Opinie o Meblomak w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Meblomak, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Meblomak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblomak w Rumia

Czy pracodawca Meblomak organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ukrainka
@Pytanie

Praca w Meblomaku to jakiś żart. Pracodawca ma gdzieś pracowników. Zero socjalu, brak bonów na święta, brak imprez integracyjnych, nadgodziny nie płacone. Tam wszyscy robią co chcą. Kierownictwo dramat. Ludzie tam siedzą bo przetrwali kryzys a pracodawca wbija im do głowy że są rodziną w firmie. Tylko że rodziny się nie wykorzystuje

Karol

Nie

fegrhgjtk Nowy wpis
Klient
@Pytanie

wyzysk ,,,,piedziadze pod stolem w kopertach....itp poprostu polacy sa szykanowani a ukraincy doceniani nawet za bledy czy zle krojone materjaly itpd

Pytanie Nowy wpis

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Meblomak?

Dorota Nowy wpis
@Pytanie

Czy akceptujesz połowę wynagrodzenia na umowie, a połowę w tzw "premii kopertowej"

Serio ? Nowy wpis
@Dorota

To tam są jakieś premie kopertowe ? Ja bym raczej postawiła na pytanie. Czy zgadzasz się pracować do końca życia dla swojego Pana za najnizsza krajowa ?

Jak długo czekaliście na odzew z Meblomak? Oddzwaniają zawsze?

Stary pracownik

Dawniej były benefity i premie i ta rodzinna atmosfera. Było uczciwie i sprawiedliwie. Pracownik szanowany i docenimy z radością przychodzi do pracy i daje z siebie wszystko. Niestety rozwydrzony synek przejął interesy i w (usunięte przez administratora) ma pracowników ważne żeby sam się nachapał. To powoduje obniżenie jakości i tylko miesiące dzielą tą firmę od upadku. Chyba ze Ukraina jakoś to utrzyma i żaden urząd się tym nie zainteresuje bo praw pracowników tam nie ma to (usunięte przez administratora)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rekrutacja

14-16 zł na stanowisku pakowacza praca dwu zmianowa po 10 h Bardzo malutko nie mniej szef normalny

Dominika

@Patrycja a ile tu już pracujesz? i na jakim dziale/stanowisku? Pozdrawiam

Patrycja

Praca dla chcących pracować, uczciwy pracownik znajdzie tam pracę na kilka dobrych lat. Pracują tam kochani ludzie z którymi zawsze można sie dogadać. Polecam każdemu!

Paweł

A zmiana nocna więcej płatna ?

rerykor

Praca po 10 godzin, zmiana nocna i dzienna, porażka jeśli chodzi o pracę, kodeks pracy ich praktycznie nie obowiązuje, brak dodatków na święta czy czegokolwiek więcej, nadgodziny nie płacone, obiecane dodatki nigdy nie wchodziły albo wchodziły tak że dostawały je może 2 lub 3 osoby na cały zakład bo mieścili się w granicach warunków które były z kosmosu (np. tylko dla osób pracujących w nocy + coś tam)

VIN
Kandydat

Nie polecam marnować na nich czasu. Wątpię że po mimo prawie codziennie pojawiających się ogłoszeń na to samo stanowisko to w ogóle chcą kogoś zatrudnić. Ja wysłałem do nich aplikację dawno temu i pomimo kilkukrotnej prośby o odpowiedź nie odezwali się. Nie chodzi o sam fakt odrzucenia mojej kandydatury, ale zachowanie firmy jako pracodawcy, skoro nie stać ich na zwykłe "dziękuję za poświęcony czas, ale wybraliśmy innego kandydata" to obrazuje nam z jakim pracodawcą mamy do czynienia. Ignorancja i brak poszanowania w pełni ukazana już na poziomie rekrutacji.

Tymek

Wielkie doświadczenie zdobyte przez lata pracy, dobre opinie i dobry pracodawca tyle można powiedzieć.

Zainteresowany
Kandydat

Witam, stare sa opinie odnosnie pracy w tej firmie. Napisze ktos jak jest teraz?

Jak ze studentami w Meblomak? Chętnie zatrudniają?

Mirka
@Pytanie

Myślę, że najlepiej wysłać CV albo od razu dopytywać o pracę bezpośrednio u kierowników produkcji. Oni najlepiej się orientują czy jest praca czy nie.

Kasia

@Darek ale oprócz trudności związanych z barierą językową to nie było żadnych problemów właśnie jeśli chodzi o współpracę między pracownikami?

Czy w Meblomak panuje luźna atmosfera?

Mirka
@Pytanie

Meblomak jest dużą firmą i wszystko zależy od działu na jaki się trafi. Jeżeli poprzez luźną atmosferę rozumiemy uśmiechniętych współpracowników, wyrozumianych szefów i dobrą organizację pracy, to uważam, że atmosfera jest luźna. Firma jest lojalna, dla ludzi, którzy chcą pracować.

Darek

Pracowałem w Meblomaku blisko dwa lata i nie narzekam. Wynagrodzenie otrzymywałem zawsze na czas i zgodnie z umową. Jeżeli ktoś sumiennie wykonuje swoje obowiązki to nie ma żadnych problemów z majstrem a i szef też doceni dobrych pracowników. Jeżeli chcesz ściemniać, palić papierosy po kątach lub w łazience albo pić alkohol to się nie ustawiajcie w kolejce po laury i podwyżki. Czasy PRLu minęły, trzeba pracować a nie udawać, że się pracuje. Minus to taki, że ciężko było dogadać się z połową pracowników, którzy mówili po ukraińsku/rosyjsku ale atmosfera i praca z większością załogi była dobra.

ZENADA..........

PRAWDZIWA ZENADA FIRMA NIE SZANUJE PRACOWNIKOW LAMIE SIE PRAWA PROWNIKA TYLKO UKRAINA JEST SZANOWANA,,,,,,ZENADA........

Bartosz
@ZENADA..........

W jaki sposób rzekomo łamane są prawa pracownika w firmie Meblomak? Zawarłeś niepokojące zdanie na temat pracy w tym miejscu, jednak w żaden sposób go nie uzasadniłeś. Czy mógłbyś to zrobić?

Krzycho

@Cyrk Możesz rozwinąć swoja myśl? Dla mnie to dobra firma ale może to konkurencja?

Hehe
@Krzycho

A co w niej dobrego?

Cyrk

Prawo pracy tam nie istnieje

Jan

@Rumia, być może w firmie mają szanse pojawić się podwyżki? Czy wiesz coś na ten temat? Możesz podzielić się z nami informacjami na temat benefitów pozapłacowych w Meblomaku? Czy są one dostępne dla pracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Meblomak - Rumia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Meblomak