Meblomak

Rumia

Opinie o Meblomak

miako
użytkownik zarejestrowany

wydaje mi się, że takie firmy jak Elextrolux działają właśnie od poniedziałku do piątku. Nie wyobrażam sobie, by pracownik utrzymania ruchu czy project manager pracował 7 dni w tygodniu. To byłoby dość zabawne, firma chyba nie ma potrzeby działać cały tydzień.

Tafor

Szału w tej firmie nie ma. Pracowałam tak kilka lat temu i usłyszałam: nie stac nas na przestrzeganie prawa pracy ;) To z ust właściciela padło :) ale nie wiem, może coś się zmieniło?

pe2jot

wstępnie jestem zainteresowany pracą w tej firmie,czy są jakieś problemy z pracą i płacą? wolałbym wiedzieć zanim złożę c.w.

Zostaw opinię o Meblomak - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblomak