Opinie o CT Centrum Telemarketingu w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CT Centrum Telemarketingu. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CT Centrum Telemarketingu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CT Centrum Telemarketingu w Kraków

ktoś

praca, miła, lekka i przyjemna, ludzie całkiem w porządku,

Czyste wygodne biuro, komfortowe warunki pracy, wypłata na cza - POLECAM

Tomaszek

POLECAM

Andzia - 2012-05-30 16:20:15 Ja nie polecam. Wyzysk jak wszędzie.A ja polecam.

Doradca Klienta

Rozmowa trwała około 20 min. W biurze panowała miła atmosfera i wysoka kultura przewijających się tam pracowników. Biuro czyste, elegancko ubrani ludzie. Rozmowa bardzo miła, weryfikacja to kilka róznych pytań. Szczegółowo wyjaśnione warunki zatrudnienia, możliwośc zadawania pytań na temat pracy.

Pytania o mocne strony, o cele zawodowe, zainteresowania, zadanie na kreatywność.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E

SUPER FIRMA

Zuzu

praca świetna :) Michał też jest w porządku [usunięte przez moderatora]

Zołza

Ja studiuje psychologię i pracuję tam i powiem ci że z tego co wiem to osoby które najbardziej nadają na innych, obgadują ich, obrażają publicznie tak naprawdę mają największe problemy z własną akceptacją. Spróbuj polubić samego siebie, wiem że to trudne ale przynajmniej spróbuj :) Twoje życie stanie się prostsze i przyjemniejsze :) Poza tym nie wiem czy osoby szukające pracy będą ci wdzięczne za takie komentarze więc żeby nie offować napiszę że praca jest w porządku. Jak się sprzedaje sporo to można fajnie zarobić, a jak komuś idzie gorzej to zawsze ktoś mu pomoże, doradzi. Mają bardzo dobre podejście do ludzi, zupełnie inne niż w pozostałych biurach.

Praca ciężka ale dobrze płatna POLECAM

spox

praca OK

Eagle Down

mi sie tam podoba. Pierwsza praca do której chodzę z uśmiechem na twarzy.

Fajna firma. Uczciwe podejście. Praca ciężka ale dobrze płatna. Klimaty różne, w zależności do kogo się trafi. [usunięte przez moderatora]

Anka

Polecam, warto przynajmniej warto przyjść na rozmowę

Z.W.

Generalnie spoko [usunięte przez moderatora]

Tomasz

Asia - 2012-05-07 10:40:59 Jedno z lepszych Call Center w Krakowie. Naprawdę niezłe pod wieloma względami.To zależy co kto lubi. Pracowałem było nieźle. Koordynatorów nie skomentuje. Generalnie firma niezła. Sporo więcej plusów niż minusów

Asia

Jedno z lepszych Call Center w Krakowie. Naprawdę niezłe pod wieloma względami.

miszcz

Dzordz - 2012-04-30 13:34:57 Firma świetna, praca ciężka ale dobrze płatna (promują i doceniają ludzi z doświadczeniem). Jedna kierowniczka ma zryty beret a góra pozwala jej na wszystko, nie licząc tego firma godna polecenia. To moje kolejne call center i warto zaaplikować. Nie wychwalam, sami oceńcie, mnie w porównaniu do innych firm podoba się bardzo. Firmę oceniam na 4-

Dzordz

bukake

memory five i wszystko jasne prace jest super

t.m.

wiem kto - 2012-04-19 15:32:57 t.m. - 2012-04-19 14:26:33 Ktoś! utwierdziłeś mnie teraz, że jest to jednak ściema, bo ja jako potencjalny kandydat na stanowisko sprzedawcy, telemarketingowca czy przedstawiciela handlowego mam prawo wiedzieć czym się firma zajmuje, co sprzedaje, czy z jakimi firmami współpracuje, czy też mam prawo znać adres firmy, a jeżeli ktoś to ukrywa i pisze, że jest to tajemnica to mnie rozśmieszasz, czyli mam rozumieć, że wasi pracownicy nie wiedzą co sprzedają:) musicie mieć rewelacyjne wyniki sprzedażowe! dla mnie taka firma to czysta akwizycja lub firma krzak. Po to jest to forum, aby pisać o pracodawcach, ostrzegać przed nieuczciwymi pracodawcami i aby wyrażać swoje opinie, a tobie skoro nie masz nic do napisania tylko, że jesteście mega nie wiadomo z kim współpracującą korporacją z tajemnicami znajdź sobie inne forum dla pisania głupot i wyrażania swoich głupot. Nikt w dzisiejszych czasach nie szuka pracy w firmie ?Każdy kandydat wszystkiego dowiaduje się na interview. Nie jest również tajemnicą adres firmy... wystarczy sprawdzić w GUS, gdzie mieści się firma, są to ogólnodostępne informacje o każdej firmie zarejestrowanej w Polsce. Na forach każdy pisze anonimowo, Wy nie piszecie kim jesteście, jak się nazywacie, gdzie mieszkacie i co w życiu robiliście, a o firmie chcecie wiedzieć wszystko. Dziwne czasy nastały...najlepiej narzekać, że pracy w Polsce nie ma, a jak jest to doszukiwać się oszustw. Każdy chciałby zarabiać po 5 000zł miesięcznie, pracować po 5h dziennie i siedzieć na tyłku nie robiąc nic...żenujące...na forach nie piszemy kim jesteśmy, jak się nazywamy i co robiliśmy w życiu, gdybym chciał o tym publicznie mówić to założył bym bloga! ale te wszystkie informacje pracodawca na rozmowie o pracę może i ma prawo zapytać, ponieważ chce poznać człowieka i chce wiedzieć czy warto taką osobę zatrudniać i tak samo jest z opiniami na temat firm, zanim umówię się na rozmowę to też chcę poznać opinię innych osób, czy firma jest uczciwa w stosunku do pracownika it (usunięte przez administratora) Dziwne czasy nastały, tak piszesz, masz rację, ale dziwne czasy nastały jeżeli chodzi o pracodawców takich jak ty ponieważ chcąc zatrudnić ludzi do telemarketingu to nie rób z tego tajemnicy co sprzedajecie! Przecież jak przyjdę na rozmowę tak jak piszesz to i tak się dowiem! gdzie ta wielka tajemnica co jesteś strasznie zobowiązany jako mega wielki telemarketingowiec w krakowie:) wobec swoich partnerów! jeżeli ktoś chce zatrudnić do akwizycji to niech napisze, że to akwizycja, znajdą się ludzie i do tego typu pracy, przez właśnie takie robienie nie wiadomo po co tajemnic każdy sprawdza firmy w necie! myślę, że ukrywając info na temat firmy nie działasz na plus na tym forum tak jak to się starasz robić, a to że ty się przyzwyczaiłeś do roboty na 5h za 5000zł na tyłku nic nie robiąc to nie rób z innych uczciwych osób nierobów! zastanów się nad tym co tu piszesz, ponieważ te niepotrzebne wypowiedzi wynikły tylko z tego faktu, iż starasz się soś ukryć! żenujący to dla mnie jesteś Ty... (nie uczestniczę w dalszych wypowiedziach, ponieważ rozmowa z Tobą nie jest na moim poziomie)

wiem kto

Zostaw merytoryczną opinię o CT Centrum Telemarketingu - Kraków

• Jak się pracuje w CT Centrum Telemarketingu?

Zobacz opinie na temat firmy CT Centrum Telemarketingu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CT Centrum Telemarketingu?

Kandydaci do pracy w CT Centrum Telemarketingu napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CT Centrum Telemarketingu