Rationel Polska

Opinie o Rationel Polska

T2

ciekawe, jakie zarobki i premie ma kadra kierownicza ???? sprobowaliby wyżyc za 2 tysiaki jesteśmy tempe barany do roboty, i kazdy boi sie wychylić ...no i w sumie dlaczego ??? to nie ma sie dziwić ze nas traktuja jak ciemną masę

anonim1500100900

a powiedzcie jak sie pracuje nowym , młodym pracownikom przy produkcji?

Czy troche nie przesadzacie z opinia nt nowego pana dyrektora? Przeciez realizuje strategie Lean Manufacturing, ktora obowiazuje w firmie. I pani kierownik T2 tez bardzo pracuje nad redukcja kosztow marnotrawstwa w procesach, bo zaley jej na wynikach fabryki i zamowieniach dla nas.

pozdrowienia dla całego rationela od polcommu.u nas nie lepiej z tego co tu piszecie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rationel Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

ale jestescie zastraszeni UWAGA WOBA IDZIE SZOKzmieniłem robote i sie nie boje nikogo za 2 koła miesiecznie zal naprawde

apolo

witam ma imie mirek kupiłem sobie peuegota kombi pracuje na malarni t2 chodzi o to iz naprawde w rationelu mozna sie dorobic a najlepiej zyc z brygadz. i niech nikt nie psioczy na rationel bo napraqwde tu jest git

apolo

witam dostałem telefon z dovisty mam przyjsc do pracy słyszałem ze płaca wam tylko około 1800 na reke a nowi jeszcze mniej na rekrutacji nie chciel móewic zarobków

fiXer

panie dyrektorze ...pan juz wie co...

ojj

...a czy ktoś z Was orientuje się na jakich to zasadach przyjmują do Rationela??? ostatnio byłem na pierwszym etapie rekrutacji i minęło już trochę czasu i cisza...nikt nie dzwoni.

Pro_KOX_Pep

a tak szczerze to szczere pozdrowienia dla lasek z zaprawek z maszynowni ze zmiany [usunięte przez moderatora]dla niego tez no [usunięte przez moderatora] ze sciagania

ktoś

Koło 8 000

gustaw

ile mozna dostac na pozycji managera w t2 ? czy ktos sie orientuje chociaz jakis przedzial?

Vic

Szukam pracy i trafiłem na Rationel. Przypadkiem spotkany znajomy znajomego( bodajże nazywa się Marcinkowski pracuje w Rationel} podpowiedział mi że akurat mogą zatrudnić pojedyncze osoby i że zarobki dobre, także nie pożałuję. Oceńcie czy nie wpuszcza mnie w maliny bo po tych Waszych obecnych opiniach mam wątpliwości. Może najgorsze już minęło i w tym roku jest już ok.

maszynownia T2

A najlepsze jest w tym wszystkim jak oni robią z pracownikami co byli na chorobowym. Najpierw byla 300zł premia za niechorowanie że co 3eci miesiąc ci wypłacali jeśli nie poszedleś na chorobowe. Następnie zmienili że 100zł w miesiącu jeśli nie zachorowales. A teraz zmienili jak ktoś zachoruje np 5dni licza nam x2 (wychodzi 2 tygodnie) i zabierają połowe PREMII. Ale to i tak nie przynosi skutku bo dużo osób i tak chodzi na L4. Ciekawe co teraz wymyśla barany HEHEH

Zostaw merytoryczną opinię o Rationel Polska - Wędkowy

• Jak się pracuje w Rationel Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Rationel Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rationel Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rationel Polska