EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o.

admin 2015-06-17 14:03
Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.
karolinjka 2016-04-19 23:00
humanista? ta firma projektuje i produkuje drukarki przemysłowe typu Ink-Jet do znakowania produktów i opakowań, ale to też oznacza nieustanny popyt na ich usługi
Jeszcze_pracownik 2017-01-31 06:59
Firma niby spoko, atmosfera raczej dobra. Ale jeżeli szukasz pieniędzy to nie tu. Chory system płac, bazujący na zasadach lat 90, gdzie zarabiasz tyle ile mniej więcej reszta a nie wedle zaangażowania (i nie mówię tu o pracy fizycznej). Ogólnie moja praca jest warta gdzie indziej o 30-50% więcej, dlatego tez rozważam zmianę pracy.
Dodam że firma zwiększa zyski rok w rok przy jednoczesnym zwiększaniu zatrudnienia i ciągłym rozwoju. Szef mówi że jest co raz lepiej. Szkoda że pracownicy nie mogą tego odczuć w żaden sposób...
Zostaw swoją opinię o EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o.