MAXKURIER

Legnica

Opinie o MAXKURIER

Marta z Dublina 2015-05-26 17:41:12
Bardzo dobra obsluga, przesylka dotarla na czas a kurier byla bardzo mily. Rowniez obsluga na telefonie bardzo profesjonalna. Zdecydowanie polecam :))))
marlena81 2015-07-31 23:58:03
Zupelnie nie rozumiem tych komentarzy, jak dla mnie firma suuuuper:))) Bardzo dobry kontakt z firma, kurier zadzwonil i powiedzial kiedy bedzie pomogl wyniesc paczke a dostawa 3 dni i wszystko cacy;) cena tez przyzwoita
adam s 2015-09-03 19:10:19
WSZYSTKO OK, POLECAM
eryk 2016-08-28 16:54:10
Bardzo solidni i na czas
adr 2016-10-19 21:59:44
a ja nigdy nawet nie korzystalem z ich usług ale nie dzialaj tylko w legnicy? czy w innych miastach rowniez? na mazowszu o nich nie słyszałem, a wpadli mi w wyszukiwarce, ale widze ze dobrze oceniacie
Tision 2016-12-10 00:00:51
Bardzo solidna firma! Wszystko załatwione na czas, kontakt z konsultantami na czacie przydatny przy składaniu zamówienia.
Bardzo polecam!
marcoM 2016-12-13 12:27:32
paczki wysylam juz z nimi 2 lata, polecam goraco !!!!
Mariusz (Wexford) 2016-12-19 10:17:22
Tragedia!!!!! Zgubili moją przesyłkę, co się przecież zdaża. Tragedia , polega na tym, że nie potrafią zająć się klientem w razie kłopotów. Jak coś dociera, to nie ma problemu, lecz jakość firmy poznajemy w jaki sposób rozwiązuje zaistniałe kłopoty. Przesyłka nie została odnaleziona mimo tracking-u, skanów , kodów itd. Nie kontaktują się z poszkodowanym klientem. Nie odpowiadają na emaile przez Tydzień do dwóch. Nie można uzuskać od nich precyzyjnej informacji co do długości rozpatrzenia reklamacji. NIE POLECAM !!!
Trzymajcie się od nich z daleka.
Mariusz (Wexford) 2016-12-19 10:21:22
Trzymajcie się od nich z daleka.
mjhghjg 2016-12-22 20:23:56
tragedia!!! nie mozna sie do nich dodzwonic wiecznie zbywają i po dwoch dnaich odpisuja na meila!!! nie polecam!!! paczka nie zostala odberana po 4 dniach od wskazanej daty az w koncu zrezygnowalam z ich usług to teraz nie moge sie doprosic o zwrot pieniedzy!!!!
lejlo5 2017-01-17 09:59:06
To jest kurier z lat '80-tych! nie ma kontaktu, kradną rzeczy z przesyłek, nie wiadomo kiedy będą, a paczka z Krakowa do Antwerpii idzie tydzień!!! nikt nie odbiera telefonów, nie odpowiadają na e-maile. To skandal żeby taki kurier mógł się utrzymać na rynku! jeśli szukasz kuriera to na pewno nie tego! totalne dno!!!
kelel 2017-01-19 08:13:18
to s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niewiarygodne żeby kurier okradał swoich klientów! ściema wielka ta firma nie zrabia na przesyłkach tylko na kradzieży rzeczy z przesyłek, to nie jest kurier oni zlecają przesyłki komu innemu przesyłki idą całe tygodnie i nie wszystko dochodzi NIGDY NIE ZAMAWIAJ TEGO KURIERA!!!!
Zostaw swoją opinię o MAXKURIER - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAXKURIER