Nanochem sp.z.o.o.

Sosnowiec

Opinie o Nanochem sp.z.o.o.

wonsz 2015-09-25 23:39:36
Praca w tej firmie w Sosnowcu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za 7,60 zł na rękę nie należy do przyjemnych, pracowałem tam 5 miesięcy, po czym zostałem zwolniony przez śmiesznego pana Tomasza, pozdrawiam gorąco :)
Stawka słaba, większość pracowników to młodzi ludzie po liceum/technikum stanowiący tanią silę roboczą, są oczywiście też stali pracownicy, zatrudnieni na umowę o pracę. Robisz wszystko, absolutnie wszystko, od stania przy linii po zabawę na magazynie która nie należy do lekkich, oczywiście za te samą stawkę. Atmosfera w pracy jest w miarę ok, trzeba tylko uważać o czym i z kim się rozmawia, bo kilka osób lubi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tak nie dostaniecie podwyżki :) Chciałem pozdrowić również panią Biankę, z którą nie jestem "na ty" :) omijać tą firmę szerokim łukiem, chyba że lubicie być wykorzystywani za najniższą krajową
nanochemowiec 2016-01-04 01:37:15
zgadzam sie z lonem, teraz stawki sa nawet nizsze a prace naprawde ciezkie. ciagla rotacja pracownikow. jednym slowem- ciezka praca za marne pieniadze. czesc ludzi bardzo mlodych a ci doswiadczeni traktuja innych jak smieci.pani blanka jest ok, pan tomasz tez, glowny problem to gownarzeria ktora chce sie rzadzic
ksiezyc 2016-04-23 17:18:02
wszędzie jest tak, że trzeba się starać o swoje miejsce pracy i nigdzie nie ma łatwo, takie czasy, a tutaj należy docenić stabilność zatrudnienia i to, że np. teraz szukają technologa na woj. śląskie, wiec jest praca
Zostaw swoją opinię o Nanochem sp.z.o.o. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nanochem sp.z.o.o.