logo eba

eba

Krosno

Opinie o eba

mmi 2016-05-16 20:15
Mam wrażenie, że całkiem spoko sprawa z tym eba jest i nie wiem jak się tutaj dostać, są ogłoszenia?
ślusarz 2016-10-28 10:23
Firma szybko rozwijająca się. Młody prezes dba bardzo o pracowników. Fajna atmosfera w pracy. Bardzo dobre zarobki.
Pracownik miesiąca 2017-03-17 13:49
Byłem na rozmowie i się okazuje za praca na umowa zlecenia przez okres do 2 miesięcy a potem praca przez agencje . To jest to szanowanie pracownika . To są żarty z ludzi i plucie im w twarz
motorman 2017-03-20 15:29
Chyba byliśmy na tym samym spotkaniu, ale mam wrażenie że obaj słyszeliśmy coś innego. Fakt umowa zlecenia do 2ms- firma sprawdza nas czy się nadajemy ale też my, czy nam robota odpowiada, trzeba sie nauczyć co i jak robić. A potem agencja formalnie, ale umowa ze wszystkimi dodatkami i składkami jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio przez Ebę- więc nie wiem co Ci się nie spodobało? Stawka? Jasne mogła by być większa, kto by nie chciał dużo zarabiać. Ale się nie oszukujmy, za prostą robotę to i prosty pieniądz.
Julita 2017-07-23 17:13
@Pracownik miesiąca, dwa miesiące twoim zdaniem to dosyć dużo by się wdrożyć i poznać specyfikę pracy? Firma bezpośrednio nie zatrudnia pracowników tylko poprzez agencję? Agencja na jaki czas daje umowy?
Pracownik miesiąca 2017-07-24 08:49
@Julita - zależy od stanowiska, nie mówię o całkowitej samodzielności po dwóch miesiącach, ale o wstępnej ocenie czy się ktoś nadaje czy nie. To zależy od stanowiska- są i takie gdzie po dwóch tygodniach już wiadomo czy praca idzie ok czy nie. Z tego co wiem to nie tylko agencja, są też umowy od razu pod firmę, wszystko zależy od stanowiska i doświadczenia. A umowę z agencją dostałem na pół roku, tyle dobrze że nie jak indziej, że co miesiąc mowy papier.
kos! 2017-08-14 14:47
ile można zarobic na rekę na początek?
Zostaw swoją opinię o eba - Krosno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eba