Opinie o VISION WARSAW SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VISION WARSAW SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie VISION WARSAW SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VISION WARSAW SP. Z O.O. w Warszawa

pan starszy

Dlaczego ciągle pojawia się w ogłoszeniach "Młodszy..."?! Nie stać was na zatrudnianie ludzi mających doświadczenie? Na dyskryminację ze względu na wiek jest paragraf.

ona
@pan starszy

tak, nie stać ich na płacenie więcej, firma jest idealna jako pierwsza praca - łatwo przyjmą, nauczą, bo szkoleniowcy muszą coś robić, płaca słaba

Antoni
@ona

Czy szkolenia gwarantują zdobycie odpowiedniej wiedzy potrzebnej na danym stanowisku, oraz czy są proponowane tylko na początku, czy jednak odbywają się też cyklicznie? Piszesz, że to dobra firma na początek, ciekawi mnie czy rotacja w VISION WARSAW jest duża, wiesz coś na ten temat?

HR Vision Warsaw Sp. z o.o.
@pan starszy

Szanowny Panie, wiek Kandydatów nigdy nie miał i nie będzie miał wpływu na podejmowane przez nas decyzje w procesach rekrutacyjnych. Faktem jest, że wiele naszych ogłoszeń dotyczy asystentów i młodszych specjalistów, ponieważ zdecydowana większość stanowisk managerskich czy specjalistycznych obejmowana jest przez długoletnich Pracowników Vision Warsaw Sp. z o.o., którzy swoje doświadczenie zdobywali w strukturach naszej firmy. Jesteśmy zdania, że Manager, który dokładnie zna pracę i zadania swoich Pracowników najlepiej zarządza zespołem będąc jednocześnie dużym wsparciem merytorycznym dla jego członków. Rekrutując na stanowiska wyższego szczebla, w pierwszej kolejności dajemy więc szansę awansu i rozwoju osobom już u nas zatrudnionym.

Damian

Nałożono na mnie obowiązek kwarantanny, w dniu rozpoczęcia zatrudnienia. Zostałem przetransportowany do izolatorium bez telefonu. Na wlasna reke zrobilem test na obecność koronawirusa- wynik wyszedł negatywny. Niestety, HR oznajmił mi, że już nie są zainteresowani współpracą. Nie polecam.

Renata
@Damian

Bardzo mi przykro, że firma zrezygnowała ze współpracy z Tobą z powodu tego, że nałożono na Ciebie obowiązek kwarantanny w pierwszym dniu pracy. Jesteś pewien, że nie da się jakoś rozwiązać tej sytuacji i dogadać się z pracodawcą? W końcu to czynnik niezależny od Ciebie.

HR Vision Warsaw Sp. z o.o.
@Damian

Panie Damianie, Dodając opinię na temat naszej firmy przedstawił Pan niepełny obraz sytuacji. W ciągu procesu rekrutacyjnego 3 razy przekładał Pan termin rozmowy kwalifikacyjnej informując nas o niemożliwości przybycia albo w dniu umówionego spotkania, albo w noc poprzedzającą je. Dwa razy powodem nieobecności był „kontakt z osobą zakażoną COVID-19” i konieczność odbycia testu. Mimo wszystko za każdym razem dawaliśmy Panu kolejną szansę i ostatecznie po udanej rozmowie rekrutacyjnej zdecydowaliśmy się na współpracę. Bardzo późnym wieczorem w przeddzień planowanego zatrudnienia poinformował nas Pan o konieczności wykonania testu na obecność koronawirusa- trzeciego już w ciągu naszej niedługiej znajomości, po czym po całym kolejnym dniu milczenia, o godzinie 5 rano oznajmił Pan, że pomimo negatywnego wyniku testu kwarantanna będzie trwać aż do północy, co według naszej wiedzy nie mogło być zgodne ze stanem faktycznym (i wytycznymi Sanepidu). Jest nam bardzo przykro, że mimo kilkukrotnego okazania zaufania i dania Panu szansy, poświęconego czasu, narażenia nas na koszty badań lekarskich i faktu, że ostatecznie z powodu Pana Osoby opóźnił się cały proces rekrutacyjny wystawił nam Pan negatywną opinię na portalu GoWork. Mimo wszystko życzymy dużo zdrowia i sukcesów zawodowych.

Karol

Podpowiedzcie czy prowadzą czasami rekrutacje? Jak się pracuje i zarabia?

Joanna

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Customer Service Agent. Co możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy firmy? Chętnie dowiemy się również więcej o Waszych doświadczeniach.

Firma VISION WARSAW SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy specjalista ds. administracyjnych w dziale operacyjnym z j. niemieckim. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
asd

Pewnie,że jako wytwórnia świetnie sobie radzą na rynku, co ma odzwierciedlenie w zarobkach pracowników.

admin

Wiesz coś na temat firmy VISION WARSAW SP. Z O.O., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o VISION WARSAW SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w VISION WARSAW SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy VISION WARSAW SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VISION WARSAW SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VISION WARSAW SP. Z O.O.
3.1/5 Na podstawie 15 ocen.

VISION WARSAW SP. Z O.O.