KJB Technik sp. z o.o.

Opinie o KJB Technik sp. z o.o.

admin 2015-08-03 20:03
Znacie dobrze firmę KJB Technik sp. z o.o. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!
paol 2016-07-19 15:17
Przedstawiciel Handlowy jest u nich potrzebny - trzeba sie tylko śpieszyć, bo chyba oferta nie ejst na długo wystawiona z tego co widze. Zastnawiam się jeszcze jak z zarobkami, bo zostały określone jako "atrakcyjne".
szukający 2017-01-17 11:32
atrakcyjne czy abstrakcyjne? ;);)
rocky łoś super ktoś 2017-03-05 16:58
Na szczęście właściciel poszedł po rozum gdzie należy i pozbył się Piotrusia Pana. Gratuluję.
Należało by jeszcze poprawić stany magazynowe , bo to woła o pomstę do nieba. Ponadto obsługa serwisu jest więcej niż nie kompetentna. Na zadane pytanie , usłyszałem odpowiedź niech sam Pan sobie poszuka bo ja się na tym nie znam. Miła Pani.
Poza tym pokaz impertynencji i prostactwa podczas rekrutacji. Oferty nie przyjąłem.
Zostaw swoją opinię o KJB Technik sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KJB Technik sp. z o.o.