SPINEX- Stępniak Sp.J.

Opinie o SPINEX- Stępniak Sp.J.

SpongeBob 2014-06-06 11:11:46
Dużo za dużo stresu i żadnej radości z pracy.
biuro@spinex.pl 2014-07-08 13:20:12
Szkoda Panie (usunięte przez administratora), że nigdy nie zgłosił Pan w żaden sposób, że cokolwiek się Panu niepodoba, szczególnie, że wielokrotnie pytaliśmy czy wszystko OK. Dlaczego Pan nie napisze, że poinformował Pan Nas z dnia na dzień, że rezygnuje z pracy, nie kończąc spraw, które Panu powierzono oraz ,że jeszcze dwa tygodnie wcześniej był Pan zadowolony z warunków. Bądźmy obiektywni w opiniach, bo inaczej jest to nie fair, a w sieci łatwo być anonimowym....
SpongeBob 2014-07-22 11:50:32
Ludzie odchodzą bo mają ku temu powody.

W sieci łatwo być anonimowym ale również łatwo być szczerym, a tym bardziej, że atmosfera pracy nie sprzyjała otwartości.
stejk 2016-09-18 12:36:57
Witam. Miałem nieprzyjemność współpracować z firmą Spinex. Swoich pracowników traktują jak śmieci, myślą że są Panami świata, Pani prezes jest tak zarozumiała jak 10 letnia gówniara. A Pani fakturzystka(nie wiem jak ją nazwać) tak jej włazi w tyłek że jej tylko kapcie wystają. Jak idzie Pani prezes to pracownicy w przejściu stają na baczność( dosłownie byłem świadkiem). Nie polecam ich jako pracodawcy.
Lukas 2016-10-04 21:33:07
Jestam klientem tej firmy i Musze sie zgodzić z przedm mówca. Tez bylem dziś świadkiem jak magazynier stanął na baczność. Hahahaha. Tak sie dawać poniżac, bylem w ciężkim szoku.
Zostaw swoją opinię o SPINEX- Stępniak Sp.J. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPINEX- Stępniak Sp.J.