Rationel Polska

Opinie o Rationel Polska

do brp0

słupki to chyba idą w górę - NA PAPIERZE w sfałszowanych raportach żeby dyrektorzy mieli premie !!! puknijcie się w głowę - uczciwa płaca za ciężką pracę, dobra komunikacja i zrozumienie ze starymi liderami, zacisniete pośladki przez 3-4 miesiące - ale potem odpoczynek, to wszystko działało !!!. Teraz jaki (usunięte przez administratora) i bałagan - DLACZEGO ??? FLEX zrobił swoje

stary

a czy ktoś ze starej ekipy T1 czy T2 pamięta jak było za dawnej dyrekcji - jakie zarobki - bo zasuwało się z nadgodzinami ale uczciwie kilka lat temu było lekko powyżej 3.000 zł Żle było ?????

xxmmm

witam. ile zarabia lider u was na produkcji? napiszcie od 4000 - 5000 dostanie na ręke?

do solidarnosci

Poproscie o dane finansowe za ubiegły rok I np do września 2014 Zobaczymy ile zysku wygrania firma kosztem wynagrodzeń

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rationel Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Gonzales

Czy to prawda ze firma jest na minusie i maja zabrać premie za obecność żeby sobie podreperować budżet czy ktoś juz cos slyszal

siedzisz w firmie już 6 lat i ciągle narzekasz , jak ci tak zle to sie zwolnij idz do prywaciarzaq to będziesz zapierdalal codziennie po 12 godz , jezdził swoim autem , premi nigdy nie zobaczysz i do tego może jeszcze na czarno

jap

Firma jest stabilna, stara się rozwijać. Na początku płacą najniższą krajową. Z czasem są podwyżki pensji + premie. Kokosów nie ma, ale jest umowa, socjal, dowóz do pracy i z pracy na trzy zmiany. Dach nad głową, odzież robocza. Stołówki z kawą i herbatą. Jeśli ktoś chce pracować, aby żyć, to będzie pracował, ale jeśli ktoś jest leniem, to sorry, ale będzie wiecznie narzekał. Po roku pracy jest możliwość zmiany stanowiska na wyższe, lepsze, lepiej płatne. A także dofinansowanie do nauki. Wiecznie narzekający, pamietajcie, że nie ma nic za darmo, a jeśli praca Wam nie odpowiada, to się zwolnijcie. Praca jest 5 dni w tygodniu po 8h + max 4h nadgodzin, a także niektóre soboty w wysokim sezonie trzeba przyjść do pracy na pierwsza, czy też drugą zmianę. Niedziele wolne, chyba, że zaczynasz nocki o 22:00 :) Urlop jest tydzień w lutym, 2 tygodnie w lipcu i 2 tygodnie w grudniu na święta. Wczasy pod gruszą wypłacają na urlop i na święta też jest dodatkowy bonus. Nie ma tzw trzynastek. A sama praca jak każda, raz jest lepiej raz jest gorzej. Wszędzie trzeba wyrabiać normy i trzymac jakość. Pozdro!

Justin2015
@jap

Witam, mam pytanie czy pracujesz w tej firmie???? Od dłuższego czasu szukam pracy i zastanawiam sie czy przyjmują kobiety???? Bardzo zależałoby mi na odpowiedzi. Pozdrawiam

ciekawy
@Justin2015

Witaj.Nie pracuje ale wyslalem CV, mysle ze zatrudniaja bo wiem ze wiele kobiet tam pracuje takze mysle ze musisz probowac :).

poważny

A ja się pytam zorientowanych, czy firma jest stabilna? Czy się rozwija i inwestuje ? Tob ważne dla przyszłych wynagrodzeń i szanowania pracowników

T2

A czy ktoś z was napisal na forum ze czasami trzeba przyjezdzac na 2 w nocy na nadgodziny swoim oczywiście autem a jak nie bo strasza notatka i konsekwencjami liderzy?! u mnie na hali tak jest na T2. Trzeba wstac o 1 a jak sie jest z Czarnej Wody to jeszcze szybciej i siedzisz do 14 jak taki muł.Albo o zostawaniu po nocnej zmianie do 9 tylko ze wtedy musowo załatwiaja dojazd ale sam fakt. Pracuje 8 lat i mam porównanie jak było przedtem a teraz

zgadzam sie z poprzednia opinia. Dovista jest dobra i rzetelna firma dla tych ktorzy chca pracowac

Errf

Pytanie mam. Gdzie zatrzymuje się autobus dowożący do pracy na długości ulicy Armii Krajowej z ul. Lubichowską w Starogardzie Gd.?

Zgredek

Mam pytanie. Czy Dovista i Rationel to ta sama firma bo się pogubiłem czytając opinie.

misiu

gdzie jest hala t5?

nowy

w Stg gdzie staje autobus do pracy i o której?

TM
@nowy

wszyscy chyba wiedza czemu wysyłka padnie pewien pan jest tu kierownikiem. Ci co tu pracują wiedzą co robił na T4.

My
@TM

A co robił ???? Kto to ? Grunt ze fachowiec , a bedzie robic coraz wiecej , wysyłka ma sie rozrastać ?

TM
@My

hahaha fachowiec jak(usunięte przez administratora) ludzi No nie będę pisał tu nazwiska. Wystarczy spytać kogoś z wysyłki kto jest kierownikiem. Najlepsze jest to że ostatnio coraz więcej osób odchodzi i mówią wprost że przez Niego...

my

Witam wszystkich ja tam pracuję i jest ciężko,ale trzeba przecież gdzieś pracować nikt nam za darmo nic nie da ,to zależy kto gdzie trafi pozdrawiam ;).

gosc
@my

A dlaczego piszesz że wysyłka padnie lada moment??? Zgłoś swoje uwagi do Tliderow

bartek

praca jest ok wyplata zawsze na czas , tylko starzy pracownicy ci , którzy pracują po 5 - 6 lat bywają wredni , obgadują nowych , skarżą do liderów , ciągle narzekają a siedzą tam tyle lat , jakby naprawdę było tak zle dawno by z tamtąd odeszli , jeśli ktoś szuka pracy powinien spróbowac a jak mu będzie zle to zwolnić sie zawsze może

xxx

ci co tutaj najwięcej narzekają to włażą w (usunięte przez administratora) liderom i kierownikom bo tak naprawdę boją się że nowy pracownik będzie lepszy od nich , więc próbują wam wciskac kit że zarabia się grosze a tak naprawdę to w każdej firmie zaczyna się od najniższej krajowej a co do pracy na budowie jest bardzo ciężka , często na czarno , a wypłata nie zawsze na czas

on_

do znany ... piszesz że pracujesz grubo ponad 3lata, jak Ci tak źle to po (usunięte przez administratora) się męczysz? zwolnij się i przestań narzekać. Pieprzona Polska i Wasze ciągłe narzekanie. Idź do innej firmy albo wal na budowie na czarno to dzadzą Ci więcej.

on_

No właśnie w sezonie, który trwa niezbyt długo. A gdzie reszta roku? dupochrony do Dovisty lecą. Wogóle nie powinni zatrudniać tych co dzisiaj pracują , jutro się zwalniają a potem ze skulon (usunięte przez administratora) wracają z powrotem.

x

zamiast narzekać i straszyć nowych to wez się do roboty a jak ci się nie chce robić to się zwolnij takich jak ty ta firma nie potrzebuje

Ludzie weźcie sie do roboty cały czas narzekacie a pchacie sie tam jak muchy do g*wna Dovista jest dobra firma tylko trzeba pracowac . Pozdrawiam .

okitoki to ja nie wiem gdzie ty pracujesz, bo podwyzki sa. a I najnizszej krajowej juz nie ma wiec nie pier...

Zostaw merytoryczną opinię o Rationel Polska - Wędkowy

• Jak się pracuje w Rationel Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rationel Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rationel Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rationel Polska