Opinie o VISION WARSAW SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VISION WARSAW SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie VISION WARSAW SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISION WARSAW SP. Z O.O. w Warszawa

Qwerty

Nie polecam pracy jako młodszy specjalista ds administracyjnych w dziale operacyjnym

O
@Irena

Jest dokładnie tak jak tutaj ktoś napsial, wszytko trzeba robić ręcznie bo brak systemów do pracy. Po kolei sprawdza się każdy pokój z kartką czy znajduje sie na dobrych listach... mogłaby to robić jakas aplikacja ale firma nie ma

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w VISION WARSAW SP. Z O.O.?

@T.

Ja w ofertach nie widzę podanych widełek, nie wiem więc jak się ustosunkować co do tego co piszesz. o jaka kwotę może następować taki właśnie wzrost? I po jakim średnio czasie accountantci awansują?

Jakie są warunki zatrudnienia w VISION WARSAW SP. Z O.O.?

@Żadne warunki

Nie prawda, jeśli ktoś zaczyna o 8:00, to kończy 16:15, tak więc tylko 15 minut jest przerwą bezpłatną (co, jak kto wyżej napisał jest zgodne z KP). A na rozmowie rekrutacyjnej zawsze jest o tym informacja.

ooo...to super, a czy taka osoba bez doświadczenia ma szansę na dalszy rozwój i awans? no i czy jest szansa też na wyższe zarobki niż minimalna krajowa?

Nie

Nie ma szansy, jak ktoś chce awans i podwyżkę to lepiej zmienić firme

No to dla mnie na plus, bo doświadczenia nie mam, może dostać się bez wysłanego CV? jeśli już to na który dział lub też stanowisko polecacie przyjść takim osobom? Od czegoś trzeba karierę zacząć

T. Nowy wpis

Znowu jakiś stalker powyżej wpisywał co kilka minut komentarze pod różnym Nickiem... Oczywiście, można zacząć bez doświadczenia- są osoby, dla których praca w Vision jest pierwszą pracą. Musisz śledzić ogłoszenia- często są ogłoszenia na stanowiska asystenckie. W Customer Service tez można zacząć jeśli znasz dobrze języki obce. Stamtąd można przejść po jakimś czasie do innego działu. Wiele osób tam właśnie zaczynało. A co do możliwości rozwoju i awansu, to akurat jest tu dużo możoliwości. Mało kto pracuje aktualnie na stanowisku, na którym zaczynał, wiec powyżej jakieś totalne bzdury...

@T.

O widzisz, co do tych awansów teraz zastanawiam się czy występuje jakaś tendencja, że z jednego stanowiska przechodzi się najczęściej na jakieś inne. mnie interesuje zatrudnienie się jako asystent finansowy, w tym przypadku gdzie ludzie najczęściej potem lądują?

T. Nowy wpis

Akurat w przypadku asystenta ds. finansowych ścieżka jest raczej stała- asystent, junior accountant, accountant, senior accountant. Czasem dodatkowo trafi się po drodze Team Leader, albo przejście do działu Controllingu.

Zadowolony pracownik

Zaczynałam pracę w firmie Vision Warsaw jako Asystent Finansowy, a udało mi się awansować na wyższe stanowisko, zatem możliwości rozwoju jak najbardziej są. :) Dzięki rotacji obowiązków praca w finansach nie jest monotonna i nudna. Przełożeni są otwarci i pomocni, a atmosfera zarówno w dziale finansów jak i w całym biurze jest ciepła i przyjemna, przez co komfort pracy jest na wysokim poziomie. Proces rekrutacyjny, który miło wspominam charakteryzował się profesjonalizmem. Dział HR służy pomocą w każdej sprawie. Poza tym dużym plusem jest możliwość udoskonalenia umiejętności języków obcych w praktyce.

Mary
@Zadowolony pracownik

A po jakim czasie pracy udało ci się awansować? Mi akurat bardzo zależy na rozwoju. Języki obce tylko podczas pracy można doskonalić? Czy może firma dopłaca do kursów itp?

Zadowolony pracownik
@Mary

Pracowałam rok, w tym na początku w niepelnym wymiarze godzin i udało się awansować, plus zaznaczam że to była moja pierwsza praca w księgowości. Jeśli chodzi o kursy to nie interesowałam się tym tematem, gdyż mi w zupełności wystarcza to że na porządku dziennym mamy kontakt z pracownikami z Niemiec i Szwajcarii. W ten sposób mogę doszkalać sie i z niemieckiego i z angielskiego, a jak to mawiają praktyka czyni mistrza. :)

Z.
@Mary

Tak, firma finansuje kursy językowe, jak również inne związane z wykonywana pracą. Trzeba jednak podpisać lojalkę na dwa lata, bo nie chcą inwestować w kogoś, kto przyjdzie tu tylko po to, żeby zrobić za free kursik i uciec ;-) W sumie niby logiczne.

Szok
@Z.

Z mojej krótkiej przygody w tej firmie zauważyłam że mało kto wytrzymuje tam rok, a co dopiero dwa lata ????

Pracował ktoś jako Trener - Szkoleniowec? Jestem osobą z mniejszym doświadczeniem, chciałbym wiedzieć, ile trwa ten onboarding ogólnie i czy jest tam miejsce dla takiego człowieka jak ja, czy raczej oczekują, że wszystko bedzie jasne od początku. Ogłoszenie mnie zainteresowało.

Jakie są warunki zatrudnienia w VISION WARSAW SP. Z O.O.?

Żadne warunki

Warunki są śmieszne, zlecenie i bezpłatne przerwy, i marna kasa, duże rotacje pracowników lepiej tam nie zaczynać a jak się tam już jest to najlepiej zmienić pracę

Lidzia
@Żadne warunki

O co chodzi z tymi przerwami? Chodzi o przerwy w pracy na jedzenie, toaletę? Czy że ludzie mają dni wolne, bo nie ma co robić? O jakie konkretne przerwy bezpłatne chodzi i jak czesto w roku one są?

S.
@Lidzia

Chyba znowu jakiś "pokrzywdzony" pracownik, któremu kazali pracować wylewa swoje żale... Po pierwsze- na zleceniu są tylko te osoby, którym na zleceniu zależy. Reszta jest na umowie o pracę. Co do przerwy- na umowie o pracę jest 15 minut przerwy płatnej (normalnie według kodeksu) i 15 minut dodatkowej (co również jest zgodne z kodeksem pracy), czyli pracuje się np. 8:00-16:15, w tym 3o minut przerwy lunchowej. Nikt nie wysyła na "bezpłatną przerwę" w przypadku pójścia do toalety, czy zrobienia sobie herbaty, ludzie.... :| A rotacja? Taka jak i wszędzie. W moich poprzednich pracach była większa :D Ja osobiście polecam pracodawcę. Jest super atmosfera, super ludzie, luźny klimat. A i pensje ostatnio też poszły w górę.

Olaf
@S.

Pensje w firmie poszły w górę w związku z lipcową podwyżką minimalnej krajowej, czy podstawa jest tu wyższa? I ile w takim razie płacą?

Żadne warunki
@S.

To prawda w pracy jest sie od 8 do 16:30 jednak pracowaca płaci tylko za 8h także codziennie 30 min przerwy za free :) także nie ma co się dziwić ze każdy odchodzi, na Romowie rekrutacyjnej nie mówią o tym

@Żadne warunki

Firma VISION WARSAW SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy specjalista ds. administracyjnych w dziale operacyjnym z j. niemieckim. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Hubert L

Znam niemiecki i angielski. Mam doświadczenie. Niestety, atmosfera w pracy słaba, praca zespołowa żadna, zarobki niskie, szefowa kroolaw, jestem rozczarowany, nie wiem co dalej

Pozytywny pracownik
@Hubert L

W odniesieniu do powyższej wypowiedzi użytkownika o nicku Hubert L, jako prawdziwy Hubert L oświadczam, że to, co zostało tam napisane, nie pokrywa się z moimi odczuciami na temat Vision Warsaw. Zdecydowanie polecam tę firmę osobom, którym odpowiada zakres obowiązków danego stanowiska - praca w Vision ma mnóstwo plusów i wielu pracowników może tutaj rozwinąć swoją karierę. Większość współpracowników w firmie jest pomocna i życzliwa - jak widać jednak wystąpiła tutaj sytuacja, że ktoś podszywa się pode mnie wyrażając określoną opinię.

@Pozytywny pracownik

A co do plusów, co z benefitami? Są jakieś karty na siłownie, pakiety medyczne i jeszcze inne? Skoro takie miłe słowa, to jeszcze o tym poproszę info.

@Pozytywny pracownik

Hubercie, dziękujemy za pozytywną opinię. Jednocześnie przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Ze swojej strony postaramy się ją jak najszybciej wyjaśnić.

X
@Hubert L

To prawda zarobki w stosunku do rynku są niskie także ta wypowiedź ma element prawdy

Qwerty

QM
@Qwerty

Możesz powiedzieć coś więcej? Właśnie aplikuję na to stanowisko

@QM

I co tak właściwie sam sprawdziłeś teren czy zrezygnowałeś?

Tak
@Qwerty

Tak, to prawda, praca średnia, firma mało rozwinięta- brak automatyzacji banalnych procesów, nielogiczne procedury postępowania. Praca sama w sobie nie jest tragiczna, chociaż wynagrodzenie żałośnie niskie jak na standardy rynkowe. Jednak nie to jest główny problem, stanowi go pewna osoba konsekwentnie psująca atmosferę. Ponadto jest dużo innych wad pracy jak to że w weekendy pracuje się za pół darmo i zatrudniając się z językiem niemieckim trzeba pracować z translatorem po francusku... Pracowałem tam jakiś czas temu, nie wiem na ile coś się zmieniło ale nie jest to raczej poważna praca :). Taka tymczasowa co najwyżej. Idąc tam na rozmowę otrzymuje się iluzje profesjonalnej firmy a później okazuje się że połowa pracowników jest na zleceniu....a przerwy są darmowe tak samo jak zmiany weekendowe. Osoby które oczekują czegoś więcej i mają ambicje się rozczarują i raczej szybko uciekają stamtąd.

@Tak

Jak niskie to wynagrodzenie jest? :/

Tak
@Zuzanna

Było 23 czy 25/h kiedyś brutto(nie pamiętam dawno pracowałem) , także porażka jak na pracę po agnielsu i niemiecku. Przerwy bezpłatne(praca od 8-16:30 i codziennie jesteś 30 min za free) konieczne dyżury w weekendy, natomiast dyżur trwa z tego co pamiętam 8h a płacą np. za 2h. Plus fatalna atmosfera, aż dziw że kierownictwo nie zauważało problemów, liderami w tej firmie zostają osoby bez studiów chyba przez przypadek, co ma przełożenie później na zespół :c

@Tak

A dawno pracowałeś czyli kiedy mniej więcej? Bo teraz to na bank wzrosło tylko ciekawe o ile.

Albo piszesz głupoty, albo dużo się zmieniło... Weekendy są płatne 150%-200% :|

@Tak

Brak automatyzacji? Dasz znać o co konkretnie chodziło?

O
@Irena

Czy istnieje możliwość rozwoju w VISION WARSAW SP. Z O.O.?

HR Vision Warsaw Sp. z o.o.

Oczywiście! Wielu Pracowników na stanowiskach wyższego szczebla zaczynało swoją karierę zawodową w naszej firmie jako asystenci, czy młodsi specjaliści. Zaangażowani i niezawodni pracownicy zawsze dostają możliwość awansu w ramach struktury działu. Jest też wiele przypadków przeniesienia do innego departamentu zgodnie z zainteresowaniami, kompetencjami i chęcią kierunku rozwoju Pracownika.

@HR Vision Warsaw Sp. z o.o.

A takie przejście z innego działu to wiąże się z jakimiś szkoleniami lub kursami? Czy wgl firma ułatwia takie przejście w ten sposób?

Polecam pracę w firmie Visionapartments. Swoje doświadczenie zdobywałam jako specjalista obsługi klienta i uważam, że jest to bardzo dobre miejsce do zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego. Pomocny team i menagerowie, super atmosfera w zespole i możliwość doskonalenia języków obcych to główne z zalet, jakie odnajduję w tej pracy. Polecam również kontakt z działem HR i cały proces rekrutacyjny, który był zdecydowanie profesjonalny.

@Kasia

Bardzo ciekawa opinia co do pracodawcy. Co do tej rekrutacji, to z jakich powodów jest tak profesjonalny? I jeszcze ile trwał? W sensie ile czasu, ale też ile było tych etapów w sumie?

@Kasia

Kasiu, dziękujemy za pozytywny komentarz i życzymy wielu sukcesów na dalszej drodze zawodowej!

Interesuje mnie praca jako Specjalista Ds. Zakupów w firmie VISION WARSAW SP. Z O.O.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Karlet

Ciągle pojawiają się nowe ogłoszenia o naborze na to stanowisko. Firma wmawia kandydatom, że jest to spowodowane "dynamicznym rozwojem firmy". Serio? Ktoś jest tak naiwny, że wierzy w te bzdury? Każdy rozsądnie myślący domyśli się, że nie jest to wcale spowodowane dynamicznym rozwojem firmy, a ogromną rotacją pracowników (co potwierdzają inne komentarze na tej stronie). Nic dziwnego, że obecnie pracuje tam tak wielu studentów - zwyczajnie studenci nie mają wysokich oczekiwań i nie przeszkadza im pracowanie za śmieszne pieniądze na zleceniu.

a
@Karlet

Nie dziwię się wcale, ze ciagle kogos szukaja… Jesli ma się za wspolpracownikow niezrownowazonych psychicznie ludzi a szefowa ma status krolowej, ktora w kazdej chwili moze powiedziec, ze cos nad czym pracowalas x czasu jest do(usunięte przez administratora)bo ona dzisiaj wstala inna noga i tak, to wcale się nie dziwie, ze ludzie nie sa w stanie tam wytrzymac. Nie godzcie się na to, TO NIE SA NORMALNE WARUNKI PRACY. Nie warto. Podziwiam ludzi, ktorzy pracuja tam x lat ale wierzcie mi nie warto, za rogiem sa setki firm, ktore wiedza co to jest szacunek.

Dorota
@Karlet

A z czego wynika taka rotacja? Za mało płacą? To studentom nie dają zwykłych umów? Jakie to są kwoty jak mówisz, że są śmieszne?

@Dorota

Ale piszecie głupoty.... Ile tu pracowaliście? Przez okres próbny? To Wasza pierwsza praca i chcielibyście, zeby płacili Wam pensje managera? Czegoś ktoś od Was wymaga? Czegoś każą się uczyć? No niestety, tak jest w pracy. Generalnie to chyba jakiś sfrustrowany były pracownik robi nam nieuzasadniony czarny PR- no ale takie prawo internetu :) "Śmieszne kwoty", "najniższa krajowa"? Dziwne, że w takim razie ten ktoś zgodził się pracować na takich warunkach. Uważam, ze zarobki nie są złe, a jak ktoś przychodzi do pracy, żeby rzeczywiście pracować, a nie tylko odsiedzieć swoje 8h, to może liczyć na regularne podwyżki, awanse czy mozliwośc przejścia do innego działu. Każdy, kto pacuje przynajmniej rok Wam to potwierdzi. Zawsze oczywiście znajdzie sie firma, która zapłaci więcej- można zmienić. Nie wypowiem sie na temat działu zakupów, bo w nim nie pracuję, ale jak już pisało kilka osób, w firmie panuje super atmosfera. Odpowiadając na dalsze pytania: Jesli jakis student jest na zleceniu, to tylko dlatego, że sam tak wybrał. Nikt nie blokuje przejścia na umowę o pracę, a wręcz do tego zachęca. Rotacja? Chyba nie wieksza niż w innych firmach o podobnym profilu. Jest wielu pracowników, którzy pracują tu po kilka lat. Mi pracuje się tutaj bardzo dobrze. Mam poprównanie z innymi pracodawcami- swoimi i wsród znajomych. Wiadomo, nigdzie nie jest idealnie, a "trawa u sąsiada wydaje się byc bardziej zielona niż u nas". Są też osoby, które po jakimś czasie do nas wróciły, wiec to tez o czymś świadczy. Pozdrowienia :)

@G.

Możesz napisać jak firma podchodzi do takich "powrotów"? Taki pracownik musi jakoś bardziej się wykazać? Ma też okres wdrożenia? Czy od razu na głęboką wodę?

@Gabriela

Jak firma podchodzi? Raczej dobrze. To pewnie zależy od tego kogo ten powrót dotyczy. Jeżeli pracownik był dobry, to firma przyjmie go z otwartymi rękami. Jeśli nie był, to nie przyjmie go wcale :)

@G.

No tak, jest w tym sens. Widziałam ogłoszenie na infolinię z językiem niemieckim. Możesz dać znać jaki jest okres próbny na takim stanowisku? No i na czym on polega - czy od razu się rozmawia z klientami?

@Gabriela

Okres próbny chyba na wszystkich stanowiskach trwa 3 miesiące. W dziale obsługi klienta najpierw jest dwutygodniowe szkolenie, potem zaczyna się rozmowy z klientami, ale jeszcze z kimś do pomocy obok. Można się wyciszyć, dopytać i wrócić do klienta. Generalnie, co mogę szczerze powiedzieć, to przez cały okres wdrożenia jest pełne wsparcie ze strony osoby szkolącej, managera i bardzo fajnego i pomocnego teamu. Nikt nie jest wrzucany na głęboką wodę i pozostawiony samemu sobie.

Młodszy specjalista dz. zakupu - na pracuj.pl wymagają doświadczenia jak dla samodzielnego specjalisty, jednak poszukują młodszego - ktoś probował kandydować, z czego to wynika? Jak odczucia po rekrutacji? Warto?

Ann
@Kandydat

To znaczy, że firma szuka osoby, która wykona obowiązki samodzielnego specjalisty za pensję młodszego :-)

@Ann

Czy duża jest różnica zarobkowa między młodszym specjalistą ds. zakupu, a tym normalnym? I czy jest szansa w tej w firmie na awans z tego młodszego specjalisty na po prostu specjalistę ds. zakupu? :)

Koszmar
@Zuzanna

Byłam na rozmowie na to stanowisko - szukają/szukali młodszego specjalisty ze względu na mniejszy koszt a wymagają wiedzy specjalisty lub seniora. Warunki finansowe - bez szału, oczywiste było, że ok. 7000 brutto jest dla nich ciężkie do przełknięcia. Rozmowę z działem HR wspominam bardzo przyjemnie i profesjonalnie, jednak rozmowa z osobą z działu, która bodajże była managerem działu zakupu i/oraz logistyki to koszmar. Kobieta była bardzo nieprzyjemna i nieprofesjonalna, wręcz atakująca, nie dająca dać dojść do słowa(halo, chyba to rozmowa kwalifikacyjna, więc to ja powinnam głównie się wypowiadać a nie słuchać opinii starszawej, sfrustrowanej Pani, co myśli na mój temat i mojej edukacji?) właściwie nawet mnie obraziła kilkukrotnie. Spełniałam wszystkie wymagania nawet te dodatkowe, oprócz jednego (niezbyt kluczowego na tym stanowisku i niezbyt problematycznego do wdrożenia się). Starsza Pani uczepiła się jak wampir swojej ofiary tego jednego tematu w którym nie miałam doświadczenia (o czym uprzedziłam i wspomniałam sama na początku pierwszego etapu, bo chciałam być uczciwa, nie było to żadnym problem) i pastwiła się nade mną, sugerując dlaczego jestem tak leniwa i głupia, że tego nie wiem (pomijając fakt, że w normalnych firmach nie ma specjalistów od zakupu, produktu, logistyki, importu i e-commerce w jednym i człowiek od wszystkiego to człowiek od niczego i wymaganie tych wszystkich umiejętności w jednym to zwykle januszostwo). W trakcie rozmowy próbowałam opowiedzieć na jakiej zasadzie i jakich metod i źródeł używałam ja, pracując na poprzednich stanowiskach ale Starszawa Pani, była tak nieprofesjonalna, że nawet nie słuchała co mam do powiedzenia, rzucając się ciagle, że u nich to jest inaczej. No cóż, żadna firma nie zajdzie daleko, jeśli nie jest się otwartych na nowe pomysły a jedynie fiksując się na tym, że ja wiem najlepiej. Byłam w takim szoku, że po wyjściu z rozmowy, chciałam od razu zadzwonić, że dziękuję za współpracę. Bardzo toksyczna osoba, nie życzę nikomu, aby trafić do miejsca, gdzie trzeba współpracować z powyższą Panią. Może w innych działach jest lepiej, bo generalnie pozostali ludzie z którymi rozmawiałam byli uprzejmi i profesjonalni ale w tym dziale - odradzam. Bardzo się cieszę, ze wystawili tę Panią na rozmowę, bo inaczej bardzo szybko uciekałam z miejsca z taką atmosferą… Koszmar, nigdy w życiu nie byłam na tak złej, nieprofesjonalnej i nieuprzejmej rozmowie.

Starszy Pracownik
@Koszmar

Szanowna Kandydatko, Jest mi niezmiernie przykro, że w ten sposób odebrała Pani naszą kilkunastominutową rozmowę kwalifikacyjną, konkretne pytania o Pani wiedzę, umiejętności i chęci uczenia się w obszarze, na który Pani aplikowała.  Pani edukacja czy wykształcenie nie były tematem rozmowy, tylko doświadczenie, kompetencje, potencjał oraz perspektywy. Jeśli poczuła się Pani czymś obrażona, bardzo przepraszam, nie takie były intencje.  Każdy ma prawo wydawać opinie oraz interpretować cudze postawy i zachowania na swój sposób. Niemniej jednak, kultura i prawo wymagają, aby wystawić ocenę na oficjalnym portalu bez dyskryminacji i inwektyw, a które kilkukrotnie Pani podkreśla w swojej opinii. Nie znając specyfiki naszej firmy, jej aktywności, działalności, zasobów i kompetencji pracowników, jak również moich, wydała Pani opinię, że firma, do której świadomie złożyła Pani aplikację, nie jest normalna. Co do merytoryki, Pani przekonanie, że spełniała wszystkie wymagania oprócz jednego, wg Pani subiektywnej oceny, niezbyt kluczowego jednak będącego w naszej firmie priorytetowym jak i wiele innych aspektów, potwierdza, że nie powinna Pani wyciągać pochopnych wniosków, a już na pewno, nie mając odpowiedniej wiedzy, oceniać co jest ważne dla pracodawcy, zespołu a co nie. Nie w każdym etapie procesu zakupowego trzeba być wysokiej klasy specjalistą, ale wykazanie się minimum zainteresowania jak funkcjonuje całość a nie tylko „mój” kawałek, jest z pewnością mile widziane przez każdego potencjalnego pracodawcę, chociażby ze względu na urlopowe zastępstwa. Być może z wiekiem, sama Pani do tego dojdzie będąc starszym pracownikiem???? W każdej firmie funkcjonują również pewne schematy, procesy i standardy, od których się nie ucieknie, do których trzeba się dostosować. Nie każda firma jest korporacją, gdzie proces ma osobne zespoły na realizację poszczególnych etapów i nie każda też firma oferuje stanowisko, które pozwala na realizację własnych pomysłów. Mam jednak nadzieję, że nowy pracodawca takie możliwości Pani stworzy, czego serdecznie Pani życzę.   Z poważaniem, Starszawa Pani ????

Joanna

Spędziłam w firmie kilka dobrych lat, także z miłą chęcią podzielę się moimi wrażeniami. Po pierwsze i najważniejsze, polecam pracę w VISION chociażby z uwagi na cudowną atmosferę, która tam panuje - mimo obecności kilku osób, z którymi ciężko się pracuje, zdecydowana większość to świetni ludzie, życzliwi i pomocni w każdej sytuacji. Jeśli szukacie stabilnego zatrudnienia i znacie języki obce (angielski + niemiecki lub francuski), z pewnością odnajdziecie się w tej firmie. Z plusów wymieniłabym również dość ciekawy benefit, jakim jest pula darmowych nocy, które można wykorzystać w lokalizacjach, gdzie znajdują się firmowe apartamenty. Odnośnie do minusów, warto wspomnieć o dość dużym rozłamie między poszczególnymi działami w firmie (pracownicy biur zlokalizowanych poza Polską są traktowani zdecydowanie lepiej) oraz niezbyt przemyślanej hierarchii (właścicielka ma zawsze decydujące zdanie, mimo bardzo ubogiej wiedzy na temat zasad funkcjonowania firmy). Bardzo mile wspominam pracę tutaj, dużo mnie nauczyła i pozwoliła rozwinąć się w wieku aspektach. Z czystym sumieniem polecam VISION wszystkim osobom, które są na początku swojej kariery - nie będziecie żałować :)

@Joanna

Dzięki za taki wyczerpujący komentarz. Mogłabyś jeszcze napisać czy wynagrodzenie jakie proponują (pisałaś o wymaganych językach obcych itp) jest adekwatne do umiejętności pracownika? Można tutaj zarobić dobre pieniądze?

@Gabriela

Wypłata osiąga zawrotne kwoty oscylujące nieco pożyjej najniższej krajowej przy dobrych wiatrach i awansach może osiagniesz nawet średnią krajową

Goczarow

Firma nie traktuje poważnie kandydatów. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zapewniano mnie, że absolutnie NA PEWNO w terminie X (padła konkretna data) otrzymam informację zwrotną co do wyniku mojej rekrutacji, nawet jeśli firma nie zdecyduje się podjąć ze mną współpracy, to i tak mnie o tym poinformują. Oczywiście nic takiego się nie zdarzyło - po rozmowie kwalifikacyjnej brak jakiejkolwiek informacji ze strony firmy. Po co w takim razie zapewniać, że na pewno będzie feedback, skoro z góry wiadomo, że to nieprawda? Szkoda, że poświęcony przeze mnie czas i poniesione na dojazd wydatki nie zostały docenione choćby krótkim mailem o treści "Dziękujemy za udział w rekrutacji, niestety nie jesteśmy zainteresowani nawiązaniem z Panią/Panem współpracy", którego napisanie zajęłoby może minutę. Nie polecam

@Goczarow

Szanowny Panie, KAŻDA osoba będąca na rozmowie kwalifikacyjnej otrzymuje mailowo lub telefonicznie informację o wynikach rekrutacji. Proszę sprawdzić, czy nasza wiadomość nie trafiła do folderu "spam". Jeżeli z jakiegoś powodu informacja nie dotarła, bardzo przepraszamy i zapewniamy, że nie wynika to z braku szacunku do Kandydata. Z naszej wewnętrznej ewidencji wynika jednak, że każda osoba będąca na rozmowie w ostatnim czasie dostała informację o wyniku bądź wydłużeniu terminu rekrutacji. Jeżeli chciałby Pan podać nam przynajmniej swoje imię lub skontaktować się osobiście mailowo, sprawdzimy co mogło być przyczyną zaistniałej sytuacji i oczywiście skontaktujemy się w sprawie wyniku rozmowy. Pozdrawiamy, Dział HR

Tia
@Goczarow

Jak patrzę tu w opinie to dużo osób narzeka na mało profesjonalny hr.... firma na stracie robi sobie kiepską opinię

Beka

W tej firmie kazali mi uczyć się imion i nazwisk ok 60 sprzątaczek we wszystkich krajach w jakich Vision ma pokoje plus miasto w jakim dana sprzątaczka pracuje.....finalnie był z tego test pisemny brzmi jak żart ale to smutna rzeczywistość Vision????????

Anix
@Beka

A co w tym dziwnego, ze pracownik, który pracuje w dziale koordynacji sprzątań WSZYSTKICH LOKALIZACJI i zarządza personelem sprzątającym musi mieć w głowie takie informacje? Bez takiej elementarnej (jak dla tego działu) wiedzy nie da się raczej sprawnie wykonywać swoich obowiązków. Pani na kasie w markecie tez często musi się nauczyć na pamięć kodu dla każdej "bułeczki" bo jakby sprawdzała wszystko przy kliencie, to obsługa trwałaby 5 razy dłużej. Prosta analogia… ????

Xddx
@Anix

Dobre porównanie->praca w Vision porównana do pracy w sklepie na kasie to strzał w 10 :) niesmiało dodam tylko że nawet w biedronce w kasie samoobsługowej nie trzeba wpisywać żadnego kodu xd A zarobki zarobki porównywalne do tych w Vision :) I jakos nie trzeba uczyć się bzdur na pamięć :) wniosek nawet biedronka czy Lidl ma lepsze systemy niż Vision

Zzzz
@Beka

No rzeczywiscie bardzo dziwne i straszne, że kazali Ci się nauczyć czegoś w pracy. Istna tragedia. Na dodatek wiedza niezbędna na Twoim stanowisku :D Trzeba było aplikować do innego działu. Ale tam pewnie też by czegoś od Ciebie wymagali.

Olo
@Zzzz

Praca w Vision jest spoko, pracowałem w obsłudze klienta, milion telefonów ale to chyba normalne w pracy na słuchawce, pracujesz po 10h bo czemu nie brać nadgodzin? Fajna sprawa można w pracy zostać po pracy. Tak jak pisał zzz to normalne że w pracy każą coś robić, myslisz że będziesz się odbijać? nie ma miejsca dla leniwych, wielki szok że każą zapamiętać imiona sprzątaczek.ja czasem przez 5h od biurka nie miałem kiedy do łazienki iść i tak nie marudziłem jak nie było czasu jeść to czas szybko leciał. Zresztą po co jeść trzeba było pracować A nie jęczeć że coś trzeba robić

Hanna
@Olo

piszesz o 10h, ale to tak codzienie czy tylko gdy chcesz dorobic do pensji ? nikt nie zmusza ich robienia?

@Hanna

Firma ma kulturę pracy taką jak widzisz tu w opiniach, sama wyciągnij wnioski :).Jeśli pracownicy sami porównują pracę w Vision do pracy markecie to chyba więcej komentować nie trzeba.

Jaka atmosfera panuje w firmie VISION WARSAW SP. Z O.O.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 21 lipca. Czy jest rotacja?

Kam

Co by nie mówić o tej firmie, to akurat na atmosferę chyba nikt tu nie narzeka ;)

HR Vision Warsaw Sp. z o.o.

Dzień dobry, oczywiście! Prowadzimy również rekrutacje na stanowiska niższego szczebla, gdzie doświadczenie nie jest wymagane.

Renata
@HR Vision Warsaw Sp. z o.o.

To super, a jakie są stanowiska? I rozumiem że szkoły też nie trzeba?

@Renata

Szanowna Pani, zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń na portalach pracy. Tam można znaleźć wszystkie informacje o wymaganiach na konkretne stanowiska.

OK

tak, oczywiscie...ale na kazdym stanowisku wymagana jest biegła znajomość minimum jednego języka obcego

Non prof.

Kontakt z paniami w trakcie procesu rekrutacyjnego oceniam pozytywnie, jednak sam proces jest nieprofesjonalny. Bardzo slaby przeplyw informacji. Kandydaci sa niedoinformowani w podstawowych kwestiach. Czesc informacji dot. zatrudnienia wydaje sie byc owiana tajemnica (??). O wszystko trzeba dopytywac. Jest to frustrujace.

Biala Krowa
@Non prof.

czy moge zapytac, jakie sa propozycje finansowe? Powyzej sredniej krajowej?

@Biala Krowa

Są niepoważne.

Mmm
@Non prof.

Proces rekrutacyjny jak i cały HR niestety działają w taki sposób jak zostało to opisane

Agata

Niepoważne tzn? Znasz konkrety czy tak tylko sobie piszesz?

Kandydatka
@Non prof.

Hmmm, ja mam zupełnie inne odczucia po rekrutacji, mimo, że nie zostałam niestety ostatecznie wybrana :( Powiedziałabym że to jedna z najprzyjemniejszych rozmów na jakich byłam. Panie bardzo sympatyczne, opowiedziały o firmie, o dziale, o obowiązkach, o zatrudnieniu, umowach, benefitach. Na koniec też pytały, czy ja nie mam pytań więc gdyby coś było nie jasne to pewnie też by odpowiedziały. Aha, no i duży plus za to że dostałam odpowiedź o wynikach rekrutacji mimo że była negatywna. To chyba rzadkość. Dla mnie bardzo na plus. Nie wiem jak po zatrudnieniu by było, hehe :D

Oaoao
@Non prof.

To prawda, rekrutacja słaba, nic nie wiadomo informują tylko o pozytywnych aspektach pracy, te negatywne zostają przemilczane i wychodzą w "praniu" dopiero jak zacznie się pracę..... Ponadto dużo nieścisłości odnośnie podstawych aspektów jak zakres obowiązków itd a tak odnośnie samej pracy to w sumie typowe korpo nic specjalnego, stawki też nie powalają w stosunku do wymagań typu biegłość w 2 językach obcych to w innych firmach można zarobić więcej :D

B.
@Oaoao

Bardzo niskie zarobki oferowane za pracę w drogim kraju, w którym firma ma siedzibę. Oferowany jest odpowiednik polskiej pensji.

@Oaoao

Dlaczego mówisz że na rozmowie o pracę pada dużo nieścisłości związanych z podstawowymi aspektami jak zakres obowiązków? Proszę chociaż przykładowe nieścisłości które tam się pojawiły Ok?

@B.

Firma Vision Warsaw ma przecież siedzibę w Polsce :D

Antoni
@Marta

Może mu się pomyliło z jakąś inną firmą, kto wie :D Czyli tu te zarobki są okej?

@Antoni

Według mnie ok. Tym bardziej, że można liczyć na systematyczne podwyżki już w pierwszym roku pracy.

Nope
@Antoni

Zarobki są mocno słabe, chociaż to penwie zależy od stanowska. Jednak firma jest dość mała - ( w Warszawie poniżej 100 pracowników) także nie ma co liczyć na cud finansowy..... Jeśli ktoś nie ma oczekiwań to będzie zadowolony :) firma raczej udaje bogatą aniżeli nią jest

@Nope

To ile tak średnio pracownikom tu do portfeli wpada? ;)

Tłumacz audiowizualny?

Czy są tu tłumacze audiowizualni? Na jakie zarobki można liczyć, jaka atmosfera w zespole, czy są mozliwości szkoleń,rozwoju?

Argumentujący

Dużo intrygujących opinii jednak niewiele faktycznie zgodnych z prawdą. Pracowałem w tej firmie ponad 3 lata i jest dużo plusów, niestety im więcej czasu spędziłem w firmie tym więcej dostrzegam minusów. Także po kolei: + Lokalizacja + Atmosfera + Nadgodziny (a raczej ich brak) + Kwartalne wyjścia i spotkania + Impreza Świąteczna (Boże Narodzenie) + Bardzo dużo wiedzy można nabyć od współpracowników + Ludzie są chętni do pomocy i nauczania wielu rzeczy (IT) + Dla Ambitnych i Rezolutnych osób możliwości rozwoju jak najbardziej są + Fajna opcja na pierwszą pracę & trampolinę karierową - Kiepska możliwość rozwoju (Firma w ogóle nie pomaga / interesuje się) kierunkiem jaki chciałby obrać pracownik - Brak inwestycji w pracownika -> Wszystko jest ukryte za ścianą lojalki. Doszkolenia, kursy i ewentualne dodatkowe inicjatywy są w sferze całkowitego zapomnienia, chyba że firma bezpośrednio będzie na tym korzystała. - Bardzo duża rotacja pracowników (W ciągu tylko jednego roku miałem aż 4(!!) przełożonych) - Wynagrodzenie zdecydowanie poniżej średniej rynkowej - Rozmowy roczne, na których dużo się mówi, ale niewiele z tego wynika - Top management (1 osoba) decyduje o wszystkim, podwyżce, home office, benefitach, a jednak absolutnie nie zna pracownika, ani jego obowiązków. - Brak budżetu którym mógłby zarządzać osoby faktycznie znające zespół (Managerowie & Dyrektorzy) wszystko uzależnione od widzimisię jednej osoby ^ - Brak spójnej strategii - Biuro jest zdecydowanie za małe, brakuje toalet, brakuje miejsca, wszystko jest na ścisk - Klimatyzacja jest zagrzybiona (Firma nic z tym nie robiła) - Tłuste czwartki we wtorki - Brak benefitów (Compensa nieproporcjonalnie droga i pakiet bardzo niski, multisport bardzo biedny) - Warszawskie biuro jest lekko dyskryminowane. Biura zagraniczne dostają regularne imprezy, kosze z prezentami / upominki z tytułu świąt. Nic z tego nie dzieje się w Warszawie Ogólnie możliwości rozwoju jak najbardziej są, jednak są bardzo silnie uzależnione od tego, z kim się poznacie, jak bardzo obrotną i rezolutną osobą jesteście, a także jak dużo wkładu własnego poświęcacie. Nie liczcie na fanfary, bonusy i podwyżki jeżeli stworzycie coś super korzystnego dla firmy (na pewno to wykorzystają, jednak nikt za to nie podziękuje). Niemniej jednak to były całkiem fajnie spędzone 3 lata, tym bardziej uwzględniając osoby i atmosferę wewnątrz zespołów. Z punktu widzenia szeregowego pracownika ~ Dobra pierwsza praca, szybki start kariery, chłońcie każdy możliwy skrawek wiedzy i po roku, maks dwóch latach czas na zmiany. Dopóki nie będziecie się angażować w "Szersze" życie firmy, wszystko będzie się układało całkiem gładko. Bardzo miło będę wspominał poszczególne osoby i działy, mnóstwo świetnie spędzonych chwil i niesamowicie szerokich tematów, natomiast bardzo negatywnie będę wspominał odejście. Negocjacje ze strony pracodawcy były prowadzone bardzo nieudolnie, a po fakcie obiecywanie innym pracownikom benefitów (w mojej obecności), które podczas moich negocjacji nie były możliwe. trochę na zasadzie "Patrz. innym damy to czego Tobie nie daliśmy" Bardzo niezdrowa sytuacja.

Kamila
@Argumentujący

Ja bym chciała nawiązać do tych możliwości rozwoju :P A co w sytuacji gdyby pracownik zgłosił chęć rozwoju? Czy wtedy zostaną mu przedstawione jakieś opcje?

@Kamila

Pani Kamilo, każdy Pracownik ma taką możliwość podczas corocznej rozmowy ewaluacyjnej. Wraz z przełożonym ustalane są cele na nowy rok, w tym propozycje możliwości rozwoju. Firma może również finansować/ współfinansować zewnętrzne szkolenia i kursy Pracowników.

Renata
@HR Vision Warsaw Sp. z o.o.

I jakie to są możliwości, awans czy bardziej symboliczna premia? :P

Marzena
@Argumentujący

tłuste czwartki we wtorki? XD jak to możliwe? chyba zrezygnuję z aplikowania do nich jednak...

@Marzena

XD a w czym problem, w każdy dzień pączek dobry! Może zaczną robić podwójnie święta to tez by była atrakcja jakby nie patrzeć. ;p

Jak dużo osób pracuje w VISION WARSAW SP. Z O.O.?

HR Vision Warsaw Sp. z o.o.

Dzień dobry, obecnie spółka zatrudnia ok. 70 Pracowników.

niktważny

sporo tu opinii niepodpartych argumentami :) ja pracowałem w tej firmie przez jakiś czas i to co mogę powiedzieć: + lokalizacja biura + fajne miejsce na pierwsze doświadczenie zawodowe, zwłaszcza w międzynarodowym środowisku + firma próbuje raz na kwartał zorganizować jakieś wspólne wyjście na miasto lub wyprawić imprezę w biurze + nadgodziny średnio raz na pół roku - mierna dieta na delegacjach służbowych - ludzi w biurze jest coraz więcej przez co brakuje miejsc - jeden zespół może być rozproszony po paru pokojach - duża dysproporcja w zarobkach między pracownikami różnych działów, a odpowiedzialność podobna - proces rekrutacyjny mógłby być nieco lepszy - często nowi pracownicy okazują się być nietrafieni. Brakuje rekruterów z prawdziwego zdarzenia a co za tym idzie również odpowiedniego budżetu dla fachowców - bardzo ograniczone kompetencje na stanowisku managera działu/zespołu a jednocześnie pełna odpowiedzialność za rezultaty - duża rotacja - brak szkoleń dla pracowników (pomijam przygotowanie do pracy co jest naturalne) To jak się rozwiniecie w firmie zależy od Was - jeśli będziecie ambitni, zmotywowani i pomocni sądzę, że prędzej czy później zostaniecie docenieni, ale nie liczcie na jakieś duże zmiany w waszych wynagrodzeniach. Opinia na temat firmy na pewno byłaby lepsza, gdyby polityka i strategia były zrozumiałe dla wszystkich. Super, że firma coraz lepiej sobie radzi w swojej branży (wynajem nieruchomości) i otwiera nowe inwestycje, jednak dla pracowników nie jest to żaden pozytyw bo obowiązków przybywa a ekwiwalent pozostaje taki sam. Na pewno będę miło wspominać to miejsce oraz koleżanki i kolegów z biura, ale niedosyt pozostaje, bo mogłoby być znacznie lepiej.

Kamila
@niktważny

Jak wygląda ta dysproporcja jeśli chodzi o zarobki w Visionie? O ile różnią się wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach? Czy możliwe jest uzyskanie awansu i podwyżki wynagrodzenia? Jeśli tak, to w jaki sposób? :)

Zostaw merytoryczną opinię o VISION WARSAW SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w VISION WARSAW SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy VISION WARSAW SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VISION WARSAW SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VISION WARSAW SP. Z O.O.
3.1/5 Na podstawie 15 ocen.

VISION WARSAW SP. Z O.O.