Opinie o TECO MARITIME ASA NORWAY w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy TECO MARITIME ASA NORWAY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w TECO MARITIME ASA NORWAY o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECO MARITIME ASA NORWAY w Rumia

xyz

Firma umoczyła (usunięte przez administratora) na projektach.wtopili grube miliony a teraz kosztem ludzi zapychają dziury finansowe. Oczywiści na latanie tu i tam i imprezki jak to widać po zdjęciach na fejsie, to kasa jest. Czekam na kasę już 3 miesiące. nawet już telefonów nie odbierają. Myślałem,że to porządna firma.Na projekty jeżdżą jedynie wazeliny i podpierdalacze i obiboki . Tego sortu w tej firmie nie brakuje.Odradzam

platformowiec

Oddajcie moja wypłat (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co jest do ku... żeby się prosić o własne pieniądze ,do Kobiet za biurkiem nie można się dodzwonić a kasy jak nie było widać tak niema .Gdzie to zgłosić żeby te (usunięte przez administratora) w biurze dostały po (usunięte przez administratora)

plik

spawacz, jeżeli ktoś ma tak niepewną sytuację to lepiej łapać zlecenia z kilku firm.

spawacz

Monek jak mam działalność gospodarczą to się nie zatrudniam bezpośrednio w firmie która raz ma dla mnie pracę a raz nie. Mam więcej zleceń nie tylko z tej firmy i jakoś inni płacą na czas... A co do "swoich ludzi" to miałem na myśli pupilków z biura, typowych darmozjadów co swoją praca na chleb by nie zarobili. Z resztą co tu dużo pisać umów o pracę nikomu nie proponowano, jakieś gówna z dubaju co w razie co to możesz tam swoich praw dochodzić.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TECO MARITIME ASA NORWAY spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
adambus

Od listopada Firma nie zapłaciła za przewóz osób do Varny .Jak dopadnę Pana Norwega który zamawiał autokar będzie nie miło może ma ktoś namiary ,tel adres gdize można go dorwać proszę o mail ze strony www.adambus.pl

spawacz

Firma nie płaci, od grudnia czekam na pieniądze, wypłacają na czas tylko swoim ludziom. Nie polecam

sa

teco ok firma z przyszłością

gruby

Norweg siedzi w Polsce przelewy za działalność poszły na dniach mają być wypłacone zlecenia. wszystko na dobrej drodze

pomocnik, pomocnika

Wiadomo coś o wypłatach za styczeń 2016 ?

@pomocnik, pomocnika

Debilu Ty, Kielbasa nie uciekl, firmy kolejnej nie rozjebal bo w Teco pracowal 20 lat. A firme (usunięte przez administratora) wlasciciele bo nie sluchaja co sie do nich mowi. Tak wiec kup sobie kij i jebnij sie w ryj kretynie.

news

Oficjalna informacja Kiełbasa został wyrzucony z firmy za jej rozkradnięcie. Jego przydupasy uciekli kilka dni wcześniej. Może w końcu zaczną się normalne rządy w tej firmie. Norweg szuka całego nowego sztabu co pociągnie firmę. życzę sukcesów. To co najgorsze to już chyba za nimi. Chodzi oczywiście o kiełbasę, który kolejną firmę prawie do bankructwa doprowadził. przestań człowieku kraść.

Coś bliżej w temacie? Proszę bardzo. Akurat ja mam informację na bierząco. Teco nie ma projektów, platforma się skończyła i skończyła się kasa na utrzymywanie 3 świętych pseudo project menagerów: Lecha, Jurka i Wojtka. Pieniądze od października nie na czas, i to zarówno na kontraktach za granicą jak i w Polsce. Dzwoniąc po pieniądze do pana Piotra K. słyszysz zawsze, że już idą lub, że zaraz będą, panienki z biura nigdy nic nie wiedzą a pan Krzysztof M. wygodnie zasłania się tym, że to nie on dogadywał się z tobą w sprawie pieniędzy. Do tego jedna dziura finansowa jest łatana za pieniądze z następnych projektów, których coraz mniej w zasięgu firmy. Szczerze mówiąc, nie polecam nikomu. Pracowałem tam prawie rok, pieniądze na czas bywały rzadko, często jednak było ich mniej niż powinno. W tym momencie teco ma drobne prace na stoczni i niedługo rusza 3-miesięczny projekt w Kolumbii który będzie katastrofą finansową. Biuro za wszelką cenę próbuje opłacić zaległe wypłaty pracownikom, którzy jadą na ten wyjazd a i tak od rana do wieczora mają wizyty w sprawie pieniędzy. To w skrócie tyle, naprawdę można długo pisać o firmie teco, ale napewno nic dobrego.

ktos

firma krzak pomalu ogłasza upadlosc niemaja zlecen od jesienią ludzie czekaja za wyplatami pracują same kafitury zagle zomerfeldy dareczki

Firma od dłuzszeego czasu nie wypłacalna,mają gdzieś pracownika.

Radler

Gadacie bzddety Wandke to gośc na poziomie po 2 po nowym roku prawdopodobnie odchodzi z tego co mi wiadomo to jeszcze ktoś z kierownictwa z norwegi też opuszcza szeregi teco więc firma się najwyraźniej rozpada , sami sobie winni ;) Pozdro

Lachu

Jak to zrobil naprawde,to lac w morde gnoja i sie nie ogladac,jak co to mieszka w gdansku niedaleko remontowej!

cosik
@Lachu

juz go obserwują z tego co mi wiadomo...karma wraca

MW
@Lachu

A moze cos blizej w temacie? Czy moze cos od kogos przy piwku uslyszales? To sa jakies bzdury i pomowienia - jestem gotowy na ten temat porozmawiac.

arnold

wandke jest w porzadku,sa inni gorsi debile

cosik
@arnold

Wantke w pozdku?? słyszałem historie ,ze skroił jednego kolesia na 5000 papiera ,juz sie kilka osób zaiteresowało tematem..gośc musi ogladać sie na ulicy...

Cosik

Pracuje tam taki koleś Wandke Maciej zna ktoś tego typa? Może jakieś opinie o tym pseudo projekt menagerze??

gabi

Teco pracuje na remontowej,maja najgorsze roboty jakie moga byc,porzadnej nie chca im dac,bo nie maja pojecia o robocie,a foremani to debile i pajace,szczegolnie jednoreki kretyn lukaszek,odpisuje ludziom godziny,ale ponoc ma ktos sie nim zainteresowac i nauczyc go podejscia do czlowieka.

mac

Ten Lech....co masz umową z Lechem? Czy zapłaci Lech czy Teco? Czyli jest firmą w firmie? Trochę jest niejasne... Ale co wiem stawki są też 15 zł!? A co robisz za 24?

elektryk
@mac

Chłopie taka stawkę nawet netto można spokojnie dostać w innych firmach stoczniowych jeśli masz doświadczenie i coś umiesz, także się nie ekscytuj .Zależy jeszcze w jakiej specjalności .I nie w firmie zarejestrowanej w Dubaju.W maju szukali elektryków,zrobili spotkanie,szybko dostarczać dokumenty i podpisywać umowy ,na drugi dzień na szkolenie .Jak się później okazało wcale nie dostali tej roboty i wyszło wielkie G... Co niektórzy zdążyli się już zwolnić ze swoich dotychczasowych firm .Z tego wynika że firma niepoważna jest .

Pasztetowa

To (usunięte przez administratora) dziwie się że w Polsce można taką bandytkę uprawiać . kierownictwo wali firmę w rogi robi fuchy , a ludzi kręcą jak mogą i nie płacą .

Zostaw merytoryczną opinię o TECO MARITIME ASA NORWAY - Rumia

• Jak się pracuje w TECO MARITIME ASA NORWAY?

Zobacz opinie na temat firmy TECO MARITIME ASA NORWAY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECO MARITIME ASA NORWAY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TECO MARITIME ASA NORWAY