj w rodzeniu się dzieci. Tylko jakoś w statystykach tego nie widać. Napisz lepiej mistrzu, ile tu pensja zasadnicza wynosi i ile premia?

Anetka

Szukam od was info o dyspozycyjności. Chcą tego w ogłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko Kierownik produkcji. Co wiecie o tej dyspozycyjności? O jakie godziny i dni pracy chodzi? Moga wezwać pracownika z godizny na godzinę?

@Xoxo

To co się dzieje z tymi nadgodzinami? Daj znać, czy to w jakikolwiek sposób jest wynagradzane czy nie. Jak nie płacą faktycznie to oddają jako dni wolne? Może potem właśnie człowiek więcej wolnego ma? Ciekawa jestem.

Kondziu Nowy wpis

Faktycznie jest tu duża rotacja, jak ktoś wcześniej wspomniał? Szukałem ofert na produkcji, ale znalazłem tylko nieaktualne ogłoszenie sprzed pół roku o pracy dla operatora maszyn wytworczycg. Znaczy, może się coś poprawiło pod względem średniego stazu?

Czy w DOPPELT SUSHI-TOKYO pracuje się na open space?

Pomocna

W administracji sa biura a produkcja to rozne obszary a takze hala produkcyjna ktora mozna uznac jako open space.

Pracownik Nowy wpis

Jaki open?. Są tylko 3 pokoje i kuchnia.

Jolanta

Pracownik Nowy wpis
@Jolanta

Powiem tak: jak się dobrze pracuje to jest się dobrze traktowanym i dobrze wynagradzanym. Szefostwo tylko oczekuje aby robota była dobrze zrobiona i produkt wypieszczony. Na produkcji zdarzają się ludzie, którzy chcą "przeczekać" i najlepiej nic nie robić..... Stara kadra jest mega zgrana i wiedzą co robią, jak się jest w drużynie ludzi, którym zależy to jest bardzo OK!!! Pani Ewa, Magda, Stefan, Piotr to osoby SUPER! Jeśli chodzi o biuro to mają tam przekichane bo do pracy stawiają się osoby, które planują uciec na L4 / macierzyńskie .... takie czasy ....

Kuba Nowy wpis

Anetka

@Anetka

Generalnie tylko piątek jest wolny. Reszta dni pracująca.

Roxa

A sobota i niedziela zawsze pracujące? Za niedzielę macie jakieś podwójne stawki albo coś extra przynajmniej?

Xoxo
@Roxa

Tak. Każda sobota i niedziela pracująca. Nie wiesz, o której przyjdziesz, nie wiesz, o której wyjdziesz. Bywa, że pracujesz 16-17h. O wypłaceniu nadgodzin zapomnij.

@Xoxo

Przyjaciel

Jak się pracuje. Sama Ukraina nawet kierownik to już Ukrainiec. Sorry jest na pasjo kierownik ale bez ludzi bo już są na sushi. Pracuje się w temp lekko powyżej 0°C. Kasa szału nie robi. Dużo reklamacji wraca z rynku. Nie polecam

pracuś

Pracuję się jak w małej firemce. Ludzie szybko się zmieniają, niestety nawet z dłuższym stażem.

Łucja
@pracuś

z jakiego powodu taka rotacja? Atmosfera nie za fajna? Czy chodzi o kwestie finansowe? Podasz jakieś widełki na ile mniej więcej można liczyć na początek?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w DOPPELT SUSHI-TOKYO?

Z główną osobą prowadzącą, pierwsza rozmowa. Następnie druga decydująca z szefostwem: wybierają zazwyczaj pomiędzy trzema kandydatami - mnie niestety się nie udało na finale a szkoda bo fajna atmosfera.

Ewelina
@Kandydat

A kandydowałeś do pracy w administracji Doppelt, czy może na produkcję? Zastanawiam się, jak wygląda rekrutacja do pracy przy produkcji sushi, czy też jest kilkustopniowa. Nie żeby teraz były świeże oferty pracy, bo ich nie znalazłam. Jednak dobrze wiedzieć wcześniej, czego się można spodziewać ;)

Poinformowany
@Ewelina

Hej, z tego co wiem jest rekrutacja na wiekszosc stanowisk produkcyjnych operator i praciwnik produkcji bo firma mocno sie rozwija. I zaczyna to naprawde fajnie wygladac. Bedzie duzo zmian na lepsze. Ogloszenia sa na pracuj pl. i olx

Ola
@Kandydat

Uwierz mi, nie masz czego żałować. Ciesz się, że tak wyszło.

Ewelina
@Ola

Ale czemu? O co chodzi, o atmosferę, czy o kasę? Jaka jest na produkcji? Dopiero zobaczyłam, co mi Poinformowany odpisał, wiem że rok minął, ale nabrałam wiatru w żagle. A tu takie coś...

Przyjaciel.

Powiem krótko. Nie polecam

Kandydatka

Witam, pojawiło się ogłoszenie że poszukują kogoś do kadr. Możecie podpowiedzieć co jest powodem zmiany kadrowej? Warto skłądać aplikacje do firmy?

jaisog
@Kandydatka

Ciekawe na początku grudnia 2020 tez szukali do kadr, byłam na rozmowie i nawet nie zadzwonili a 29.12.2020 wystawili ponowne ogłoszenie do działu kadr. Pierwsza rozmowa z b.sympatyczną Główną Księgową a później drugi etap z Szefostwem i tutaj padło tyle pytań i oczekiwań że byłam w szoku bo jakby nie pokrywało się z wymaganiami z ogłoszenia. Mnie się nie udało chociaż szkoda bo czułam dobre wibrację

@jaisog

Proszę mi uwierzyć nie ma czego żałować !!!

Paulina
@jaisog

A czy możesz napisać jakich pytań spodziewać się na takiej rozmowie kwalifikacyjnej oraz czego firma wymaga od kandydatów? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozwoli to innym na zapoznanie się z tym jak wygląda rekrutacja.

@1234

Firma wie czego chce i w którą stronę zmierza, fakt wymagająca ale też dbająca o pracownika. Oby więcej takich na rynku poznańskim.

Bartek

Bardzo dobre opinie o firmie to wyraźny sygnał, że praca w firmie jest dobrą decyzją, polecam!!

Wypłacają dodatkowe nagrody w DOPPELT SUSHI-TOKYO?

Hahahahhahahaha

Krzysztof

Witam, Jestem dość zdruzgotany tym co piszecie, nie raz dorabiałem sobie u Taty(Sławomir) i pracowało mi sie naprawde,ale to naprawde miło. Ta pani 'M' nie wiem nawet kto to jest, chyba ze chodzi o tą co dowdzi kuchnia. Wszystkie opnie i uwagi razem z ksywkami postaram sie pokazać Ojcu. :)

Grinder
@Krzysztof

Nie wiem, ale pamiętam jak tylko przyłaziłeś co jakiś czas maks wyrywać chwasty spod płotu... potem Ukraina zaczęła to robić. Sam jestem zdruzgotany, bo te nicki i opinie pochodzą od ludzi którzy liżą tyłek i wykorzystują jej protekcje

Nara
@Krzysztof

Tak wykorzystywali ludzi sto lat temu takie pseudo firmy powiinny być usuniete z rejestrow

Nara

(usunięte przez administratora) praca po 24 godz i ewntualnie 4 godz snu piszcie sobie co chcecie niewonlnicy mieli lepiej dawniej

Obiektywna

Praca jak na każdej produkcji jest ciężka. Płacą dobrze ale trzeba się liczyć z tym że nie zawsze wychodzi się z pracy po 8h czasami może to być nawet do 10h lub dłużej zanim opuści się budynek. A w okresie przed świątecznym nawet do 15h. Człowiek musi mieć naprawdę dużo siły. I bardzo szybko pracować, nie mylić się. Praca w stresie. Warunki jeśli chodzi o wygląd pomieszczenia produkcyjnego i całego budynku wewnątrz rewelacja. Są dużo gorsze. Kuchnia spora. Niestety ze zmęczenia czasem jeść się nie chce. Zły dojazd, też jest minusem. Trzeba ze Starołęki dreptać piechotą przez kilkanaście minut. Jedzenie bardzo dobre, ładnie schludnie wykonane, dobra jakość. Traktowanie pracowników zalicza się do zgłoszenia do odpowiednich instytucji. To prawda że umowę czasem widzi się na oczy dopiero po jakimś czasem nawet długim czasie. Panuje tam mobbing i dyskryminacja. Nie wiem czy jest warto się tak stresowac nawet jeśli nie jest się leniwym jak to niektórzy piszą ale lubi się w pracy normalną zdrową atmosferę. Tylko po to żeby dobrze zarobić. Taka moja opinia pozdrawiam.

Agata

@Kik na forum opisujemy firmę, a nie jej pracowników. Obowiązuje nas regulamin, w którym jest jasno to wskazane (http://www.gowork.pl/regulamin), dlatego proszę o nie wypowiadanie się o pracownikach, a podanie swojej merytorycznej opiniii o DOPPELT SUSHI-TOKYO.

Kik

Super dwie pseudo kierowniczki sie pozarly dzieki czterookiej Martusi.Kobieto ogarnij sie macisz jak i gdzie sie da klamiesz nawet niby swoja przyjaciółkę Karoline. Dorota za dużo pozwoliłas jej a przede wszystkim sobie wielkie przyjaciółki koleżanki a jedna drugiej tylek rabie żenada.Ty i Marzena powinniście działać razem pracujecie dla jednej firmy w zachowujecie sie jakbyście brały udział w wyścigu szczurów

melby

Może ktoś bliżej określić ile można zarobić w tej firmie na stanowisku kierownika produkcji ?

susu

a skąd niby się przyjacielu te nerwy brały i co to były za afery? czy w ogóle możesz cokolwiek o tym napisać?

dom

Dziwne jest pisanie na pojedynczych pracowników skoro pracuje tam ok 50 os. Ja pracowałem, były czasem nerwy i afery ale skoro mnie nie dotyczyły to miałem to gdzieś. W kazdej firmie są plotki i tego sie nie uniknie. Tylko po co ludzie to na forum piszą? Szefowie czy kierownictwo to jeszcze zrozumiem kiedy o nich tu wspominacie... a rteszta ? po co? jak ktoś do kogoś osobiście ma problem to niech powie 'na stronie' w oczy! Pracowałem z osobami o których mowa w poprzednich postach... :-) Wiem że to bzdury. Pozdrawiam.

żuk

Wydaje mi się, że to forum jest od tego żeby pisać na temat pracy... godzin, systemu,zasadach czy zarobkach.... Nina... popieram poprzednika, powinnaś powiedzieć w oczy a nie jak tchórz piszesz anonimowo na forum. Sushi mają pyszne, mogę szczerze polecić, a to co tam się dzieje nie bardzo interesuje konsumentów. Pozdrawiam Żuk

Zostaw merytoryczną opinię o DOPPELT SUSHI-TOKYO - Poznań

• Jak się pracuje w DOPPELT SUSHI-TOKYO?

Zobacz opinie na temat firmy DOPPELT SUSHI-TOKYO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOPPELT SUSHI-TOKYO?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOPPELT SUSHI-TOKYO?

Kandydaci do pracy w DOPPELT SUSHI-TOKYO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOPPELT SUSHI-TOKYO
2.1/5 Na podstawie 63 ocen.
  • ul. Minikowo 13
    61-355 Poznań