Opinie o MAXKURIER w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MAXKURIER. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAXKURIER o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAXKURIER w Legnica

Jerzy

Ktoś już pracował w MaxKurier? Jakie macie opinie o tym pracodawcy? Oferuje stabilne zatrudnienie? Każdy komentarz będzie pomocny.

Lucjan

Polecam ! Firma jak wiele innych, ale doręczają na czas i bez problemu już kilka lat korzystam od czasu do czasu

Paczuszki jak zawsze na czas :))))) Dziekujemy

bosak

Pozytywnie ! Paki jak zawsze dostarczone na czas, dzieki

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MAXKURIER? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
beartix

Spoko kurier i nie trzeba czekac tygodnia na transport i modlic sie o miejsce na swieta, jak zamawialam u innego kuriera to miejsca na paczki brakowalo juz na poczatku grudnia a w makskurierze zawsze mi brali paczke nawet tuz przed swietami wiec jak dla mnie ok i dostarczaja szybko

mariusz

Polecam paczki dochodza na czas a ceny spoko,nawet dwie flaszki domowej sliwowicy mi matula ostatnio wpakowala i doszly cale hehe a takie trunki tu na wage zlota, pozdro Maxkurier !! Mariusz z Doncaster

Seba

Chciałem pochwalić firmę za zmianę przewoźnika na trasie Anglia -Polska od kiedy przyjeżdza nowy wszystko idzie szybko i sprawnie kurier nie ma problemu ze znalezieniem mojego domu. Dodam, że zmiana sposobu płatności też na plus. Brawa dla firmy MaxKurier Zadowolony klient Sebastian

Dawid Ryś

Dziś zostałem miło zaskoczny przez firmę Maxkurier :) Dostałem rabacik na drugą paczkę. Fajna sprawa więcej takich promocji róbcie. Dziękuję :)

Zuzanna

Zamówiłam wysyłkę 3 paczek, ale po zapłaceniu okazało się, że wyślemy dwie zgłosiliśmy to do firmy a zwrot był w kilka dni. Usługa wykonana dobrze, a kurier paczkę zaniósł na 2 piętro :)

Stały klient

Od kilku lat korzystam z usług Maxkuriera nigdy nie było problemów, paczki odbierane zawsze na czas obsługa miła, szybko i sprawnie wszystko dociera na miejsce a co jakiś czas robią promocje.

Reweacja zamówiliśmy i opłaciliśmy paczkę kurier był już następnego dnia po odbiór a na miejsce paczka dotarła w 3 dni. Tak sprawnej i szybkiej obsługi jeszcze nie mieliśmy :) Polecam !!!

ona

Sciema z tymi opiniami cos, ja wyslalam paczke i wszystko tiptop po 3 dniach moja paka w Niemczech, szkoda tylko ze samej torby podroznej wyslac nie mozna bo pakowac trzeba w karton no ale takie zasady maja

Iwona

Super firma polecam, paczkę dostarczyli bardzo szybko bez problemów

Czytam i nie mogę w to uwierzyć widać, że komuś bardzo się ta firma nie podoba, a może są za dużą konkurencją dla kogoś? Każdemu może się coś przytrafić tam tylko pracują ludzie, a nie roboty. Ja wysyłam paczki z różnych firm i chcę mieć taką obsługę na terenie kraju jaką mam w Maxkurierze. Współpracuję z nimi od lat na różnych trasach Anglia, Holandia, Niemcy. Bardzo miła obsługa i nie mam do nich uwag, na maile odpowiadają szybko dla mnie firma bardzo rzetelna .

Anita Hamburg

Hej, miałam ostatnio do czynienia z Max kurier i mam pozytywne doświadczenia. Chciałam zamówić paczkę z Holandii do Niemiec i nie mogłam znaleźć firmy, która będzie w stanie to zrobić. Jakoś trafiłam na nich, chyba koleżanka wysyłała kiedyś z nimi. Nie mieli tej trasy w standardzie ale wycenili mi ja na niecale 60 eur i to rozsadna cena patrzac na takie firmy jak DHL ktore licza pond 100. Paczka doszla cala, bez zastrzezen i na pewno skorzystam w przyszlosci moze na Swieta:)

Marek Ogiński

Zamówiłem u nich ze 3 razy, fakt jednej paczki wziąć nie chcieli i nie rozumiałem na poczatku dlaczego ale okazało się ze za duża, mają swoje wymiary, jakich nie mogę przekroczyć. Dostawa sprawnie i wszystko całe nie mam większych zastrzezen

Ania kaminska

Wyslalam nimi paczke miesiac temu, fakt ze sa tansze firmy ale mialam juz niejedne przeboje ale akurat na maxkurierze sie nie zawiodlam. Paczke odebrali od mojej mamy na drugi dzien, zapare dni byla juz w Londynie i nic nie uszkodzone wiec OK jak dla mnie:))

Berik

Zamawiałem u nich nieraz od 5 lat, zawsze szybko i sprawnie. Czasem kurier nie mógł trafić ale w końcu sie nauczyli gdzie jechac hehe

Magda

Myślę, że trzeba by było gdzieś nagłośnić sprawę z "problemami tej firmy", to są jakieś kpiny!! Moja paczka wysłana 3 miesiące temu, do dnia dzisiejszego nie doszła (z Holandii do Polski) nie mówiąc już o tym że kontakt z tą firmą też był ciężki. Po napisaniu maila z treścią że zgłoszę sprawę na policję, ktoś wreszcie raczył mi odpisać.. no i wkoncu się dowiedziałam że moja paczka być może została "zutylizowana" ponieważ były tam rzeczy które nie powinny być wysłane????????.. czyli spożywcze rzeczy, do jedzenia (m. Inn.słodycze)dla starszej osoby na święta. Nie raz takie paczki wysyłałam inymi firmami i zawsze wszystko dochodziło, nie wiem czemu wybrałam te beznadziejną firmę! Poprostu dramat!! Nie polecam tej firmy!! Pieniądze stracone a po paczce niema śladu!!

Magdalena

Futma (usunięte przez administratora) klientów. Beak hakiegokolwiek kontaktu z nimi. Na infolinii można "wisieć " ustawowy czas, po czym koniec połączenia. Zero KULTURY I SZACUNKU. Na e-mail można czekać w nieskończoność. Totalna porażka, nikomu NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o MAXKURIER - Legnica

MAXKURIER