Opinie o MAXKURIER w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MAXKURIER. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MAXKURIER o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAXKURIER w Legnica

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jaki dress code obowiązuje w MAXKURIER?

Damian Nowy wpis

Firma nie istnieje a (usunięte przez administratora) nadal (usunięte przez administratora) ludzi masakra chciałbym szefuncia na 5 min nawet moze byc u niego.

Mateusz Nowy wpis

Odradzam serdecznie uzywanie tego kuriera, ludzie z obslugi klienta tragedia, czas czekania na infolini czasem pare godzin. ogolnie masakra. Telewizor wyslany "za specjalna" oplata za ponad 50 funtów. Kierunek Anglia-Polska. telewizor odebrany w tragicznym stanie z widocznym sladem brudnego roboczego buta na kartonie, Telewizor nie przetrwa. Reklamacja zlozona, wszystkie papiery wyslane do kuriera wraz z upowaznieniem ich do reprezentowania mnie, zdjecia, wszystko, slad buta na kartonie peknieta matryca, reklamacja zlozona do DPD przez kuriera w moim imieniu ( mowili ze tak napewno sie uda odzyskac pieniadze z odszkodowania bo oni maja w tym DOSWIADCZENIE, (usunięte przez administratora) Po 2 miesiacach batali reklamacji nie uznana z powodu odebrania paczki ( szkoda zauwazona przez moja 65 letnia matke dopiero po probie właczenia telewizora, Mama przyjeła bez sprawdzenia bo Kurier twierdził zeby telewizora nie wlaczac bo musi sie "ogrzac" przez 2h... mama nieswiadoma podpisała odbior i pozamiatane),(usunięte przez administratora)

As Nowy wpis

Nieuczciwa firma, omijać szerokim łukiem. Zgubili moją przesyłkę, dodam że namówili mnie wcześniej na dodatkowe ubezpieczenie, którego i tak później nie uznali, ich rzekomy rzeczoznawca zaniżył wartość zgubionej przesyłki ponad dwukrotnie. Powiedzieli jeżeli się nie zgadzam mogę sobie pójść do sądu. Dodam jeszcze że próba odzyskania pieniędzy i tak dużo zaniżonych trwała ok pół roku.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie MAXKURIER? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Jak długo czekaliście na odzew z MAXKURIER? Oddzwaniają zawsze?

Alina

MaxKurier nie odpowiedział na moje reklamacje. Nie odpowiedział na liczne maile. Po prostu ukradli moje pieniądze. Paczkę wysłałam inną firmą. Jak dla mnie to nieuczciwa firma. Unikać!

Stefan
@Alina

Dlaczego twierdzisz, że firma ta "ukradła" Twoje pieniądze? Czy zamawiałaś u nich paczkę do wysłania i nie została ona dostarczona? Aby lepiej zrozumieć Twój wpis trzeba wpierw dowiedzieć się, jak to wszystko dokładnie wyglądało. Możesz to zrobić?

@Stefan

Zamówiłam w firmie Max Kurier paczkę do wysłania, opłaciłam paczkę, Paczka nie została odebrana, pieniądze pomimo moich reklamacji nie zostały mi zwrócone. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi, reakcji ze strony firmy Max Kurier na moje maile, próby odzyskania pieniędzy od tej firmy nieudane. Więc mam prawo powiedzieć że firma jest nieuczciwa i zostałam przez nią okradziona. Brak kontaktu z klientem, brak reakcji na zaistniała sytuację absolutnie jest niedopuszczalna

Wczoraj dostałam od nich zwrot kasy!!!. Od połowy maja prawie codziennie wysyłałam maile z żądaniem zwrotu.

Marlena
@Kasia

Mnie zwrocili oplate tez, wiec pomimo opoznienia sa uczciwi. Moze trzeba miec troche wyrozumialosci dla biznesow w czasie pandemii?? Wszyscy traca prace, biznesy klientow, a moze ktos zachorował, ? Troche cierpliwosci i wiary :)

@Marlena

Wszystko ok, tylko czemu nie odpowiadają na maile, czemu nie piszą, np. że nie mogą zrealizować usługi, że zwrot będzie, ale z opóźnieniem. I nie byłoby problemu. Najgorsza jest "cisza w eterze".

@Marlena

Ok, może było ciężko, ale to nie oznacza, ze powinni mieć gdzieś swoich klientów ? Gdzie jakakolwiek wiadomość ? Tak robi porządna firma ?

@Kasia

A ja czekam od maja i jakos cisza ani maila ani pieniędzy ...:/ także tego ...

@Kasia

Ja tez robialam tak samo i w końcu otrzymałam zwrot kasy

Koniec marca...zamówiłam kuriera którego nigdy nie zobaczylam. Pieniędzy tez nie.

Pati

Hej wszytskim, ja miałam przeboje z różnymi kurierami a to nie przyjeżdżali, a to liczyli wieęcej niż w ofercie a to cos uszkodzili....dramat. :( No ale 2 miesiące temu wysłałam paczke z Maxkurierem na próbę. Przyszła na czas i było ok. Teraz wysłałam drugi raz, znów terminowi i bez problemu, kierowca zadzwonił rano i był na czas. Zamówie na pewno na święta, bo widać że maja dobry servis.:))

@Pati

Tak było, ale teraz nie zamawiaj, od początku 2020 roku są oszustami. Nie realizują zamówień, nie zwracają pieniędzy!

Marlena
@Alina

Dziwne ja zamawialam tydzien temu, opłaciłam z góry a paczka dotarła normalnie od drzwii do drzwii. Moze napisz nowego maila

MarcoV

Ja tez zamówiłem kuriera i brak kontaktu. Widać tylko zbierają pieniądze. Żałuje ze nie płaciłem paypalem.... pójdę jutro do banku po radę .

I co dalej?

@Kasia

No właśnie nie wiem gdzie to zgłosić. Pewnie angielska policja ma to w gdzieś

@MarcoV

Jeśli już to irlandzka...bo tam jest siedziba firmy. Straszne, że nikt tutaj nie wie, co można zrobić, żeby 1. odzyskać pieniądze, 2. zatrzymać ten proceder, bo strona wciąż działa i historia się powtarza... A oni mogą się śmiać....

@Kasia

Kasiu wiem ze oni maj siedzibę w Irlandii. Tylko ja mieszkam w Anglii i zgłoszenie chciałem zrobić osobiście by spisali moje dane z dowodu osobistego. Przez telefon nie mam co dzwonić do Irlandzkiej siedziby policji. Taka trochę patowa sytuacja i przyznam się ze nie wiem czy chce mi się coś z tym robić . Szkoda pieniędzy ale nie mam pomysłu na dziadów. Jeżeli będzie pozew zbiorowy tonują chętnie się dołączę

No tak, jasne :)

Witam. Czy ktokolwiek dostał zwrot za niewykonaną usługę ? Bo tez od dłuższego czasu czekam na jakakolwiek wiadomość i cisza

@Anna

Niestety nie. Szukam odpowiednich służb by ściągnęli z nich pieniądze. Żałuje ze nie płaciłem paypalem...

Iza

No moze trzeba to zglosic gdzies.oni sie caly czas wzbogacaja na ludziach ktorzy nic nie wiedza.a kasa leciiii

Iza

Witam ja 2 miesiace temu zamowilam i do dzis dnia nikt sie nie odezwal.zabrali pieniadze i oszukali wszystkich tak sie nie robi

@Iza

Mam to samo (z grubsza) - tylko co dalej?

Nie wiem co się z tą firmą stało. Nikt nie odpowiada na żadne wiadomości. Zapłacona paczka powinna być odebrana wczoraj. TO BEDZIE MÓJ OSTATNO RAZ Z MAXKURIER!!! BARDZO PROSZE MAX KURIER O PRZECZYTANIE WIADOMOSCI NA MESSENGER I EMAILI!!!!!

Maxkurier
@:(

Czytamy od Pani wiadomości i pozostawaliśmy w ciągłym kontakcie mailowym i na FB:)

@Maxkurier

Nie przejmujcie się ludziom nigdy nie dogodzi. Ja jestem bardzo zadowolony z waszych usług. Bardzo szybko Paczki docierają. W ubiegłym roku przed samymi świętami wysłałem paczkę, moje zdziwienie było ogromne bo paczka do Anglii szła szybciej niż w Polsce z Warszawy do Szczecina.

@Maxkurier

Dlaczego nie odpowiadacie na maile????????????????

NiA

W dniu 23.042020 zamówiłem kuriera i opłaciłem przesyłkę. Ze strony MAXKURIER nie dostałem potwierdzenia terminu odbioru paczki. Zresztą z ich strony nie ma żadnej reakcji. Zgłoszę sprawę na Policji.

@NiA

I co na to policja?

Alina

Trafiłam na tą stronę, ponieważ jestem zaniepokojona brakiem odpowiedzi z firmy MaxKurier, i chciałam się zorientować czy ktoś to zauważył. Do tej pory- od 3 lat -korzystałam z usług tej firmy i byłam bardzo zadowolona. Dlatego teraz jestem zdziwiona. Opłaciłam paczkę 6 dni temu, przesłałam potwierdzenie przelewu i nie mam żadnej informacji dotyczącej przybycia kuriera. Nie odpowiadają na żadne maile. Nic, żadnej informacji że np.mają opóźnienia spowodowane obecną sytuacją - to bym zrozumiała - wystarczyłoby gdyby taką informację zamieścili na swojej stronie. Poczekam jeszcze kilka dni i zgłaszam sprawę na policję. 21.04.2020r.

@Alina

Jak zakończyła się Pani sprawa ?

NIEZADOWOLONA

Mam również Bardzo Złe doświadczenie z firmą Maxkurier. Zamówiłam kuriera, zapłaciłam za wysłanie paczki 6 dni temu i od tego czasu nie pojawił się kurier, nie otrzymałam też od firmy informacji, kiedy zamierzają wykonać opłaconą usługę, nie otrzymałam też zwrotu pieniędzy!! Pod podanymi na stronie numerami telefonu nikt nie odbiera, nikt nie odpowiada też na maile i wiadomość wysłaną przez stronę internetową firmy Maxkurier.

Aga

Tez opłaciłem paczkę dnia 24.02.2020 do Irlandii, do dzisiaj nie było kuriera. Dwa razy kontaktowałam się z firma poprzez formularz kontaktowy i nie dostałam odpowiedzi. Chyba trzeba zgłosicie na policję.

Kat

Wplacilam pieniadze na ich konto. Nie dostalam odpowiedzi po wplaceniu kiedy mam oczekiwac kuriera. Usluga Nie zostala wykonana. Szokujace jest to ze wyslali mi kolejny email zeby wplacic pienidze. Usuneli ze swojej strony nr telefonu I dalej pobieraja pienidze od klientow.

Sylwia

Zamowilam kuriera .oplacilam i czekam nadal na kuriera .po za mejlem do zapkaty nadal niemam zadnego zwrotnego kiedy kurier sie planuje pojawic ? Czy Maxkurier nadal dziala czy tylko ich strona i pobieraja pieniadze bez realizacji zlecen ?

Paula

@maxkurier !! Chciałam tylko zaznaczyć zee gorszej firmy to w życiu nie widziałam i jak w tym tygodniu nie odczytacie tych wiadomości na messenger i emailu oraz nikt sie ze mna nie skontaktuje!!!!!!! Zglaszam too na policję!! Mozecie byc pewni !!

@Paula

witam ja najpierw czekałam 4 dni po złożeniu zamówienia i opłaceniu go tylko na to żeby dostać informację że nie mogą zrealizować mojego zamówienia teraz czekam 2 tygodnie na zwrot moich pieniędzy, mam pytanie czy odzyskała Pani swoje pieniądze ? czy zgłosiła Pani sprawę na policję ? bo ja też zamierzam to zrobić

@Karolina

Dostala Pani zwrot pieniedzy? Kurier paczki Nie odebral I Nie moge sie z nimi skontaktowac.

Anka
@Paula

Czy firma sie z pania skontaktowala?

Zostaw merytoryczną opinię o MAXKURIER - Legnica

MAXKURIER