Opinie o Lean-Tech S.C. (działalność zakończona) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lean-Tech S.C. (działalność zakończona). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lean-Tech S.C. (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lean-Tech S.C. (działalność zakończona) w Wrocław

Marek Nowy wpis

Firma oferuje wysokie zarobki, ale dużo wymaga od swoich pracowników

pracodawca Nowy wpis

Konkretna firma z dobrym produktem

Kpina Nowy wpis

Firma ma opłacone opinie na nowym koncie negatywne są odrazu usówane. Nie polecam (usunięte przez administratora) krętacze. Zero pomysłu na biznes bujaja się na dotacjach. Jak ktoś powie właścicielą że pierarki są w cenie to na nastepny dzień zaczną je chować nie polecam.

Administrator Nowy wpis

Szanowni Państwo, w związku ze zmianą formy prawej przez firmę Lean-Tech, prosimy o dodawanie opinii pod nazwą firmy: Lean-Tech Sp. z o.o.

inżynier automatyk

Mało profesjonalne podejście do kandydata. Po 25 minutach rozmowy "SZEF" przerywa, patrzy na zegarek i mówi że musi kończyć bo ma następną rozmowę...Oczywiście zero odpowiedzi zwrotnej po rozmowie czy się posadę otrzymało czy nie. Oj pracodawcy w Polsce, róbcie tak dalej a za niedługo wszyscy kumaci stad wyjadą i będziecie wybierac tylko z absolwentów i pracowników marketów :)

Niech pan powie coś o sobie.

Daniello

Pracuję w Lean-Tech od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Firma bardzo inwestuje w rozwój i ciekawe projekty.

jmp

Bardzo niemiło wspominam współpracę z firmą. Brak tu przede wszystkim jednomyślności - jeden wspólnik mówi co innego, drugi co innego - nie wiadomo, do czego się zastosować. Jednak najważniejsze jest to, że nie wywiązują się z ustaleń finansowych, zamiast tego wygłaszają tezy na temat kontrahentów wyssane z palca. Tym bardziej, że współpraca naprawdę dobrze się zapowiadała, niestety nie zostałem potraktowany przez Zarząd Spółki poważnie. Co prawda współpracowałem z Lean-Tech Sp. z o.o., jednakże to ta sama firma tylko w innej formie prawnej niż tutaj na forum. Niemniej, gorąco przestrzegam przed podejmowaniem z tą firmą współpracy.

R.K.

Zostałem zatrudniony dopiero w ostatnim czasie i nie widzę jakiś takich niepokojących rzeczy... Może nadchodzą jakieś zmiany.. ?

observer

a ja bez kozery powiem pińcet !!!!!!!!

Krystian

Firma z możliwościami dla młodych ludzi. Mieliśmy okazję współpracować już kilka razy i za każdym razem okazali się specjalistami i profesjonalistami w swojej branży.

Adamek

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Akurat szukają ludzi do pracy. Bardzo sympatyczna firma i dobre warunki pracy. Jestem ciekaw jak wypadłem i czy dostanę prace. Sporo ciekawych projektów teraz realizują. Moje sugestie dla Lean-Tech S.C.: Większa promocja firmy, bo mało o Was jest w sieci a macie ciekawe warunki. Lubię atmosferę w Lean-Tech S.C. za: Podejście szefostwa do ludzi i szacunek.

Adamek

Ten portal mi zadał takie pytania i widzę, że sami dodają zdania przed moimi odpowiedziami. Nie ja to pisałem, nie jestem jakimś psychofanem żeby pisać o firmie z formą prawną.

naexpert

ok - ale wiesz o czym piszesz bo przejrzałeś stronę internetową - czy wiesz bo masz jakieś konkretne informacje "EXPERCIE" :-) z moich informacji wynika że uczestniczą w dużych projektach

Witam są może przyjęcia na stanowisko ślusarz- spawacz, lakiernki,monter ,operator water jet jakie stawki jaka atmoswera w pracy czy warto sie zainteresować ktoś podpowie coś ??? Pozdrawiam

Sentencja

Czesc Panowie. Jak prezentuje sie sytuacja firmy i terminowosc wyplat?

Zbysiu

Dlaczego uwaga. Nie płacą zobowiązań?

Joanna

@qwertydalej jesteś pracownikiem Lean-Tech S.C.? Czy w ostatnim czasie zaszły zmiany, które wpłynęły na warunki pracy pracowników? Chętnie dowiemy się też więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca. W jakim dziale firmy pracujesz?

kontrahent

Nie polecam, nie regulują terminowo swoich zobowiązań. Nie solidni i nie słowni.

mkio

@Jacek a nie napisali nic w ogłoszeniu o tym? to pewnie n rozmowie Ci o tym powiedzą kwalifikacyjnej

qwerty

Jeśli ktoś lubi pracować bez urlopu bo ciągle jest "coś do zrobienia" to polecam. Niesłowne szefostwo, z którym ciężko cokolwiek załatwić, nie wspominając o braku jakiegokolwiek wsparcia z ich strony. Na plus na pewno są różnorodne projekty oraz terminowość pensji, jednak na tym się kończą zalety pracy w tej firemce.

dfa

ktoś coś?

axx

- uwaga na rozliczenia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lean-Tech S.C. (działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w Lean-Tech S.C. (działalność zakończona) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lean-Tech S.C. (działalność zakończona)
3.9/5 Na podstawie 16 ocen.

Lean-Tech S.C. (działalność zakończona)