MAXKURIER

Legnica

Opinie o MAXKURIER

Marta z Dublina 2015-05-26 17:41
Bardzo dobra obsluga, przesylka dotarla na czas a kurier byla bardzo mily. Rowniez obsluga na telefonie bardzo profesjonalna. Zdecydowanie polecam :))))
marlena81 2015-07-31 23:58
Zupelnie nie rozumiem tych komentarzy, jak dla mnie firma suuuuper:))) Bardzo dobry kontakt z firma, kurier zadzwonil i powiedzial kiedy bedzie pomogl wyniesc paczke a dostawa 3 dni i wszystko cacy;) cena tez przyzwoita
adam s 2015-09-03 19:10
WSZYSTKO OK, POLECAM
eryk 2016-08-28 16:54
Bardzo solidni i na czas
adr 2016-10-19 21:59
a ja nigdy nawet nie korzystalem z ich usług ale nie dzialaj tylko w legnicy? czy w innych miastach rowniez? na mazowszu o nich nie słyszałem, a wpadli mi w wyszukiwarce, ale widze ze dobrze oceniacie
Tision 2016-12-10 00:00
Bardzo solidna firma! Wszystko załatwione na czas, kontakt z konsultantami na czacie przydatny przy składaniu zamówienia.
Bardzo polecam!
Karolina z Bielska-Białej 2017-04-07 10:32
Pierwszy raz wysyłałam mężowi paczkę z Polski do Walii. Byłam pełna obaw. Jednak zostałam bardzo mile zaskoczona, paczka została dostarczona w ciągu 4 dni. W stanie nienaruszonym. Konsultant na czacie bardzo pomocny. Dziękuję, skorzystam jezcze na pewno :)
ja 2017-04-11 18:07
Witam. próbowałem skontaktować się pod podanym nr ale niestety jest nie aktywny.
Zostaw swoją opinię o MAXKURIER - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAXKURIER