Opinie o INSS-POL w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie INSS-POL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w INSS-POL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSS-POL w Wrocław

Miesiąc temu wygasło ogłoszenie dla inżyniera projektu, chciałbym aplikować przy kolejnej okazji. Ktoś tu stwierdzil, że firma nie proponuje za bardzo benefitów, od tego czasu zostały może jakieś dodane? No i ciekawi mnie jak w takim razie choćby ze szkoleniami czy podwyżkami w trakcie zatrudnienia, firma inwestuje w takie rzeczy?

potencjał zaszufladkowany Nowy wpis

ala firma klapa. dzwonie do babki z grupą spawaczy monterów z językami zamiast nas szybko przejąć proponuje mi wypełnic ankietę nie odpowiadając na podstawowe pytanie.Jak rozpędzony pociąg jąkająca się może nawet miła ale bez wyobraźni kobieta spaliła na wstępie.

Johny

Dzień dobry. Po powrocie z Niemiec szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego weryfikuję komentarze. Przypuszczam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Wrocławia. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie INSS-POL? Czy firma dba o pracowników? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Pozdrawiam Johny

@Johny

Czołem Johny. Zarobki są dobre ale benefitów raczej mało. Odpowiadając w temacie organizacji posiłków pracowniczych to rekomenduję firmę Bombardier z Wrocławia. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) zamawiają to co lubią za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Te obiady to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z ubezpieczeniami. Pozdrawiam. Ewa.

Małgorzata
@Ewa

Co to znaczy, że zaroki sa dobre? Pytam, bo dla każdego to znaczy coś innego :(

Aga Nowy wpis
@Małgorzata

Nie powiedziałabym, że spawacze dobrze tam zarabiają. Mój mąż ma 4 lata doświadczenia a zarabia 32 czy 33 brutto na godzinę... Jak pracuje 10h dziennie to ta pensja jest jak na spawacza conajmniej śmieszna.. na konto wpływa ok 4400

Renata Nowy wpis
@Aga

O, to ciekawe, to co go tam trzyma? Skoro piszesz że jak na spawacza co najmniej średnio, to czemu nie zmieni zatrudnienia?

Spawacz

Padało to pytanie ale zapytam ponownie jakie zarobki w tej firmie jako spawacz tig lub mag???

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie INSS-POL padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Spawacz TIG, MIG-MAG.
Paweł84

Ja wspominam kawały p.Zbyszka tylko on i Andrzej się z nich śmiali

Kalafior
@Paweł84

Czy to prawda?że Andrzej wrócił i znów się stykają ze Zbigniwem na palarni?

Ktoś

Firma porażka robią z ludzi jaja i nie doceniają pracowników , straszą karami po 2 tys euro gdy chcesz zjechać wcześniej problemy z wypłatami gdzie spawaczą brakuje po 2-3 tys i musza się oto prosić Nie polecam !!!

Padaka

W dodatku kwatery 20 osobowe z jednym kiblem na dole i prysznicami jak w mon

Leonidas

Firma parodia, w Szwecji dają jak to oni twierdzą szwedzki ?stół a dostajesz albo miskę ryżu albo 3 ziemniaki i parówkę, obiecują złote góry a przy wypłacie zonk..... nie polecam tej firmy ponieważ mało tego kierownik szeryf dosłownie sieje (usunięte przez administratora)

stefcio

To jest parodia nie firma.Na bazie główne skrzypce odgrywa pan Cz... wraz ze swoją ekipą,który nie dość że nie zarabia źle to jeszcze kroi chłopaków za zlecenia i bezczelnie żąda profitów za dane zlecenia.Lizusostwo to jest jedyna droga do "sukcesu". Szacunek w tej firmie do pracowników nie istnieje.Nie polecam tej firmy.Dużo lepsze warunki znajdziecie w innych firmach.

Daro

Polecam Inox Instal z Brzeska pracuje tam Cztery lata

nor
@stefcio

pań czech z majster pracowałem 10 lat do tyłu w tedy było b.dobrze dopiero od nie dawna chyba się psuje choc szczerze nie narzekałem a wręcz przeciwnie chwaliłem a tym bardziej Pana L.O

nor
@stefcio

pan czech z z krzydliny malej

Mieczysław
@nor

Widzę, że pracujecie w firmie INSS-POL, dlatego w tym właśnie momencie chciałbym ustalić, czy wynagrodzenie oferowane przez tego pracodawcę jest adekwatne do ilości obowiązków, które pracodawca powierza zatrudnionej osobie? Będzie mi miło to ustalić, dlatego mocno na Was liczę. Z góry dziękuję.

Xyz

Świetna firma dla początkujących spawaczy, bądź chcących sie podszkolić. Dużo fachowców wartościowych ludzi odeszlo. Na hali można przebiedowac jakis czas , polecam trzymać sie Mateusza ( poczatek hali czerwony fronius :D ) , odnośnie spawania myślę, że jest tam najlepszy, a nawet jesli nie, to spoko gosc, z ogromnym obyciem doświadczeniem, zawsze cos podpowie, posmieje, normalny chlop ????

Xyz
@Xyz

Dodałem emotke i wstawilo jakieś pytajniki, nie mialo tego być. Pozdrawiam

Nohordozor

Ponad dwa lata pracuje w tej firmie i uważam że nie jest tu idealnie, czasem lepiej przemilczeć niektóre sytuacje ale nie jest też tak źle jak piszecie. Zwłaszcza że kadra kierownicza została częściowo zmieniona i powoli wszystko zmierza w dobrą stronę. Trzeba pracować a jak dobrze robisz swoją pracę to i można o finansach dyskutować. Z resztą zawsze tak było że łatwiej się pisało negatywną opinię niż odwrotnie. Nie bez powodu ludzie pracują tu firmie po naście lat.

Wiktoria
@Nohordozor

Kadra kierownicza chyba nadal jest zmieniana w INSS-POL? Bodajże na kierownika projektów szukają nową osobę. Co jest tego powodem?

Stiven

Miesięczny zarobek spawacza 141 rury (przy pracy 8h) w tej firmie to ?

Zibi

@Jaś Fasola Firma działa już tyle lat, że poradzi sobie w każdej sytuacji.

Shrek

Jedyny dobry człowiek to pan(usunięte przez administratora) utożsamia się z tą firmą lubią go pracownicy i szanują. Czy ktoś dostrzega jego pracę, zaangażowanie? Tylko patrzeć jak ktoś pozyska takiego pracownika.

Jaś Fasola

Ja się tylko zastanawiam czemu jeszcze to istnieje.

Witam jak zarobki spawaczy 135 w tej firmie

Ninja Sakamura

Negatywów tyle , ze aż się nie dobrze robi a ja chciałem wyslac swoje CV w sprawie pracy na stanowisku spawacza . I odechcialo mi się . Jeżeli zatrudniaja tepych Ukraińców to znaczy ze firma daje Polakom niskie stawki a nie kompetencje kadry zarządzającej wprowadzają młyn i na pewno skloca to pracowników . Inaczej mówiąc , firmie nie zależy na dobrych fachowcach . Zatrudniając paprakow , dyrekcja mysli , ze jakoś to będzie .

Norveg
@Ninja Sakamura

Jak polacy nienawidzą ukraińców.Okropnie być imigrantem w Polsce.... tragedia.

Czy INSS-POL organizuje staże dla studentów?

Tak, jeżeli pytasz o staże finansowane z budżetu gminy/powiatu. Czasami urzędy nie mają środków, więc warto pilnować terminu składania dokumentów.

Twój iloraz inteligencji jest równy powyższej wypowiedzi. Niestety nie ma takiej skali głupoty która zaprezentowałeś. Szkoda ze trzeba pracować z takimi ludźmi jak Ty. Nie pozdrawiam

nijaki

skąd wy macie te informacje, być może brak wyszkolenia, ja jestem zadowolony jako spawacz tig 141, oczywiście pokazuję wszystko rękami i za to dostaję pieniądze, proponuję mniej ględzenia a więcej pracy

Mirosław
@nijaki

O jakich informacjach wspominasz? Mógłbyś wymienić obowiązki na stanowisku spawacza, bo tak się składa, że jest taka oferta pracy na stronie firmy: https://www.inss-pol.pl/pl/praca/ogloszenia Ile zmian i w jakich godzinach pracujecie?

Zostaw merytoryczną opinię o INSS-POL - Wrocław

• Jak się pracuje w INSS-POL?

Zobacz opinie na temat firmy INSS-POL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSS-POL?

INSS-POL
2.4/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Międzyleska 6A
    50-514 Wrocław