Rationel Polska

Opinie o Rationel Polska

ja się tez co dopiero przyjelem na maszynownie na T3 jak na razie nie narzekam.

fhbfdsf

[usunięte przez moderatora] ja to olałem 3 lata temu i moze nie zarabiam kosmosu bo 2400 w 8 godz ale za nadgodziny płaca uczciwie i wyciagam do 3500 zalezy ile godzz ci co dłuzej robia maja nawet ponad 4000 a pracyje tez w branzy okiennej w skandynawskiej firmie w okolicach tczewa

zly

coraz gorze4j na t4 normy wioeksze roboczo godziny te same ale co tam pokazali ze potrafia to po 500 beda robic w 8 a na koniec dobla robota

malarnia

Kto mi powie po co na t4 tyle liderow czy juz calkiem w glowach poprzewracalo sie za duzo firma pieniedzy ma jako pracownik produkcyjny ledwo 2 tysie wyciagam przy dobrym miesiacu i ile trzeba napracowac sie a taki lider 3 500 przy zlym miesiacu np.lider bartek on zapracuje na swoja wyplate ale felski czy szczupak boze jedyny uchroń nas od złego moze kometa jebnie w t4.Montaz ma dwoch liderow plus pani kierownik na jednej zmianie proponowal bym jeszcze 2 brygadzistow zatrudnic I MOZE [usunięte przez administratora] Z t3. POZDRAWIAM

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rationel Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
pogromca Cwelskiego

Dzisiaj dowiedzieliśmy się od kierowniczki,że na linii bedą dodatkowi liderzy,ok niech są ale pytanie po co? Czy na T4 potrzeba dodatkowych liderów jest juz ich 6 -smiech na sali,a kto bedzie robił? Lider to dla mnie osoba z conajmniej srednim wykształceniem,doświadczona w procesie produkcyjnym,a nie burak typu Felski z gwarą starogardzką np bylim,pójdzim,no ale zobaczymy dajmy im szansę,przecież na 2 zgłoszenia nie było w czym przebierać buhahahah. Powodzenia [usunięte przez administratora] bo o Tobie inaczej nie powiem

NN tak jak wszyscy

Śmiać mi się chce bo czytam te wpisy i nikt sie nie podpisze chociaż imieniem lub stanowiskiem. Wszyscy NN jadą równo po wszystkim co dzieje się na halach :-) Pracuje od kwietnia i powiem szczerze że mi odpowiadają warunki wynegocjowane podczas rekrutacji. Moim zdaniem (a pracuje w branży okiennej ok 10 lat) największy problem to niekompetentna kadra kierownicza (Liderzy czy jak tam ich zwał) . Jak ma kierować zespołem osoba która nawet nie ma pojęcia o podstawowych zasadach przy produkcji okien. Na T4 będzie bałagan dopóki nie znajdzie sie osoba znająca fach,z doświadzeniem zarzadzania produkcja,kwalifikacjami. Tylko taki FACHURA się ceni i to wszystko. Technologia produkcji również jest conajmniej śmieszna-ale tak inżynierki wymyślili(kase wzieli) a Ty się martw. Okna mają wytrzymać 40 lat a uszczelko przeszybowa to tani szajs z chin. Bądzcie dla siebie mili a inaczej się będzie pracowało

szukaj

audyty na wszystkich halach sa z gory ustalone nie ma byc premii i koniec sami mowili ze slaby miesiac wiec premii nie bedzie a pewnej osobie na mini dpa to juz sie chyba wglowie pomieszalo audytor z dpa bledu nie wstawi aleona tak i jaki tu sens a aga i bart biegaja i glowa kreca hehe sami nie wiedza czego sie czepiac mamy robic ponad jakosc i juz za te pieniadze to niech sie ciesza ze szyby wkladamy

jp propaganda
@szukaj

liderow jest po to by nas bardziej pospieszac mam male pytanie kto widzi ktoregos kierownika na naszym stanowisku jest ciezko ale nie fizycznie a psychicznie a glownym celem jest rok bez wypadkow powodzenia zycze

gosc

wiadomo okogo chodzi ,trzeba nie żle się na wazelinowac ,ale co awans jest jest a reszta sie nie liczy .czy się ktoś stara czy nie .Nie ma kasy zwalnić a ciekawe zczego nowa fabryka sie buduje gmina daje za fri?

jakość?

Panie i Panowie, a jak jest z jakością DPA na halach? Ta [usunięte przez moderatora] też Was tak punktuje za głupoty, których potencjalny klient nawet by nie zauważył? Coś trzeba z tym zrobić, bo premii nigdy za jakość nie zobaczymy. ps. baba bez bolca dostaje [usunięte przez moderatora]! (bez obrazy dla kobiet).

ciekawski

tak teraz będziemy mieli spokojne święta na T4 nareszcie ta małpa wyleciała co prawda długo na to czekaliśmy ale warto było myślę że to też mała zasługa [usunięte przez moderatora] bo traktowała go jak śmiecia a w rzeczywistości to w porządku koleś

Anonimek

Z tego co tak czytam to mam jedno pytanie. Szukam pracy jakiejkolwiek i myslalem o Rationelu bo podobno szukaja pracownikow. Warto w ogole sie tam zglaszac? Jakie tam sa stawki i warunki pracy?

Ciekawy

Ale o co chodzi? Mozesz rozwinąć myśl?

Leon

a jak wam się pracowało jak kierownikiem był pan [usunięte przez moderatora]? wie ktoś czemu go zwolnili?

jan

ja to znowu słyszałem, że na T2 jeden drugiego sprzedaje i [usunięte przez moderatora]. to prawda?

,,,,,,,,,

jestem pracownikiem na t4 i denerwuje mnie to że jest jedna osoba na montażu[K] która zatruwa życie kilkunastu osobom wpierdala się we wszystko podkłada świnie upokarza naprawdę fajne osoby i ryja drze na wszystkich na każdym kroku ustawia nawet kierowników i nie ma bata na tą osobę zgłaszane było wielokrotnie ale efektów ze strony kierownictwa nie ma kto pracuje na t4 to wie o kogo chodzi......... mam nadzieje że kiedyś to się skończy

Smiechu warte

CHyba cos Ci sie pomyliło - to już gruby jest bardziej zorganizowany od solara. ( a napewno jezeli chodzi o okulary i rekawiczki). A wszyscy wiedza dlaczego wniki poszly na leb na szyje.... Jak zamkna T4, to wiemy komu za to podziękować,

ktos

mam zal, ze na t4 na montażu kiedy kierowniczka zostala Pani [usunięte przez moderatora] a liderem Pan [usunięte przez moderatora] z t5 nie dzieje sie najlepiej- zero znajomosci produktu i zero checi poznania go.stanowisko kierownika/czki do czegos zobowiazuje a lider nie jest od tego,aby stac, smiac sie i rozmawiac przez tel. oraz wymyslac bezsensowne tablice z wykresami- Ci co tam pracuja wiedza o co mi chodzi.wydaje mi sie,ze te osoby moglyby sie wiele nauczyc od Pana [usunięte przez moderatora],ktory jest nie tylko liderem ale osoba dobrze zorganizowana, ktora ma wiedze, pojecie i widzi co i jak trzeba zrobic, aby w razie problemu sobie z nim poradzic.

pracownik rationela

Zarobki nie są najgorsze, chyba że Jesteś nowym pracownikiem ale każdy musi od czegoś zaczać. A jeżeli chodzi o [usunięte przez moderatora] to wg mnie jest pazerny i mimo , że mówi inaczej to absolutnie nie liczy się z pracownikami. Najlepiej się czuje jak stoi w miejscu i patrzy jak Ty ciężko pracujesz. A najlepsze są jego powiedzenia \\\\\\\"jak się wezmiemy do pracy i lepiej się postaramy to zrobimy wynik\\\\\\\" kączonc to zdanie odwraca się i idzie wypić sobie godzinną kawkę

ranking

A moze Panowie dla odmiany teraz my zrobimy ranking brygdzistów i kierowników?

A wiec tak pracuje w firmie clar system ale z czego widze niewime czy im wierzyc a co do pracy w Dovista Rationel i Velfack nie moge powiedziec nic zlego bo poiewarz pracowalem na malarni t4 i wrunki super ludzie nie nazekajcie ale w innych firmach bywalo gozej niz tu a w stoczi budowy itp co ludzie mają powiedziec??

Zostaw merytoryczną opinię o Rationel Polska - Wędkowy

• Jak się pracuje w Rationel Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rationel Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rationel Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rationel Polska