Opinie o KJB Technik sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KJB Technik sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie KJB Technik sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KJB Technik sp. z o.o. w Warszawa

Krzysztof

A ja tą firmę polecam. Nigdy nie odwalili mi przysłowiowej lipy.

obrót

Pracy nie brakuje, ale nie ma co sie dziwić. Czas to pieniądz, jakby nikt nic nie robił to i pensje by takie nie były jak są. Dla mnie to jasne. Praca nie dla leniwych.

Gabriela
@obrót

Masz bardzo ciekawe podejście do niektórych kwestii, co bardzo tutaj cenimy. Jednak w większym stopniu przyczyniłbyś się do pomocy innym osobom, jakbyś zdradził nam nieco więcej szczegółów na temat tego pracodawcy. Wspominałeś coś o pensjach, ale w ogóle nie rozwinąłeś tej kwestii - a jest ona niewątpliwie ważna. Jak zatem przedstawia się system wynagrodzenia pracowników w firmie KJB Technik?

kiler
@obrót

To chyba jak wszędzie. Jak to mówią jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Nie wiem, każdy chyba podpisując umowę znał warunki. Takie rzeczy trzeba czytać, a nie być potem zaskoczonym potem. Mi pasuje

z doświadczenia

Od lat współpracuję z KJB Technik, serwisują dla mnie głównie milwaukee, ale nie tylko. Z nielicznymi odstępstwami z serwisu byłem zadowolony. A w sytuacjach, gdy usterka nie była początkowo dobrze usunięta to poprawiali swój błąd, więc sprawa była pozytywnie rozwiązywana. Za całokształt oceniłbym ich całkiem pozytywnie. Jak ktoś ocenia negatywnie to chyba nie ma dużego doświadczenia we współpracy w innymi firmami.

wirnik

Szczerze? Firma jest jaka jest, ale pracownicy zawsze mieli zapewnione dobre warunki. Pieniądze na czas. Umowa też bez kruczków. Każdy ma swoje priorytety, ja akurat cenię sobie stabilizację.

18e
@wirnik

To chyba mam podobne podejście. Jak ktoś pracuje to nie ma co narzekać. Mi tam pieniądze się zgadzają. Pod tym względem nie mam żadnych uwag. A praca jak praca, wszystkiego można się nauczyć i do wszystkiego przyzwyczaić. Ciekawe czy każdy z hejtujących od razu tak wszystko umiał

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w KJB Technik sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
unim

KJB jaka jest taka jest, ale krzywda się tu pracownikom nie dzieje. Umowa jest, pieniądze na czas.

Gabriela
@unim

Dobrze wiedzieć, że ten pracodawca uczciwie traktuje swoich pracowników - to przecież podstawa. Mógłbyś w związku z tym powiedzieć nam nieco więcej o specyfice pracy w KJB Technik. Czy nowi pracownicy mogą liczyć ze strony tego pracodawcy na jakieś szkolenia, które we właściwy sposób przygotowałyby ich wykonywania późniejszych obowiązków? Opowiedz nam o tym.

rob
@Gabriela

A to różnie bywa, człowiek to sie najlepiej w praktyce uczy. Zazwyczaj to jednak przychodzą nowi co już co nie co wiedzą więc to nie jest praca od zera

miro
@Gabriela

No to widzisz, każdy ma swoje zdanie, ale ja też bym nie narzekał. Jak zaczynałem to faktycznie to wsparcie zespołu było i człowiek sobie jakoś radził nawet jak jeszcze nie wiedział dokładnie co i jak

Dany
@rob

Po co wypisujesz głupoty?

Grzegorz

Szybko,jak na 4 dni robocze- sprzęt naprawiony.

elektro

Jako klient jestem zadowolony, chyba jeszcze nigdy nie odwalili mi przysłowiowej lipy. Panowie znają się na rzeczy. Naprawa szlifierki milwaukee nie okazała sie dla nich specjalnie problematyczna i sprzęt był szybko odesłany

ziomal

eee ja to bym tak nie narzekał. Firma wiadomo, że ma swoje wady i zalety i nigdzie nie będzie tak że wszyscy będą szczęśliwi. No chyba że sie w holandii zatrudnicie he he. A tak na poważnie to można sobie duże doświadczenie zdobyć przy tych bardziej doświadczonych więc chyba można to podciągnąć jako możliwości rozwoju. Chłopaki w porządku.

co?

Zdecydowanie przesadzona opinia. Jakby było tak źle to nikt by nie pracował. Branża nie jest łatwa, ale nie róbmy z tego tragedii

Barnaba

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje, ostatecznie zawsze można iść do pracy do sklepu!

Tajemniczy czarodziej

Potwierdzone info????

Głos rozsądku
@Tajemniczy czarodziej

Niestety ale potwierdzone

nick
@Barnaba

W pracy w sklepie trzeba myśleć

Alwin

Wynagrodzenia porażka . Śmiech na sali. W Lidl u zarabia się dużo więcej. Tylko dla osób bez doświadczenia i tylko na chwilę. (Dla zdobycia doświadczenia zawodowego ) Szkoda marmować Życia.

Kategorycznie odradzam zatrudnienie się w tej firmie . Brak ubrań roboczych. Brak butów z czubkami. Praca na akord o czym nie informuję się odrazu . (usunięte przez administratora)Ucinanie premii ....ect. ect. Ect.

arb

beznadziejny serwis. brak kompetencji Moje sugestie dla KJB Technik sp. z o.o.: zamknąć interes Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wszystko

Szymon

Firma nie ma pojęcia czym się zajmuje. Panowie z serwisu nie potrafią ołówka zatemperować, nie mam zielonego pojęcia czemu biorą się za elektronarzędzia, włącznik do kątówki jest to dla nich kosmiczna technologia, a zrobić to na gwarancji, szkoda pisać. Firma tak psuje opinie marce Milwaukee

Artur

Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy, ale opinie klientów są także chętnie czytane. Napisałeś o swoich problemach z reklamacją drogiego sprzętu. Czy możesz napisać, jaką odpowiedź usłyszałeś od firmy? Czy otrzymałeś zapewnienie, że tym razem sprzęt zostanie naprawiony?

Inny serwis

Przy naprawie kolejnego sprzętu po raz kolejny dostaję informację że naprawa sprzętu jest nie opłacalna, uszkodzony wirnik, przekładnia itd ... Okazało się jednak że wystarczyło przylutować kabelek zasilający do wirnika ... Bez komentarza ...

Sławek.
@Inny serwis

Tak z ciekawości jeśli jest Pan z serwisu to może mi Pan wytłumaczy jak przylutować przewód do wirnika... :) :) :). Szczerze powiedziawszy mimo tego że pracuje w innym serwisie jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić :) .

PPPPPP

Tak jak się potwierdza serwis jest nierzetelny, chcą tylko pobierać opłaty za naprawę sprzętu MILWAUKEE gwarancja niby 3 lata a po roku się sypie Proponuje nie kupować z tej firmy sprzętu, lepszy mają w Biedronce i Lidlu

Agnieszka

@były pracownik na zleceniu dzięki za informacje. Sytuacja, którą opisujesz wydaje się dość klarowna - jasno postawione warunki pracownika oraz oferta od pracodawcy. Czy masz w tej kwestii żal do KJB Technik? Z puntu widzenia osoby z zewnątrz wydawać by się mogło, że niewątpliwie to duży plus, że firma jest chętna uczyć pracowników tej pracy i daje pierwsze doświadczenie w tym obszarze.

były pracownik na zleceniu
@Agnieszka

Żalu raczej nie mam, po prostu nie przyjęli mojej oferty, która wg. mnie była naprawdę uczciwa. Warto wziąć pod uwagę, że wcześniej odeszło 3ch kolegów w odstępie 2 czy 3 miesięcy. Ja w czerwcu oraz wiem, że jeszcze jeden, również odejdzie zaraz po mnie (okres wypowiedzenia). Więcej, skoro w propozycji akordu opisują 3-4 tysięcy, a nie chcą dać stałej poniżej kwoty tych 3 bez systemu premiowego to daje pewne podstawy do przemyśleń, i pokazuje jednak, że coś nie do końca gra jak należy. Firma KJB zasługuje jednak na bardzo duży plus, za przyjmowanie osób bez doświadczenia (może wynika to z obecną sytuacją na rynku pracy), natomiast kwestie związane z systemem wynagrodzeń, podwyżek, premiowania to już zdecydowany negatyw. Polecam firmę osobom chcącym zdobyć doświadczenie. Osoby, które mają skill w tej branży powinny traktować tą firmę raczej jako "praca na przetrwanie". No może ewentualnie Ci znający się na robocie w systemie akordowym wyłapią jakieś dobre pieniądze.

Agnieszka

@Były pracownik na zleceniu jeśli dobrze zrozumiałam, to firma zatrudnia rownież osoby bez żadnego doświadczenia w tej branży? To dość ważna informacja dla tych osób, które właśnie są na początku swojej kariery zawodowej. W takiej sytuacji informacja o pracodawcy, który jest przychylny takim pracownikom jest kluczowa. Jak wyglądają wtedy warunki zatrudnienia?

były pracownik na zleceniu
@Agnieszka

Owszem, ja przyszedłem do pracy bez żadnej wiedzy serwisowej. Oczywiście zaznaczyłem to na rozmowie i w odniesieniu nie oczekiwałem również wygórowanej stawki. Pracowałem na zleceniu z umową odnawianą co miesiąc. W pewnym momencie poszedłem do zarządu i postawiłem sprawę jasno - umowa o pracę oraz podwyżka do wysokości kalkulatora wynagrodzeń w tej branży (wszystko racjonalnie) w systemie pensji stałej. Umowa o pracę - nie było problemu, natomiast finanse - system akordu, który dla osoby z moim doświadczeniem i otrzymywanymi maszynami byłby conajmniej niekorzystny, lub z limitem min. 13 dziennie / 65 w tygodniu roboczym. Ja przedstawiłem jasne warunki: stała bez premii, na którą szefowa się nie zgodziła. Oczekiwania były racjonalne jak na warunki Warszawskie, wiedziałem także, że inni pracownicy są na tym układzie. Więc jeszcze w tym samym dniu poszedłem do innej firmy.

Banan

Aktualnie Firma KJB Technik poszukuje pracowników na stanowisko Serwisanta...Wiecie może jakie tam są warunki pracy ? wynagrodzenia?

były na zleceniu
@Banan

znajdziesz opis na tej stronie

Zostaw merytoryczną opinię o KJB Technik sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w KJB Technik sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KJB Technik sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

KJB Technik sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Kolumbijska 5
    01-991 Warszawa