brak logo

KJB Technik sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o KJB Technik sp. z o.o.

admin 2015-08-03 20:03
Znacie dobrze firmę KJB Technik sp. z o.o. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!
16
paol 2016-07-19 15:17
Przedstawiciel Handlowy jest u nich potrzebny - trzeba sie tylko śpieszyć, bo chyba oferta nie ejst na długo wystawiona z tego co widze. Zastnawiam się jeszcze jak z zarobkami, bo zostały określone jako "atrakcyjne".
szukający 2017-01-17 11:32
atrakcyjne czy abstrakcyjne? ;);)
rocky łoś super ktoś 2017-03-05 16:58
Na szczęście właściciel poszedł po rozum gdzie należy i pozbył się Piotrusia Pana. Gratuluję.
Należało by jeszcze poprawić stany magazynowe , bo to woła o pomstę do nieba. Ponadto obsługa serwisu jest więcej niż nie kompetentna. Na zadane pytanie , usłyszałem odpowiedź niech sam Pan sobie poszuka bo ja się na tym nie znam. Miła Pani.
Poza tym pokaz impertynencji i prostactwa podczas rekrutacji. Oferty nie przyjąłem.
3
Darek 2017-04-12 19:30
Stanowczo nie polecam tej firmy. Zostałem oszukany na naprawie maszyny ukośnicy Ryobi. oddałem maszyne z iskrzącym silnikiem i wymieniono mi wirnik ,po odbiorze maszyna dalej iskrzyła a oznajmiono mi ,iż to normalne . Po kilku dniach silnik padł a firma umyła ręce . Technicy te Firmy nie mają pojęcia o naprawie bo był od samego początku uszkodzony stojan . Poinformowałem KJB a oni wycenili naprawę na 550 zł po wysłaniu kurierem do ponownej naprawy zażądali 750 zł . Obecnie wydałem już 450 zl na naprawę a maszyna dalej nie działa ,a pracownicy bez przerwy kłamią i narażają na koszta . Jak najdalej od takiej Firmy
3
Agnieszka 2017-07-25 15:06
Aktualnie KJB Technik sp. z o.o. prowadzi rekrutację i poszukuje kandydatów na stanowiska Serwisant oraz Magazynier. Ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w tych działach? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją?
Niezadowolony 2017-08-11 11:42
Obsługa ograniczona do procedur (nawet jeśli są totalnie pozbawione sensu). Klient zasypywany jest mailami, ale gdy trzeba porozmawiać z żywym człowiekiem to nie ma takiej opcji. Terroryzowanie odesłaniem sprzętu jeśli nie akceptujesz ich reguł gry. Proponują, aby TTI dogadało się z kimś na alternatywny serwis - praktyka wyłoni lidera.
2
Agnieszka 2017-10-04 14:43
Większość wpisów dotyczy firmy z perspektywy klienta. A jakim jest ona pracodawcą? Dodatkowe informacje na ten temat mogą być bardzo pomocne.
Zostaw swoją opinię o KJB Technik sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KJB Technik sp. z o.o.