Opinie o TECO MARITIME ASA NORWAY w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TECO MARITIME ASA NORWAY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TECO MARITIME ASA NORWAY o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECO MARITIME ASA NORWAY w Rumia

mac

Tak jest! Teco niema kasę do wypłaty!!!

byly pracownik

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych. Pracowalem w firmie Teco kilka lat. Była to firma dobra, placila sporo i na czas itd. Ludzie mieli zapewniony sprzet etc etc. Owszem było kilku oszolomow (brygadziści i wyżej)ale pracy było dużo i cala reszta na czas. Na chwile obecna jest to kupa gnoju i syfu. Panowie na gorze z tego co wiem robia dobra robote a nawet bardzo, natomiast lysaker i dubaj to banda kretynow którzy ludzi maja za zwykłych roboli (oddzial w Polsce- fajni ludzie)i z pieniędzmi robia co chcą i jak chcą a ludzie kiedyś tam otrzymają pieniążek. Jeśli chodzi o kontrakty to sa to dubajskie nic nie warte dokumenty. Nie ma swiadczen, zusu podatkow itd. Wszelkich roszczeń można dochodzić w sadzie w DUBAJU. POWODZENIA. Z tego co wiem to na dzień dzisiejszy maja kilka kontraktow na platformach i placa na czas. Nie zmienia to jednak sytuacji firmy i pracownikow co do nieregularnej pracy.No i najważniejsze tzn kolesiostwo i układy. Zatrudnia się tylko kolezkow i rodzinke. Jako jeden z przykladow podam iż syn jednego z panow jest leniwy jak mało kto i wozi się tylko na nazwisku ojca, nikt z gowniarzem nie ma ochoty pracować i nikt nie chce uswiadamiac ojca jak jest bo się boja ze straca prace.Mialem okazje poznac tego pajaca na stoczni i wiem ze zrobi wszystko żeby nie robic i sciemniac. Na ta chwile polecam prace na wiatrakach w Europie. Placa dobrze na czas. Trzeba tylko sporo czasu spedzac bez rodziny. Pozdrawiam

@byly pracownik

Bardzo żetelna wypowiedz!! Brawo !! Taka jest prawda ! Z oszołomem z Dubaju miałem przyjemność i dlatego wiem że to Prawda!!!

pd
@byly pracownik

Witam! Mógłbyś coś dokładniej napisać o tej pracy na wiatrakach? pozdrawiam

kika

A czy ktoś wie jak się tam pracuje w biurze, np. w księgowości? Czekam na jakiś post

BRONEK

Szkoda słów na tą firmę...JEDEN WIELKI BULLSHIT !!! PRACA DLA DESPERATÓW LUB RUMUNÓW,NAJLEPIEJ SPRAWDZ SAM..................

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TECO MARITIME ASA NORWAY spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
GRE

Opóźnienia w płatnościach to chyba standard w dzisiejszych czasach. Jeżeli płacą, ale z opóźnieniem, to nie jest najgorzej. Teraz trudno z firmami, które płacą na czas, chyba, że jakieś drobne.

@GRE

Teco jest taką właśnie droną firmą ,kto się szanuje nie pracuje dla nich...gdyby firma miała kontrakty jak sie należy to by ludzi nie oszukiwała,i płaciła na czas. Jakoś w norwegi tego problemu nie ma,no i stawki za godzinę są nie porównywalne. Firma krzak (usunięte przez administratora) i oszuści...

Cosik

Rumunów teraz pchają do roboty za 8$ za godz. Kto sie szanuje nie pracuje u nich..

gosc z gdaska

wszystko prawda w 100% robilem w tamtym roku na remontowce od nich na platformie jako makarz-piaskarz tragedia kasa na raty a jak nie masz za co zyc kogo to interesuje cwelowska firma TECO odradzam normalny malarz piacharz....

GRE

dostaliśmy z ekipą propozycję pracy w firmie Teco. Montaż rur GRE na statkach w Danii, ktoś pracował u nich wcześniej na takich projektach? Co możecie powiedzieć o firmie, płatnościach i pracy?

@GRE

Haha wasze ryzyko!! Poślizg z płatnościami to u nich standard !! Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz !! Ja odradzam co ty zrobisz twoja sprawa... Będą cie przekonywać żebyś wzioł tą robote ...Powodzenia

lowik

Pany a kiedy ten projekt na remontowej,moze bronek cos powie?

Cosik

Powodzenia !!! Metry !! Metry!!

wawa

teraz maja miec projekt w remontowce w gdansku za 12 dolcow platforma:)

xxx

złapać gnoja pysk mu rozjechać walcem tak jak sie to kiedyś robiło to sie nauczy że wypłata to rzecz święta i należy ją wypłacać w terminie

@xxx

Jest w zasięgu ręki !! To kwestia czasu... Zawsze tłumaczy się ,że to nie jego wina!! A kto prowadzi projekt jak nie on!!

Pasztetowa

Kiełbasa robi nadal i dalej kroi firmę robi fuchy w Gdyni i na kręci ludzi na platformę na remontówkę i dalej nie płaci firma to (usunięte przez administratora) w Polsce powinni się zabrać im za (usunięte przez administratora) miesięcznie tam się przewija z 600 bukieciarzy no i też trafiają się normalni ludzie i jak ktoś popracował tam z 2 tygodnie to zapomnij że wypłacą siano to firma ma z czego zrobić wieczór integracyjny dla oszołomów z biura , jednym słowem omijać to szambo .

Sncho
@Pasztetowa

Panie Lach... jak potrzeba pracy to wiesz gdzie dzwonic jak masz problem to piszesz bzdury po drugie zorietuj sie czy i komu za co nie wyplacili kasy bo ja mam tam znajomych i owszwm kasa z opuznieniem ale wyplacili wszyskim a stawki zajebiste jak na polskie warunki 24 zeta na godz.

arnold

Tylko patrzec jak padna,wszyscy pouciekali,chyba nawet KIELBASKA ,zostalo moze ze 7 foremanow ,nikt nie chce od nich jezdzic,no i dobrze!

@arnold

No to grubo !! Jak Kiełbaska uciekł ?! Jeszcze został bronek i wróżka Maciej no kilku co nie maja nic do zaoferowania poza gonieniem ludzi do roboty firemka padnie jak nic!!!

Cosik

Trzeba było czytać uważnie posty powyżej hahahaha ,to ludzie odchodzą to wiadomo już od dawna ,tylko patrzeć jak zamkną biuro na szkolnej i przeniosą sie do Rumuni !!!

rurarz

fatalna firma,rotacja ciagla ludzie sami odchodza,zwlekaja z kasa,masakra ogolna z dala od tej firmy!!1 ale pani Barbara ladna:) reszta to idioci

BRONEK

Placa juz normalnie,wiec przestancie i wezcie sie za robote,metry,metry.

kuki

chca zebym przyszedl na rozmowe na spawacza tig co o tym mozecie powiedziec?

@kuki

Co powiedzieć?? Ze na kase będziesz czekał oj długo oj długo!!

Cosik

Zdobądź kolego nr telefonu lub maila do osoby która sie zajmuje wynagrodzeniami,to jest pilnie strzeżona tajemnica , panie które siedzą na szkolnej sie tym zajmują ale też same są przestraszone ze musza wykonać jakiś telefon lub nisać maila. Tak sądzę

@Cosik

Ta konkretnie firma to właśnie jest Enigma,jeden wielki bullshit!!!!

Cosik

Hehe prawda!! Nawet Kwaśnik uciekł ,z tego szamba !! Został jeszcze ciepła klucha wróż Maciej ,co miesiąc wróży z fusów kiedy kasa wpłynie ludziom na konta .

ktosik
@Cosik

firma hahment powoli ogłasza upadłośc niemaja zadnych robut od jesieni same konfitury i przydupasy robia

Zostaw merytoryczną opinię o TECO MARITIME ASA NORWAY - Rumia

• Jak się pracuje w TECO MARITIME ASA NORWAY?

Zobacz opinie na temat firmy TECO MARITIME ASA NORWAY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECO MARITIME ASA NORWAY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TECO MARITIME ASA NORWAY