Opinie o CT Centrum Telemarketingu w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CT Centrum Telemarketingu. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CT Centrum Telemarketingu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CT Centrum Telemarketingu w Kraków

t.m.

Ktoś! utwierdziłeś mnie teraz, że jest to jednak ściema, bo ja jako potencjalny kandydat na stanowisko sprzedawcy, telemarketingowca czy przedstawiciela handlowego mam prawo wiedzieć czym się firma zajmuje, co sprzedaje, czy z jakimi firmami współpracuje, czy też mam prawo znać adres firmy, a jeżeli ktoś to ukrywa i pisze, że jest to tajemnica to mnie rozśmieszasz, czyli mam rozumieć, że wasi pracownicy nie wiedzą co sprzedają:) musicie mieć rewelacyjne wyniki sprzedażowe! dla mnie taka firma to czysta akwizycja lub firma krzak. Po to jest to forum, aby pisać o pracodawcach, ostrzegać przed nieuczciwymi pracodawcami i aby wyrażać swoje opinie, a tobie skoro nie masz nic do napisania tylko, że jesteście mega nie wiadomo z kim współpracującą korporacją z tajemnicami znajdź sobie inne forum dla pisania głupot i wyrażania swoich głupot. Nikt w dzisiejszych czasach nie szuka pracy w firmie ?

ktoś

Wszystkie największe firmy i korporacje w Polsce obowiązuje bezwzględna tajemnica handlowa, w tym również informacje dot. sprzedawanych produktów i usług. Jako potencjalny kandydat powinieneś o tym wiedzieć interesując się pracą w branży telemarketingowej.

?

widzę, że wypowiadają się tu głownie pracownicy tej firmy i nie rozumiem czemu to jest taka tajemnica co sprzedają tzn. najlepsze produkty nie są dla mnie odpowiedzią i skoro tam pracujesz to powinieneś wiedzieć czy to jest prażmowskiego 23 czy 24, dla mnie jest to jakaś ściema skoro nie można uzyskać konkretnej informacji, tylko pracownik pisze 5/10

?

jaki jest dokładny adres, prażmowskiego ? co ta firma sprzedaje?

Doradca Klienta

Rozmowa trwała około 20 min. W biurze panowała miła atmosfera i wysoka kultura przewijających się tam pracowników. Biuro czyste, elegancko ubrani ludzie. Rozmowa bardzo miła, weryfikacja to kilka róznych pytań. Szczegółowo wyjaśnione warunki zatrudnienia, możliwośc zadawania pytań na temat pracy.

Pytania o mocne strony, o cele zawodowe, zainteresowania, zadanie na kreatywność.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
ktoś

szukający pracy - 2012-04-15 11:46:09 PostWysłany: Wto 27 Mar, 2012 20:44 Temat postu: Odpowiedz z cytatem jest to handlowiec polega to na chodzeniu po domach i przedluzaniu uslug internetowych Jest to wypowiedź, która mówi, że ta firma zajmuje się akwizycją, dtd, a nie telemarketingiem. Mam pytanie kto tu ściemnia. Pozytywne wypowiedzi to należą tylko do pracowników ( moze do właściciela). Proszę o szczerą wypowiedź bezstronnej osoby. Proszę o napisanie nazwy firmy i co oni sprzedają bo jest zbyt wielka różnica w wypowiedziach. Chyba Pan/Pani pomylił sobie fora... W tej firmie nie ma stanowiska, na którym miało by się chodzić po domach...z resztą nazwa firmy mówi sama za siebie (jak w temacie forum). Proszę nie trolować forum. Jest to typowa praca telemarketingowa.

szukający pracy

SD

Sprzedają tylko Netię? Dobra baza? Jaki jest poziom szkoleń - kto je robi, w jakim stylu i jak często?

an

sprzedaja tam netie, aplikowalam tam jakis czas temu, ale zrezygnowalam, atmosfera bardzo fajna to trzeba przyznac, kierownicy rozni, czesto sie zmienia kierownik, raz sie jest u tego raz u innego, ja njpierw bylam u kasi potem u moniki, z kasia bylo fajnie bo oddaje duzo serca w prace z ludzmi i zalezy jej na dobrych wynikach, monika jest tez spoko ale tak jak ktos powiedzial wczesniej zadziera nosa i jest strasznie wazna, niedostepna. nie wiem moze jest najwazniejszym kierownikiem i dlatego tak sie zachowuje, sama nie wiem, a kasa slaba jak sie nie sprzedaje, a bywa trudno. chodzily plotki ze sa ludzie co zarabiaja tam 4000zl ale nie poznalam takiej osoby. to tyle w temacie.

różowy kucyk

POLECAM GORĄCO - Świetna atmosfera, fajne kierownictwo, super piniondze, szkolenia prima sort i można się sporo nauczyć do tego blondasek jest extra, szkoda że hetero ;)

kolo

dzięki za odpowiedź, ale mam jeszcze jedno pytanie, jaką usługę sprzedają?

beki

kierownictwo generalnie ok,da się dogadać ,może jedna kierowniczka tylko jest trochę hmm... cięższa,zadzierająca noska ,ale tak to przyjazna atmosfera ogólnie ..

kolo

proszę o więcej opini na temat firmy i kierownictwa...

adam

czym dokładnie zajmuje się ta firma, jakie usługi sprzedaje, od czego zależą zarobki?

buzko

[usunięte przez moderatora] ja tam pracuje od jakiegoś czasu i nie powiem aby było różowo ale nie jest źle..zwalniają ludzi którzy się nie nadają bo po co mieli by ich trzymać ...logiczne chyba.A umowy cóż jak się ich nie czyta to można mieć zdziwko i pretensje do całego świata ... każdy dostaje umowe do ręki i regulamin więc nie wiem w czym problem... [usunięte przez moderatora]

micho

warto tam złożyć reklamują się namiętnie i na okrągło pogorszyły mi się warunki i zastanawiam się czy warto tam iść (odejście z obecnej firmy będzie dla mnie bolesne jeśli chodzi o ostatnią wypłatę) jakieś dobre projekty mają?

Zostaw merytoryczną opinię o CT Centrum Telemarketingu - Kraków

• Jak się pracuje w CT Centrum Telemarketingu?

Zobacz opinie na temat firmy CT Centrum Telemarketingu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CT Centrum Telemarketingu?

Kandydaci do pracy w CT Centrum Telemarketingu napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CT Centrum Telemarketingu