Opinie o TECO MARITIME ASA NORWAY w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TECO MARITIME ASA NORWAY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TECO MARITIME ASA NORWAY o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECO MARITIME ASA NORWAY w Rumia

kavamario

Witam, czy ktos zna Pana Karola Zalewskiego z firmy TECO?

malarz

czyli ta firma jest do bani tak?? zawsze sa problemy z platnosciami u nich??

@malarz

Takie jaja z kasa są od 2012 roku ,jak pokazał sie w firmie Brad Maser ,w biurze bedą ci sciemnieć żebyś tylko podpisał kontrakt w Dubaju znaczy Teco LLC z Dubaju żebyś nie mógł dochodzić swoich praw bo firma ma siedzibę poza Unia Europejska ale to już twoja decyzja jedz do Afryki i zobaczysz,sprawdzisz na swojej skórze jak to wygląda ,teraz tam pracują fryzjerzy i taksówkarze no i Rumuni ,taka sytuacja i klimat ..

@Cosik

Ok dziekuje bardzo za rade :) teraz juz jestem pewien na 100 % zeby olac ta firme. pozdrawiam

@malarz

Nie ma za co !! Nie którzy mogą uznać ,ze komentarze na temat tej firmy są może nie uzasadnione...wiec niech pojada sami sprawdza wtedy bedzie jasność , tyle nerwów i zdrowia w odzyskiwaniu swoich pieniędzy nie straciłem nigdy a w wielu firmach pracowałem . Ta to jest ewenement na skale światową!!! Nigdy wiecej!!!

Cosik

Odpuść sobie chłopie tą firmę !! Na kase będziesz czekał 2 lub 3 mc i jeszcze będziesz musiał ich ponaglać bo sami napewno nie zapłacą !!

Fanga
@Cosik

O to to nie ... Płacą ale z małym przestojem , spokojnie zapłacą :)) .

malarz

Teco zaproponowalo mi wyjazd gdzies do AFRYKI I CHCIALBYM SIE SPYTAC CZY WARTO JEST Z TEJ FIRMY JECHAC ????? Jak wyglada na chwile obecna sprawa z platnosciami u nich

Haha Angola też do mnie dzwonili !! Z wizami problem

FerX

Ale na Banany czy pomarańcze do tej afryki ? Opłaca się ? Proszę o opinie :) :D

@FerX

Jedz osobiście przekonasz sie na własnej skórze ,pozytywne opinie o tej firmie wypisują ludzie co nie maja żadnych innych perspektyw ,pracy za normalne pieniądza i uczciwe kontrakty,

@Cosik

W norwegi masz minimalna 160 Nok czy cos takiego W Niemczech jest w tej chwili minimalna stawka 8,5 € Teco płaci w dolarach w Afryce za godz 9$ no chyba ze cos wynegocjujesz w co watpię ,wystarczy policzyć porównać ,dlatego zatrudniają Rumunów którzy jeżdżą za 8 $ za godz i nie jęczą ze mało .To jest odpowiedz czy sie opłaca ..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TECO MARITIME ASA NORWAY spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Cosik

Ostrzegam przed tą firmą, biuro maja w Gdyni na ul.szkolnej . Siedzą tam dwie miłe panie ,które nigdy nic nie niewiedzą ,o co kolwiek byś zapytał ..

Oszukany

Co do poprawy sytuacji to ona poprawia się od 2012 roku i jakoś nie może sie porawić ..Szemrane kontrakty z Dubaju,praca za miskę ryżu

Oszukany

Tzn? Jak lepiej ?? Czekać na wypłatę należnych pieniędzy 3 mce? Czy 4 mce? Upominać sie o swoje za każdym razem??

dido

Brad manser wyjebal kiedys firme w powietrze zwolnili go i znowu przyjeli od tego czasu sa problemy z wyplatami

pimpek
@dido

Co do Brad Manser to masz kolego rację słyszałem że sytuacja się poprawia i powinno być lepiej.

cphc

Franek0194 - skoncz (usunięte przez administratora) kielbasa jest tak samo na wyplacie jak ty i tez mu sie spozniaja z wyplata a twoja niewiedza na ten temat jest conajmniej smieszna a jesli nie wiesz kto obraca kasiorka w firmie to zadzwon do lysaker . Pozdrawiam

franek0194

Sluchaj kielbasa jestes oszustem i obracasz naszymi pieniedzmi ty masz wyplate na czas jak dlugo mozna czekac na swoja wyplate

Zorientowany

Panie Dildo! Niech firma lepiej zajmie się płaceniem kasy na czas, a nie wypisywaniem bzdur na forach i na Wikipedii!

frog

tu chodzi o tą z remontówki, firma całkiem nie poważna a niby norweska ale chyba tylko z nazwy bo cała reszta to jedno wielkie oszustwo i manipulacja, niby mają tak dużo pracy dla każdego tylko gorzej jak przychodzi czas wypłaty to wtedy sie okazuje że nie ma kasy a pan wielki menager ma pretensje do pracowników że chca kasę

pracus

Witam panowie po dłuszej przerwie wrocilem by powiadomic o tym że firma teco jest na skraju bankructa brak pieniedzy na cokolwiek, wypłata w tym miesiacu na cztery raty, mistrzowie produkcji nie wytrzymuja presji i odchodza a resztka ktora została szczeka coraz głosniej w obawie przed tym że bedzie musiała zakładać zaraz ubranie robocze, pan prezes (usunięte przez administratora)dalej łga, oszukuje i obiecuje coraz wiecej przy tym obrazajac pracownikow...

spawacz1

Czy tu chodzi o te co na remontowej w Gdańsku????

oszusci

a kielbasa mowi ze on nie jest od pieniedzy,ale ludzi gnac to potrafi,oszolom jeden!

Cosik

czas - co takiego więc się zmieniło....A to sie zmienilo ze mamy Polakow za project menagerow I to jest powod bo pjace nie potrafia negocjowac umow

piaskarz

tak dokLadnie!z`gdyni na szkolnej!

piaskarze

nie dali od 20 lipca ani zeta !ludzie sa zalamani !jak najdalaej od tej firmy !zlodzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

spawacz
@piaskarze

O które Teco kolego Ci chodzi o to z Norwegii z malarzami i piaskarzami czy to z remontówki

cosik

Nie dali kasiory jeszcze??

burdel!

Zostaw merytoryczną opinię o TECO MARITIME ASA NORWAY - Rumia

• Jak się pracuje w TECO MARITIME ASA NORWAY?

Zobacz opinie na temat firmy TECO MARITIME ASA NORWAY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECO MARITIME ASA NORWAY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TECO MARITIME ASA NORWAY