Opinie o Diehl Matering Sp. z o.o. w Cieszyn Cieszyńska 1A

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Diehl Matering Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Diehl Matering Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diehl Matering Sp. z o.o. w Cieszyn Cieszyńska 1A

I całe szczeście że nie zależy to do ciebie,no chyba że nie należysz do jakiejś rodzinki hehehehee.Tak,zakład ok i praca też ale całe te rodzinne i znajomościowe układy sa tragiczne i psują atmosfere w całym zakładzie pracy!Do tego te plotki,donosy i podkładanie świni jeden drugiemu-już aż w stresie chodzi się do pracy!!! Po prostu bajzel i tyle!

smo

GDYBY TO ODE MNIE ZALEŻAŁO BYLIBYŚCIE WSZYSCY ZWOLNIENI Z MAŁYMI WYJATKAMI TO MOŻE DOCENILIBYŚCIE ,,MIROMETR''

latawiec - 2011-01-10 11:27:55 do AXE: widac ż ektóś z rodzinki sie odezwał w obronie [usunięte przez moderatora]/ bo prawda jest taka ze [usunięte przez moderatora] tylko lata po hali i rece zaciera jak [usunięte przez moderatora]!Chodzi,obserwuje i NIC nie robi poza pewnie donoszeniem....A ZE DBA O RODZINĘ NIKT NIE KWESTIONUJE,W KOŃCU PRAWIE CAŁA JEGO FAMILA TAM ROBI,NIEDŁUGO PEWNIE I WNUKI HEHEHEHE.JAK BYŁY NAGANY TO JEGO[usunięte przez moderatora],PODOBNIE JAK I [usunięte przez moderatora] CZY [usunięte przez moderatora]OJ NIE PONIEŚLI ŻADNYCH KONSEKWENCJI ŻE NIE ZAUWAŻYLI WADLIWYCH LICZYDEŁ!!! SKANDAL I [usunięte przez moderatora]!ALE SIEDZMY CICHO BO JAK JUŻ ZAUWAZONO RODZINA JEST WIELKA I CZEKA NA ETATY WOLNE! oj szanuj te [usunięte przez moderatora],bo jeszcze moze ci jej zabraknac...ciebie to nazwalabym zato wolem na na [usunięte przez moderatora] sie pewnie znasz baranie

zgadzam sie zupelnie z powyzsza wypowiedzia...pozdrawiam

Czy po rozmowie w Diehl Matering Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

OJ TY SZARY PRACOWNIKU , PO CO KIEROWNIKOM JAKIES TYTULY ,LICZY SIĘ (usunięte przez administratora)ICH WIELOLETNIA PRAKTYKA ,MYSLE ZE TO JEST WAZNIEJSZE...

szeregowy STIFFLER - 2011-01-12 18:51:00 zarabialibyśmy 3000zł na reke to i tak bedziemy narzekać tacy juz jesteśmy my polacy. Do kierownika nic nie mam jest w porządku. Dziekuje im za to ze mam prace i wynagrodzenie jest zawsze na czas do tego wekendy są wolne tak jak i święta.(usunięte przez administratora)

rerere

STAREGO SZEFA WSPOMINA TEN KTO NIE MA POJĘCIA JAKI BYŁ

zefir

I kto tu mówi o UCZCIWOŚCI....

masz rację,atmosfera jest coraz mniej miła i sympatyczna,coraz mniej chetnie chodzimy do pracy i bojimy się kazdego dnia bo nie wiemy co nas czeka!(usunięte przez administratora)

bebok

No niestety jest coraz gorzej. I w dodatku nie ma co liczyc ze sie to zmieni.(usunięte przez administratora)

beta

to prawda,siedzmy cicho bo na nasze miejsca czekaja kolejne (usunięte przez administratora)(Oczywiscie że nie zwolnili i nie zwolnią nikogo (usunięte przez administratora),chocby nic nie umieli!(usunięte przez administratora)

baca

Szczesliwego nowego Roku (usunięte przez administratora),i tak Was wszystkich zwolnią (usunięte przez administratora)

RRRRR

TE WASZE OPINIE SA WSZYSTKIE ŻAŁOSNE ha! ha! ha!

mirometroiec

Ale sie czepiacie ! Latwo jest krytykowac a samemu nie byc w porzadku . Cieszcie sie , ze pracujecie. Mamy fajna i lekka robote. W Mirometrze podoba mi sie robota i nawet nie mysle o poszukaniu czego innego. Dyrektor jest super, ratuje firme mimo kryzyzu a tego nie doceniacie ,a zatrudnic moze kogo chce a my nie mamy prawa mowic ze ktos tutaj jest rodzinÄ! (usunięte przez administratora)

Ja się cieszę że w tym (usunięte przez administratora) nie robię

xxx

Ludziom chodzi o to ze bardzo trudno utrzymac rodzine za tak marne pieniadze a ofert pracy nie jest zbyt duzo na rynku!(usunięte przez administratora)

LoLo

Żal mi was "mirometrowcy" hahaha

JA NIE WIEM CO WY OCZEKUJECIE OD KIEROWNICTWA DLA MNIE SĄ OK !

polak

to prawda zgadzam się z Tobą że dziwne tu są uklady i jakoś góra tego nie zauważa...I znowu zwolnienia a podobno już mial być spokój-i oczywiście nikogo nie zwolniono(usunięte przez administratora)

upiorek

Praca jest pracą i każdy cieszy się że ją ma ale 2 zmiany i 3 majstrowe to chyba lekka przesada.

Zostaw merytoryczną opinię o Diehl Matering Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Diehl Matering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diehl Matering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diehl Matering Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diehl Matering Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 190 ocen.

Diehl Matering Sp. z o.o.