Opinie o CT Centrum Telemarketingu w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CT Centrum Telemarketingu. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CT Centrum Telemarketingu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CT Centrum Telemarketingu w Kraków

stypendysta

naprawdę warto w CT spróbować pracy, w końcu KOKO KOKO CT SPOKO ;)

Najlepszy z najlepszych

[usunięte przez moderatora] POLECAM CT z czystym sumieniem

T.

POLECAM plusy - świetna atmosfera pracy - zadbane komfortowe biuro - jasny i przejrzysty system wynagrodzeń - fajne szkolenia - spoko kierownicy minusy - bywają jak wszędzie, trzeba poznać samemu i ocenić, coś co jednemu się nie podoba dla drugiego może być idealne.

Kachna

potwierdzam jest spoko ... koko koko CT spoko ...... ale masa ludzi to teraz nuci :) Praca naprawdę OK, wymagania co prawda spore, ale można sprostać. Michałek jest kochany ;) choć ma swoje minusy. POZDRAWIAM CAŁĄ EKIPĘ

Doradca Klienta

Rozmowa trwała około 20 min. W biurze panowała miła atmosfera i wysoka kultura przewijających się tam pracowników. Biuro czyste, elegancko ubrani ludzie. Rozmowa bardzo miła, weryfikacja to kilka róznych pytań. Szczegółowo wyjaśnione warunki zatrudnienia, możliwośc zadawania pytań na temat pracy.

Pytania o mocne strony, o cele zawodowe, zainteresowania, zadanie na kreatywność.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Eagle Down

[usunięte przez moderatora] pewnie że robota OK :) wszyscy to widzą

jajo

w co nie wierzysz ?

Były z ....

Eagle Down - 2012-06-18 12:24:07 Dr Zanzibar czyli dobrze go widziałem na rozmowie u nas w CC :). Widzę że sporo nowych i starych, byłych i obecnych pracowników tu zagląda. Zanzibar zadzwoń do mnie po robocie (zgubiłem telefon ale mam nową kartę ze starym numerem), to się na piwko umówimy. Ewentualnie jestem dzisiaj i w środę tam gdzie zawsze po 21:30.ale jaja, czytam i nie wieżę

True Color

praca spoko, pracowałem, dobrą sprzedaż robiłem, poszedłem gdzie indziej, ale chciałem wrócić, wysłałem CV do CT ponownie ale niestety nie zadzwonili :(

Eagle Down

Jak tutaj jest miło

Jak tutaj jest miło - 2012-06-18 10:25:36 No way naucz się czytać posty i na nie odpisywać - bo piszesz nie na temat i bzdury. Moja wypowiedz nie była o CTz wyjątkiem info o drobnicy projektowej :)

nowy

Cześć! Jestem w ct od kilku dni w pracy, podrzucicie jakies informacje o kierowniakch, jacy, sa na co zwrocic uwage zeby zyc z nimi dobrze.

no -way

Jak tutaj jest miło - 2012-06-15 11:23:40 ? - 2012-06-13 11:02:57 mam pytanie, kto tam jest głównym kierownikiem?czy to ważne ......... już pojawił się ten nowy zastępca :) ???? pewnie wezmą kogoś z mconnect, tam koordynatorzy zarabiają psie pieniądze max 1100 zł na rękę, no myślę że przydała by się taka grupka telemarketerów z mconnect czy direct center firma ponoć otwiera nowy projekt, generalnie każde call center chciało by mieć stałe dobre projekty w CT jest masa projektów drobnicowych, szkoda gadać z tym sie nie zgodze, nie wiem kim jestes ale piszesz nie prawdę, jak pracujesz w CT to napewno zauwazyles, ze wszyscy kierownicy kiedys dzwonili na sluchawkach, oprocz jednego ale to pionek, z nim sie nie ma doczynienia.

Dr Zanzibar

Orzeł - 2012-06-14 13:31:24 Jest coś w tym zaufaniu... życie pokazuje, że nie wszystkim można zaufać i bardzo łatwo jest się zorientować komu nie warto!Oj Mateuszu Mateuszu wydaje Ci się że jesteś mądry, poczekaj sam zobaczysz a nawet przekonasz się na własnej skórze

Orzeł

Dr Zanzibar

? - 2012-06-13 11:02:57 mam pytanie, kto tam jest głównym kierownikiem?a co zainteresowało Cię ogłoszenie na zastępcę głównego kierownika ? he he he zapomnij Kierownicy tam dzielą się na: tych którzy już nie pracują z różnych powodów tych do których zarząd ma zaufanie (takich co cicho siedzą i nie paplają) starych nowych m.in pionki firma realizuje pewną strategię, chcą ściągnąć kogoś z zespołem a nie budować zespół od nowa - liczy się twardy trzon który pociągnie resztę grupy

?

mam pytanie, kto tam jest głównym kierownikiem?

Macho

konsultant - 2012-06-03 18:09:24 Pracuję w tej firmie już jakiś czas i oceniam ją dobrze. Ludzie są bardzo sympatyczni, zgrani i w większości młodzi. Jeżeli chodzi o kierowników to nie są najgorsi, można się z nimi dogadać. Współczuję tylko dziewczynie imienia nie znam (mała blondynka), która miała tego pecha iż za jej plecami postawiono biurko jednej z kierowniczek. Chodzi o to że dziewczyna ma ciągle za sobą wszystkich kierowników gdyż Ci chętnie wybierają to miejsce na pogawędki. Więc nasza droga konsultantka ani sobie nie pogada ani nie ma szans na chwilę relaksu bo ciągle jest pilnowana. Tak że rada na przyszłość Nie WYBIERAĆ TEGO MIEJSCA :) Kwestia zarobków też nie jest najgorsza, jak sprzedajesz dużo to i zarabiasz dużo proste.To że kierownicy ucinają pogawędki to było wiadomo od dawna :) a mała blondi nie ma źle :) ..... relaks w pracy ..... nie w tej a płacą nieźle

konsultant

Zostaw merytoryczną opinię o CT Centrum Telemarketingu - Kraków

• Jak się pracuje w CT Centrum Telemarketingu?

Zobacz opinie na temat firmy CT Centrum Telemarketingu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CT Centrum Telemarketingu?

Kandydaci do pracy w CT Centrum Telemarketingu napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CT Centrum Telemarketingu