Opinie o CT Centrum Telemarketingu w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CT Centrum Telemarketingu. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CT Centrum Telemarketingu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CT Centrum Telemarketingu w Kraków

GGOL

mam zapytanie. pieniądze w tym CT są wypłacane za poprzedni przepracowany miesiąc tak.?? W moim przypadku jak zacząłem o 20 listopada to dostanę pieniądze za ten miesiąc dopiero w styczniu dobrze myślę??

allcatras

Być może teraz też tak jest bo z tego co pamiętam to dziewczyna na spotkaniu pytała się czy jak odjedzie w kilku tygodniach to też dostanie pieniądze i(usunięte przez administratora) powiedziała że tak

beno

nie o połowę o złotówkę, sorki( tak przynajmniej było za moich czasów)

sasa
@beno

po co wprowadzasz kogos w bład jak nie wiesz jak jest teraz? przeczytaj regulamin ktory dostałeś razem z umowa (maturę chyba masz zdana i czytac ze zrozumieniem potrafisz:D) i sie dowiesz:D

@sasa

W nawiasie dodałem, że tak było za moich czasów, tym samym nie twierdzę stuprocentowo, że tak też jest teraz, więc nie wprowadzam nikogo w błąd:)

sasa
@beno

to powinienes napisać ze za Twoich czasów tak bylo, a nie dodawac to w nawiasie. Swoja wypowiedzią sugerujesz ze znasz odpowiedz na zadane pytanie. bez odbioru

@sasa

i to jest idea telemarketingu, że to co najważniejsze najczęściej jest "dodane w nawiasie", a nie powiedziane wprost:)

beno

obetną Ci stawkę o połowę, więc musisz sie trzymać tych minimum 90 godzin;)

Doradca Klienta

Rozmowa trwała około 20 min. W biurze panowała miła atmosfera i wysoka kultura przewijających się tam pracowników. Biuro czyste, elegancko ubrani ludzie. Rozmowa bardzo miła, weryfikacja to kilka róznych pytań. Szczegółowo wyjaśnione warunki zatrudnienia, możliwośc zadawania pytań na temat pracy.

Pytania o mocne strony, o cele zawodowe, zainteresowania, zadanie na kreatywność.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
allcatras

zacząłem pracę w ct tylko się nie dopytałem co się dzieje jak się nie przepracuje tych minimalnych godzin co są w umowie??

arme

Pracawałam tam kiedyś, nawet długo jak na taką firmę. Statre dobre czasy i ten niepowtarzalny klimat, który tworzyliśmy wąskim gronem i chyba tylko to nas tam zatrzymało na dłużej. Ale wszystko ma swój koniec, ludzie się rozeszli więc i praca tam też przestała mieć sens i trzeba było pójść dalej. Ale wspomnienia pozostały:) Pozdrawiam wszystkich tych których poznałam, jak i tych, których nie zdążyłam poznać:)

dddddd

jaka jest stawka godzinowa???????????

Awans
@dddddd

Od 8.20 w góre a to zależy na jakim projekcie.

Awans

Prawda, prawda, w tej firmię można szybko awansować tylko trzeba sie umieć pokazać. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie, a siedzi cicho jak szara mysz to co ??? sam awans nie przyjdzie..... a potem siedzi taka jedna z drugą i psioczą jak to jest im źle.... a słowem nie potrafią się odezwać!!!! Ludzię ogarnijcie się i zacznijcie żyć!!!!

Oliw

Pracowałam w tej firmie i mam mieszane uczucia. Warunki pracy są super - klimatyzowane, ładne biuro, swobodny dostęp do kuchni, papier w łazienkach. Elastyczne godziny pracy. Szefostwo też podchodzi do kadry z sympatią. I wypłaty są terminowe. Jednak uważam, że warunki umowy są niekorzystne dla pracowników i w żaden sposób ich nie chronią. W szczegóły wchodzić nie będę ze względu na klauzulę poufności w umowie. Jeśli ktoś lubi pracę w CC i ma odpowiednią osobowość powinien odnaleźć się w tej firmie. Pozostałym odradzam, bo skończycie jako jedna z setki osób wyrabiających firmie darmowe dni próbne.

courtneeey

Pracuejsz przy umawianiu spotkań a nie pozyskiwaniu klienta czyli na jakiej zasadzie? Bo pracowlaam sporo w call centre na pozyskiwaniu i przedłużaniu umów i nie chce mi się wracać do tego..

hades

fakt, call center jak call center. Ja jestem na projekcie z kolektorami, ludzie spoko, mam spoko koordynatorke,(usunięte przez administratora). Płaca tak jak wszedzie, zalezy jak umawiasz, jeszcze wypłaty nie dostałem bo krotko pracuje ale znajomi mowili ze da sie wyzyc za to

olkakakaka

No ja tez nie narzekam pracuję od kwietnia i jakoś żyję w kraku a pochodzę z poznania, przyjechalam na studia i jakos moge sie utrzymac. Pracuje na rano przy umawianiu spotkan. Nic nie sprzedaje wiec chociaz tyle. wczesniej pracowalam w playu i uciekłam po tygodniu;/

MAJK5

jak dla mnie ok. Przynajmniej narazie poczekam do 2 wypłaty. poki co z tej jestem mozna powiedziec w miare zadowolony

dzoana

CALL CENTER JAK CALL CENTER, ale ze wszystkich w których pracowałam chyba najlepsze. ludzie spoko, ale i tak najwazniejsza $, pracowałam we wakację i na wycieczkę do Chorwacji zarobiłam:) O to mi chodziło, więc nie mogę powiedzieć, że się zawiodłam.

monia

Jest ok! A mam porównanie co do innych callcenter i jestem baaardzo pozytywnie zaskoczona już od momentu rozmowy, przez szkolenie po prace w czystej postaci atmosfera super i wszyscy bardzo mili. Warunki też nie są złe. Wczesniej pracowalam jako kelnerka za 5 zł/h i byłam padnięta a tu siedze za biurkiem i dostaje prawie 2x wiecej. Nie wiem jak inni, ale ja osobiscie jestem zadowolona;)

Ostra

Wypowiem się, chociaż tam już nie pracuję (dostałam stypendium, więc sami wiecie) - ale co do CT , to kasa zawsze była na czas, wiadomo raz lepiej raz gorzej, ale to tak naprawdę zależało tylko od tego jak bardzo mi się chciało hihi ;-) ale najlepsi byli ludzie - do dziś się spotykamy i wspominamy wspólne czasy :-) z jednym kierownikiem miałam na pieńku, ale chłopak zbyt spięty był ;-)

kinia

pracowalam w kilku biurach w krk ale tu jest najlepiej. najwazniejsze ze placa na czas. Ktos wyzej pytal o zarobki - jak na prace po 6h dziennie calkiem ok, wiadomo, ze czteroosobowej rodziny nmie wykarmisz za to ale mozna dorobic,rodzice tez pomoga finansowo. atmosfera jest najlepsza i o to chodzi w pracy

relatywny

Jak tam mają kierownicy? Są spoko? Jak zarabiają? Ile może wyciągnac srednio konsultant? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi!

em

Z CALEGO SERCA NIE POLECAM NIE IDZCIE TAM SZKODA CZASU !!!!!!!!!!! i waszych nerwów... nie POLECAM

ona

od średniej? tzn? w ogłoszeniu oferują stała stawkę 7 zł ...

Zostaw merytoryczną opinię o CT Centrum Telemarketingu - Kraków

• Jak się pracuje w CT Centrum Telemarketingu?

Zobacz opinie na temat firmy CT Centrum Telemarketingu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CT Centrum Telemarketingu?

Kandydaci do pracy w CT Centrum Telemarketingu napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CT Centrum Telemarketingu