Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Financial Partner w Poznań

Michał Nowy wpis

Dlaczego tak długo nikt się na grupie nie odzywał ?

tomek Nowy wpis

poszukują aktualnie na stanowisko asystentka zarządu @młot, tu nie musisz się martwić czy masz zrealizowane targety, ani , że podstawa będzie niezbyt wysoka. Ofeują umowe o prace i całkiem dobre zarobki uzależnione od doswiadczenia

kadra Nowy wpis

mnie interesuja jakies wyniki finanosowe firmy - bo wiem ze sie zajmuja doradztwem finansowym a najlepiej na opinie na temat firmy dowiedziec sie ile zarobila - bo to bardzo wazna sprawa . na stronie maja fajne zdjecia pilkarzy tylko szkoda ze to by bylo na tyle z konkrentych informacji na temat pracy ich i wynikow

jasiek Nowy wpis

a jak to jest dokładnie z tym szkoleniem? jak je się przechodzi, normlanie na ileś miesięcy gdzieś jedziesz czy zmieniają Ci się wtedy obowiazki czy po godzinach pracy to jest? szkolenia moga być różne, a mi też zalezy na rozwoju wewnątrz firmy dlatego o to tak dopytuje, jak ktos cokowliek wie więcej to mam nadzieje, ze pomozecie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Financial Partner spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
tomikra

Na starce nigdzie zazwyczaj dużo nie proponują, ale tu każdy współpracujący doradca przechodzi wielomiesięczne szkolenie co zapewne procentuje wiekszym dochodem? Po dłuższym czasie na jakie stawki można liczyc w Financial Partner? Bo jeśli się opłaca to ja mogę zacząć od zera, a później rozkręcić się...

Kryty

To czego można oczekiwać - proszę podajcie konkretne przedziały pieniężne w jakich firma jest w stanie płacić pracownikom. Myślę, że studenta zadowoli również to, że będzie miał możliwość posmarowania chleba masłem a nie nożem... Obawiam się, że to stawki rzędu 8 zł za godzinę, ale chciałbym się pozytywnie rozczarować.

Zaciekawiony

To podaj adres tej strony, bo kiedyś wyświetlała się jakaś, teraz nie ma nic.

Witam wszystkich, zastanawiam się, czy aby wszyscy tu piszą o jednej i tej samej firmie - czy może nazwy się pomieszały lub ich podobieństwa, co niektórym złośliwym na tym świecie;-) Z tego co wiem FP Poznań ma stronę internetową oraz szyld. Nie ma kontrahentów - bo to branża finansowa ;-) ... nie zatrudnia również pracowników - taka branża i specyfika zawodu... I żadna Pani w biurze nie siedzi ;-)hmmm.... Ja jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu i ludzkiego podejścia do Ludzi. Sam bym sobie nie poradził. Polecam ;-)

Andrzej Czajczyński

Witam, osobiście w sprawach prostych i prawdziwych nie zasłaniam się pseudonimem który bardziej sugeruje w tej sprawie chęć stworzenie złej atmosfery niż przedstawienie prawdy. Jeśli był Pan osobą mającą umowę z Financial Partner z której się nie wywiązaliśmy ma Pan prostą drogę dochodzenia roszczeń. Internet nie jest do tego miejscem. Osobiście jednak czytając wypowiedz sądzę, że niewiele ma Pana z nami i szerzej z doradztwem kredytowym wspólnego. Dla Pana wiedzy - Financial Partner nie podpisuje z swoimi klientami umów w zakresie doradztwa kredytowego. Wynika to z prostej przyczyny - praca doradcy kredytowego jest dla klienta bezpłatna. Za naszą pracę płaca banki z którymi mamy umowy. Sugestia co do analizowania czegoś co nie istnieje jest ... zaskakująca. Zaskakująca tym bardziej, że każdy doradca kredytowy doskonale o tym wie. Są dwie możliwości - Pana niewiedza wynika z braku wiedzy o profesjonalnym doradztwie kredytowym lub też w stosunku do swoich klientów stosuje Pan inne zasady.

Znający meandry finansów

Nie bronię tej Firmy,ani nie oskarżam, bo sam w tym siedzę. Nigdy nie pracowałem u nich. Drodzy klienci - jak chcecie coś, to musicie coś z siebie dać. Pieniądze nie leżą na ulicy, a wszelkie firmy z pośrednictwem finansowym w logo/nazwie działają w ten sposób: 1. Klient BIERZE kredyt ze współpracującym z podmiotem bankiem 2. Podmiot dostaje prowizję od banku, co w większości nie ma wpływu na marżę, jedynie czasem na prowizję. Więc kochani debilni, sądzący,że coś się Wam, umoczonym w BIK'u po czwarte pokolenie, należy spójrzcie w lustro i zapytajcie się siebie- Czy takiemu plackowi dalibyście kredyt/pożyczkę na gębę? Nikt z pośredników wiedziony wizją zysku nie działa celowo zwodząc, bo to jest nieekonomiczne!!! Wina jak zwykle po stronie banków, przed wszystkim po stronie opieszałości w zbieraniu dokumentów przez klientów.

kredyty hipoteczne FP

Witam Was. ściemę puszczają żeby opóżnić załatwienie sprawy, Wszystko trwa powoli. Pani w biurze zawsze ma racje, pociesza, dogaduje żeby przytrzymać klienta przy sobie a jak nie wyjdzie to "przykro nam". Wkurzyłem się i poszedłem do innego banku bezpośrednio - problemu nie było;) Radze samemu pochodzic, popytać po oddziałach banku, lepiej wyjdziecie na tym niż tutaj czekać na pozytywną decyzję....

magda.z

Już miałam skorzystać z usług Financial Partner. Jednak na szczęście postanowiłam poszukać opinii na temat tej firmy na różnych forach na temat tej firmy. No i znalazłam same negatywne. Dziękuję za ostrzeżenia przed firmą o bardzo wątpliwej reputacji.

adams

Malami już w listopadzie minionego roku pisał (a) o tym, że firma Financial Partner jest firmą z wiecznie niedokończoną stroną internetową. Minęło prawie pół roku i nic w tym względzie nie zmieniło się. Sądzę, że to właściwie nie wymaga komentarza. Trudno traktować poważnie i liczyć na usługi choćby przeciętnej jakości w przypadku firmy reprezentującej tę branżę, której nie stać nawet na przygotowanie własnej strony internetowej. Dlatego wszystkim odradzam tę firmę.

nonick

Nie wiem, w jaki sposób firma Financial Partner wywiązuje się z obowiązków płacowych wobec swoich pracowników i nie interesuje mnie to. Wiem jednak, że jako klientka nigdy nie spotkałam się z tak rażącym brakiem profesjonalizmu i lekceważącym stosunku do klienta, jak właśnie w przypadku tej firmy.

Andrzej Czajczyński

Witam, Financial Partner nie ma żadnych zobowiązań wobec osób pracujących lub współpracujących z firmą. Jeśli istnieją osoby mające co do tego wątpliwości proszę o przedstawienie faktów lub roszczeń z podaniem własnych danych. Anonimowość jest łatwa ... tchórzliwie łatwa. [usunięte przez moderatora]

klient

Czy prawdą jest, że FP nie płaci swoim pracownikom? Jeśli tak to martwię się o jakość usług jakie FP świadczy. Może ktoś z pracowników (byłych pracowników) szerzej się wypowiedziec?

malami

Wbrew pozorom nie mam alergii na pracę, ale na Krętaczy przez duże K, a z takimi ma się do czynienie w przypadku Financial Partner. Wszystkim (kontrahentom też), którzy będą mieli do czynienia z Financial Partner, polecam dokładne prześledzenie warunków finansowych i zwrócenie uwagi czy wywiązują się z tego co mówią (wszelkie inne sprawy poza w.f). Ja mam nadzieję, że ta pseudo-firma bez szyldu i z wiecznie niedokończoną stroną internetową zniknie z rynku równie szybko jak powstała.

albina

a no zawsze tak jest jak ktoś ma alergię na pracę .... jak ktoś powiedział sprzedaż jest najlepiej płatną ciężką pracą a zarazem najgorzej płatną lekką pracą - nic nie można na to że ktoś wybiera drugi wariant.

malami

Na poczatku obiecuja zlote gory, pozniej kreca i zwodza, a na koncu okazuje sie, ze czlowiek pracuje za darmo. Jesli rozwazacie tam podjecie pracy to miejcie na uwadze to co mowie. Ja szczerze odradzam. Ku przestrodze!

Zostaw merytoryczną opinię o Financial Partner - Poznań

Financial Partner