Opinie o Spinex Stępniak sp.j. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Spinex Stępniak sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Spinex Stępniak sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spinex Stępniak sp.j. w Warszawa

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Spinex Stępniak sp.j.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Owner Nowy wpis

Najczęściej jest jeden - odpowiedzi dajemy zawsze po procesie rekrutacji , najczęściej ostateczna decyzja zapada w przeciągu 3-5 dni w zależności od ilości kandydatów .

Czarek Nowy wpis

Witam. Produkty sa pierwszej jakosci poniewaz sam je kilkakrotnie stosowalem i testowałem do dziś a pracowałem tam 14 lat temu. Jak jesteś dobrym handlowcem i chce się Tobie pracować to jest efekt. Pozdrawiam Spinex. BDB wspominam pracę handlowca.

Ewa Nowy wpis

Jak wygląda praca w Spinex Stępniak? Czy jest ciężko? Jak oceniacie zakres obowiązków? :) Próbowałam znaleźć jakieś informacje odnośnie wymagań firmy względem pracowników ale niestety mi się to nie udało :( Przybliżycie temat? Z góry dziękuję! :)

Aga

Nigdy nie zauważyłam aby ktokolwiek był tam załamany albo nie chciał pracować, wręcz odwrotnie - ekipa jest stała przez ostatnie 10 lat. Mi się pracowało całkiem przyjemnie.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Spinex Stępniak sp.j. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Magazynier. Jaki był jej rezultat?
Leszno
Magda

Sprzątałam w tej firmie 2 miesiące, nie zauważyłam aby pracownicy bali się Szefowej, nie widziałam również "stania na baczność", P. (usunięte przez administratora)jest wymagająca i perfekcyjna ale też szalenie wyrozumiała, pracownicy nie sprawiają wrażenia zastraszonych, biednych niewolników, wręcz przeciwnie, są uśmiechnięci i życzliwi. Z tego co wiem, pracownicy są z długoletnim stażem, więc to też swiadczy o stabilności i bezpieczeństwie zatrudnienia.

@Magda

Powiedz proszę, czy jest tu szansa dopasowania grafiku pracy do preferencji osoby zatrudnionej? Na ile ich podejście jest elastyczne w tym temacie?

Jestem klientem tej firmy od ponad 7lat, bywam tam średnio 3razy w tygodniu. Bardzo uprzejmi ludzie, mam kontakt z pracownikami i nawet z samą szefową, naprawdę urocza osoba.Rzygać się chce co się wypisuje w tych internetach. Rozmawiam z chłopakami i nikt nie narzeka na sytuacje w Spinex.

Artur M.
@Marek

To jest chyba jasne że nikt nie będzie się żalił klientowi :/

Jarosław P-M

to jest (usunięte przez administratora), mam przez nich skrzywioną psychikę. za dużo lat razem

@Jarosław P-M

Szanowni Państwo. Jeden mały człowiek próbuje zniszczyć opinię o mojej firmę , tworząc negatywne wpisy , co gorsze podpisując się z imienia i nazwiska pracownika, który pracuje u mnie od 15 lat. Sam niczego nie osiągnął i próbuje niszczyć coś na co codziennie pracuje 15 osób pr. Na dobrą opinię i bardzo profesjonalne podejście do każdego.

Artur M.
@Właściciel

"Na dobrą opinię i bardzo profesjonalne podejście do każdego"-Kompletna bzdura!!!

stejk

Witam. Miałem nieprzyjemność współpracować z firmą Spinex. Swoich pracowników traktują jak śmieci, myślą że są Panami świata, Pani prezes jest tak zarozumiała jak 10 letnia gówniara. A Pani fakturzystka(nie wiem jak ją nazwać) tak jej włazi w tyłek że jej tylko kapcie wystają. Jak idzie Pani prezes to pracownicy w przejściu stają na baczność( dosłownie byłem świadkiem). Nie polecam ich jako pracodawcy.

@stejk

Jeśli nie wiesz jak nazwać Pani fakturzystki, to raczej nie pracowałeś u Nas nigdy. :)

@Właściciel

Pani Właścicielko, ja nie napisałem że byłem waszym pracownikiem. Napisałem że współpracowałem...

@Właściciel

A tak po za tym, to chyba nie jest najważniejszy wątek do którego Pani powinna się odnieść... jako właścicielka firmy.

@stejk

Szanowni Państwo, to jest portal dla pracowników, nie klientów . Podpisując się SpongeBob zachowuje Pan anonimowość jednocześnie pisząc do nie anonimowych ludzi. Hejt, złośliwość, (usunięte przez administratora) jest teraz na porządku dziennym. W mojej firmie na to się nie godze. Może dlatego nigdy współpraca się ułożyła? Nie będę się tłumaczyła z absordalnych zarzutów, bo są wyssane z palca.

Renata

Nie dajcie sie nabrac na te pozytywne opinie ktore pisze sama włascicielka. Ta firma to totalne dno. Typowa prywaciara ktora nastawiona jest na szybki zarobek kosztem pracownikow.

@Renata

Szanowni Panstwo, Mam dwóch byłych pracowników, którzy zostali zwolnieni za oszustwa, alkohol, itd. Do dzisiaj mają długi w mojej firmie. Nie mamy rotacji pracowników. 12 osób współpracuje ze mną od wielu lat. Nie dam rady i nic nie pomogę, że próbują zniszczyć opinie o firmie, w której jeszcze niedawno pracowali i byli z tego faktu bardzo zadowoleni. Rozstanie się z pracownikiem nigdy nie należy do przyjemnych. Firmę w internecie można łatwo oczerniac i jest to takie łatwe... Wystarczy cały jad po kieliszku wylać za pomocą klawiatury. Stworzyć i utrzymać firme jest bardzo trudno, a kliknąć "prześlij opinie" można zrobić w minute. Żadna wypowiedź nie ma nic wspólnego z warunkami pracy, czasem pracy, wymaganiami, szkoleniami, jakością narzędzi pracy etc. Są to opinie emocjonalne dotyczące mojej osoby po zwolnieniu.

@Renata

Jak to łatwo napisać, "prywaciarz" "prywaciara", "wykorzystuje ludzi", tylko nikt nie pisze, " jeździłem na delegacje, zalatwialem prywatne sprawy przez rok i zaczęła mnie szefowa wkurzac, bo chciała raporty z pracy"... " albo przez rok nie wykonałem limitu sprzedaży, więc się rozstalismy"... Przecież zwolnienie i przylapanie na kłamstwie, nigdy nie jest na rękę. Jakos trzeba pokazać tej babie, że popełniła błąd ...no to napisze wredna opinie. Naprawdę, lepiej wykorzystać ta energię do dobrych działań, a nie nakręcac się negatywnie. Pozdrawiam

Staromądry

A według mnie, ludziom sie poprzestawiało w głowach. Człowiek przychodząc do nowej pracy powinien przynajmniej wg. mnie wykazać się chęcią współpracy, zaangażowaniem i umiejętnością pójścia na kompromis. W moim przypadku w tej firmie, kompromis dał bardzo dużo. Ja się staram, a szefowa dała mi szanse mimo wielu potknięć. Dochodzę do wniosku, że trzeba po prostu byc człowiekiem dla drugiego człowieka, a wszystko pójdzie dobrze. Smutne jest to, że ludzie leją żal i jad w internecie, a jeśli chodzi o normalne miedzyludzkie kontakty w pracy, boją się odezwać i ślą pazerne uśmieszki mówiąc że wszystko jest super. Jak cokolwiek nie pasuje - trzeba porozmawiac i znaleźć środek drogi. Jeśli ustalenia nie pasują, albo się nie uda - idzie sie dalej i żyje sie dalej. Co do atmosfery, każdy jest jaki jest i powinno sie to szanować. Jedni lubią sie bardzo, inni troche, jeszcze innych się akceptuje - jak wszędzie. Ale w momencie kiedy ktoś pisze, że nie ma rozmowy z ludźmi w biurze - krew sie gotuje. Nikt nie ma prawa nikogo oceniać po 30 minutach spędzonych na rozmowie o za przeproszeniem (usunięte przez administratora) maryni... Ja ich lubie, oni lubią mnie - proste. Uzupełniamy się w pewnych kwestiach, a nieraz ktoś od kogoś dowie/nauczy się czegoś ciekawego. Smutne, jakie ludzie mają oczekiwania, nie dając od siebie nic w zamian. To nie jest smutne, to jest żałosne. Jak dla mnie, cała firma jest w porządku i mając takie doświadczenie jakie mam, czyli od małych firm, przez średnie, aż po sieciówki i innego typu molochy - tutaj jest bardzo dobrze. Tyle ode mnie.

Ciapek
@Staromądry

Witam wszystkich zainteresowanych i powiem tylko tyle że w tej firmie jak w kazdej są momenty lepsze i gorsze choć tu jest przewaga zdecydowana tych dobrych. Ludzie są wporzadku nie zdążyło sie jonczenie za plecami. Jesli ktoś oczekuje złotych gór bez zapracowania na to to nie ma czego tu szukać, na wszystko trzeba zapracować a napewno nie będzie zapomniane i zauważony. Podsumujac wszystko jest normalne i nie dopatruje vsie patologi ja jest opisywana i zastanawia mnie fakt po co i w jakim celu ktoś sie stara zepsuć reputację firmy i szefowej

@Ciapek

Jak rozumiem, jesteś pracownikiem firmy? Rozumiem, że nie zgadzasz się z wieloma opiniami, które widnieją na forum. Jeśli rzeczywiście tak jest, pamiętaj, ze zawsze możesz podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami i dyskutować z użytkownikami forum. Może podpowiesz nam, jak atmosfera panuję w tym miejscu? Pytam zarówno o relacje pracownik-pracownik, jak i pracownik-pracodawca.

Monia

Omijajcie tą firmę z daleka.

Roberto

Firma porazka. Nie dajcie sie nabrac na obiecanki na rozmowie kwalifikacyjnej .

Jak

Omijajcie ta firme z daleka

Jak

Własnie ukazało się ogłoszenie na PH Omijajcie ta firme z daleka stracicie czas i pieniadze. To co ustalicie na rozmowie rekrutacyjnej nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia. Obłednie fałszywa i beszczelna szefowa.

Dawid

@anonymous, co masz na myśli? Czy wyjaśniłeś z szefostwem kwestie które według Ciebie były nieprawidłowe i niezgodne z warunkami umowy? Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym zatem powinieneś być ostrożny z wysuwaniem wniosków odnośnie zastraszonych pracowników. Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie? @menio, chodzi Ci jak rozumiem o atmosferę w firmie? Czy czułeś się izolowany od pozostałych pracowników?

byłyklient
@Dawid

Dawid. Z szefostwem nieda sie dogadać. Ktoś tam wcześniej napisał " Pani prezes ma tak zadarty nos jak nastoletnia gówniara" i to jest 100% prawdy. Z ludzmi w biurze niema rozmowy.

@byłyklient

Dlaczego i na jaki temat nie dało się dogadać? Konkrety bo określenia "nie dało się" (usunięte przez administratora) nic nie mówią o warunkach pracy :)

@byłyklient

Czy aby na pewno jest w firmie aż tak źle? Tak jak wspomniał @Dawid, warto rozmawiać, jeśli czujemy się nieusatysfakcjonowani danym aspektem pracy. Rzadko dzieją się sytuacje, w których szefostwo nie rozmawia ze swoimi pracownikami. Rozmowa to jednak klucz do wzajemnej komunikacji.

xyz86

Witam, pozwolę sobie o wypowiedź się jako aktualny pracownik firmy, którym jestem od ponad 7 lat (zarówno mobilnie jak i stacjonarnie). Zdecydowanie muszę się nie zgodzić z negatywnymi opiniami. Patrząc na to wszystko z boku widzę, że wszystkim się nie dogodzi. Hmm stres... jakby był to bym to już dawno nie pracował. Warunki zatrudnienia, które ustaliłem są ok i zarówno jedna jak i druga strona się z nich wywiązuje. Atmosfera pozytywna. W związku z tym, że to mała firma to wszyscy się lubią. Większość spraw można wyjaśnić od ręki więc to mi się podoba. Co jest dla mnie ważne to kwestia decyzyjności- mam swobodną rękę do działania (ważne aby tyko dla dobra firmy:))

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SPINEX- Stępniak Sp.J.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

menio

hermetyczne towarzystwo

@menio

Jest Nas mało, 12 osób, lubimy się, ale nowe osoby przychodzą i zostają, więc myślę, że się da. Nie wszystkim, wszystko będzie pasowało, jak z przyjaźnią, nie każdy z każdym się dogada i my to rozumiemy, że na siłę się nie da. Są różne style pracy i trzeba ze sobą czuć się dobrze.

Ustalenia na rozmowie nie pokrywają się z finalnymi. Dziwne podejście do pracownika, w środku firmy ludzie wydawali się zastraszeni osobą właścicielki. Nie polecam.

@anonymous

Bardzo poproszę portal o podanie informacji kto pisze takie głupoty. Na każdy temat i o każdym można się wypowiedzieć Anonimowo. Nie mamy żadnych nowych rekrutacji ani rotacji pracowników. Osoby pracujące w firmie są z Nami - odpowiednio 29 lat, 16 lat, 8 lat, 6 lat, 4 lata, 3 lata, i po ponad roku 3 osoby. Jedna osoba jest na wychowawczym a z informatykiem i księgową znamy się ponad 15 lat. Jak można pisać bzdury nie pracując z Nami. Ech, szkoda słów, najwyraźniej nie da się dogodzić każdemu.

byłyklient

Firma tragedia!!!! Mam nadzieje że juz nigdy nie bede miał z nimi żadnego kontaktu!!! Brak jakiegokolwiek szacunku dla człowieka!!!

@byłyklient

Jeśli czułaś się nieodpowiednio traktowana przez Spinex, czy zgłaszałaś swoje uwagi do szefostwa? Co chciałaś nam jeszcze przekazać za pośrednictwem swojego komentarza? Jest on nieco niezrozumiały dla użytkowników forum, zatem będziemy wdzięczni za doprecyzowanie go.

@byłyklient

Wypowiedzi byłych klientów to raczej nie na tym portalu.... Tutaj raczej o warunkach pracy. Szkoda, że osoba wypowiadająca się, nie napisała co jest powodem takiej opinii. Najłatwiej napisać ogólniki.

Wiadomość dla wszystkich PH omijajcie tą firmę z daleka ,chyba że chcecie pracować na umowę zlecenie. Szefowa to kłamliwa bla........... Na rozmowie kwalifikacyjne ustalasz warunki a jak się zatrudniasz to zupełnie inna bajka w dodatku bez umowy.

@anonymous

Czy każdy handlowiec, który nie przejdzie okresu próbnego będzie zostawial negatywna opinie? Wszystkie warunki wysyłane są mailowo, Pan był rozczarowany, że przez pierwszy miesiąc miał umowę zlecenie, mimo, że podkreslalismy to kilkukrotnie, że jest to tylko na chwilę, a później każdy jest na umowie o pracę. Dzięki Bogu dla Nas za umowę zlecenie , bo po 3 tygodniach przestał być zainteresowany pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o Spinex Stępniak sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Spinex Stępniak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Spinex Stępniak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Spinex Stępniak sp.j.
3.6/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Aleja Niepodległości 46/50 lok. 202
    02-626 Warszawa