Opinie o TECO MARITIME ASA NORWAY w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TECO MARITIME ASA NORWAY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TECO MARITIME ASA NORWAY o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECO MARITIME ASA NORWAY w Rumia

superhałer

To nie zmienia faktu że osoby ktore ubiegaly sie o swoje wypłaty zostały zwolnione z stanowisk

Radek
@superhałer

Osoby się same zwolniły schodząc ze stanowiska pracy a nie zostały zwolnione tyle w temacie.

Ludzie pragną prawdy panie Radku

Radek
@superhałer

Jesteście źle poinformowani bo zostały 3 osoby a nie tylko mój syn.

pracus

Witam ponownie Radek ty nie rob z ludzi nieudacznikow że ty jeżdzisz nowa A6 to nie znaczy że każdego na to stać, może sie wypowiesz cos na temat tego czemu z grupy ludzi ktorzy zeszli ostatnio z platformy jedynie twojego syna nie zwolniona z pracy?

Chciałem Zarobic
@pracus

Właśnie oprócz pracusia pewnie paru innych ludzi też by to chciało wiedzieć !

superhałer

No Panie Radku najwidoczniej Gracz z numerem pierwszym ma wyliczone wszystko od 10 do 10 ale jak wypłate dostaje sie dwa tygodnie pozniej to nie ma co sie dziwic że nie starcza

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TECO MARITIME ASA NORWAY spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Gracz 1,

Wypłaty nie na czas ostatnio nawet z opóznieniem do 2 tyg. Zwodzenie ludzi i wiele innych opini mozna napisać . Prowadzący sie czepiają h.. wie o co ! Zaliczek niema bo Ci powie ze ma ostatnie 20 zł w kieszeni haha Bzdura !!! Nie polecam,,omijać''

Radek P.
@Gracz 1,

Graczu 1, prowadzący są po to żeby się czepiali i pilnowali roboty bo ludzie twojego pokroju grają w hu.. i tylko odpuścić to wejdą na głowę i jeśli chodzi o zaliczki to normalni ludzie ich nie potrzebują bo im starcza od wypłaty do wypłaty a zaliczki biorą bezmózgi lub tacy co sobie nie mogą poradzić w życiu, bo ja np. zaliczek nie potrzebuje bo umiem gospodarzyć z tym co mam a Ty jak masz problem to idź do psychiatry i nie wypisuj bzdur.

gość123
@Gracz 1,

przestrzegam przed tą firmą- kierowcy którzy zawożą pracowników do pracy z i pracy są łapani z ulicy- nie myślą i są upośledzeni.....

superhałer

No niestety Panie Radek nikt tutaj przedstawiac Ci sie nie bd bo to nie jest strona wyrażajaca opinie o pracowniku tylko o firmie a to co tutaj napisane jest to w 95% prawdą

Radosław P.

Monterzyna z Podlasia był tylko jeden z Podlasia Paweł Ty... naprawdę się dziwię że akurat Ty to wypisujesz jesli to byłęś Ty i nie nazywaj sie monterzyna bo do tego Tobie jeszcze bardzo daleko,Radek

Monterzyna z Podlasia

To tak , Pracujcie dalej a Pan , Mr z Betoniarką na klacie i tak was bedzie zwodził z kasą , poprostu odkłada na większe wakacje !!! Z tego co sie dzisiaj dowiedziałem zwolnił jedną ekipe , bo sie upomniała o wypłate i to nie pierwszy raz !! Opóznienia z kasą do 1,5 miesiąca bez żadnych zaliczek !! Powiedzial tak : Panowie najważniejsza jest kasa!! Przelew jeszcze nie dotarł prosze ścisn (usunięte przez administratora) zagryźć zeby ! Szczerze odradzam obóz koncentracyjny !! Jeśli chce ktoś zarobić i sie nie denerwować to prosze omijać szerokim łuiem firme TECO Pipes team .. sama nazwe zniechęca !!

Radosław P.
@Monterzyna z Podlasia

Monterzyno z Podlasia, nie wiem czy jeszcze tam pracujesz czy nie jest to nieważne dla mnie, może i jest trochę racji w tym co piszesz ale nie pisz bzdur że na kasę trzeba czekać półtora miesiąca bo to jest nieprawda i oczerniasz ludzi i firmę i na pewno to nie jest obóz koncentracyjny tak jak piszesz tylko może po prostu nie lubiłeś pracować, bo to przeważnie tacy ludzi tutaj piszą bzdury, nie piszę po to żeby tutaj kogoś bronić czy osobę czy firmę tylko piszę prawdę a takie barany jak Ty wypisują oszczerstwa i jak jesteś taki odważny i tam pracowałeś i masz jaja to sie przedstaw to zaraz kilka słów o Tobie napiszemy jakim byłeś wspaniałym pracownikiem,(usunięte przez administratora)., nazwiska nie piszę bo jest jeden Radek w firmie i każdy wie kto to a dla mnie jesteś totalnym zerem autorze tego posta

majster69

Przestrzegam każdego przed firmą Teco, wyplata w tym miesiacu na raty

robol

zgadzam się z pracusiem brak wypłat i ciągłe oszukiwanie pracowników, brak umów, firma bez kasy z wielkimi wymaganiami, duża rotacja

Radek P.

Pracus, może się przedstaw kto Ty jesteś z imienia i nazwiska jak masz jaja to może o Tobie tez coś się napisze dobrego albo złego, nie piszę po to żeby bronić firmy czy kadry zarządzającej ale różni pseudo fachowcy pracowali i wypisywali różne rzeczy np spawacz (usunięte przez administratora)T. który spawać może umiał ale jeszcze lepiej wychodziło mu płakanie, narzekanie i podkręcanie ludzi i sprzedawanie pokoi a praca była na ostatnim miejscu i tacy właśnie w większości ludzie tutaj piszą.Pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora)

Krzysztof T
@Radek P.

Witam Panie Radosławie. Dziękuję za to , że jestem nazwany przez Pana tzw . pseudo fachowcem. To, że odebrałem kilka telefonów dziennie ( były dni, że w ogóle) to nie znaczy, że praca,którą wykonywałem stawiałem na ostatnim miejscu wręcz przeciwnie. Byłem zadowolony , że miałem pracę na miejscu i nie byłem zmuszony wyjeżdżać za granicę. W sumie komu to przeszkadzało , że porozmawiałem przez telefon minutę czy dwie ? Świadczy to o mojej przedsiębiorczości, że nie siedzę i nie narzekam , że jest źle. Po prostu sobie w ten sposób dorabiałem. Moja praca zawsze była zrobiona. Jakość oraz norma w pracy była na przyzwoitym poziomie. Świadczy to po odbiorach Anglików, którzy potrafią pochwalić człowieka za dobrą robotę . Nie chodziłem na tzw. papierosa bo ich nie palę, nie gram na telefonie i nie siedzę na tzw. necie w pracy. Ludzie którzy palą wychodząc na fajkę nawet w ciągu godziny na jedną ( około 7-10 minut z pogaduszkami) to w skali jednego dnia roboczego odchodzi im prawie godzina w pracy. Ja tyle przez telefon nie rozmawiałem. Obecnie pracuję za granicą i wracam pod koniec czerwca. Sam będę w stanie się przekonać o wypłacalności firmy , bo jak sam szef Pan Piotr obiecał mi, że jak wrócę pieniądze będą na mnie czekały. Nigdy wcześniej, żadnych opinii tutaj nie pisałem bo nie miałem takiej potrzeby, ale co ludzie wypisują mają dużo racji. Jeśli chodzi o moje płakanie to sobie nie przypominam takich sytuacji a podkręcać ludzi nie musiałem bo nie miałem w tym żadnego celu. Każdy sam się nakręca gdy widzi jaka jest sytuacja w firmie. Natomiast jeśli chodzi o moje narzekanie to i owszem było parę razy. - po pierwsze czułem się jak w obozie pracy, ponieważ miałem zakaz przez jednego z majstrów poruszania się poza obrębem mojego stołu miejsca pracy - po drugie , jakieś pilnowanie przez osobę dodatkową , która liczy włączenie i wyłączenie tiga oraz zapisywanie czasu pracy w minutach w zeszycie - po trzecie nie zapewnienie ciągłej pracy jako spawaczowi, gdzie zdarzały się przestoje co skutkowało wcześniejszym wyjściem z pracy. Dla przypomnienia pracowałem we wtorek i do pracy miałem przyjść w poniedziałek następnego tygodnia. To tyle jeśli chodzi o moje narzekanie. Z autopsji to znam , że ludzie dopóki pracują w firmie są w jakiś sposób potrzebni. Jeśli odchodzą to są wtedy obgadywani. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

pracus

Zle jedynie swiadczy o pracodawcy i o kadrze zarzadzajacej, każdy pracowac musi to nie pracownika wina że prezes pieniedzy nie wyplaca

pracus

Witam ponownie, widze że mój poprzedni komentarz zniknoł najwidoczniej personel zarzadzajacy firma maczał w tym swoje palce, powtorze firma o ktorej tutaj mowa zatrudnia pracownikow na czarno, pieniedzy brak na wypłaty, przemiał ludzi masakryczny, dziwi mnie tylko usuniecie mojego poprzedniego komentarza ktory mowił prawde i nikomu nie ubliżał

DAWAC SIANOoo

DAWAC SIANO

Obecny pracownik

Panowie, to co jest tutaj pisane jest większość prawda ale na dzień dzisiejszy muszę przyznać że wszystkie zaległości zostały przez firmę uregulowane ze wszystkimi pracownikami, warunki socjalne czyli przebieralnie są już na miejscu, już nie ma takiego ścisku jak był wcześniej czyli generalnie na tą chwilę jest wszystko w porządku zapowiada się że będzie naprawdę dobrze bo chcę tutaj pracować, widać to wszystko zresztą jak jest teraz zarządzane przez naszych prowadzących którzy naprawdę się bardzo starają żeby było dobrze wiem że oni nie mają wpływu na płatności itp ale w dużym stopniu jak jest w tej chwili to właśnie im trzeba zawdzięczać i tyle na ten temat, ja tutaj zostaję i pracuję dalej pozdrawiam wszystkich

Pracowałem

TECO MARITIM POLAND OSZUST !!!!!!!!!!!!!!! Przestrzegam wszystkich szukających pracy w firmie Teco... Oferują pracę na terenie Stoczni Remontowej. Zatrudniają spawaczy monterów. Pensje za Styczeń/Luty 2014 nie wypłacono mało tego cały czas ludzie przez Szefa zwodzeni z tygodnia na tydzień ze kasa na pewno będzie ale to tylko pusta gadka grubego zero podkładki na te jego zagrywki! Warunki socjalne straszne szkoda słów na to w jakich warunkach się przebierasz i w jakich spożywasz sniadanie. To się prosi o pomste do nieba!!! Umowy O Dzieło których mało kto z pracujących widzał na oczy Też jak pensje z tygodnia na tydzień są przeciągane/wypelniane poraz któryś z kolei ' Wszystkich Ostrzegam Przed Pracodawcą!!! Jeżeli chesz dobrze i uczciwie zarobić omijaj wielkim łukiem tę firme.

obiektywny

witam wszystkich. Chodzi o firmę Teco Maritime - oddział w Polsce w Gdyni, ul. Szkolna. Obecnie firma ma zlecenie na terenie stoczni remontowej w Gdańsku. Ludzie są wciąż okłamywani przez właściciela Pana Piotra K. Obiecywanie ciagłe co do wypłaty , polepszenie lepszych warunków socialnych czyli kontenery do przebierania ( obecnie jest ścisk i prezebieranie się jest bardzo utrudnione, po prostu jak bydło, nie ma gdzie zjeść sniadania, pracownicy siedzą na podłodze w kontenerze ). Z tygodnia na tydzień nic się nie polepsza , tylko ciągłe obiecywanie jesli chodzi o wypłatę. Ludzie są bez wypłaty a co za tym idzie nie przyjezdżają do pracy. Nie polecam tej firmy , ludziom którzy szukają zatrudnienia. Po prostu brak wszystkiego jesli chodzi o narzędzia.

Zostaw merytoryczną opinię o TECO MARITIME ASA NORWAY - Rumia

• Jak się pracuje w TECO MARITIME ASA NORWAY?

Zobacz opinie na temat firmy TECO MARITIME ASA NORWAY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECO MARITIME ASA NORWAY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TECO MARITIME ASA NORWAY