KJB Technik sp. z o.o.

Opinie o KJB Technik sp. z o.o.

admin 2015-08-03 20:03
Znacie dobrze firmę KJB Technik sp. z o.o. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!
paol 2016-07-19 15:17
Przedstawiciel Handlowy jest u nich potrzebny - trzeba sie tylko śpieszyć, bo chyba oferta nie ejst na długo wystawiona z tego co widze. Zastnawiam się jeszcze jak z zarobkami, bo zostały określone jako "atrakcyjne".
szukający 2017-01-17 11:32
atrakcyjne czy abstrakcyjne? ;);)
rocky łoś super ktoś 2017-03-05 16:58
Na szczęście właściciel poszedł po rozum gdzie należy i pozbył się Piotrusia Pana. Gratuluję.
Należało by jeszcze poprawić stany magazynowe , bo to woła o pomstę do nieba. Ponadto obsługa serwisu jest więcej niż nie kompetentna. Na zadane pytanie , usłyszałem odpowiedź niech sam Pan sobie poszuka bo ja się na tym nie znam. Miła Pani.
Poza tym pokaz impertynencji i prostactwa podczas rekrutacji. Oferty nie przyjąłem.
Darek 2017-04-12 19:30
Stanowczo nie polecam tej firmy. Zostałem oszukany na naprawie maszyny ukośnicy Ryobi. oddałem maszyne z iskrzącym silnikiem i wymieniono mi wirnik ,po odbiorze maszyna dalej iskrzyła a oznajmiono mi ,iż to normalne . Po kilku dniach silnik padł a firma umyła ręce . Technicy te Firmy nie mają pojęcia o naprawie bo był od samego początku uszkodzony stojan . Poinformowałem KJB a oni wycenili naprawę na 550 zł po wysłaniu kurierem do ponownej naprawy zażądali 750 zł . Obecnie wydałem już 450 zl na naprawę a maszyna dalej nie działa ,a pracownicy bez przerwy kłamią i narażają na koszta . Jak najdalej od takiej Firmy
Zostaw swoją opinię o KJB Technik sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KJB Technik sp. z o.o.